Multi Platform Dark Souls II

02936241011717241017.jpg

Developer : From Software
Publisher :
Bandai Namco
Genre :Action RPG
Platform : PC / Xbox 360 / PS3
Release Date:
25 April 2014

Dark Souls II ادامه دهنده عنوان موفق پیشین خود خواهد بود.

کارگردانی بازی این بار بر عهده Hidetaka Miyazaki نخواهد بود، چرا که وی این بار نقش ناظر را برعهده خواهد داشت. Yui Tanimura و Tomohiro Shibuya این بار در نقش کارگردان ظاهر خواهند شد تا ایده های جدید را به بازی تزریق کنند.

داستان بازی در مورد فردی خواهد بود که به دنبال راهی برای شکستن نفرین خود است. بنابر گفته های کارگردان بازی، این عنوان داستانی عاطفی به همراه خواهد داشت و راه Demon's Souls را دنبال خواهد کرد. اما بازی ادامه مستقیمی بر عنوان پیشین خود نخواهد بود و به عبارتی دنباله معنوی خواهد بود. همچنین فاکتور زمان در بازی نقش مهمی را ایفا خواهد کرد.

گیم پلی این عنوان همانند عناوین گذشته خواهد بود و هسته اصلی گیم پلی بدون تغییر خواهد ماند. بازی دو برابر عنوان پیشین خود سخت تر خواهد بود و شروع بازی برای بازیکن های جدید آسان تر. بازی گیم پلی چالش برانگیز خود را همچنان حفظ خواهد کرد و دیگر المان های جدید نیز به آن افزوده خواهد شد. همچنین کارگردان بازی اذعان داشت که هیچ گونه برنامه ای برای اضافه کردن سختی Easy به بازی نخواهند داشت.

تیم سازنده از موتور گرافیکی جدید استفاده خواهند کرد. هوش مصنوعی دشمنان به مراتب بهتر از عنواوین پیشین خود خواهد بود.

نسخه PC به گفته کارگردان بازی، مدت زمان کمی از عرضه نسخه کنسولی عرضه خواهد شد، چرا که تیم سازنده نمی‌خواهد اشتباهات خود را در قبال نسخه اول تکرار کنند بنابراین، لید پلتفرم این عنوان را پلتفرم PC انتخاب کرده اند تا تجربه منحصر به فردی را برای PC گیمرها به ارمغان بیاورند.

سیستم مورد نیاز بازی:

جداقل مورد نیاز:

Operating System: Windows XP SP3, Windows Vista SP2, Windows 7 SP1, Windows 8
CPU: AMD Phenom II X2 555 3.2 GHz or Intel Pentium Core 2 Duo E8500 3.17 GHz
Memory: 2 GB RAM
Graphics: Nvidia GeForce 9600GT, ATI Radeon HD 5870
Hard Drive: 8 GB
Sound Card: Compatible with DirectX 9.0C or higher

سیستم توصیه شده:

Operating System: Windows 7 SP1
CPU: Intel Core i3 2100 3.10 GHz or AMD A8 3870K 3.0 GHz
Memory: 4 GB RAM
Graphics: NVIDIA GeForce GTX 465 or higher, ATI Radeon HD 6870 or higher
Hard Drive: 8 GB
Sound Card: Compatible with DirectX 9.0C or higher

با نشکر از ماتریکس پویای عزیز

دوستان یک ویدیو امورشی در رابطه با بازی پیدا کردم که واقعا کامله تمام نکاتی که قبل از بازی باید بفهمید برای کسایی که تازه این سری را شروع کردن از جمله خود من داره زمان ویدیو 39 دقیقه و حجمش 90 مگابایت هست که براتون مستقیمش کردم
فقط چون کیفیت ویدیو کمه تمام صفحه مشاهده نکنید ! کیفیت بالاتر حجمش میرفت بالا

Last edited by a moderator:

amirm5759

کاربر سایت
Sep 27, 2011
131
دوستان این باس 3 تایی دهنمو سرویس کرد ... یه راهکاری میدین چیکار کنم ؟ به نظر میرسه health bar م خیلی کمه برا اینا ...
اگر منظورتون ruin sentinels هست که به نظر من بهترین کار اینه:اول اون اولیرو همون بالا بزنش بعد که مرد برو پایین سراغ اون دوتای دیگه
من رو اون اولیه lock target میکردم موقعی که میخواست ضربه بزنه با یه خورده مکث ملق میزدم میرفتم پشتش یا بغلش بعدش که ضربه زدنش تموم میشه یکی دوثانیه وقت داری یکی دوتا ضربه بهش بزنی
اون دوتای دیگه هم یه جوری رو یکیشون lock target کن که جفتشون تو دیدت باشن هر موقع اوضاع مساعد شد یه ضربه به یه کدومشون بزن و آروم و با حوصله بکششون:d
حواست باشه estus flask هاتم یه موقعی مصرف کن که وسط خوردن estus flask نتونن بزننت بعد اینم که estus flask هات تموم شد از life gem استفاده کن..من خودم فکر کنم 20 دفعه سر اینا مردم یکم سختن

amirm5759

کاربر سایت
Sep 27, 2011
131
سلام به همه
دوستان این mytha رو من چه جوری بکشمش؟ یه جا خوندم باید آسیابی که نزدیک بنفایره آتیش بزنمش تا سمها از بین برن ولی نمیدونم چجوری آتیشش بزنم...اون مواد سمی نباشن راحت میکشمش
یه سوال دیگه fire arrow کجا پیدا میشه؟
ممنون میشم پاسخ بدید

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
سلام به همه
دوستان این mytha رو من چه جوری بکشمش؟ یه جا خوندم باید آسیابی که نزدیک بنفایره آتیش بزنمش تا سمها از بین برن ولی نمیدونم چجوری آتیشش بزنم...اون مواد سمی نباشن راحت میکشمش
یه سوال دیگه fire arrow کجا پیدا میشه؟
ممنون میشم پاسخ بدید
باید مشعل روشن کنین تا بتونین آسیاب رو آتش بزنین. یا میتونین کنار بونفایر همونجا مشعل رو روشن کنین یا اینکه از Flame Butterfly استفاده کنین تا مشعل رو به صورت دستی روشن کنین.

Doom3

کاربر سایت
Aug 24, 2006
569
نام
saeed
سلام به همه امروز یک تریلر دیدم از قسمت 3 این بازی خیلی خفن بود بد دیدم که 2 واسه pc امده من خیلی وقته بازی نمی کنن گاه گداری دوتا 2 میرم بگزریم قسمت 3 این واسه pc میاد واگه اره کی میاد ممنون ویدیشو دیدم خیلی هوس کردم بازی کنم خیلی خفن بود

amirm5759

کاربر سایت
Sep 27, 2011
131
سلام به همه
دوستان من الان چهارتا باس اصلی بازیرو کشتم(lost sinnerوdukes dear frejaوthe rotten)و رفتم drangelic castle ولی فقط تا بونفایر اول قلعه تونستم برم دیگه راهی نیست...باید چیکار کنم؟؟؟

- - -ویرایش - - -

سلام به همه امروز یک تریلر دیدم از قسمت 3 این بازی خیلی خفن بود بد دیدم که 2 واسه pc امده من خیلی وقته بازی نمی کنن گاه گداری دوتا 2 میرم بگزریم قسمت 3 این واسه pc میاد واگه اره کی میاد ممنون ویدیشو دیدم خیلی هوس کردم بازی کنم خیلی خفن بود
سلام دوست عزیز تاریخ دقیق انتشار قسمت سومش معلوم نیست ولی اوایل 2016 میاد

SA+

کاربر سایت
Oct 1, 2013
130
سلام به همه
دوستان من الان چهارتا باس اصلی بازیرو کشتم(lost sinnerوdukes dear frejaوthe rotten)و رفتم drangelic castle ولی فقط تا بونفایر اول قلعه تونستم برم دیگه راهی نیست...باید چیکار کنم؟؟؟

داخل یه راهرو که بری یه در قفل شده هست ... فعلا کلیدش رو نداری ... همونجا یه نردبون هست .. ازش برو بالا و داخل یه اتاق تاریک یه Golem هست... Golem رو که فعال کنی ، یه سکو (همونجایی که در قفل شده بود) میاد پایین و ....

amirm5759

کاربر سایت
Sep 27, 2011
131
ممنون از پاسختون
فکر کنم شما یه جا دیگرو دارید میگید
من الان پیش بونفایر king's gate هستم از اتاق بونفایر که میام بیرون میرم سمت راست به یه اتاقی میرسم که دوازده تا نگهبان نیزه دار توشه و شش تا در هم داره که پای هر در دوتا نگهبان نشسته و وقتی نزدیکشون میشیم بلند میشن بهمون حمله میکنن.دوتا مجسمه غول هم تو همین اتاق هست عکس این اتاقو این زیر انداختم در ضمن نگهبانهارم میزنم هیچ اتفاقی نمیفته فقط یکی ازین شش تا در باز میشه که تو اون دره هم هیچ راهی نیست
http://8pic.ir/images/0zdhc8y4ak9h0ijpsuf8.jpg
اگر تو عکس بالا متوجه نشدید کجام لطفا ازینجا که ورودی قلعست آدرس بدید
http://8pic.ir/images/m0bn7rx7ilfrqn05bt3s.png
راستی من هنوز به خاطرات اون غولا هم که تو forrest fallen giant هست نرفتم ممکنه به خاطر این موضوع باشه؟؟؟چطوری میتونم برم تو خاطره این غولها..وقتی میرم پای درختاشون اجازهخ ورود بهم نمیده
ببخشید طولانی شد

WTF?

کاربر سایت
Mar 27, 2015
1,087
نام
محمد
ممنون از پاسختون
من الان پیش بونفایر king's gate هستم از اتاق بونفایر که میام بیرون میرم سمت راست به یه اتاقی میرسم که دوازده تا نگهبان نیزه دار توشه و شش تا در هم داره که پای هر در دوتا نگهبان نشسته و وقتی نزدیکشون میشیم بلند میشن بهمون حمله میکنن.دوتا مجسمه غول هم تو همین اتاق هست عکس این اتاقو این زیر انداختم در ضمن نگهبانهارم میزنم هیچ اتفاقی نمیفته فقط یکی ازین شش تا در باز میشه که تو اون دره هم هیچ راهی نیست
راستی من هنوز به خاطرات اون غولا هم که تو forrest fallen giant هست نرفتم ممکنه به خاطر این موضوع باشه؟؟؟چطوری میتونم برم تو خاطره این غولها..وقتی میرم پای درختاشون اجازهخ ورود بهم نمیده
ببخشید طولانی شد

این سرباز هایی که نیزه دارن رو نزدیک اون دوتا مجسمه ی غول آخره راهرو بکش تا روحشون بره تو بدنه Golem ها و درها رو باز کنن...

======
برای دسترسی به خاطرات غول ها باید اون اژدهای عظیم الجثه که اسمش رو یادم رفته رو ملاقات کنید..اون بهتون یه چیز میده بعدش میرید روبه روی درخت های واقع در جنگل غول ها و وارد درخت ها میشین.

پ.ن : اسم سه تا باس اصلی رو نوشتی...Old Iron King‌روهم باید بزنیااااا...!! با جادو تو عرض 3 دقیقه از پا درمیاد.. راستی چرا آدمت لخته ؟؟ :)) بهت گفتیم سبک مسافرت کن ولی نه اینقدر :d حجابو رعایت کن :))

amirm5759

کاربر سایت
Sep 27, 2011
131
این سرباز هایی که نیزه دارن رو نزدیک اون دوتا مجسمه ی غول آخره راهرو بکش تا روحشون بره تو بدنه Golem ها و درها رو باز کنن...

======
برای دسترسی به خاطرات غول ها باید اون اژدهای عظیم الجثه که اسمش رو یادم رفته رو ملاقات کنید..اون بهتون یه چیز میده بعدش میرید روبه روی درخت های واقع در جنگل غول ها و وارد درخت ها میشین.

پ.ن : اسم سه تا باس اصلی رو نوشتی...Old Iron King‌روهم باید بزنیااااا...!! با جادو تو عرض 3 دقیقه از پا درمیاد.. راستی چرا آدمت لخته ؟؟ :)) بهت گفتیم سبک مسافرت کن ولی نه اینقدر :d حجابو رعایت کن :))
ممنون آره old iron king رو یادم رفت بنویسم کلا اهل جادو جنبل نیستم با همین شمشیر دخلشو آوردم .... من از اول بازی تا اینجا لباس نداشتم مشکلی هم تا حالا برام پیش نیومده:dفکرکنم کلا یه سبک جدید کشف کردم نه لباس نه جادو نه سپر فقط شمشیر و dodge
آقا من تو iron keep اول رفتم سراغ iron king بعد سه چهاربار مردن زدمش بعدش رفتم سراغ smelter demon که باس اول این منطقس ولی سر smelter demon واقعا جونم درومد تا زدمش شما هم بااین باس مشکل داشتید یا فقط من انقد باهاش مشکل داشتم

SA+

کاربر سایت
Oct 1, 2013
130
ممنون از پاسختون
ببخشید طولانی شد

سربازها رو کنار درها و Golem ها بکش

amirm5759

کاربر سایت
Sep 27, 2011
131
باعرض شرمندگی دووستان میدونم خیلی سوال میپرسم
من الان سرباز هارو نزدیک اون دوتا غول کشتم مشعلشون هم روشن شد و کل اون شش تا در هم جونم درومد و بازشون کردم ولی بازم هیچ راهی نیست چیکار کنم؟:((
فکر کنم راهو پیدا کردم باید وارد در اول سمت راست بشم درسته؟

آخرین ویرایش:

WTF?

کاربر سایت
Mar 27, 2015
1,087
نام
محمد
ممنون آره old iron king رو یادم رفت بنویسم کلا اهل جادو جنبل نیستم با همین شمشیر دخلشو آوردم .... من از اول بازی تا اینجا لباس نداشتم مشکلی هم تا حالا برام پیش نیومده:dفکرکنم کلا یه سبک جدید کشف کردم نه لباس نه جادو نه سپر فقط شمشیر و dodge
آقا من تو iron keep اول رفتم سراغ iron king بعد سه چهاربار مردن زدمش بعدش رفتم سراغ smelter demon که باس اول این منطقس ولی سر smelter demon واقعا جونم درومد تا زدمش شما هم بااین باس مشکل داشتید یا فقط من انقد باهاش مشکل داشتم

موقع مبارزه با Smelter Demon باید سپرت محافظتش درمقابل آتیش 100 درصد باشه... من اینو نمیدونستم و این باس عذاب شده بود واسم چون بعدش یه بونفایر هست و مسیر رو به Old Iron king کوتاه میکنه..من کل منطقه رو باید میزدم تا میرسیدم به باس اصلی..دهنم سرویس شده بود.. باره دوم که تجربه کسب کردیم :d با خیال راحت اول رفتم منطقه ی Doors of Pharos اگه اشتباه نکنم و اونجا سپر هایی هست که بعضی دشمنا دراپ میکنن و مقاومتشون دربرابر آتیش 100 درصده... با این سپر ها میتونی راحت Smelter رو بترکونی..;)

باعرض شرمندگی دووستان میدونم خیلی سوال میپرسم
من الان سرباز هارو نزدیک اون دوتا غول کشتم مشعلشون هم روشن شد و کل اون شش تا در هم جونم درومد و بازشون کردم ولی بازم هیچ راهی نیست چیکار کنم؟:((
فکر کنم راهو پیدا کردم باید وارد در اول سمت راست بشم درسته؟

آره ..ازون شیش تا در ..اولی سمت راست اصلیه ...بقیه داخلشون وسایل هست..تو سمت چپ داخل یکی از در ها یه حفره هست که اگه ازش بیوفتی پایین میتونی اون لباس کارکتر اصلی که روی پوستر بازی هست رو برداری..

ورودت به 25 درصد نهایی بازی رو تبریک میگم :d دیگه آخراشه :d :>

amirm5759

کاربر سایت
Sep 27, 2011
131
موقع مبارزه با Smelter Demon باید سپرت محافظتش درمقابل آتیش 100 درصد باشه... من اینو نمیدونستم و این باس عذاب شده بود واسم چون بعدش یه بونفایر هست و مسیر رو به Old Iron king کوتاه میکنه..من کل منطقه رو باید میزدم تا میرسیدم به باس اصلی..دهنم سرویس شده بود.. باره دوم که تجربه کسب کردیم :d با خیال راحت اول رفتم منطقه ی Doors of Pharos اگه اشتباه نکنم و اونجا سپر هایی هست که بعضی دشمنا دراپ میکنن و مقاومتشون دربرابر آتیش 100 درصده... با این سپر ها میتونی راحت Smelter رو بترکونی..;)

آره ..ازون شیش تا در ..اولی سمت راست اصلیه ...بقیه داخلشون وسایل هست..تو سمت چپ داخل یکی از در ها یه حفره هست که اگه ازش بیوفتی پایین میتونی اون لباس کارکتر اصلی که روی پوستر بازی هست رو برداری..

ورودت به 25 درصد نهایی بازی رو تبریک میگم :d دیگه آخراشه :d :>
مرســــــــــــــــــــــــــــی بدون کمک شما و دوستان دیگه نمیتونستم اصلا این بازیرو شروع کنم :x
البته فکر کنم بیشتر از 25 درصد مونده چون حالا باید کینگ رینگو بگیرم تازه برم پیش دراگون اسلایر اون آیتم مربوط به غول هارو بگیرم بعد هم برم سراغ اون چارتا غول و بعدش هم که دیگه برم سربخت باس آخر
من بدبخت که سر این smelter demon همین شکلی رفتم فقط یه حلقه آتیشم با خودم بردم (fire def) و بعد از استفاده پنج تا estus و 5-6 تا life gem با کلی زحمت زدمش
حالا ایشالا اگه شد +ng رو واسه تنوع با لباس و سپر میرم:d
ممنون

amirm5759

کاربر سایت
Sep 27, 2011
131
سلام به همه
دوستان دوتا سوال دارم جواب بدید ممنون میشم
1.راهی هستش که من شمشیرمو سمی کنم؟ یا یه مورد نفرین دیگه روش اجرا کنم؟؟
2. من از موقعی که بونفایر central castle drangleic رو لیت کردم تو لیست تراول هام یه مکانهایی اومده که وقتی میرم روشون جای اسمشون علامت سوال میاد قضیه اینا چیه؟
ممنون

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر