Command & Conquer 2013 | PC

13235692581.png

بدون شک طرفداران سبک استراتژیک و مخصوصا طرفداران سری Command & Conquer با جنرالز خاطرات بسیاری دارن و مدت هاست که منتظر تایید شدن نسخه دوم این شاهکار هستن، پس تبریک میگم امروز روزیه که این بازی تایید شد ! و قراره توسط دستان تنومند BioWare ساخته بشه.

اطلاعاتی که از بازی اومده و خواهد آمد:

1.خُب اولین چیزی که از بازی معلوم شد اینه که توی 2013 میاد.

2. بسیار زیبا موتور گرافیکی بازی هم Frostbite 2 هستش :D

3. لینک دانلود اولین تیزر بازی

4. تجهیزات توی بازی مثل اینکه مال زمان حال نیس و بازی توی آینده ای نزدیک هستش، واسه قضاوت زوده هنوز ولی به نظر ایده های خوبی دارن.

5. خُب بازی هم که انحصاری پی سی هستش و دیگه نگرانی ای وجود نداره که به خاطر کنسولا گند بخوره بهش.

تصاویر بازی Command & Conquer: Generals 2

سایت بازی

units/structures

European Union

Infantry

Vehicles

Humvee
Tank
Dozer

Aircraft

VTOL Craft

Structures

Command Center
Barracks
War Factory

Defenses

Wall

Global Liberation Army

Infantry

Rebel

Vehicles

Technical
Quad Cannon
Rocket Buggy
Tank

Aircraft

Toxin Helicopter

Structures

Defenses

با اومدن هر اطلاعاتی از بازی این پست آپدیت میشه.

Last edited by a moderator:
  • Like
Reactions: raya2

shefer

کاربر سایت
Aug 27, 2009
2,365
نام
mazyar
من خوشحالم ، اما از طرفی خیلی ناراحت . . .
استودیو سازندش یکی دیگست . . .
من میدونم این مثل ZH نمیشه . . . :)

سازنده بازی کماکان victory game هست که EALA (یکی از سازنده های اصلی سری) زیر مجموعشه. تنها اتفاقی که افتاده اینه که اینا اومدن زیر مجموعه bioware شدن. دلیل اصلی هم احتمالا به مسائل مدیریتی مربوط میشه.
گفتم به مصاحبه بالا رجوع کن. اصلا تو همون چند خطی که گذاشتم رو بخون. اینا دیگه قرار نیست یه بار دیگه ریسک کنن و افتضاحی مثل c&c4 رو تکرار کنن. اینبار مثل بیلزارد دارن به شدت محافظه کارانه جلو میرن !

Dr.Trax

کاربر سایت
Jul 12, 2008
2,054
سازنده بازی کماکان victory game هست که EALA (یکی از سازنده های اصلی سری) زیر مجموعشه. تنها اتفاقی که افتاده اینه که اینا اومدن زیر مجموعه bioware شدن. دلیل اصلی هم احتمالا به مسائل مدیریتی مربوط میشه.
گفتم به مصاحبه بالا رجوع کن. اصلا تو همون چند خطی که گذاشتم رو بخون. اینا دیگه قرار نیست یه بار دیگه ریسک کنن و افتضاحی مثل c&c4 رو تکرار کنن. اینبار مثل بیلزارد دارن به شدت محافظه کارانه جلو میرن !

مرسی داداش ، خیلی امیدوارم کردی!!! :d
من کلا رو این بازی خیلی تعصب دارم و دلم میخواد مثل ZH منو 8 سال درگیر خودش کنه !!!! :d
اگرم این بازی بیاد حتما اریجینال میخرم ، مثل ZH . . . :d

در حق ZH واقعا جفا شد . . .

17

کاربر سایت
Feb 20, 2007
69
یکی سریع به من بگه سیستم ساخت و سازش چجوریه؟(شبیه cnc3 بود)ممکنه هر گروه سیستم خودش را داشته باشه؟(یکی mcv یکی dozer و اونیکی هم worker) راستی منابع پول بازی دستگیرم نشد چیه؟

Dr.Trax

کاربر سایت
Jul 12, 2008
2,054
یکی سریع به من بگه سیستم ساخت و سازش چجوریه؟(شبیه cnc3 بود)ممکنه هر گروه سیستم خودش را داشته باشه؟(یکی mcv یکی dozer و اونیکی هم worker) راستی منابع پول بازی دستگیرم نشد چیه؟

داداش؟؟؟؟ فعلا فقط یه ویدئو چند ثانیه ای ازش اومده !!!!! :-o دندون رو جیگر بزار چشم !!!!! :d

mahi58

کاربر سایت
Feb 19, 2007
1,985
نام
محمود
بچه ها تریلر VGA 2011 اش رو هر کی ندیده حتما ببینه (کیفیت HD - کیفیت SD). گرافیکش بسیار بالا می زنه. خیلی حال کردم با خبر اومدنش، فقط حیف که باید تا 2013 صبر کنیم...

بهترین خبر بود تو این قحط استراتژی...
yay.gif

Khaled al asad

کاربر سایت
Dec 2, 2011
9
نام
مرتضی احمدی
پسر من عاشق جنرالم! هنوزم هر از چند گاهی یه دست زیرو میزنم.خیلی به آدم حال میده.تریلرش که خیلی چیز خاصیو نشون نمیداد ولی خدا کنه گند نزنه! من به شدت به این بازی امیدوارم

RoCoCo

کاربر سایت
Apr 23, 2008
4,466
نام
Nimo
من که خیلی شاد شدم :d جزو بهترین بازی هایی بود تو زمینه استراتژی عاشقش بودم اینم که بیاد دیگه به شدت حال میکنیم.

Nostradamus

کاربر سایت
Nov 16, 2011
185
نام
هرکول پوآرو
مطمئنی؟ فکر نکنم ها...
89.gif
مثلا اون تیکه ای که تانک داره به اون Vehicle های روبروییش شلیک می کنه گیم پلی نیست؟
خیر گیم پلی نیست :)) . خیلی استادانه به صورت گیم پلی درست شده . منظور از in game footage گیم پلی نیست بلکه ی نمای کلی از اون چیزیه که قراره در بازی اتفاق بیفته . از قبل رندر شده و تریلر CG نیست . با موتور خود بازی درست شده .که از فراست بایت همچین چیزی بعید نیست . ولی باید منتظر قسمت های دیگش باشیم .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر