Multi Platform Dark Souls II

02936241011717241017.jpg

Developer : From Software
Publisher :
Bandai Namco
Genre :Action RPG
Platform : PC / Xbox 360 / PS3
Release Date:
25 April 2014

Dark Souls II ادامه دهنده عنوان موفق پیشین خود خواهد بود.

کارگردانی بازی این بار بر عهده Hidetaka Miyazaki نخواهد بود، چرا که وی این بار نقش ناظر را برعهده خواهد داشت. Yui Tanimura و Tomohiro Shibuya این بار در نقش کارگردان ظاهر خواهند شد تا ایده های جدید را به بازی تزریق کنند.

داستان بازی در مورد فردی خواهد بود که به دنبال راهی برای شکستن نفرین خود است. بنابر گفته های کارگردان بازی، این عنوان داستانی عاطفی به همراه خواهد داشت و راه Demon's Souls را دنبال خواهد کرد. اما بازی ادامه مستقیمی بر عنوان پیشین خود نخواهد بود و به عبارتی دنباله معنوی خواهد بود. همچنین فاکتور زمان در بازی نقش مهمی را ایفا خواهد کرد.

گیم پلی این عنوان همانند عناوین گذشته خواهد بود و هسته اصلی گیم پلی بدون تغییر خواهد ماند. بازی دو برابر عنوان پیشین خود سخت تر خواهد بود و شروع بازی برای بازیکن های جدید آسان تر. بازی گیم پلی چالش برانگیز خود را همچنان حفظ خواهد کرد و دیگر المان های جدید نیز به آن افزوده خواهد شد. همچنین کارگردان بازی اذعان داشت که هیچ گونه برنامه ای برای اضافه کردن سختی Easy به بازی نخواهند داشت.

تیم سازنده از موتور گرافیکی جدید استفاده خواهند کرد. هوش مصنوعی دشمنان به مراتب بهتر از عنواوین پیشین خود خواهد بود.

نسخه PC به گفته کارگردان بازی، مدت زمان کمی از عرضه نسخه کنسولی عرضه خواهد شد، چرا که تیم سازنده نمی‌خواهد اشتباهات خود را در قبال نسخه اول تکرار کنند بنابراین، لید پلتفرم این عنوان را پلتفرم PC انتخاب کرده اند تا تجربه منحصر به فردی را برای PC گیمرها به ارمغان بیاورند.

سیستم مورد نیاز بازی:

جداقل مورد نیاز:

Operating System: Windows XP SP3, Windows Vista SP2, Windows 7 SP1, Windows 8
CPU: AMD Phenom II X2 555 3.2 GHz or Intel Pentium Core 2 Duo E8500 3.17 GHz
Memory: 2 GB RAM
Graphics: Nvidia GeForce 9600GT, ATI Radeon HD 5870
Hard Drive: 8 GB
Sound Card: Compatible with DirectX 9.0C or higher

سیستم توصیه شده:

Operating System: Windows 7 SP1
CPU: Intel Core i3 2100 3.10 GHz or AMD A8 3870K 3.0 GHz
Memory: 4 GB RAM
Graphics: NVIDIA GeForce GTX 465 or higher, ATI Radeon HD 6870 or higher
Hard Drive: 8 GB
Sound Card: Compatible with DirectX 9.0C or higher

با نشکر از ماتریکس پویای عزیز

دوستان یک ویدیو امورشی در رابطه با بازی پیدا کردم که واقعا کامله تمام نکاتی که قبل از بازی باید بفهمید برای کسایی که تازه این سری را شروع کردن از جمله خود من داره زمان ویدیو 39 دقیقه و حجمش 90 مگابایت هست که براتون مستقیمش کردم
فقط چون کیفیت ویدیو کمه تمام صفحه مشاهده نکنید ! کیفیت بالاتر حجمش میرفت بالا

Last edited by a moderator:

Qu1ckZ

کاربر سایت
تو بازی سه مدل جادوجنبل وجود داره.. یکی Miracle ..یکی Fire bolt یکی هم Spell... اسپل ها آبی رنگ هستن و برای استفاده ازشون باید Staff مخصوصشون رو داشته باشی.. تو بعضی محیط ها رو که بگردی چوب پیدا میشه یا میتونی از تاجر های تو بازی بخری...!! Fire bolt ها با استفاده از یک دستکش آتشین فعال میشن.. بعضی چوب های جادو هستن که هم Miracle رو ساپورت مکنن هم Spell هارو..!! بعضی باس فایت های بازی از جمله Two dragon Riders / Looking Glass Knight و علی الخصوص باس فایت Vslsdati به راحتی با اسپل از پا درمیان..!! روشون سرمایه گذاری کن..!!;)

البته بهتره بگیم 4 نوع Spell هست تو بازی : Sorcery , Pyromancy , Miracle , Hex
واس استفاده از همه اینا باید اول ATT رو ببرین بالا تا Slot واس Spell هاتون زیاد شه و بتونین Spell های مختلف رو بزارین تو Slot ها . واس هر کدوم از این 4 تا باید اینارو ببرین بالا :
برای Sorcery باید Intelligence رو ببرین بالا . (و Spell ها با Staff اعمال میشه . )
برای Miracle باید Faith رو ببرین بالا . (و Spell ها با Catalyst اعمال میشه . )
برای Pyrcomancy لازم نیست چیزیو ببرین بالا و میتونین به راحتی استفاده کنین ولی با بالا بردن Faith و Intelligence دمیج Fire ـتون هم بالا میره و از اونجایی که 99 درصد Pyromancy ها Fire هستن دمیج ـشون میره بالا . (و با اون دست آتیشی اسمش یادم نیست اعمال میشن . )
و مورد 4 ـمDark Hex ها هستن که هم ریشه در Sorcery و هم در Miracle ها دارن . یعنی باید هم Intelligence و هم Faith رو ببرین بالا تا قوی تر شن . (بعضی از Hex ها با Staff و بعضی هاشون با Catalyst اعمال میشن . )

کلا پیشنهاد میکنم به غیر از Melee بازی کردن حداقل یکی از اینا رو هم پیشرفت بدین واقعا به درد میخوره هم توی PVP هم PVE .
معمولی ترین Staff هم اینه که واس شروع بازی خوبه که اینجا نوشته چجوری به دستش بیارین (البته کلی Staff دیگه هست این فقط واس اوایل بازیه ) :
http://darksouls2.wiki.fextralife.com/Sorcerer's+Staff
(یکی از جاهایی که Sorcerer Staff توش هست و واس اول بازی داشتنش عالیه توی یه دیوار مخفی توی Forest of Fallen Giants هست .youtube یه سرچ بزنین پیدا میکنین چندین ویدیو که جاشو نشون دادن دقیق . )

amirm5759

کاربر سایت
سلام
دوستان همون اوایل بازی تو things betwixt بالای یه نردبون یه آشیانه پرنده هست که وقتی جلوش وایمسیم یه صدای نازک میگه give us smooth...yes you give us silcky من الان smooth & silcky stone دارم ولی موقعی که میرم جلوی این آشیانه اون صدا باز همون جملرو میگه ولی من کاری نمیتونم بکنم؟؟قضیه چیه؟
کلا این سنگه چیکار میکنه؟
یه سوال دیگه طبق یه نقشه که دوستان تو همین فروم گذاشته بودن تو lost bastille و shaded ruins باید یه آهنگر وجود داشته باشه من همه جای اینجاهارو گشتم ولی آهنگری پیدا نکردم دلیلش چیه؟
ممنون میشم پاسخ بدید

Qu1ckZ

کاربر سایت
سلام
دوستان همون اوایل بازی تو things betwixt بالای یه نردبون یه آشیانه پرنده هست که وقتی جلوش وایمسیم یه صدای نازک میگه give us smooth...yes you give us silcky من الان smooth & silcky stone دارم ولی موقعی که میرم جلوی این آشیانه اون صدا باز همون جملرو میگه ولی من کاری نمیتونم بکنم؟؟قضیه چیه؟
کلا این سنگه چیکار میکنه؟
یه سوال دیگه طبق یه نقشه که دوستان تو همین فروم گذاشته بودن تو lost bastille و shaded ruins باید یه آهنگر وجود داشته باشه من همه جای اینجاهارو گشتم ولی آهنگری پیدا نکردم دلیلش چیه؟
ممنون میشم پاسخ بدید

شما 3 تا آیتم رو میتونی با این جوجه ها :D مبادله کنی :
Smooth Silky Stone - Small Smooth Silky Stone - Petrified Something
برا این کار برین روی آشیانه ـشون وایسین و این 3 نوع آیتم رو دونه دونه drop کنین واسشون تا آیتم بتون بدن . واس drop کردن هم برین توی inventory ـتون و رو آیتم کلیک کنین و Leave رو بزنین . فقط دقت کنین تک تک براشون leave کنین وگرنه اگه مثلا 2 تا Silky Stone باهم بشون بدین مبادله انجام نمیشه . اینم لیست آیتم هایی که ممکنه بتون بدن :
Soul of a Lost Undead
Soul of a Proud Knight
Titanite Shard
Titanite Chunk
Twinkling Titanite
Titanite Slab
Petrified Dragon Bone
Boltstone
Magic Stone
Firedrake Stone
Poison Stone
Bleed Stone
Darknight Stone
Raw Stone
Faintstone
Old Mundane Stone
Lifegem
Crimson Water
Divine Blessing
Amber Herb
Human Effigy
Cracked Red Eye Orb
Cracked Blue Eye Orb
Old Whip
White Ring
Demon's Great Hammer
Channeler's Trident

یه جا هست از این دشمن های گنده وایساده (همونایی که داس دستشونه ) جلوش یه بشکه هست . بشکه رو قل بدین پایین بخوره به دیوار بعد با یه چیز آتیشی مثل تیرکمون با تیر آتشی بش شلیک کنین تا بترکه و دیوار فرو بریزه و راه باز بشه . البته اگه کل اون منطقه رو رفته باشین همون جا کنارش یه در هست که فکر کنم با کلید Bastile Key باز میشه با اونم میتونین باز کنین در رو دیگه نیازی به این کارا نباشه .

amirm5759

کاربر سایت
سلام به همه
دوستان من الان lost sinner و dukes dear freja رو کشتم و برگشتم majula ولی دیگه هیچ راهی نیست که برم تو اون سه راهی هم که تو shaded wood هست مسیر وسطی با اون در مشکیا مسدود شده و وقتی میرم جلوش مینویسه produce the symbol of the king مسیر سمت چپیه اون سه راهیه هم که بایه در دیگه مسدود شده
لطفا راهنماییم کنید که کجا برم و اون در مشکیا چطوری باز میشه symbol of the king از کجا بیارم؟؟
ممنون

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
سلام به همه
دوستان من الان lost sinner و dukes dear freja رو کشتم و برگشتم majula ولی دیگه هیچ راهی نیست که برم تو اون سه راهی هم که تو shaded wood هست مسیر وسطی با اون در مشکیا مسدود شده و وقتی میرم جلوش مینویسه produce the symbol of the king مسیر سمت چپیه اون سه راهیه هم که بایه در دیگه مسدود شده
لطفا راهنماییم کنید که کجا برم و اون در مشکیا چطوری باز میشه symbol of the king از کجا بیارم؟؟
ممنون
شما الان 2 جا باید برید. سمت راست Majula جایی که قبلا از اونجا وارد Heide's Tower of Flame شدین. همین که از پله ها پایین رفتین، یه دختره هست که بهش روح میدین و راه دوم رو براتون باز میکنه و از اونجا دیگه مسیر مشخصه.
یکی توی چاهی که توی Majula هست که اول پیشنهاد میشه مسیر بالایی رو برید تا یه نفر که نردبان میفروشه، بیاد توی Majula و ازش نردبان بخرین که بتونین وارد چاه بشین. پیشنهاد میشه انگشتر مخصوص رو از گربه توی همون خونه کناری بخرین تا موقع سقوط از ارتفاع زیاد، خون زیادی ازتون کم نشه.

amirm5759

کاربر سایت
شما الان 2 جا باید برید. سمت راست Majula جایی که قبلا از اونجا وارد Heide's Tower of Flame شدین. همین که از پله ها پایین رفتین، یه دختره هست که بهش روح میدین و راه دوم رو براتون باز میکنه و از اونجا دیگه مسیر مشخصه.
یکی توی چاهی که توی Majula هست که اول پیشنهاد میشه مسیر بالایی رو برید تا یه نفر که نردبان میفروشه، بیاد توی Majula و ازش نردبان بخرین که بتونین وارد چاه بشین. پیشنهاد میشه انگشتر مخصوص رو از گربه توی همون خونه کناری بخرین تا موقع سقوط از ارتفاع زیاد، خون زیادی ازتون کم نشه.
ممنون از پاسختون
شما منظورتون اونجاست که تو majula چندتا پله میخوره میره پایین بعد وارد یه اتاق دایره ای میشیم که وسطش یه ستون داره؟اگه منظورتون اینجاست من اینجارو زیرو رو کردم ولی هیچ دختری نبود..در ضمن من تا حالا وارد Heide's Tower of Flame نشدم ...اگه میشه بیشتر توضیح بدید ممنون

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
ممنون از پاسختون
شما منظورتون اونجاست که تو majula چندتا پله میخوره میره پایین بعد وارد یه اتاق دایره ای میشیم که وسطش یه ستون داره؟اگه منظورتون اینجاست من اینجارو زیرو رو کردم ولی هیچ دختری نبود..در ضمن من تا حالا وارد Heide's Tower of Flame نشدم ...اگه میشه بیشتر توضیح بدید ممنون
آره دقیقا همونجاست.
ببین شما برید اونجا و وارد راه سمت راستی بشید تا به Heide's Tower of Flame برسید. اونجا راه مشخصه. برید تا Dragonrider رو بکشین. بعد از اون درست بالای اونجا، یه دختره نشسته و یه حالتی مثل دعا کردن داره. باهاش حرف بزنین و وقتی حرفاش تکراری شدن، برگردین به Majula و دوباره برید به همون اتاق دایره ای. این دختره میاد اونجا و باهاش حرف بزنین تا راه دوم رو براتون باز کنه.

meysam_gamer

کاربر سایت
سلام.منم امروز به جمع طرفداران این بازی پیوستم امیدوارم با راهنماییهای شما این بازیه سخت رو پیش بیرم.و امااولین مشکلم تو بازی کننرل اونه که خیلی به هم ریختس!من یه دسته لاجیتک دارم بازی میشناسه ولی دکمه هاش به هم ریختس؟برنامه ای هستش که بشه دسته رو به بازی شناسوند؟

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk

SA+

کاربر سایت
سلام.منم امروز به جمع طرفداران این بازی پیوستم امیدوارم با راهنماییهای شما این بازیه سخت رو پیش بیرم.و امااولین مشکلم تو بازی کننرل اونه که خیلی به هم ریختس!من یه دسته لاجیتک دارم بازی میشناسه ولی دکمه هاش به هم ریختس؟برنامه ای هستش که بشه دسته رو به بازی شناسوند؟

خوش آمدی ;)
برنامه x360ce رو امتحان کن ... داخل فولدر بازی بریز و تنظیمش کن
Xbox 360 Controller Emulator

SA+

کاربر سایت
مرسی عزیز ولی میشه کار کردن باهش رو توضیح بدین؟

دسته رو وصل کن ... برنامه x360ce رو که فولدر بازی ریختی رو اجرا کن ... از قسمت Preset ، گزینه Logitech Cordless rumblepad رو انتخاب کن و دگمه های مورد نظرت رو دونه دونه تنظیم کن و بعد Save کن ...
بعد بازی رو اجرا کن ..
یکم باهاش کار کنی متوجه میشی ...زیاد پیچیده نیست

amirm5759

کاربر سایت
بچه ها راه خاصی هست که شمشیرم زود خراب نشه اخه تا 2 نفرو میزنم شمشیرم خراب میشه..

لول شمشیرتو ببری بالاتر دیرتر خراب میشه
سعی کن جون شمشیرت که کم شد رسید آخراش از یه شمشیر دیگه استفاده کنی تا برسی به یه بونفایر(پای بنفایرا استراحت کنی هم جون خودت پر میشه هم شمشیرت هم stus flask هات دوباره پر میشن)
کلا سعی کن همیشه یه شمشیر ذخیره داشته باشی
اساتید اگه چیزیرو کم گفتم شما اضافه کنید خودم تازه کارم:d

Xristus

کاربر سایت
بچه ها راه خاصی هست که شمشیرم زود خراب نشه اخه تا 2 نفرو میزنم شمشیرم خراب میشه..

همین هایی که دوستمون گفت, به انضمام دو تا چیز :

یه سری از شمشیرها, حرکت ویژه دارن که به طرز وحشتناکی باعث فنا شدن شمشیر میشن ... حواست به اونها باشه
مساله دیگه هم استفاده از "Repair" ـهاست که هم به صورت آیتم موجوده هم به صورت جادو

Repair Powder - Location /// Repair Sorcery - Location

idahadi21

کاربر سایت
دوستان این باس 3 تایی دهنمو سرویس کرد ... یه راهکاری میدین چیکار کنم ؟ به نظر میرسه health bar م خیلی کمه برا اینا ...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر