Counter Strike 2

درود.
کانتر استریک جدید اینبار با عنوان Global Offensive وارد عرصه جهان بازی های اکشن آنلاین شده.
کانتر استریک یکی از قدیمیترین بازیهای اکشن آنلاین است که از سال 2000 یعنی قریب به 12 سال پیش جای خود را در بین گیمرهای جهان به خوبی باز کرد.
در این تاپیک به بحث در مورد این بازی مهیج و قدیمی خواهیم پرداخت، بازی که به زودی رلیز خواهد شد.

attachment.php

در این سری ما شاهده مپ های قدیمی و پرطرفدار که بار دیگر باز سازی شدن به علاوه مپ های جدیدی خواهیم بود.
هم اکنون نسخه بتای این بازی آماده برای تست است.

Attachments

• 277326_counter-strike-global-offensive.jpg
    277326_counter-strike-global-offensive.jpg
    47.5 KB · مشاهده: 2,075

P.O.P

کاربر سایت
May 15, 2008
714
نام
Davood
هک حالم رو به هم می زنه!
راستی اینو چطور میشه خرید با اینترنت 128 میشه بازی کرد؟
من با تکنوگاد که مشکل نداشتم خیلی عالی بود فقط چیترها مخم رو ترکوندن اومدم بیرون!
کانتر هم 6 سال پیش بازی میکردم ولی خب بچه ها پایه باشید خیلی حال میده خداییش!

LazaR AngeloV

کاربر سایت
Jul 14, 2011
4,702
نام
محمد مهدی
هک خیلی خوب بید :D ! ...

میشه بازی کرد البته پینگ مهمه !

از دوستانی که از استیم خرید می کنند !

من هم شاید به زودی اومدم ولی پیشنهاد میشه با من بازی نکنید ! :D به دلایلی !

Ἁlireza

کاربر سایت
Jul 10, 2008
3,211
نام
علیرضا

شما اگه تونستی تو استیم چیت بزنی ، بزن ! :D نوشجونت ! :D

هک حالم رو به هم می زنه!
راستی اینو چطور میشه خرید با اینترنت 128 میشه بازی کرد؟
من با تکنوگاد که مشکل نداشتم خیلی عالی بود فقط چیترها مخم رو ترکوندن اومدم بیرون!
کانتر هم 6 سال پیش بازی میکردم ولی خب بچه ها پایه باشید خیلی حال میده خداییش!

شکر خدا سرور ایرانی هم فردا ران میشه اگه شد آیپیش رو تو همین تاپیک میذارم ! اکثر بچه ها هم پینگ زیر 70 80 دارن ! (با آیپی سرور تست شده)

Fallen Soul

کاربر سایت
May 15, 2009
1,656
نام
ali
منم تو استیم اد کنین : al2n

---------- نوشته در 06:59 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 06:58 AM ارسال شده بود ----------

هک میشه زد نگران نباش :D !

-

مسعود تاپیک اول رو آپدیت کن !
نوب که میگن همینه :D . همش چیت میزنه . برو اخرشم باز بن شو . دوست داره چیت بزنی فوش خارومادر بشنوی ؟ :D

jimrako1

کاربر سایت
Apr 13, 2011
662
نام
مهرداد

kane ببخشید اینو میگم ولی هک کثیف ترین کاری هست که میشه توی یک بازی انجام داد توی کانتر سرورس هم بازیتو دیده بودم ولی الان اعتراف هم کردی باور کن الان به عنوان دوستت میگم اگر هم بازیهات (کسانی مثل من و بقیه) برات مهمن اگر خودت برای خودت مهمی هیچ وقت چیت به کار نبر چون هم لذت بازی از بقیه رو میگیری هم ببخش اینو میگم ولی ناسزا بقیه پشت سر خودت و .... خواهد بود (اینا رو با لحن دوستانه بخون):)
بقیه کسانی هم که آنلاین بازی میکنن حالا هر بازی لطفا به هیچ وجه هیچ چیتی به کار نبرن چون این دقیقا ضایع کردن حقوق بقیه هست توی دنیای واقعی با از توی صف زدن و پارتی بازی حقوق بقیه ضایع میشه اینجا هم با چیت ولی ما همه دوستیم توی بازیهای آنلاین دلیل نمیشه همین کار رو بکنیم اگر به اندازه یه سر سوزن برای هم احترام قائلیم بهتره چیت به کار نبریم همیشه از ضایع شدن حقوقمان نالیدیم پس بهتره خودمان با بقیه این کار رو نکنیم .
بعد از این حرفهای من هر کس خودش تصمیم میگیره که باز چیت به کار ببره یا نبره ولی اگر وجدانی در کار باشه این کار رو نمیکنید (نگید این فقط یک بازیه چرا اینقدر جدی شدی؟) بازی آنلاین هم مثل دنیای واقعی هست فرقی نداره اینجا هم با آدمای واقعی سر و کار دارید که حقوق خودشون رو به عنوان یک گیمر آنلاین دارن و اون هم برابری همه در مقابل هم هست اگر بنا به هر دلیلی این حق برابری با چیت و غیره ضایع بشه یعنی شما حق اونا رو ضایع کردید (این حرفا رو هر روز به خودم هم میگم)!!!
برای حرف پایانی kane عزیز اگر تو همونی باشی که توی کانتر سورس دیدمت حرفام کاملا مربوط به خودته اگر اون نیستی پس سعی نکن مثل اون باشی یک kane متفاوت باش همگی خسته نباشید !!!

آخرین ویرایش:

LazaR AngeloV

کاربر سایت
Jul 14, 2011
4,702
نام
محمد مهدی
کجا بابا تو کانتر سورس :| من اصلا کانتر سورس نزدم :| به خدا !

ولی با دوستان بازی می کنم چیت نمیزنم منظورم با ایرانی هاست ! ...

Ἁlireza

کاربر سایت
Jul 10, 2008
3,211
نام
علیرضا
هک میشه زد نگران نباش :D !

-

مسعود تاپیک اول رو آپدیت کن !
شما تو استیم بازی نکردی نمیدونی ! :D خود استیم یه سیستمای Anti cheat داره به نام VAC که هر ماه آپدیت میشه ! اگه هم بن بشی از طرف استیم ، اخطار میگیری که فک کنم اگه 3 بار بشه کلا از استیم بن میشی !

----------

پ.ن : تاپیک اول چیه ؟! :D

M4JiD

کاربر سایت
Feb 8, 2008
2,610
نام
defective pixel
گفتین سرور داره راه میوفته منم گرفتم.
راه افتاد IP رو بزارین.اگه پس هم بزارین که فقط ایرانی بیاد تو بهتره.

LazaR AngeloV

کاربر سایت
Jul 14, 2011
4,702
نام
محمد مهدی
شما تو استیم بازی نکردی نمیدونی ! :D خود استیم یه سیستمای Anti cheat داره به نام VAC که هر ماه آپدیت میشه ! اگه هم بن بشی از طرف استیم ، اخطار میگیری که فک کنم اگه 3 بار بشه کلا از استیم بن میشی !

----------

پ.ن : تاپیک اول چیه ؟! :D

ویرایش شد :|

ولی یه مورد هکی که پاش ماهی 20 دلار بدی باید anti-punkbuster - anti-vac و screenshot prof باشه :| ... الکی نیست که ثانیه status میده تا dectetd شد از سرور اصلی ببندنش دوباره coder ها روش کار کنند :|

کسی دیگه لطفا بحث هک رو کش نده :D !

Ἁlireza

کاربر سایت
Jul 10, 2008
3,211
نام
علیرضا
گفتین سرور داره راه میوفته منم گرفتم.
راه افتاد IP رو بزارین.اگه پس هم بزارین که فقط ایرانی بیاد تو بهتره.
سرور در اصل قرار بود دیروز راه بیوفته که به علت فیلــتر بودن Steam یه خورده طول کشید و ایشالا امروز ران میشه !

---------- نوشته در 12:09 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:08 PM ارسال شده بود ----------

علی , میثم گرفت دیروز ازش میگیرم مینصببم ببینم سیستمم میکشه یا نه !!اگه کشید میخرم میام برات هد میزنم

آخرالزمان شده ! :-o:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر