David Jaffie: من نیازی ندارم که Logo دو کنسول Xbox 360 و PS3 را ببینم !!!

Urinal Mint

کاربر سایت
Jul 23, 2011
236
نام
ETSPACE
8d1ta0jngjqpik80u0v.jpg

David Jaffie در رابطه با نسل بعد کنسول ها، یعنی Xbox بعدی و PS4 می گوید: دیگر نیازی به Logo برای نسل بعدیه کنسول ها نیست !!!

David Jaffe، خالق God of War، در حال حاضر بر روی Twisted Metal، در انحصار کنسول PS3 کار می کند که بزودی آن را به طور رسمی اعلام خواهد کرد. با این حال که قرار است عنوان خود را بزودی بر روی کنسول سونی منتشر شود، او در رابطه با جانشین این کنسول، و همچنین ایکس باکس بعدی صحبت می کند. علاوه بر این، Jaffe نارضایتی خود را از مایکروسافت و سونی، در رابطه با Logo ( آرم ) این دو کنسول، یعنی Xbox 360 و PS3 بیان می کند.

در صحبت هایی که در طول مصاحبه با JTM داشت، اول سریع در رابطه با طراحی Xbox بعدی و همچنین از PS4 نیز نظر داد:

من امیدوارم هستم که نسل بعدی این دو کنسول دیگر هیچ LOGO ای نداشته باشند. و بیشتر شبیه به این باشد که به خواب رفته یا چیزی شبیه به این؛ درست مانند PSP و یا DS من شوید. من فقط می خواهم همینطوری باشد، اگر من بخواهم چیزی به تولید کنندگان سخت افزاری بگویم، این است که لطفا ما را از شر این Logo ها، بر روی کنسول های جدیدی که در راه است خلاص کنید. راستش رو بخواهید من نمی خواهم این Logo ها رو بر روی کنسولم ببینم، من نمی خواهم آن ها در هنگام بازی کردن عنوانی، ناگهان بر رو صفحه ی نمایشم ظاهر شوند، من می دانم که یک سونی پلی استیشن است، من می دانم که یک Xbox 360 است، اما برای من لازم نیست که Logo های شما را ببینم. حالا به هر طریقی که باشد. Logo هایتان را جایی دیگری قرار دهید و فقط اجازه دهید که من وارد بازی لعنتی ام بشوم.

او فکر می کند که این Logo هایی که در کنسول هایی مثل Xbox 360 یا PS3 به کار می روند بسیار مسخره هستند. David می گوید من چیز هایی زیادی برای رقابت کردن در وقتم دارم، و همین ها باعث می شوند که من از رقابت این دو کنسول بیام بیرون و راه خودم را ادامه دهم. من امیدوارم هستم که نسل بعد کنسول ها هیچ آدرسی یا Logo ای نداشته باشند. و اگر واقعا اینطور شود خیلی عالی می شود.

Twisted Metal در روز V-alentine، فوریه 14 سال 2012 منشتر خواهد شد.

منبع: http://www.gamersmint.com/david-jaff...x-360-ps3-logo

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,953
نام
فرهاد
حالا کاری به logo کنسول ندارم ولی هر چی حساب میکنم میبینم مثلا اگه بلیزارد لگوش نباشه چی میشه ؟ :| به نظر بودن یه لگو الزامیه :d

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
حالا کاری به logo کنسول ندارم ولی هر چی حساب میکنم میبینم مثلا اگه بلیزارد لگوش نباشه چی میشه ؟ :| به نظر بودن یه لگو الزامیه :d
شناسنامه یه بازی یا کنسول همین لوگو ست. تن ادم میلرزه وقتی کامنت ایشون رو میخونه (دیود جفی).

Robin Hood

کاربر سایت
Feb 14, 2008
3,219
نام
امید
شناسنامه یه بازی یا کنسول همین لوگو ست. تن ادم میلرزه وقتی کامنت ایشون رو میخونه (دیود جفی).
آره مثلا دیدن لوگوی PS و ایسک بوسک خیلی لذت بخشه اول هر بازی !!!

کجا اول بازی لوگوی کنسول ها اومده؟!!!!
حالا اول بازی یا موقع startup چه فرقی داره ؟!

! BTW I'm like meh after seeing these logos

آخرین ویرایش:

NEXT GEN GAMER

کاربر سایت
Oct 29, 2007
1,023
متا سفانه اکثرتون خیلی ساده فکر میکنید واقعا پیش خودتون نمیگید این آقا هم شرکتش و هم بازیاش لوگو لوگو دارن؟:-/

این داره متلک میزنه که وقتی من دارم بازی رو می سازم چرا باید اول لوگوهای شما بیاد؟ شایدم حرفش غلط باشه چون کنسول ها هم مال اونان البته گفته که من میدونم xbox و ps وجود دارن این یعنی اینکه دیگه بازی مال ماست و میدونو به ما بدید:d

only_crysis

کاربر سایت
Apr 21, 2009
1,693
نام
مازیار
کسی نیست به این آقا بگه نه داداش من لوگوها رو اعصاب نیستن.چیزی که الان رو اعصاب گیمرهاست اینه که یه بازی ناقص میدید دست ملت 60 دلار بعدش تیکه های دیگه رو به اسم DLC و هزار کوفت دیگه با دوبرابر قیمت میکنید تو پاچشون
فردا هم همین آقا میاد یه DLC واسه همین اسپیچش میده که واسه این مدت زمان ساخت TM زیاد شده که داشتم لوگو شرکت ها رو میدیدم وقت کم آوردم

KRATOSSS

کاربر سایت
Nov 13, 2010
14
نام
کریتوس
البته از اونجای که این حرف را جفی جون زده و جفی خالق خدای جنگه بهش نمیگم دادا برو شاهکار بساز و کاری به این چیزها نداشته باش ولی بهش میگم خداییش خدای جنگ + لوگوی سونی یه چیز دیگست... یعنی ترکوندن!

Captain Mitchell

کاربر سایت
Sep 21, 2007
4,228
در ضمن لوگویی که در عرض صدم ثانیه میاد و میره واقعا اینقدر مشکل سازه!؟

فکر کنم ارزش کسی که این خبر رو مصاحبه کرد، پست کرد، یکی ترجمه کرد، یکی هم خوند وقتشون مهم تر از این باشه که راجع به لوگوی که واقعا چیزی نیست تلف کنه ..

Xenon360

کاربر سایت
Jul 17, 2011
1,813
نام
عرفان
این دیگه مصاحبه کردن داره؟ یکی بهش بگه ناراحتی اصلا کنسولت رو خاموش نکن تا وقتی روشن میکنی نخوای لوگو رو ببینی...اتفاقا من با دیدن لوگوی 360 کلی روحم شاد می شه و بسیار لذت می برم...

کلا چون خیلی انحصاری واسه PS3 ساخته زده به سرش...عیبی نداره...!

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
بابا بی خیال حتماً یه بازی ای داشته میزده یه خرمن لوگو داشته رد هم نمیشده گفته یه چیزی بگه توی تیتر خبرها باشه :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر