Crysis 3 | PC

64178907175615469154.png

سومین قسمت از Sandbox Shooter بزرگ Crytek در حال ساخت است و طبق گفته Cevat Yerli شانزدهم همین ماه میلادی به طور رسمی رونمایی خواهد شد.
اولین گمانه زنی ها با لیک شدن زودتر از موعد مقرر باکس آرت بازی در وبسایت Origin زده شد.
اولین اطلاعات بازی نیز از طریق یک وبسایت روسی لیک شده است:

• شاهد یک نیویورک تخریب شده خواهیم بود که اکنون تقریبا به یک جنگل تبدیل شده است.
  • Crytek قول ساخت بهترین FPS Sandbox موجود را داده است.
  • در کنار Premium Edition، بازی دارای پک Hunter Edition نیز خواهد بود.
  • پلتفرم های PC، PS3 و X360 میعادگاه گیمرها با Crysis 3 خواهد بود.
  • بازی در بهار 2013 عرضه خواهد شد.

اولین تصویر از بازی که گفته می شود نیویورک تخریب شده را نشان می دهد:

1334152587127.png
====
اطلاعات جدید در مورد بخش داستانی:
حوادث Crysis 3 در سال 2047 و در شهر نیویورک رُخ خواهد داد. مانند شماره قبل، شخصیت اصلی بازی Prophet خواهد بود. او به نیویورک که اکنون تقریبا تخریب شده و پوشیده از درخت است برگشته است. ولی با شهری شبیه به یک گنبد نانویی و تحت سلطه نیروهای Cell مواجه می شود. گنبد نانویی، بخشی از طرح و نقشه Cell برای سلطه بر دنیا است. بازیکنان در بازی با هر دو نیروی انسانی و فضایی مبارزه خواهند کرد.
صحبت های Cevat Yerli در مورد این شماره:
Cevat Yerli مدیر عامل شرکت Crytek در این مورد گفت: "Crysis 3 مخلوطی از شوتر سندباکس، مبارزات پیشرفته و اسلحه های مدرن انسانی و فضایی خواهد بود که دوست داران سبک شوتر عاشق آن خواهند شد."
ایشان ادامه داد: "به کمک آخرین تکنولوژی های به کار رفته در CryEngine3.0، ما توانایی ارائه محیطی با 7 تم مختلف خواهیم داشت که یک تجربه خیره کننده از لحاظ بصری و مرتبط با گیم پلی ارائه خواهد داد."

تصاویر جدید:

Last edited by a moderator:

kayne

کاربر سایت
Jan 13, 2009
3,099
نام
مصطفی
واقعاً درک نمی کنم دیگه چه انتظاری از بازی داشتید که برآورده نشده؟! (از لحاظ گرافیک منظورمه ). با احتساب اینکه c3 یه عنوان مولتی پلتفرم هست و مسلماً به خاطر نسخه های کنسولی دست و بال سازنده ها مثل crysis باز نبوده با این حال کارشون رو به بهترین نحو ممکن انجام دادن !

s9rus8aatxeamb9fr.jpg
دیگه چی میخواید؟:d

MAKAV3LI

کاربر سایت
Sep 30, 2011
1,929
نام
آن مرد !
منم پریروز بازی رو گرفتم کلا تا الان یکی دو ساعت بازی کرد
و در یک کلام فوق العادست
فوقالعاده
این بازی رونباید پایرت خور کرد:(

trian

کاربر سایت
Jun 3, 2011
90
گرافیک یه سر و گردن از نسخه قبل بالاتره ها! تنظیمات رو روی very high و very high texture و 8x aa بذارید! اون وقت فکتون میوفته

---------- نوشته در 05:21 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 05:20 PM ارسال شده بود ----------

بله درسته تو رزولوشن های بالا خودنمایی میکنه!

ممنون من anisoteropic رو گذاشتم روی 16 قسمت بعد هم 8X msaa high تنظیمات قسمت گرافیک و ادونس هم رو very high هست باز هم جایی رو میخواد تغییر بدم؟
خدایی نمیشه کرایسیس رو تموم نکرد بازی جذابیه

Jason Brady

کاربر سایت
Feb 1, 2013
541
نام
محمد
ممنون من anisoteropic رو گذاشتم روی 16 قسمت بعد هم 8X msaa high تنظیمات قسمت گرافیک و ادونس هم رو very high هست باز هم جایی رو میخواد تغییر بدم؟
خدایی نمیشه کرایسیس رو تموم نکرد بازی جذابیه

msaa - smaa - fxaa-txaa فرق زیادی ندارند ولی کیفیت smaa برای کارت های amd و txaa برای کارتهای nvidia خیلی بهتره و نسب به بقیه فریم و کیفیت بیشتری هم میده!

خوب اینم عکس هایی از چپتر 2 بازی!(صرفا برای نمایش گرافیک بازی) (من قبلا فکر کردم عکس گذاشتم ولی حالا اومدم دیدم یک هفته پیش یادم رفته عکس بذارم)

کارت گرافیکی که باهاش تست کردم : hd 6870

bazi khor

کاربر سایت
Oct 25, 2005
362
من هنوز بازی نکردم ولی از عکسا معلومه گرافیک عالیه نورپردازی هم که خیلی طبیعی شده مخصوصا رنگها عالی کار شده دیگه چی میخواین فک اندازونه تکسچرها رو که دیگه حرفشو نزن ناراحت میشم

Galaxy3

کاربر سایت
Jun 20, 2012
395
نام
امید
سلام دوستان یه سوال در مورد غول آخر :
دوستان آیا غول آخر بازی همینی که مثل یه مار بزرگه و به دور یه گردی بزرگ که اشعه ای هست پیچیده و بالا سرش و دو طرفش چنگک داره که تو مرحله ی 7 میاد ؟
با تشکر

bazoka

کاربر سایت
Apr 28, 2009
53
نام
امیر
من کنفرانس ps4 رو دیدم ولی گرافیک این بازی مخصوصا مرحله اول زیر بارون با بالاترین جزییات گرافیکی از نسل بعد هم جلوتره به نظرم از نظر گرافیکی شاهکار بود.من که تا نیم ساعت فقط داشتم همون اول بازی می چرخیدم و از گرافیک زیبا لذت می بردیم>:d<
از نظر گیم پلی هم زیبا بود ولی هوش مصنوعی:-&........

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
بچه ها یه سوال اون جا که Ceph اسلحه اشون میده میگه بزن برجک هارو بترکون، دقیقا با این اسلحه که تیر نداره باید چیکار کنم؟ :|؟

ویرایش : خاک برسرش کنن این Crytek رو با این بازی سازیش که فقط باگه :|.
گیم پلی که نداره، داستان هم که کلا شوته. یه گرافیک داره اونم که هر دو دقیقه صد مدل باگ میده :|.

آخرین ویرایش:

OMG

کاربر سایت
Sep 17, 2012
4,223
نام
امیرحسین
بچه ها یه سوال اون جا که Ceph اسلحه اشون میده میگه بزن برجک هارو بترکون، دقیقا با این اسلحه که تیر نداره باید چیکار کنم؟ :|؟

ویرایش : خاک برسرش کنن این Crytek رو با این بازی سازیش که فقط باگه :|.
گیم پلی که نداره، داستان هم که کلا شوته. یه گرافیک داره اونم که هر دو دقیقه صد مدل باگ میده :|.
مشکل کرکه این. مرحله رو از اول اجرا کن.

siavashgg

کاربر سایت
Dec 20, 2009
194
نام
سهراب
دوستان من میتونم بازی رو با رزولوشن 1024*728 با تنضیمات کم بازی کنم؟ (مشخصات pc تو پروفایلم هست)
اگه میشه یکی راهنماییم کنه که الکی پول به این بازی ندم
ممنون

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
دوستان من میتونم بازی رو با رزولوشن 1024*728 با تنضیمات کم بازی کنم؟ (مشخصات pc تو پروفایلم هست)
اگه میشه یکی راهنماییم کنه که الکی پول به این بازی ندم
ممنون
من مشخصاتی تو پروفایلت ندیدم.
ولی کلا اگر میخوای با اون وضوح تصویر و تنظیمات کم بازی کنی، کلا بازی نکن. چون در کل تنها نکته بارزی که باعث شد تا الان 1 ساعت بازیش کنم همین گرافیکشه، که همونم تو میخوای نداشته باشی :|.

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
بالاخره خودش یه بازی زد که گرافیکش از نسخه ی ابتداییش بهتر شد افکت های بازی بی نظر تمام تکنیک های دموی تکنیکی در بازی دیده می شه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر