Comic Book Center - خطر اسپویلر

بهترین کمیک جدید/دنباله دار سال 2015

• مجموع رای دهنده‌ها
    42

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
بچه ها هاوکای کلا 12 قسمته؟!
تعداد کمیکای thor چقدره؟
بعد زمانی که طول میکشه یه کمیکو طراحی و رنگ کنندو برای فروش بذارنش چقدر طول میکشه؟

sina_unl

کاربر سایت
Oct 27, 2005
2,065
نام
سینا
بچه ها هاوکای کلا 12 قسمته؟!
تعداد کمیکای thor چقدره؟
بعد زمانی که طول میکشه یه کمیکو طراحی و رنگ کنندو برای فروش بذارنش چقدر طول میکشه؟
Hawkeye فعلا تا شمارۀ 12 اومده + یه Annual
سری جدید تور با عنوان Thor God of Thunder فعلا تا شمارۀ دوازده اومده.
معمولاً انتشار هر شماره تا شمارۀ بعدی یک ماه فاصله س ولی بعضی وقتا بیشتر میشه به دلایلی مثل خستگی تیم نویسندگی و طراحی و ...

xbox360 elite

کاربر سایت
May 13, 2007
803
نام
امیر
چرا اینجا خوابیده؟:D

ALL-NEW X-MEN SPECIAL #1اومد که توش آرک جدید اسپایدی هم شروع شد

Grindhouse Doors Open At Midnight #1
دارک هورس زده. خشونتش خیلی بالا بود. باید جالب باشه

Detective Comics (2011-) #24

Green Lantern (2011-) #24

Savage Wolverine #9

Trillium #3 (of 8)
Forever Evil #2 (of 7)

thumb_AUG130160.jpg

یه سری جدید از سری مکس مارول هم دیدم:D

ghost

کاربر سایت
Apr 4, 2007
1,680
نام
پویا

چرا پس پول به حساب Brian Vaughan نمیریزن که زودتر این کمیک اینترنتی لعنتی شو جلو ببره ؟
The Private Eye کامیک خوبیه. درباره ی دنیایی که بزرگترین راز آدماش لو رفتن هویت شونه. برا همین همه مثل سوپرهیروها تو کوچه خیابون ماسک میزنن و هویتشون رو پنهان میکنن.
این وسط یه کاراگاه خصوصی هست که شغلش اینه در اضای پول، هویت ادمارو لو بده....
میتونید مجانی از اینجا بگیرینش یا اینکه یه مقداری پول بدید تا شماره های بعدی سریع تر بیاد.

OMG

کاربر سایت
Sep 17, 2012
4,223
نام
امیرحسین
آقا این شماری 13 ه TWD عجب چیز باحالی بود:D
شب بزنم بقیشم DL شه:>
پ.ن: اگه کسی تو مثل من تو خماری TWD مونده و اینگلیسیش خوبه, بهم بگه لینک شماره 1 تا 100 ه اینگلیسی رو بدم بهش:| تورنت:D

msf

کاربر سایت
Sep 4, 2007
497
شرمنده اگه جاش اینجا نبود
تاپیک کمیک The Walking Dead بچه های بازیسنتر ترجمه میکرده کجاست؟؟؟:-/
چند وقته دنبالش نبودم ولی حالا نمیدونم پیداش کنم:-o

OMG

کاربر سایت
Sep 17, 2012
4,223
نام
امیرحسین
شرمنده اگه جاش اینجا نبود
تاپیک کمیک The Walking Dead بچه های بازیسنتر ترجمه میکرده کجاست؟؟؟:-/
چند وقته دنبالش نبودم ولی حالا نمیدونم پیداش کنم:-o
بنا به دلایلی که مربوط به یکی از ادیتورا میشه تاپیک پاک شد و پروژه کلا کنسل شد:(
این قسمت به حدی بهم حال داد, تو این قسمت به حدی دلم خنک شد که نگو! بهترین قسمتش در اوردن چش و چال گاورنر بود>:d بعد از اون هم کندن تک تک ناخوناش و دریل کردن دستاش>:d
ویرایش:
همین الان فهمیدم این Michonne رو باید میشاون تلفض کرد نه مایکُن:|
یعنی مادر کاراکتره ها>:d

آخرین ویرایش:

T7T

کاربر سایت
Sep 26, 2010
703
چند تا COMIC BOOK معرفی کنید که ارزش دنبال کردن داشته باشه :biggrin1: مشکلی نیست قدیمی باشه و تا الان ادامه داشته باشه :biggrin1:
الان TWD و میخوانم و منتظرم GREEN ARROW هم دانلود بشه ( در ضمن این GA بین 4 5 تا فولدره و تو معلوم نیست از کجا شروع باید کرد ):biggrin1:

خطاب به دوست عزیز OMG
تو رو خدا این هم ببند :| مرد حسابی سوال میپرسی نمیگی چطور باید جواب بدم ؟:biggrin1:
من تازه کارم :( کلا گیج زدم دریل ساخته شده توسط سازنده فیلمه و تو کامیک وجود نداره :| پسر ریک شین و میزنه میکشه :biggrin1:
من تازه رسیدم 13 فکر کنم فردا به 25 برسم :biggrin1:

OMG

کاربر سایت
Sep 17, 2012
4,223
نام
امیرحسین
خطاب به دوست عزیز OMG
تو رو خدا این هم ببند :| مرد حسابی سوال میپرسی نمیگی چطور باید جواب بدم ؟:biggrin1:
من تازه کارم :( کلا گیج زدم دریل ساخته شده توسط سازنده فیلمه و تو کامیک وجود نداره :| پسر ریک شین و میزنه میکشه :biggrin1:
من تازه رسیدم 13 فکر کنم فردا به 25 برسم :biggrin1:
تنها دلیل اینکه سریال اینقدر مضخرف شده اینه که از کمیک فاصله گرفته, الان شماره 42 ام, به حدی خفنه, به حدی خفنه که نگو:D

xbox360 elite

کاربر سایت
May 13, 2007
803
نام
امیر
مدتی بود که خیلی ها از من میخواستن که گروه عدالت رو براشون توضیح بدم. ماحصلش شد این:d دست ای فن بوی هم درد نکنه:D

The-Brave-and-the-Bold-Vol.-1-28-1960-Cover.jpg

تا سال ۱۹۶۰، نه سال از آخرین زمانی که یک کمیک در مورد گروه ابرقهرمانی در دنیای دی سی چاپ شده بود میگذشت. آخرین داستان Justice Society of America یعنی اولین گروه ابرقهرمانی تاریخ در سال ۱۹۵۱ چاپ شده بود.بعد از این ژانر های کمیک دچار تغییر و تحول شد. دیگه موضوعات ابر قهرمانی باب میل نبود و به سمت موضوعات ترسناک، رومانس،علمی تخیلی و .. گرایش پیدا کرد. اما خوشبختانه حضور بری الن و The Flash در سال ۱۹۵۶ جرقه ای بود که تشکیل گروه دیگری از ابرقهرمانان شنل پوش را وعده داد. Julie Schwartz یکی از ادیتورهای کمپانی دی سی تصمیم گرفت که باید گروهی از ابرقهرمان ها به وجود بیاد. برای انجام این کار از Gardner Fox و Mike Sekowsky کمک گرفت. دو نفری که گروه Justice League of America را تشکیل دادن و به عنوان امتحان اولین داستان خود را در عنوان The Brave and the Bold منتشر کردند.

اولین داستان گروه وقتی رخ میداد که گروه تشکیل شده بود. اعضای اصلی گروه :

Green Lantern<<<Hal Jordan

Wonder Woman<<<Diana Prince

the Flash<<< Barry Allen

Aquaman<<<Arthur Curry

Martian Manhunter<<<J’onn J’onzz

سوپرمن و بتمن هم به کمک اعضای گروه اومدند اما خیلی در این داستان درگیر نبودند.اولین داستان در مورد مقابله گروه با Starro بیگانه ای به شکل ستاره دریایی بود که قابلیت کنترل ذهن داشت. اعضا در پایگاه سری خودشون که در غاری در نزدیک شهرHappy Harbor در جزیره رود قرار داشت.

The-Brave-and-the-Bold-Vol.-1-28-1960.jpg

همه ما میخواستیم بدونیم که اصلا چی شد گروه تشکیل شد.اولین داستان برخلاف لذتی که برای خواننده ها داشت اوریجین استوری محسوب نمیشد. اما دو سال بعد یعنی بعد از سه شماره از عنوان بریو اند بولد این گروه بالاخره سری اختصاصی خودشون(که حقشون هم بود) رو به دست آوردند.در اون عنوان بود که معلوم شد که قهرمانان ما در حقیقت برای مقابله با نژادی فضایی به نام Appellaxians که قصد تصرف دنیا رو داشتند دور هم جمع شده بودند.این گروه موفق هم شد. پس بروس و بری پیشنهاد کردند که این گروه برای همیشه باقی بمونه و به کمک هم مسائل موجود رو حل کنند.

Justice-League-of-America-Vol.-1-9-1962.jpg

و این گروه تا پایان دوران نقره ای کمیک باقی موند. در طول این دوران با بسیاری از شرور ها مثلAmazo, Earth-3′s Crime Syndicate, Despero, the Secret Society of Super-Villains مبارزه کردند.

به زودی گروه بزرگ شد و دیگه پایگاه قبلیشون جواب کار رو نمیداد. در طول این مدت اعضای زیادی به گروه اضافه شدند و همچنین افرادی هم از گروه جدا شدند.برای این که بتونن پاسخگو اعضای گروه باشن تصمیم گرفتن پایگاه جدیدی تاسیس کنند. ماهواره ای ساخته شد که در مدار زمین گردش میکرد. از اونجا گروه میتونست جرایم رو از فاصله زیادی رصد کنه و وقتی بهشون نیاز بود به سرعت پاسخ بده. این پایگاه فضایی در تمام مدت دوران نقره ای و برنزی ادامه پیدا کرد و پایگاه زمینی اون ها در شهر هپی هارپر تبدیل به پایگاهDoom Patrol وYoung Justice شد.
Justice-League-of-America-Vol.-1-200-1982.jpg

از اون جایی که هیچ چیزی نمیتونه دائم ادامه داشته باشه این دوران نیز تموم شد. روسای کمپانی تصمیم گرفتند که گروه باید به زمین برگرده.بنابراین در جریان یه مبارزه با یه خطر از طرف مریخ پایگاه گروه نابود شد و قطعات آن در فضا پخش شد.

Justice-League-of-America-Annual-Vol.-1-2-1984.jpg

نابود شدن پایگاه به معنی تموم شدن کار گروه نبود. از میان خیابان های دیترویت گروه جدیدی تشکیل شد که فقط شامل تعداد کمی از اعضای سابقه دار گروه قبلی بود Aquaman و Zatanna و Elongated Man و Martian Manhunter. این گروه به خاطر این که بیشترین تعداد اعضای جدید رو پدیرفت شاید معروفترین گروه و اولین گروه باشد که این کارو کرده Gypsy و Vixen و Steel و vibe همگی حضور خودشون در این گروه رو در این دوران شروع کردند.

Justice-League-of-America-Annual-Vol.-1-2-1984-Cover.jpg

این گروه که به عنوانJustice League Detroit شناخته شد چندان مورد علاقه طرفداران نبود.آکوا من لیدر خوبی نبود و تو تمرینات اعضای تازه وارد خیلی سخت گیری میکرد. همچنین زیاد به Steelگیر میداد.کاملا معلوم بود که میخواستن ایده های جدیدی با این گروه جدید پیاده کنن اما خواننده ها استقبال نکردن( من یادمه خودم فقط به خاطر این که ببینم گروه اصلی کی تشکیل میشه دنبال میکردم).چندین سال از تاسیس گروه دیترویت عملیات نابود کردن گروه شروع شد.

در جریان اتفاقاتی که در Legends بعد ازCrisis on Infinite Earths افتاد ترکیب گروه از هم پاشید. Aquaman, Elongated Man, و Zatanna از گروه جدا شدندSteel و Vibe توسط شروری به نامProfessor Ivo کشته شدند و شرایط روحیVixen و Gypsy هم به ریخت و اون ها هم از گروه جدا شدند. مارتین من هانتر هم به ناچار به تنهایی مقر گروه دیترویت رو تعطیل کرد.

Justice-League-of-America-Vol.-1-261-1987.jpg

درحالی که گروه برای اولین بار در تاریخ منحل شده وبد. گروهی دیگر از ابرقهرمان ها هم تصمیم گرفتند که این اسم رو روی گروهشون بزارند. در جریان مبارزه با نیروهای Darkseid در اتفاقات افسانه(Legend) گروهی جدید از ابرقهرمان با پیشنهادBlue Beetle این اسم رو روی خودشون گذاشتند. دلیلشون هم این بود که این اسم الان توسط کسی استفاده نمیشه پس بیاین ما این اسم رو برداریم. هورا!( واقعا نویسنده های دی سی چه فکری میکردن با خودشون اون موقع ها!)

Legends-6-1987.jpg

به این ترتیب حتی قبل از این که اون دوتا بدبخت که تو گروه دیترویت مردند برن اون دنیا کامل گروه جدید تشکیل شد.

این گروه جدید درست مثل اولین گروه مورد استقبال قرار گرفت( احتمالا به خاطر وجود بتمن)در همین زمان بود کهJustice League International پا به عرصه گذاشت.این گروه بیشتر بر روی کمدی و شخصیت پردازی تمرکز کرده بود.گروهی که شاملKeith Giffen, J. M. DeMatteis, و Kevin Maguire بود ناممکن را ممکن کردند. نقش مهمی که این گروه داشت تبدیل کردن گروه عدالت به یک فرنچایز بود.

Justice-League-International-Vol.-1-7-1987.jpg

حالا دیگه گروه عدالت به سازمان ملل متحد گره خورده بودند.تمامی کشورهای عضو میتونستند که گروه عدالت خودشون رو داشته باشند . این گروه ها باید در سفارت های همون کشور در کشورهای دیگه حضور پیدا میکردند و اگه جایی بهشون نیاز بود با تلپورت به سفارت های دیگه منتقل بشن. کاری که به کمک تکنولوژی مریخی Apokoliptian و تکنولوژی های فانوس سبز ممکن میشد.Justice League International هم تمرکز خودشو در محل اصلیش یعنی نیویورک گذاشته بود.

به زودی عنوان دیگری از گروه عدالت نیز به چاپ رسید. این اولین بار بود که دو عنوان این گروه همزمان منتشر میشدند. اسم این گروهJustice League Europe بود که شامل اعضایی بود که در سفارت فرانسه مشغول بودند به همراه اعضای دیگه ای مثلWonder Woman, Captain Atom, و Elongated Man ، Wally West, Power Girl, Rocket Red, Animal Man, و Metamorpho.این دو عنوان از هم دیگه جدا بودند به جز یه کراس اور مشترک که با هم داشتند.

Justice-League-Europe-1-1989-Cover.jpg

به زودی مثل بقیه عناوین گروه عدالت این دو گروه هم به پایان خود نزدیک شدند.بعد از سال ها نوشتن هر دو عنوانGiffen و DeMatteis تصمیم گرفتند که دیگه از این عناوین دست بکشند. در اوایل سال ۱۹۹۲ و در یک کراس اور ۱۶ قسمتی به نام Breakdowns. دو گروه کم کم راهشونو از سازمان ملل جدا کردند و تقریبا دیگه از بین رفتند.وقتی که همه چی تموم شده به نظر میرسید هر دو عنوان با گروه نویسنده خلاق جدیدی به کار خودشون ادامه دادند. مدتی قبل از کراس اورJustice League International بهJustice League America تغییر نام داد و کمی بعد از اون کراس اور همJustice League EuropeبهJustice League International تبدیل شد. بعد از این تغییرات شکل گرفته گروه جدیدی به نامJustice League Task Force تشکیل شد. این گروه که به عنوان گروه مخفی و عملیاتی گروه عدالت بود توسطJ’onn J’onzz رهبری میشد. همچنین در این گروه شاهد ملاقات دوباره من هانتر با یار قدیمی خود در گروه دیترویت یعنی Gypsy بودیم.

Justice-League-Task-Force-1-1993-Cover.jpg

دیگه به نظر من داشت کار به جاهای باریک میکشید. یه گروه دیگه هم پا به عرصه گذاشتExtreme Justice شامل گروهی از ابرقهرمانان بود که من واقعا دلیلی برای وجودشون نمیبینم. بدون توجه به این که این اسم داره استفاده میشه اون ها هم به خودشون گروه عدالت میگفتند.
Extreme-Justice-0-1994-Cover.jpg

پس تا این جا در میانه ۱۹۹۵ چهار شماره از این سری داشتیم اما کیفیت این عنوان واقعا پایین بود(باور کنید وقتی میگم پایین! Justice League International در سال ۱۹۹۴ به خاطر اتفاقاتZero Hour کنسل شده بود اما سه تای بقیه باقی مونده بودندThe Justice League America تبدیل به جولان گاه شخصیت های دسته چندمی مثلNuklon, Blue Devil, و Obsidian شده بودJustice League Task Force هم به داستان تلاش های من هانتر برای تربیت نسل جدیدی از ابرقهرمان ها مثل The Ray میپرداخت که واقعا عنوان تاثیر گذاری نبود. بهتره دربارهExtreme Justice هم اصلا چیزی نگم.

بالاخره در سال ۱۹۹۶ همه عناوین ناگهان کنسل شدند و دوباره گروه عدالت معلق شد.(این دی سی واقعا چقدر ثابت قدمه تو کاراش!)

همه چی در ژانویه ۱۹۹۷ باJLA #1 تغییر کرد. عنوانی که با نویسندگی Grant Morrison و طراحیHoward Porter گروه عدالت رو به قله هایی که در سال های ابتدایی دوران جهانیش قرار داشت برگردوند. این عنوان دوباره اون هفت نفر عضو اصلی گروه رو این بار با مقر اصلی در ماه به داستان برگردوند. حالا وقت گاز دادن بود!

JLA-4-1997.jpg

درست مانند داستان The Brave and the Bold #28 این جا هم معلوم شد که این اولین ملاقات اعضا نبوده و اون ها قبلا هم برای مبارزه با همون ستارو که اول گفتم دور هم جمع شده بودند که ادای دینی هم به اولین دوره این گروه به حساب میومد.

JLA-Secret-Files-and-Origins-1-1997.jpg

همچون سایر نسخه های گروه عدالت اعضای این عنوان هم گسترش پیدا کردند. تا جایی که اعضا به بیش از یک جین شخصیت رسیده بود که هر کدوم هم داستان و ویژگی خاصی رو برای تیم به ارمغان می آوردPlastic ManوOrion, Oracle, John Henry Irons’ Steel, و the Huntress. به تیم اضافه شدند. وقتی موریسون نوشتن عنوان رو کنار گذاشت Mark Waid جاشو گرفت، بعد از اون نوبت Joe Kelly که به سرعت جاپای خودشو با اضافه کردن شخصیت هایی جدید مثلManitou Raven که شخصیتی برگرفته از آپاچی از سریال دوستان سوپر عیر عادی بود و تبدیل به شخصیت اصلی عنوان شد.

در حالی که در پایان دهه ۹۰ و اوایل ۲۰۰۰ فقط یک گروه عدالت وجود داشت Justice League International بازگشتشو در سال ۲۰۰۳ جشن گرفت. این عنوان که بیشتر یه عنوان کمدی محسوب میشد با اسمFormerly Known as the Justice League درباره بازگشت اعضای قدیمی مثلBlue Beetle, Elongated Man, Captain Atom, Booster Gold,و بازگشتی دوباره برای Giffen, DeMatteis, Maguire. (نویسنده ها)بود( این عنوان مینی سری هستش البته)
Formerly-Known-as-the-Justice-League-1-2003-Cover.jpg

این مینی سری درباره بازگشت این اعضای قدیمی به طور مخفیانه تحت نام Super Buddies کار میکردند بود که واقعا خوندنش خالی از لطف نیست. این گروه دوباره در عنوان JLA Classified چندین سال بعد حاظر شدند اما تغییرات دائمی که رو شخصیت Maxwell Lord به وجود میومد حضور دائمی اون ها ممکن نبود. همچینی مکس قبلا Blue Beetle را با شلیک به سر کشته بود اما خب اون یه داستان دیگه بود. اکثر اعضا در مینی سری فوق العاده ای در سال های ۲۰۱۰ و ۲۰۱۱ به نامJustice League: Generation Lost شرکت کردند که خب دیگه نویسنده های این دو عنوان دیگه به عنوان نویسنده حضور نداشتند.
Justice-League-Elite-1-2004-Cover.jpg

در دورانی که Joe Kelly مشغول JLA بود. از گروهی به نام Elite استفاده میکرد. وقتی که اون ها اولین بار در داستان کلی درAction Comics حضور پیدا کردند. سازمانی بودند که با کشتن در صورت لازم برای بهتر کردن دنیا موافق بودند(هیچ گونه حد و مرزی نداشتند) که مخالف قوانین گروه بود به همین خاطر بعضی اعضا با این گروه موافق نبودند. به زودی گروهی به نامJustice League Elite تشکیل شد که به نوعی مامور انجام کثیف کاری های گروه بودند و به طور رسمی توسط گروه اصلی به رسمیت شناخته نمیشدند. بعد از یه مینی سری ۱۲ قسمتی دیگه خبری از این گروه نشد.

این دوره از گروه هم در سال ۲۰۰۶ به پایان رسید. در پی وقایع Identity Crisis و Infinite Crisis گروه از هم پاشید. البته دوباره هم مثل تمامی دهه های پیش گروه دوباره تشکیل شد. این گروه که این بار اکثرا از اعضای با تجربه تشکیل شده بود عنوانJustice League of America را دوباره شکل داد. ترکیب خوبی که این گروه داشت این گروه را تبدیل به یکی از بهترین عناوین کرده بود.

Justice-League-of-America-Vol.-2-7-2007.jpg

همون طور که قبلا هم اتفاق افتاده بود این دوره هم دوام نیاورد. تغییرات محتلف نویسنده ها باعث شده بود که ترکیب شخصیت ها تغییر کنه.دیک گریسون به عنوان بتمن بودDonna Troy به عنوان زن شگفت انگیز و Mon-El هم سوپرمن بودCyborg و Starfire و Congorilla هم بودند. واقعا یه گروه دیگه شده بود.

Justice-League-of-America-Vol.-2-42-2010.jpg

مدت کمی بعد از این عنوان سری نیو ۵۲ شروع شد. تمامی عناوین قطع شدن و عناوین جدیدی شروع شدJustice League, Justice League Dark, ، Justice League International. عنوان Justice League داستان اولین ملاقات هفت ساموایی! اولیه رو به تصویر کشید با این تفاوت که Cyborg جای من هانتر رو گرفتJustice League Dark هم عنوان جدید اعضای با توانایی های جادویی بود که ربطی به گروه اصلی نداشتندJustice League International هم همانند عنوان سازمان ملل گروه از دهه ۱۹۸۰ بود.
Trinity-War.jpg

یک سال بعدJustice League International به خاطر نبود خلاقیت و کم بودن فروش کنسل شد.مدتی بعدJustice League of America با هدف مقابله دولت آمریکا با گروه عدالت که خیلی قدرت گرفته بودند تشکیل شد. این سه عنوان هم با کراس اوری عظیم به نام Trinity War به هم ربط پیدا کردند. که نتیجه این کراس اور در ماجرایی به نامForever Evil ادامه خواهد یافت.

وقتی همه چی به هم میریزه چروه چه شکلی پیدا میکنه؟ کسی نجات پیدا میکنه؟ راستی گروه عدالت کانادا چه میشه؟

در نهایت باید گفت که این همه گروه های مختلف و تمامی اتفاقاتی که در جریان سری افتاده. گروه همیشه به حالت عادی و قدیمی و اصل خود بازخواهد گشت. ایده گرد هم اومدن عده ای از قهرمانان که دور هم گرد بیان و با شرارت مقابله کنن همیشه عالی و زیبا بوده. و چیزی که در طول ۵۰ سال گذشته به من ثابت شده:

گروه عدالت همیشه باقی خواهد موند.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر