Counter Strike 2

درود.
کانتر استریک جدید اینبار با عنوان Global Offensive وارد عرصه جهان بازی های اکشن آنلاین شده.
کانتر استریک یکی از قدیمیترین بازیهای اکشن آنلاین است که از سال 2000 یعنی قریب به 12 سال پیش جای خود را در بین گیمرهای جهان به خوبی باز کرد.
در این تاپیک به بحث در مورد این بازی مهیج و قدیمی خواهیم پرداخت، بازی که به زودی رلیز خواهد شد.

attachment.php

در این سری ما شاهده مپ های قدیمی و پرطرفدار که بار دیگر باز سازی شدن به علاوه مپ های جدیدی خواهیم بود.
هم اکنون نسخه بتای این بازی آماده برای تست است.

Attachments

• 277326_counter-strike-global-offensive.jpg
    277326_counter-strike-global-offensive.jpg
    47.5 KB · مشاهده: 2,075

ash!ash

کاربر سایت
Jun 13, 2012
237
شما تو استیم بازی نکردی نمیدونی ! :D خود استیم یه سیستمای Anti cheat داره به نام VAC که هر ماه آپدیت میشه ! اگه هم بن بشی از طرف استیم ، اخطار میگیری که فک کنم اگه 3 بار بشه کلا از استیم بن میشی !

----------

پ.ن : تاپیک اول چیه ؟! :D

VAC در صورتی که بن بشید 2 ساله بن می شید و در طی این 2 سال نمی تونید به هیچ بازی ای که VAC Enabled هست به صورت Multiplayer دسترسی داشته باشید، سیستم اینه.

اون کسی که داره سرور ران میکنه تو سورس یه چیتر حرفه ای بوده که حالا توبه کرده ! :D با وجود 6 تا ادمین هم فک نکنم کسی بتونه از این کارا بکنه ! :D

سرور رو VAC Enabled ران کنید تا جلوی چیت زدن تا درجه بالایی گرفته بشه.

راستی سرور GO رو باید با SteamCMD ران کنید نه با HLDS

Ἁlireza

کاربر سایت
Jul 10, 2008
3,211
نام
علیرضا
VAC در صورتی که بن بشید 2 ساله بن می شید و در طی این 2 سال نمی تونید به هیچ بازی ای که VAC Enabled هست به صورت Multiplayer دسترسی داشته باشید، سیستم اینه.

سرور رو VAC Enabled ران کنید تا جلوی چیت زدن تا درجه بالایی گرفته بشه.

راستی سرور GO رو باید با SteamCMD ران کنید نه با HLDS

من مگه گفتم میخوایم با HLDS ران کنیم ؟! :D تازه من HLDS نشنیدم تاحالا ! سورس رو با SRCDS ران میکردیم !

ولی این با همون SteamCMD ران میشه !

---------- نوشته در 03:07 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:53 PM ارسال شده بود ----------

دوستان اگه میشه همه یاری کنید این استیم از فیلتــرینگ در بیاد ! :( به فیلتـرین Emailبزنین ! :(

الان سرور به خاطر همین فیلتـرینگ نمیتونیم سرور رو ران کنیم !

Welcome to Steam

hdxc

کاربر سایت
Apr 29, 2011
1,581
نام
امیرحسین
پس اگه سرور ایرانی براش ران نمیشه من بازی رو نمیخرم فکر کردم سرور ایرانی براش ران میشه !!!
وایسا خود بازی بیاد,سرورم ران میشه براش

ash!ash

کاربر سایت
Jun 13, 2012
237
وایسا خود بازی بیاد,سرورم ران میشه براش

خود بازی که اومده!!!!!!!!

دقیقا چرا نمی تونید سرور ران کنید؟ نباید مشکلی توی ران کردن سرور باشه، پورت هایی که SteamCMD روش کار می کنه اصلا *****ینگ روشون اعمال نمی شه.

اگه خواستی بده من برات راه بندازم سرورت رو

Ἁlireza

کاربر سایت
Jul 10, 2008
3,211
نام
علیرضا
خود بازی که اومده!!!!!!!!

دقیقا چرا نمی تونید سرور ران کنید؟ نباید مشکلی توی ران کردن سرور باشه، پورت هایی که SteamCMD روش کار می کنه اصلا *****ینگ روشون اعمال نمی شه.

اگه خواستی بده من برات راه بندازم سرورت رو
اون دوستم که داره کاراشو میکنه میگه چون سایت Storeـه استیم *****ه نمیتونه ! باید با Win اون Vpsـش رو ران کنه ، الان با Linux ران کرده ...
آیدی استیمت رو بده ...

ash!ash

کاربر سایت
Jun 13, 2012
237
این آی دی استیم:

ربطی به ***** نداره ها :-??
پهنای باند سرور ها هم کلا از سپر نمی گذره ***** نداره، اما اگه سرور از ISP ها تغذیه می شه باز هم فرقی نداره SteamCMD مثل HLDS می مونه، پورت هایی که استفاده می کنه *****ینگ روشون اعمال نمی شه.

Ἁlireza

کاربر سایت
Jul 10, 2008
3,211
نام
علیرضا
این آی دی استیم:

ربطی به ***** نداره ها :-??
پهنای باند سرور ها هم کلا از سپر نمی گذره ***** نداره، اما اگه سرور از ISP ها تغذیه می شه باز هم فرقی نداره SteamCMD مثل HLDS می مونه، پورت هایی که استفاده می کنه *****ینگ روشون اعمال نمی شه.
نمیدونم والا ! :D حالا این پسرـه اومد استیم بهش میگم باهات صحبت کنه ! اینم آیدیش

.:Metallica:.

Gold User
Sep 18, 2008
3,834
نام
علی متالیکا
دوستان من بعد از کلی بدبدختی موفق شدم بازی رو نصب کنم ، حالا وقتی میخوام بازی کنم اصلا هیچ نوع Game ی پیدا نمیکنه ! نزدیک 10 بار سرچ دادم ، این مشکل واسه منه یا بقیه هم همچین مشکلی دارن ؟؟؟

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2

Ἁlireza

کاربر سایت
Jul 10, 2008
3,211
نام
علیرضا
دوستان من بعد از کلی بدبدختی موفق شدم بازی رو نصب کنم ، حالا وقتی میخوام بازی کنم اصلا هیچ نوع Game ی پیدا نمیکنه ! نزدیک 10 بار سرچ دادم ، این مشکل واسه منه یا بقیه هم همچین مشکلی دارن ؟؟؟

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2
نه .. شاید به خاطر سرعت نتت هست !

اینو تست کن
84.200.5.6:28115

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر