Comic Book Center - خطر اسپویلر

بهترین کمیک جدید/دنباله دار سال 2015

• مجموع رای دهنده‌ها
    42

マスター.ミラー

کاربر سایت
Mar 11, 2009
594
نام
محمدرضا
نمیدونم چرا ولی بعد از خوندن شماره 15 از Superior Spider-man دیگه اون حس تنفر رو نسبت به دکتر اختاپوس (سابق:d) ندارم.
قفط این کمیک رو دنبال میکردم که ببینم به کجا میخواد برسه ولی الان بهش علاقه مند شدم.
مخصوصا بعد از کار های خفنی که otto در نقش Spider-Man انجام داد و اینکه نویسنده نشون داد که otto هر چقدر هم تلاش میکنه نمیتونه Perfect باشه و بالاخره یه جا به مشکل برمیخوره
فقط اگه یه مقدار خشونت کمیک کم بشه بهتره.

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,012
نام
آریا
این داستان باعث فلج شدن باربارا و در نتیجه Oracle شدنش میشه. ما داستان‌هایی داریم که توشون هم Oracle نقش داره و هم Joker. همین باعث میشه این تئوری درست نباشه.
اینم درسته ! :D
ولی اون قطع شدن خنده های Joker به نظرم یه کم عجیب بود. شاید هم به خاطر خوندن این مطلب حساس شدم ! :D

Behnam_Yakuza

کاربر سایت
Feb 28, 2011
3,073
نام
بهنام
دوستان کمیک هاتون رو از چه سایت هایی دانلود میکنید؟

یه چند تا سایت خوب که آرشیو نسبتا خوبی داشته باشن اگه معرفی کنید (اگه اینجا نمیشه تو پروفایل) ممنون میشم.

M@rV3l

کاربر سایت
Jul 9, 2008
68
نام
مهـM3HR4Nـران
این مطلب رو بخونین جالبه ! :D
The Killing Joke رو که خوندم ، اصلاً به این موضوع توجه نکردم ! البته معلوم نیست واقعاً همچین هدفی توی کار بوده یا نه ، ولی با خوندن این مطلب و نگاه دوباره به آخرین صفحه کمیک ، خیلی طبیعی به نظر میرسه.
صفحه آخر و توضیحی کوتاه برای دوستانی که کمیک رو نخوندن و نمیخوان بخونن :
در انتهای کمیک ، Joker که گیر Batman افتاده میگه میخوام برات یه جوک تعریف کنم. بعد از جوکی که میگه ، میزنه زیر خنده و همین طور میخنده و Batman هم یه نیمچه خنده ای میزنه (Heh Heh Heh !) ولی خنده های Joker تمومی نداره ! در نهایت Batman مجبور میشه از زور استفاده کنه (!) و توی آخرین کادرها کم کم اون Ha Ha Ha He He He های Joker کم و کمتر میشه و در نهایت تموم میشه.

حالا توی این مطلب گفته شده که توی این کمیک Batman کار Joker رو تموم کرده و اون کادرهای آخر هم برای این دیگه خبری از خنده های Joker نیست که Batman گردنش رو شکسته ! نمیدونم والا ! :D کم و بیش منطقی به نظر میرسه.
فقط ارجاعتون میدم به این لینک که اسکریپت خود مور هم داخلش هست: The Killing Joke Script Proves Batman Didn’t Kill The Joker | Comicbook.com

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
هیچکی نمیخواد به ما چندتا کمیک سوپرخفن از وولورین معرفی کنه:| فقط الد من لوگان؟!:|
بچه ها هاوکی چقدر شاخه لامصب:D عاشق گرافیکو داستانشم:D
نمیدونم چرا وسط ساگا حوصلم سررفت ، قسمت 1شو میگم:D باید دوباره بشینم بخونم

M@rV3l

کاربر سایت
Jul 9, 2008
68
نام
مهـM3HR4Nـران
هیچکی نمیخواد به ما چندتا کمیک سوپرخفن از وولورین معرفی کنه
:|
فقط الد من لوگان؟!
:|
یه سرچ بزنی به انگلیسی تو گوگل بهترین داستانهای ولورین برات میاره ولی خب من کارتو راحت می‌کنم. اول از همه ولوم اول ولورین رو بخون که از واجبات هست کار کلرمونت و فرانک میلر. اگه از طراحی های هاکای خوشت اومده وان شات Wolverine - Debt of Death رو پیشنهاد میکنم که طراحیش کار همین دیوید آجاست و خب دیوید لفم هم نویسندشه که تو نقدای فانتزی کمیک هم ازش گفتیم، Wolverine Origins خوبه، شماره 340 هالک رو بخون که خب کار پیتر دیویده و طراحی های مک فارلین فوق العادش کرده، اگه با اخلاق فاشیستی مارک میلار(به قول فرزاد) حال میکنی Enemy of The State رو بخون که البته به شخصه به خاطر طراحی های جان رومیتا خودم نمیپسندم این کارو. یه کاری هم همین نویسنده ساگا وگهان داشت که اسمشو یادم نیست کار خوبی بود.

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,445
نام
مسلم
Devil May Cry اثری از James MacDonough ، Adam Patyk ، Pat Lee و Brad Mick .

توضیحات : Devil May Cry یک سری از کتاب های کمیک بر اساس داستان بازی اول سری می باشد که توسط ناشر کانادایی Dreamwave Productions در سال 2004 منتشر شده است . این کمیک توسط Pat Lee و Brad Mike نوشته شده است و Michael Turner و Jae Lee بر تصاویر آن افزوده اند.
این کمیک حوادث قسمت اول را دنبال می کند ولی داستان آن تفاوت های آشکاری با داستان بازی دارد .

سه کتاب از این سری توسط ناشر کانادایی Dreamwave Productions در سال 2004 منتشر شد ، ولی هنگامی که کمپانی در سال 2005 ورشکست شد این سری نیز ناتمام باقی ماند . در 25 جولای 2008 WildStorm ( یکی از زیر مجموعه های شرکت DC که در زمینه کمیک فعالیت دارد ) و Capcom اعلام کردند که در حال همکاری برای تولید یک مجموعه ی جدید از کتاب های کمیک بر اساس سری Devil May Cry هستند . جزئیات این سری جدید از کتاب های کمیک از جمله تیم طراح و ماه انتشار در یک تاریخ دیگر اعلام خواهد شد .

ژانر : کمیک ، تخیلی ، اقتباس از بازی

عوامل :
قلم زنی : Edwin Garcia, Nick Kilislian
نویسندگان : James McDonough, Adam Patyk, Brad Mick
جلد : Michael Turner, Roger Lee
رنگ آمیزی : Thierry Doizon, Elliot Kravchik, Linda Bergkvist, Susan Luo, Yvonne Poon
حروف چینی و جلد : Benjamin Lee
حروف چینی و قلم زنی : Pat Lee
ناشر : Dreamwave Productions
سال انتشار : 2004

دانلود کتاب ها :

کتاب اول -----> زن شیطانی ( کتاب اول را یکی از بچه ها بهم داده ، به همین خاطر ترجمه شده است ( منبع کتاب اول ))
کتاب دوم-----> ابر هیولا
کتاب سوم---> فرشته ای با بال های پاره پاره شده
کتاب چهارم--> فریادی بر سر شیطان ( این کتاب هیچ وقت منتشر نشد )

آخرین ویرایش:

crm_114

کاربر سایت
Apr 18, 2012
31
فقط ارجاعتون میدم به این لینک که اسکریپت خود مور هم داخلش هست: The Killing Joke Script Proves Batman Didn***8217;t Kill The Joker | Comicbook.com
حالا این که حل شد.
ولی اون موقع killing joke رو برای اولین بار میخوندم حالات صورت بتمن موقع خندش عجیب بود برام. تا یه مدتی فک میکردم بتمن joker venom بهش تزریق شده.

Red Dev!ls

کاربر سایت
Apr 2, 2013
1,595
نام
وحید
والا تو دوتا پنل یکی مونده به اخر ، یه مایعی ریخته شد رو زمین که خیلی خیلی شبیه خون هست !! اینم من رو خیلی درگیر کرده بود .

تئوری بالا هم ممکنه درست باشه چون همچین خنده هایی از بتمن بعید هست !! مگه اینکه joker venom تزریق شده باشه .

fifa 12

کاربر سایت
Jul 21, 2011
1,628
نام
سپهر
تو اون ادیتیشنش این چیزا نبوده :|
فقط همینجو هی مینویسه Ha Ha بعدشم چشمای یه نفر که خونیه (به احتمال زیاد جوکرو نشون میده!

crm_114

کاربر سایت
Apr 18, 2012
31
والا تو دوتا پنل یکی مونده به اخر ، یه مایعی ریخته شد رو زمین که خیلی خیلی شبیه خون هست !! اینم من رو خیلی درگیر کرده بود .
طبق اون چیزی که تو اسکریپت هست (لینکش اون بالاتر بود) چیزی رو زمین ریخته نمیشه. تو 4 تا پنل آخر یه قابی هست از پای جوکر و بتمن گرفته شده کم کم شروع میکنه به زوم کردن به سمت چاله ی آب پایین سمت چپ همون قاب که آخر منتهی میشه به یه قابی شبیه صفحه ی اول. نور چراغ ماشین پلیس هم حذف شده تو دو تا پنل آخر.
اون پنل صفحه ی آخر که دقیقا شبیه صفحه ی اوله میتونه نشون دهنده ی یه دور باطله شخصیتا توش گیر افتادن. یا همون روز از نو روزی از نو. ولی کلا setting و جوی که واسه کمیک تنظیم کردن قابلیت نتیجه گیری قطعی رو میگیره از خواننده. واسه همین زیاد خودمو اذیت نمی کنم تا یه پایان زوری واسه داستان بسازم.

ntfs

کاربر سایت
Jul 5, 2011
36
یه چیزی رو اگه دقت کنید صدای آژیر پلیسه میاد و صدای خنده ی این دو نفر در اون گم میشه
برا همینه که صدای خنده شون دیگه قطع میشه ولی صدای آژیر تا یه فریم بیشتر ادامه داره

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
این هاوکای چرا قسمت چهارش انقدر طراحیاش بده:| طراح 1و2و3 ش کی بوده؟
Enemy of state رو من نتونستم پیدا کنم میشه اسم دقیق کمیکشو بدید

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر