Multi Platform Dark Souls II

02936241011717241017.jpg

Developer : From Software
Publisher :
Bandai Namco
Genre :Action RPG
Platform : PC / Xbox 360 / PS3
Release Date:
25 April 2014

Dark Souls II ادامه دهنده عنوان موفق پیشین خود خواهد بود.

کارگردانی بازی این بار بر عهده Hidetaka Miyazaki نخواهد بود، چرا که وی این بار نقش ناظر را برعهده خواهد داشت. Yui Tanimura و Tomohiro Shibuya این بار در نقش کارگردان ظاهر خواهند شد تا ایده های جدید را به بازی تزریق کنند.

داستان بازی در مورد فردی خواهد بود که به دنبال راهی برای شکستن نفرین خود است. بنابر گفته های کارگردان بازی، این عنوان داستانی عاطفی به همراه خواهد داشت و راه Demon's Souls را دنبال خواهد کرد. اما بازی ادامه مستقیمی بر عنوان پیشین خود نخواهد بود و به عبارتی دنباله معنوی خواهد بود. همچنین فاکتور زمان در بازی نقش مهمی را ایفا خواهد کرد.

گیم پلی این عنوان همانند عناوین گذشته خواهد بود و هسته اصلی گیم پلی بدون تغییر خواهد ماند. بازی دو برابر عنوان پیشین خود سخت تر خواهد بود و شروع بازی برای بازیکن های جدید آسان تر. بازی گیم پلی چالش برانگیز خود را همچنان حفظ خواهد کرد و دیگر المان های جدید نیز به آن افزوده خواهد شد. همچنین کارگردان بازی اذعان داشت که هیچ گونه برنامه ای برای اضافه کردن سختی Easy به بازی نخواهند داشت.

تیم سازنده از موتور گرافیکی جدید استفاده خواهند کرد. هوش مصنوعی دشمنان به مراتب بهتر از عنواوین پیشین خود خواهد بود.

نسخه PC به گفته کارگردان بازی، مدت زمان کمی از عرضه نسخه کنسولی عرضه خواهد شد، چرا که تیم سازنده نمی‌خواهد اشتباهات خود را در قبال نسخه اول تکرار کنند بنابراین، لید پلتفرم این عنوان را پلتفرم PC انتخاب کرده اند تا تجربه منحصر به فردی را برای PC گیمرها به ارمغان بیاورند.

سیستم مورد نیاز بازی:

جداقل مورد نیاز:

Operating System: Windows XP SP3, Windows Vista SP2, Windows 7 SP1, Windows 8
CPU: AMD Phenom II X2 555 3.2 GHz or Intel Pentium Core 2 Duo E8500 3.17 GHz
Memory: 2 GB RAM
Graphics: Nvidia GeForce 9600GT, ATI Radeon HD 5870
Hard Drive: 8 GB
Sound Card: Compatible with DirectX 9.0C or higher

سیستم توصیه شده:

Operating System: Windows 7 SP1
CPU: Intel Core i3 2100 3.10 GHz or AMD A8 3870K 3.0 GHz
Memory: 4 GB RAM
Graphics: NVIDIA GeForce GTX 465 or higher, ATI Radeon HD 6870 or higher
Hard Drive: 8 GB
Sound Card: Compatible with DirectX 9.0C or higher

با نشکر از ماتریکس پویای عزیز

دوستان یک ویدیو امورشی در رابطه با بازی پیدا کردم که واقعا کامله تمام نکاتی که قبل از بازی باید بفهمید برای کسایی که تازه این سری را شروع کردن از جمله خود من داره زمان ویدیو 39 دقیقه و حجمش 90 مگابایت هست که براتون مستقیمش کردم
فقط چون کیفیت ویدیو کمه تمام صفحه مشاهده نکنید ! کیفیت بالاتر حجمش میرفت بالا

Last edited by a moderator:

Qu1ckZ

کاربر سایت
Feb 13, 2012
217
نام
Arash
اوایلش اینطوره چون شخصیتت ضعیفه یه مقدار که استقامتش بره بالا سریع ضربه رو میزنه..نیم ثانیه هم نیست..نصف نیم ثانیه..پیشنهاد میکنم بازی رو با گیم پد بازی کنی و قدرت واقعی رو احساس کنی :d

نه اتفاقا delay ـش خیلی بالاس اصلا نمیشه با تنظیمات خود بازی , بازی کرد . دلیلیشم اینه که normal attack هارو کلیک موس تعریف کرده و heavy attack هارو دابل کلیک موس تعریف کرده واس همین وقتی شما یه بار کلیک میکنی بازی صبر میکنه ببینه شما کلیک دوم رو هم میکنی یا نه واس همین delay مسخره ای به وجود میاره . ساده ترین راه حل ـش دانلود برنامه autohotkey از این جا هست : AutoHotkey
اول این برنامه رو دانلود و نصب کنین بعد این فایل رو دانلود کنین : دانلود فایل Download mouse lag fix ahk از آپلود آی آر
بازی رو اجرا کنین و برین توی تنظیمات و توی قسمت موس همه چی رو غیر فعال کنین . برین توی قسمت تنظیمات کیبرد و اتک نرمال دست راست رو H و دست چپ رو U تعریف کنین . حالا اون فایل ـی که دانلود کردین رو اجرا کنین و برین توی بازی میبینین نرمال اتک های هر دو دست (با چپ کلیک و راست کلیک ) کاملا بدون Delay هستن و خیلی خوب اجرا میشن . حالا دوباره برین توی کنترل های کیبرد و heavy attack های دست چپ و راست رو روی 2 تا از دکمه های کیبرد که نزدیک دستتون هستن بزارین (مثلا من E و Q گذاشتم . )
با این کار کامل مشکل حل میشه , کارشم اینه که اتک های دست چپ و راست رو اول روی H و U تنظیم کردین این برنامه H و U رو تبدیل به کلیک چپ و راست میکنه در حقیقت بازی رو دور میزنین (یعنی بازی فکر میکنه شما دارین با کیبرد بازی میکنین نه با موس در نتیجه اون delay برداشته میشه . )
این ویدیو رو هم پیشنهاد میکنم ببینین کامل توضیح داده راجب این مشکل و نحوه حل کردنش (که همین راهی هست که من گفتم . ) : https://www.youtube.com/watch?v=K30sVBDK2GM

آخرین ویرایش:

WTF?

کاربر سایت
Mar 27, 2015
1,087
نام
محمد
ممنون از پاسختون اتفاقا اون شمشیررو برداشتم ولی نمیدونم چرا وقتی انتخابش میکنم کنارش عکس یه ضربدر میاد و دمیجش هم خیلی کم میشه خیلی از صلاحام اینطوریه
اگه راه حلشو بگید ممنون میشم
اگه میشه نحوه lock target وpery کردن هم بگید
خیلی خیلی ممنون

علامت ضربدر درکنار هر سلاح به معنیه اینه که شما توان Strength لازم برای حمل کردن بهینه از سلاح رو ندارید. به سالم بودن سلاح هم دقت کنید که نشکسته باشن..!!

با کلید M روی کیبورد میتونید روی هدف قفل کنید. ما رو دسته شوک سمت راست رو فشار میدادیم این کارو میکرد.. درمورد Prey کردن هم بگم 90 درصد مواقع با شکست مواجه میشه :d چون باید تو یه زمان خیلی خاصی دفاع کنی.... بیخیالش شو کلاً Prey رو ...سعی کن توی قلت خوردن تجربه کسب کنی..!!

Qu1ckZ

کاربر سایت
Feb 13, 2012
217
نام
Arash
علامت ضربدر درکنار هر سلاح به معنیه اینه که شما توان Strength لازم برای حمل کردن بهینه از سلاح رو ندارید. به سالم بودن سلاح هم دقت کنید که نشکسته باشن..!!

با کلید M روی کیبورد میتونید روی هدف قفل کنید. ما رو دسته شوک سمت راست رو فشار میدادیم این کارو میکرد.. درمورد Prey کردن هم بگم 90 درصد مواقع با شکست مواجه میشه :d چون باید تو یه زمان خیلی خاصی دفاع کنی.... بیخیالش شو کلاً Prey رو ...سعی کن توی قلت خوردن تجربه کسب کنی..!!

صرفا به این معنی نیست که STR ـش کمه . ممکنه DEX یا INT یا FTH ـش واس اون سلاح کافی نباشه . رو هر سلاحی که انتخاب میکنی نوشته چقدر از هر کدوم از اینارو میخواد و اگه به اندازه کافی نباشه (مثلا اون سلاح 30 STR بخواد و شما 25 تا داشته باشی . ) عددشو قرمز مینویسه یعنی به درد نمیخوره فعلا (تا وقتی که STR ـت رو 30 نکردی به فرض )
واس lock هم با فشار دادن scroll موس lock میکنه رو تارگت .
برا parry هم با دکمه Heavy Attack دست چپ (دستی که توش سپر هست . ) انجام میشه . ولی اول این که sheild ـت باید قابلیت parry کردن داشته باشه (بالای هر sheild نوشته که که واس چی هست . ) و دوم این که تو دسته sheild هایی که میشه باشون parry کرد یه سری هاشون صرفا مخصوص parry ـن و از بقیه بهترن .یعنی parry باشون خیلی راحت تر و آسون تره اگه میخوای parry کنی سعی کن از این شیلد ها استفاده کنی . یه نمونش مثلا Target Sheild ـه که مخصوص parry ـه. این جا مشخصاتش رو نوشته اگه خاصی بخون :http://darksouls2.wiki.fextralife.com/Target+Shield
در کل قاعده parry کردن هم روبه رو هر سلاح فرق داره . باید دقیقا وقتی که سلاح دشمن داره میرسه به شما کلید parry رو فشار بدین . در نتیجه خیلی timing ـی هست و اصلا آسون نیست .

amirm5759

کاربر سایت
Sep 27, 2011
131
سلام دوستان از همتون که جواب سوالای من رو میدید تشکر میکنم
اون مشکل حمل شمشیرم حل شد ممنون
1. من تو پست های قبلی خوندم که بهتره سول های باسهای اصلی بازیرو نگه داریم آیا این در مورد سولهای باسهای اختیاری مثل last giant هم صدق میکنه یا اونارو خرج کنم اشکال نداره؟
2.من اول بازی لایف رینگ رو انتخاب کردم تا چندروز پیش تو اینورتوریمم بود ولی الان پیداش نمیکنم..چی شده؟
3.من با نرم افزار ds4 tool دسته ps4 رو به pc وصل کردم ولی هر موقع وارد ds میشم که بادسته بازی کنم تصویر همش داره میچرخه دسته هم کار میکنه ولی تصویر میچرخه دردش چیه؟
ممنون

WTF?

کاربر سایت
Mar 27, 2015
1,087
نام
محمد
سلام دوستان از همتون که جواب سوالای من رو میدید تشکر میکنم
اون مشکل حمل شمشیرم حل شد ممنون
1. من تو پست های قبلی خوندم که بهتره سول های باسهای اصلی بازیرو نگه داریم آیا این در مورد سولهای باسهای اختیاری مثل last giant هم صدق میکنه یا اونارو خرج کنم اشکال نداره؟
2.من اول بازی لایف رینگ رو انتخاب کردم تا چندروز پیش تو اینورتوریمم بود ولی الان پیداش نمیکنم..چی شده؟
3.من با نرم افزار ds4 tool دسته ps4 رو به pc وصل کردم ولی هر موقع وارد ds میشم که بادسته بازی کنم تصویر همش داره میچرخه دسته هم کار میکنه ولی تصویر میچرخه دردش چیه؟
ممنون

تو بازی یک سری تاجر هستن که میتونید باهاشون وسایل Trade (کالا با کالا) کنید.. علاوه بر خرید و فروش وسایل قابلیت Trade این افراد باعث میشه بتونید وسایلی که ارزش معنوی :d دارن به دست بیارید..مثلاً روح The Pursuer رو میدین و سپرش رو تحویل میگیرین.. اینا اجباری نیستن و گاهاً سلاح های سنگینی هستن و حمل و استفاده شون منوت بر :d نیروی قویه.. ولی اگر داستان واستون مهمه فکر کنم تابحال متوجه شده باشید که روی هرآیتم که میزنید یک سری توضیحات درموردش میده..اگر واستون داستان جالبه حتماً سعی کنید واسه باره اولی که بازی رو میرید سول هارو معاوضه کنید و سلاحهای باس هارو بخرید و توضیحات رو بخونید... ولی اگر واستون فرقی نداره حتی میتونید روح باسهای اصلی رو هم خرج کنید و صرف خودسازی کنید :d

2 ) احتمالاً Drop کردیش یا شکسته شده..برو پیش آهنگر توی ماژولا اگر شکسته باشه واست تعمیرش کنه بعد دوباره Equipش کن.. اینم بگم که LIfe Ring شوخیه واسه اواخر بازی :d بهش دل نبند که اسیرش میشی:d حلقه های بهتر ازونم هست..فقط بگرد..اگر هم گم کردی از وسایل فروشا میتونی بخری دوباره..

3)سوال سوم رو نمیدونم..من با دسته مخصوص کامپیوتر با برنامه x360ce بازی میکردم..

واسه این بازی ماد ساخته نمیشه؟

همون اوایل که بازی اومده بود یه مادگرافیکی واسش ساخته بودن... دیگه بغیر از DLC چیزی واسش نیومده..

آخرین ویرایش:

amirm5759

کاربر سایت
Sep 27, 2011
131
سلام به همه
دوستان من تو پستهای قدیمی خوندم که برای زدن باس آخر(drangleic)باید یک میلیون سول داشته باشیم منظورشون سول هایی هست که تو اینونتوریمون هست یا سولهایی که تعدادشو سمت چپ صفحه پایین زده؟
اگه گزینه دوم درست باشه که خیلی سخته یهو همش از بین بره سکته میزنیم

WTF?

کاربر سایت
Mar 27, 2015
1,087
نام
محمد
سلام به همه
دوستان من تو پستهای قدیمی خوندم که برای زدن باس آخر(drangleic)باید یک میلیون سول داشته باشیم منظورشون سول هایی هست که تو اینونتوریمون هست یا سولهایی که تعدادشو سمت چپ صفحه پایین زده؟

کدوم باس؟؟ چرته آقا :d Nashandra آخرین باس فایته بازیه (منهای DLCها).. بدون سول هم میتونی بزنیش:>

Qu1ckZ

کاربر سایت
Feb 13, 2012
217
نام
Arash
سلام به همه

نه چنین چیزی اصلا درست نیست , شما یه چیز دیگه شنیدین قاتی ـش کردین با این قضیه باس آخر :D قضیه اصلی از این قراره :
شما اگه بخواین وارد Drangleic Castle بشین باید 4 باس اصلی (great) بازی یعنی Old Iron King و The Lost Sinner و Rotten و Duke's Dear Freja رو شکست داده باشین هرچند اگه این 4 باس رو شکست نداده باشین ولی Soul Memory ـتون (تعداد کل Soul هایی که تاحالا بدست آوردین . ) به 1 میلیون رسیده باشه باز هم میتونین به Drangleic Castle برین .

P.S: کسایی که میخوان این بازی رو شروع کنن به شدت پیشنهاد میکنم نسخه اریجینال Dark Souls 2 : Scholar of the First Sin رو تهیه کنن به خاطر قسمت Multiplayer ـش که شامل PvE و PvP و کلی چیز دیگه میشه و واقعا ارزششو داره . (مخصوصا قسمت PvP و Duel . )

آخرین ویرایش:

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
Soul Memory من شده 20 میلیون و افتادم توی Tier 41 و اصن با کسی نمیتونم Co op بازی کنم چون تعداد کسایی که هم سطح من هستن خیلی کمن و معلوم نیست کجا باید پیداشون کرد و اصن Summon Sign میذارن یا نه:| واقعا سیستم مسخره ای برای بازی گذاشتن. پول دادیم برای اینکه از مولتی پلیر بازی لذت ببریم و با این سیستم مسخره یا باید از انگشتر مخصوص استفاده کنیم که روح ها رو نشمره و هیچی هم نصیبت نشه و یا اینکه شخصیت جدید بسازی و ادامه داستان:| این موضوع وقتی بدتر میشه که عضو Heirs of The Sun Covenant بازی و نیاز شدید و مبرمی به Sunlight Medal داشته باشی که نیاز به احضار شدن یا احضار کردن بقیه اعضا داشته باشی:|:d لعنت بهشون واقعا.

amirm5759

کاربر سایت
Sep 27, 2011
131
سلام به همه
دوستان من الان soul arrow رو انتخاب کردم و تو اسلات بالایی قرار دادم ولی نمیدونم ازش چطوری باید استفاده کنم ...چه دکمه ای رو باید بزنم(من با دسته ps4 بازی میکنم)
در ضمن خیلی هم کمرنگه انگار غیر فعاله
ممنون میشم پاسخمو بدید

WTF?

کاربر سایت
Mar 27, 2015
1,087
نام
محمد
سلام به همه
دوستان من الان soul arrow رو انتخاب کردم و تو اسلات بالایی قرار دادم ولی نمیدونم ازش چطوری باید استفاده کنم ...چه دکمه ای رو باید بزنم(من با دسته ps4 بازی میکنم)
در ضمن خیلی هم کمرنگه انگار غیر فعاله
ممنون میشم پاسخمو بدید

باید تو ویژگی های شخصیتتون گزینه های مربوط به جادوگری (intelligence / faith و Attunement )رو به قدر کافی آپگرید کرده باشی و یک چوپ جادو برای خواندن ورد داشته باشی.. :>

amirm5759

کاربر سایت
Sep 27, 2011
131
باید تو ویژگی های شخصیتتون گزینه های مربوط به جادوگری (intelligence / faith و Attunement )رو به قدر کافی آپگرید کرده باشی و یک چوپ جادو برای خواندن ورد داشته باشی.. :>
ممنون از پاسختون
چوب جادو کجا پیدا میشه؟من تو یه تریلر میدیدم که ازین نیزه نورانی ها پرت میکردن هیچ چوبی هم دستشون نبود

WTF?

کاربر سایت
Mar 27, 2015
1,087
نام
محمد
ممنون از پاسختون
چوب جادو کجا پیدا میشه؟من تو یه تریلر میدیدم که ازین نیزه نورانی ها پرت میکردن هیچ چوبی هم دستشون نبود

تو بازی سه مدل جادوجنبل وجود داره.. یکی Miracle ..یکی Fire bolt یکی هم Spell... اسپل ها آبی رنگ هستن و برای استفاده ازشون باید Staff مخصوصشون رو داشته باشی.. تو بعضی محیط ها رو که بگردی چوب پیدا میشه یا میتونی از تاجر های تو بازی بخری...!! Fire bolt ها با استفاده از یک دستکش آتشین فعال میشن.. بعضی چوب های جادو هستن که هم Miracle رو ساپورت مکنن هم Spell هارو..!! بعضی باس فایت های بازی از جمله Two dragon Riders / Looking Glass Knight و علی الخصوص باس فایت Vslsdati به راحتی با اسپل از پا درمیان..!! روشون سرمایه گذاری کن..!!;)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر