Command & Conquer 2013 | PC

13235692581.png

بدون شک طرفداران سبک استراتژیک و مخصوصا طرفداران سری Command & Conquer با جنرالز خاطرات بسیاری دارن و مدت هاست که منتظر تایید شدن نسخه دوم این شاهکار هستن، پس تبریک میگم امروز روزیه که این بازی تایید شد ! و قراره توسط دستان تنومند BioWare ساخته بشه.

اطلاعاتی که از بازی اومده و خواهد آمد:

1.خُب اولین چیزی که از بازی معلوم شد اینه که توی 2013 میاد.

2. بسیار زیبا موتور گرافیکی بازی هم Frostbite 2 هستش :D

3. لینک دانلود اولین تیزر بازی

4. تجهیزات توی بازی مثل اینکه مال زمان حال نیس و بازی توی آینده ای نزدیک هستش، واسه قضاوت زوده هنوز ولی به نظر ایده های خوبی دارن.

5. خُب بازی هم که انحصاری پی سی هستش و دیگه نگرانی ای وجود نداره که به خاطر کنسولا گند بخوره بهش.

تصاویر بازی Command & Conquer: Generals 2

سایت بازی

units/structures

European Union

Infantry

Vehicles

Humvee
Tank
Dozer

Aircraft

VTOL Craft

Structures

Command Center
Barracks
War Factory

Defenses

Wall

Global Liberation Army

Infantry

Rebel

Vehicles

Technical
Quad Cannon
Rocket Buggy
Tank

Aircraft

Toxin Helicopter

Structures

Defenses

با اومدن هر اطلاعاتی از بازی این پست آپدیت میشه.

Last edited by a moderator:
  • Like
Reactions: raya2

shefer

کاربر سایت
Aug 27, 2009
2,365
نام
mazyar
خیر گیم پلی نیست :)) . خیلی استادانه به صورت گیم پلی درست شده . منظور از in game footage گیم پلی نیست بلکه ی نمای کلی از اون چیزیه که قراره در بازی اتفاق بیفته . از قبل رندر شده و تریلر CG نیست . با موتور خود بازی درست شده .که از فراست بایت همچین چیزی بعید نیست . ولی باید منتظر قسمت های دیگش باشیم .

واقعا چیه اون تریلر CG بود ؟! سوای از تکسچرهای بازی که کاملا قابل پیاده سازی بودن ، تمامی افکتهایی هم که نشون دادن به راحتی تو یه بازی که برا 2013 و اونم انحصارا قراره برا pc عرضه بشه قابل اجراست.
من شخصا هیچ special effect ای توش ندیدم.

leonk13

کاربر سایت
Sep 8, 2009
2,151
نام
سجاد
دیگه Frostbite 2 که قبلا خودش رو ثابت کرده، پس این بحثای گرافیکی سره چی هستش ؟ وقتی با این موتور بازی FPS به اون عظمت ساختن دیگه اصلا بحثی نمیمونه که روی بازی استراتژیک چه غوغایی میتونه کنه!

اولین چیزی که در مورد بازی تضمین شدست همین گرافیکشه که نه تنها Frostbite 2 تضمینش میکنه بلکه نیومدنش روی کنسول یه ضمانت دیگست!

Robin Hood

کاربر سایت
Feb 14, 2008
3,218
نام
امید
واقعا متاسفم که جو یه جوری شده که سر یه بازی استراتژی حتی اگه انجین Frostbite 2 باشه هم بحثای گرافیکی پیش میاد ! خیلی خبر خوشحال کننده ای بود واسه من . از همون تیزر چند ثانیه ایی که نشون دادن مشخصه بازی هنوز حالُ هوا و فضای سری Generals رو داره . (منظورم اینه که مثل Red Alert به گند کشیده نشده! ) فقط تاریخ عرضه اگر اواخر 2012 بود خوشحالتر میشدم .

kimsungbabak

کاربر سایت
Apr 15, 2011
3,303
نام
بابک
اگه واقعا اون فیزیکی که نشون دادن قراره تو بازی باشه فکر کنم تا 2013 به احتمال 100% به یه تعویض سیستم اساسی نیاز داشته باشم چون این چیزی که من دیدم حداقل 8 گیگ رم و گرافیکdx11 می خواد

ArianUndead

Strike the shepherd, Sheep will scatter
کاربر سایت
Nov 6, 2009
2,512
نام
آریان
اصولا این بازی به دلیل شرایطی که داره گرافیک و فیزیک خیلی بالایی نخواهد داشت و نیازی هم نداره که داشته باشه.

Grey Warden

Dragon Age Scholar
Loyal Member
Sep 13, 2006
6,427
نام
مجتبی
بازی هنوز 2 سال دیگه میاد,از الان که نمیشه گفت چه سیستمی میخواد!!
تا اونوقت خدا میدونه چه سخت افزارایی میاد!
هرچند میدونم اینا همش از شوق زیاده!!!:d

Good Guy Greg

کاربر سایت
Jan 13, 2011
4,407
نام
حمید ؟ تبرکه !
OMFG ! Frostbite 2 ! >:dمیمیرم واسه بازی جنرال(ز) همشو بازی کردم ! هر پچیشم اومد بازی کردم ! کلا خوره این بازی بودم ! تعریف از خود نباشه ولی اگه یه بازی تو عمرمم بازی کرده باشم و توش استاد باشم اینه ! :x

leonk13

کاربر سایت
Sep 8, 2009
2,151
نام
سجاد
من یخوده نگران سیستم ساختُ ساز بازی بودم نشستم این عکس رو یه دور کامل چک کردم خیالم تقریبا راحت شد:

http://www.commandandconquer.com/mediastore/CCGenerals2_Screen2.jpg

گوشه راست-پایین یه بولدزر داره ساختمون رو میسازه مثل اینکه، و یه بولدزر هم شبیه به همون سمت چپش هستش. ساختُ ساز دیوار هم به نظر میاد مثل اینه که جای 2 تا برج رو انتخاب کنیم بعد بولدزره شروع به ساختنشون کنه ( با توجه به اینکه ابتدا و انتهای دیوارا + جاهایی که مسیر دیوار کج شده برجک هستش)

البته خود بازی همینجوری احتمالش خیلی زیاده که سیستم ساختمون سازی نسخه اصلی رو داره ولی به هر حال من اینطوری دلم قرص تر شد :D

این که ساختمونهای USA هست .این بلدزره ادم اگه از اینا داشته باشه برای ساختن ساختمون که جونش درمیاد

مگه من گفتم ساختمون های چین هستش ؟! :D توی جنرلز هم با بولدوزر، کارگر و اینجور چیزا ساختمون میساختیم دیگه.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: mahi58

RattleSnake

کاربر سایت
Dec 24, 2009
5,481
نام
مهدی
من یخوده نگران سیستم ساختُ ساز بازی بودم نشستم این عکس رو یه دور کامل چک کردم خیالم تقریبا راحت شد:

http://www.commandandconquer.com/mediastore/CCGenerals2_Screen2.jpg

گوشه راست-پایین یه بولدزر داره ساختمون رو میسازه مثل اینکه، و یه بولدزر هم شبیه به همون سمت چپش هستش. ساختُ ساز دیوار هم به نظر میاد مثل اینه که جای 2 تا برج رو انتخاب کنیم بعد بولدزره شروع به ساختنشون کنه ( با توجه به اینکه ابتدا و انتهای دیوارا + جاهایی که مسیر دیوار کج شده برجک هستش)

البته خود بازی همینجوری احتمالش خیلی زیاده که سیستم ساختمون سازی نسخه اصلی رو داره ولی به هر حال من اینطوری دلم قرص تر شد :D
این که ساختمونهای USA هست .این بلدزره ادم اگه از اینا داشته باشه برای ساختن ساختمون که جونش درمیاد

HoR!ZoN

کاربر سایت
Feb 11, 2010
2,088
نام
Milad
مثل همیشه عالی و جذاب طراحی شده راستی دوستان این بازی واسه کنسول ها هم تایید شده یا نه فقط برای PC هست؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر