Crysis 3 | PC

64178907175615469154.png

سومین قسمت از Sandbox Shooter بزرگ Crytek در حال ساخت است و طبق گفته Cevat Yerli شانزدهم همین ماه میلادی به طور رسمی رونمایی خواهد شد.
اولین گمانه زنی ها با لیک شدن زودتر از موعد مقرر باکس آرت بازی در وبسایت Origin زده شد.
اولین اطلاعات بازی نیز از طریق یک وبسایت روسی لیک شده است:

• شاهد یک نیویورک تخریب شده خواهیم بود که اکنون تقریبا به یک جنگل تبدیل شده است.
  • Crytek قول ساخت بهترین FPS Sandbox موجود را داده است.
  • در کنار Premium Edition، بازی دارای پک Hunter Edition نیز خواهد بود.
  • پلتفرم های PC، PS3 و X360 میعادگاه گیمرها با Crysis 3 خواهد بود.
  • بازی در بهار 2013 عرضه خواهد شد.

اولین تصویر از بازی که گفته می شود نیویورک تخریب شده را نشان می دهد:

1334152587127.png
====
اطلاعات جدید در مورد بخش داستانی:
حوادث Crysis 3 در سال 2047 و در شهر نیویورک رُخ خواهد داد. مانند شماره قبل، شخصیت اصلی بازی Prophet خواهد بود. او به نیویورک که اکنون تقریبا تخریب شده و پوشیده از درخت است برگشته است. ولی با شهری شبیه به یک گنبد نانویی و تحت سلطه نیروهای Cell مواجه می شود. گنبد نانویی، بخشی از طرح و نقشه Cell برای سلطه بر دنیا است. بازیکنان در بازی با هر دو نیروی انسانی و فضایی مبارزه خواهند کرد.
صحبت های Cevat Yerli در مورد این شماره:
Cevat Yerli مدیر عامل شرکت Crytek در این مورد گفت: "Crysis 3 مخلوطی از شوتر سندباکس، مبارزات پیشرفته و اسلحه های مدرن انسانی و فضایی خواهد بود که دوست داران سبک شوتر عاشق آن خواهند شد."
ایشان ادامه داد: "به کمک آخرین تکنولوژی های به کار رفته در CryEngine3.0، ما توانایی ارائه محیطی با 7 تم مختلف خواهیم داشت که یک تجربه خیره کننده از لحاظ بصری و مرتبط با گیم پلی ارائه خواهد داد."

تصاویر جدید:

Last edited by a moderator:

Skychaser

The Betrayer
مدیر انجمن
Apr 15, 2006
5,269
نام
جواد محسنی
شماره دو نسبتا خطی بود ولی قابل تحمل یعنی این شماره که گفتن محیط بزرگتر شده خطی تر شده؟ یعنی میشه خلاقیت داشت تو بازی یا نه؟ برای مبارزت یا....
برای مبارزات بله مثل همیشه دست گیمر باز هست هر مدلی که می خواد به قولی Engage کنه این وسط bow هم خیلی کمک می کنه که گیمر خلاقیت به کار ببره... ولی روند ماموریت ها خیلی خطی و قابل پیش بینی شده اینش یه کم منو اذیت کرد... البته 2-3 تا plot twist ـه خوب هم داره که نمی گم چون اسپویل میشه :D
ولی در حالت کلی خیلی از C2 بهتره از نظر من.

Galaxy3

کاربر سایت
Jun 20, 2012
395
نام
امید
سلام دوستان لطفا کمک کنید
من تو اینجا همرو کشتم وسط یه جا یه دری هست که باید برم اونجا ولی هیچ راهی نداره یه پلم داشت که رفته بالا خواهشا کمک کنید
اینم عکسش :
1361907020471.bmp
[/URL][/IMG]
برای بزرگ شدن رو عکس کلیک کنید
با تشکر

Skychaser

The Betrayer
مدیر انجمن
Apr 15, 2006
5,269
نام
جواد محسنی
سلام دوستان لطفا کمک کنید
من تو اینجا همرو کشتم وسط یه جا یه دری هست که باید برم اونجا ولی هیچ راهی نداره یه پلم داشت که رفته بالا خواهشا کمک کنید
اینم عکسش :
1361907020471.bmp
[/URL][/IMG]
برای بزرگ شدن رو عکس کلیک کنید
با تشکر

سمت چپ عکس یه پل هست که رفته بالا که باید بیاریش پایین. برو دقیقا بالای اون پله هایی که سمت چپ عکس می بینی یه دکمه هست بزن پل میاد پایین و ادامه ماجرا...

Good Guy Greg

کاربر سایت
Jan 13, 2011
4,407
نام
حمید ؟ تبرکه !
خب دوستان بازی رو تهیه کردم و مرحله 1 رو تموم کردم . گیم پلی بازی فرقی با C2 نکرده انگار :d صداگذاری هم کاملا عالی کارشده - هوش مصنوعی عالی نیست و متوسط هست . گرافیک بازی مال این نسل نیست اصلا - طراحی - بافت ها و همچنین تکنیک و افکت های گرافیکی واقعا داره داد میزنه که بهترین گرافیک 2013 رو رائه داده Crytek که البته مال این نسل نیست :d . روی Very High - و High Res Tex و آخرین درجه AA 25 فریم داد تو مرحله 1 زیر بارون :d که در نوع خودش برام بی نظری هست . الان Very High + High Res Textures NO AA Vsynch On بازی میکنم 30 - 60 Capped فریم میده و در همین جالت گرافیک بازی خیره کننده هست :
پ.ن: من نقد کردنم خوب نیست آماتوری نقد میکنم به بزرگی خودتون ببخشید :d
پ.ن2: بعد از لودینگ مرحله 2 وقتی میگره Press Inter بازی کرش میکنه -.- . راه حلی هست ؟

آخرین ویرایش:

Meysam

کاربر سایت
Apr 11, 2006
4,955
خب دوستان بازی رو تهیه کردم و مرحله 1 رو تموم کردم . گیم پلی بازی فرقی با C2 نکرده انگار :d صداگذاری هم کاملا عالی کارشده - هوش مصنوعی عالی نیست و متوسط هست . گرافیک بازی مال این نسل نیست اصلا - طراحی - بافت ها و همچنین تکنیک و افکت های گرافیکی واقعا داره داد میزنه که بهترین گرافیک 2013 رو رائه داده Crytek که البته مال این نسل نیست :d . روی Very High - و High Res Tex و آخرین درجه AA 25 فریم داد تو مرحله 1 زیر بارون :d که در نوع خودش برام بی نظری هست . الان Very High + High Res Textures NO AA Vsynch On بازی میکنم 30 - 60 Capped فریم میده و در همین جالت گرافیک بازی خیره کننده هست :
پ.ن: من نقد کردنم خوب نیست آماتوری نقد میکنم به بزرگی خودتون ببخشید :d
پ.ن2: بعد از لودینگ مرحله 2 وقتی میگره Press Inter بازی کرش میکنه -.- . راه حلی هست ؟

ی فیکس ورژن 2 دادن ببین جواب میده! من خودم هنوز بازی دانلودش تمام نشده تست نکردم
http://dl3.downloadha.com/Hosein/Ga... 2 INTERNAL-RELOADED (www.Downloadha.com).rar

sajad021

کاربر سایت
Nov 29, 2012
524
نام
❤Sajad♛B!zar❤
[
بچه ها به این توجه نکردید؟؟
این همه سلاحهای مدرن تواین بازیه!
به عکس نگاه کنید.....
یه قسمتی از این bowرو با یه نواره قرمز چسبوندن!!کمبوده امکانات تا چه حد آخه=))

Good Guy Greg

کاربر سایت
Jan 13, 2011
4,407
نام
حمید ؟ تبرکه !
بازی رو تموم کردم - داستان بازی کوتاه بود ولی جز یه مقدار هوش مصنوعی هیچ مشکل دیگه ای نداشت ولی همچنی هم که میگید داستانش خطی نبود :d اما خیلی خوش حال شدم دوباره توش وسایل نقلیه دیدم البته محیط ها چندین برابر شماره 2 بودن ولی هنوز خیلی مونده بود تا به شماره 1 برسن . مشکل خاصی هم تو بازی نبود یه Hot fix کنید حله .
ی فیکس ورژن 2 دادن ببین جواب میده! من خودم هنوز بازی دانلودش تمام نشده تست نکردم
خود به خود رفع شد :d
یه قسمتی از این bowرو با یه نواره قرمز چسبوندن!!کمبوده امکانات تا چه حد آخه
به زیرشم که نگاه کنی میبینی که داگ تگ دوستاش که تو جزیره مردن بهش وصل هست که هم نماد انتقام جویی هست و هم اینکه خودشو برای مرگ اونا مقصر میدونه .

دوستان یه سوال داشتم درباره داستان بازی :
Pvt Nomad شخصیت اصلی شماره 1 آخرش از جزیره زنده بیرون اومد با دکتر روزنتال سوار بر یک عدد VTOEL ! ولی اینجا که گفتن مرده :| من از پایان شماره 1 تا الان منتظر بودم دوباره Nomad رو ببینم ولی ... :((

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
خب منم بازی رو تموم کردم ...
با اینکه خیلی منتظر یک Crysis وفادار به نسخه اول بودم اما انقدرها هم این شماره به اندازه شماره 1 میخکوب کننده نبود !

بازی gameplay تغریبا میکس شماره 1 و 2 بود اما خب طبیعتا انتظار بزرگی محیطهای crysis 1 رو نباید داشته باشیم چون هنوز بازی توی محیط شهری اتفاق میفته ...با این حال طراحی محیطها خیلی باهوشانه انجام شده و به ادم این حس رو میده که بزرگ به نظر میرسن اما به نظرم اینطوری نیست که این بزرگ بودن به gameplay بازی کمک کنه. دلیلش اینکه هوش مصنوعی بازی خیلی ضعیف عمل میکنه و عملا دشمنان از محیط بازی استفاده خاصی نمیکنن !
ه هر مرحله طراحی عالی داشت ... هر کدوم از نظر ساختار زیبایی خودش رو داشت و خوشبختانه ازادی عمل هم داشت و مثل شماره دوم تنها خطی نبود....چون شماره دو خیلی خیلی خطی بود !!!! اما باز بازی طولانی تر بود اما به نظرم اکشن بازی جالبتر بود توی شماره دوم . crysis 3 به نظرم داستانش جذاب نیست دیگه و یه جورایی از اسم crysis استفاده شده ( چون تو ذهن مردم crysis خدای گرافیک هست ) تا موتورشون رو نشون بدن و عملا بیشتر بازی یک عنوان تجاری هست
....
اما چیزی که من از بازی دیدم چیزی نیست که بشه گفت نسل بعد ! فیزیک بازی اومده و خودش رو مشابه نسخه اول کرده که به نظر پیشترفته زیادی هم نداشته و میخکوب کننده هم نیست. .... بافتها و کیفیت تکسچرها خیلی بهتر شده اما اونقدرها هم که میگفتن فک بر اندازن نیست و بیشتر به واسطه Tesselation و shading های پیشترفته بازی خیلی زیبا به نظر میرسه اما عملا tech جدیدی توش به کار نرفته و به نظر میرسه یک تکمیل کننده نهایی نسل حاضر هست.... به احتمال زیاد با عرضه کنسولهای اینده گرافیک بازیا خیلی بهتر میشه و اونطور که سازنده هاش میگفتن ما انظار نداریم بازیای نسل اینده از این حد بالاتر باشن فکر نکنم طولی بکشه که موتورهای جدید و technology های جدید جایگزین بشن ... متفاسفانه از نظر تکنیکی هم هیچ چیزه نصل بعدی نداشت ...به نظرم cryteck وقتش رو تلف کرده و بایستی میرف سراغ CryEngine4 برای نسل اینده... نه AI درست و حسابی داره و نه فیزیک خوبی تو کنترل نقلیه ها و هنوز هم انیمشنها مشکل دارن به نظرم و حتی طراحی احساست توی چهره ها خیلی ضعیفه و اینها همه چیزهای هستن که وقتی میگن بازی دیگه نسل بعده ما انتظار داریم ... میشه گفت Cryengine 3 و بازی crysis 3 بیشتر یک نما از نسل بعده ... نکته بعدی Gameplay بازی اصولا کهنه شده ....

بازی برای من خیلی معمولی بود ... نهات امتیازی که میتونم بدم در حده 8 هست ...

Reza Razor

کاربر سایت
Jul 25, 2007
1,487
خيلي بده يه بازي تا شماره 3 بياد ولي تقريبا همه قبول کنن از هيچ لحاظي هيچکدوم به اولي نميرسن ...
کرایسیس بخاطر PC و تقریبا نامحدودی سخت افزار بود که فوق العاده بود یه گرافیک و فیزیک فوق العاده تو یه محیط تقریبا Open World که اتوماتیک باعث میشه گیم پلی هم خوب ازآب دربیاد .
تا وقتی دوباره انحصار PC نشه (که نمیشه) همین FPS متوسطی که هست میمونه .

mohsenfff

کاربر سایت
Jan 25, 2006
242
نام
محسن
یک جور تبلیغ گرافیک این بازی شد که من فکر کردم حال چی هست . اگه دنبال چیز جدیدی تو این بازی هستید نباشید همون تکنیک HDR رو اومدند با یه مقدار حقه سینمایی افکت لنز و اینها قاطی کردند و به قولا رنگ و لعابی زدند به یه مشت تکسچر و بافت کارتونی این شده کرایسیس 3. به زبون ساده تر نسخه کنسولی رو بزکش کردند شده یه عروس بگی نگی خشگل
حالا البته به عده هم پیدا میشند که در بعضی سایت های خارجی چرخ میزنند و به چهار تا لغت انگلیسی هم مسلطند oh my god . oh it's mind blowing , oh yeah اگه اون سایت ها بنویسند بازی نمره 10/10 گرفته میگن بله درسته اگه بگن بازی 2/10 گرفته بازم میگن درسته . یعنی مغز این افراد محسوره .حالا هر که میخواد به این حرف ها گوش کنه و نه به عقل و چشم خودش اون دیگه مسئله اش جداست .چون برای انویدیا و الکترونیک آرتز کاری نداره که چهارتا سایت رو بخرند و به چهار تا منتقد رشوه بدند
البته گرافیک چندتا نکته مثبت هم داره . مهمترینش اینکه از ویرانی تصویر زیبایی رو کشیده . جزئیات زیاد داره . سوم اینکه از راه دور بعضی تکسچرها و نورپردازی ها قشنگند و و خوب از نزدیک هم که یه دوربین بندازید تا متوجه بشید
به هر حال چیزی نیست که من بازی کنم و بگم مثلا یک جهش فوق العاده ای رو نسبت به بازی های هم نسل داشته.هنوز که هنوزه تکسچر و نورپردازی شماره 1 با این بازی قابل رقابته
داستان و گیم پلی هم که من تا اونجا که امکان داشته باشه سعی میکنم صدای میکروفن رو کم کنم .یه مشت چرندیات و وراجی . اخر کاری هم نشستند Far cry 3 رو بازی کردند و یه سری گیم پلی مثل علامت گذاری دشمن و کشتن مخفیانه رو هم از اون کش رفتند
در کل من به این بازی نمره 6 میدم .و اگه جای شما بودم تو این وصعیت خراب اقتصادی 10 هزارتومن هم نمیدادم برای ارتقا سیستم که بخوام اینو بازی کنم. اگه میخواید 4 میلیون خرج کارت690 کنید بزرگترین اشتباه اقتصادی زندگیتونو دارید میکنید

mehdy.z

کاربر سایت
Nov 27, 2009
700
نام
Mehdy
بچه ها کسی میدونه دقیقا کار این high resolution texture چیه؟؟
چون بالا بودنش تنها کاری که توی بازی میکنه افزایش بی رویه استفاده از رم گرافیکه و گرنه نه توی گرافیک بازی و نه توی فریم دهی کوچکترین تاثیری نداره(لااقل برای من که نداشت)!!
فکر کنم توی رزولوشنهای بالا کیفیت بافتها رو بالامیبره درسته؟؟....اصلا توی رزولوشنهای زیر HD کاربرد داره؟؟

Polaris

کاربر سایت
Aug 14, 2007
2,775
خب من بازی رو تموم کردم .... واقعا عالی بود ... از همه نظر واقعا شاهکار بود : گیمپلی،کامبت،موسیقی،گرافیک،داستان و هرچیز دیگه ای که فکرشو بکنیم...
البته جز این هم از استاد جوات و کرایتک انتظار نداشتم >:d

trian

کاربر سایت
Jun 3, 2011
90
دوستان من امروز بازی رو نصب کردم و هنوز زیاد ازش بازی نکردم اما به نظرم روی حداکثرتنظیمان نسبت به نسخه 2 از نظر گرافیکی بهتر نبود روند بازی هم مثل همون نسخه قبلی هست جلوه های گرافیکی فوق العاده نسخه قبلی مثل افتادن ساختمون و زلزله و خرابی جاده و .. هم هنوز توی نسخه 2 ندیدم البته هنوز توی مرحله اول جنگل هستم.
دوستان این روند تا ادامه بازی همینجوری هست یا جلوه های گرافیکی و همچنین خود بازی جذاب تر میشه؟

Jason Brady

کاربر سایت
Feb 1, 2013
541
نام
محمد
دوستان من امروز بازی رو نصب کردم و هنوز زیاد ازش بازی نکردم اما به نظرم روی حداکثرتنظیمان نسبت به نسخه 2 از نظر گرافیکی بهتر نبود روند بازی هم مثل همون نسخه قبلی هست جلوه های گرافیکی فوق العاده نسخه قبلی مثل افتادن ساختمون و زلزله و خرابی جاده و .. هم هنوز توی نسخه 2 ندیدم البته هنوز توی مرحله اول جنگل هستم.
دوستان این روند تا ادامه بازی همینجوری هست یا جلوه های گرافیکی و همچنین خود بازی جذاب تر میشه؟

گرافیک یه سر و گردن از نسخه قبل بالاتره ها! تنظیمات رو روی very high و very high texture و 8x aa بذارید! اون وقت فکتون میوفته

---------- نوشته در 05:21 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 05:20 PM ارسال شده بود ----------

بچه ها کسی میدونه دقیقا کار این high resolution texture چیه؟؟
چون بالا بودنش تنها کاری که توی بازی میکنه افزایش بی رویه استفاده از رم گرافیکه و گرنه نه توی گرافیک بازی و نه توی فریم دهی کوچکترین تاثیری نداره(لااقل برای من که نداشت)!!
فکر کنم توی رزولوشنهای بالا کیفیت بافتها رو بالامیبره درسته؟؟....اصلا توی رزولوشنهای زیر HD کاربرد داره؟؟

بله درسته تو رزولوشن های بالا خودنمایی میکنه!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر