Castlevania: Lords Of Shadow 2 | PC

lordsofshadow-junio-4__large.jpg

Developer : Mercury Steam
Publisher : Konami
Genre : Action - Adventure
Platform : PC / Xbox 360 / PS3
Release Date : 28 February 2014
(9 اسفند 92)

نسخه PC بازی امروز رسما توسط کونامی تایید شد.

بازی ادامه ای بر نسخه پیشین خود خواهد بود. در عنوان نخست ریشه های دراکولا و ارتباط افسانه ای آن با خاندان بلمونت گفته شد. حال در این قسمت بار دیگر داستان دراکولا بازگو خواهد شد. جایی که او به دنبال احیای قدرت های خود و همچنین قلعه مشهور خود می باشد. اما در همین راستا جدال او با دیگر شخصیت معروف این سری یعنی Alucard را شاهد خواهیم بود.

آپدیت 1:

Lords of Shadow 2 پایانی بر داستان سری خواهد بود.
- مبارزه های اجباری در این نسخه کمتر خواهد بود.
- می توانید پر رنگ شدن نقاط حساس [ احتمالا نقاط ضعف دشمنان در مبارزه ها یا نقاط حساس در معما ها] را فعال یا غیر فعال کنید، در درجه سختی بالاتر نیز این نقاط پر رنگ نمی شوند.
- محیط های بازی این بار بزرگتر و بدون حد و مرز هستند.
- teleporter های کسلوانیا های کلاسیک، جایگزین Mission summary های بازی قبل شدند.
- تنوع باس فایت ها بیشتر شده است.
- هنوز مشخص نیست که در میانه باس فایت ها چک پوینت وجود دارد یا خیر.
- در بازی می توانید دوربین را آزادانه کنترل کنید.
- اگر دوربین را کنترل نکنید، دوربین خود به خود همانند بازی اول کار می کند.
- Blood Whip (شلاق خون) جایگزین صلیب بازی اول شده است. این دو از نظر کارایی بسیار شبیه به هم هستند.
- بازی هنوز دارای ضربات عظیم و بزرگ است.
- همانند بازی اول کمبو ها به دو دسته Direct و Wide تقسیم می شوند.
- خون جایگزین جادو در بازی اول شده است.
- خون خود به خود پر نمی شود.
- نوار تمرکز (Focus gauge) هنوز در بازی وجود دارد و با جاخالی دادن، دفاع کردن و یا صد حمله پر خواهد شد. با پر شدن این نوار، قدرت ضربات بیشتر می شود. (اگه ضربه بخورید، این نوار خالی می شود)
- قابلیت تبدیل خون به Void و Chaos.
- قابلیت Void امکان استفاده از یک شمشیر را می دهد که با هر ضربه نوار سلامتی را پر می کند.
- Chaos قابلیت استفاده از سلاحی را می دهد که با هر ضربه سپر دشمنان را می شکند.
- قابلیت های خاص دراکولا مانند کنترل اجساد و ایجاد مه برای دیده نشدن و رسیدن به مکان ها مخفی نیز در بازی وجود دارد.
- بازی دارای اندکی حس طنز است.

Castlevania: Lords of Shadow 2 E3 2012 Trailer

game8indo-news-video1.jpg

Hi-Res H.264 MP4 65.4MB Download
Lo-Res IPOD / PSP 16.5MB Download

=================================================
با تشکر از مرتضی (Nevan)

آخرین ویرایش:

A.R.A.$.H

کاربر سایت
Mar 26, 2013
3,070
نام
آرش
دوستان آلان Dlc داستانی واسه بازی اومده یا میخواد بیاد؟
قراره که بیاد!
--------
برای عرضه MOF کمی دیر شده به نظرم ولی خوب اینطور که می گند 3 گیگ بیشتر نیست ارزش یک بار امتحان رو داره.

BatmanGame

Only DC
کاربر سایت
Jun 7, 2011
1,600
نام
Omid
بازی واقعا عالیه و تا اینجا که بازی کردم از همه لحاظ لذت بردم

گیم پلی مثل شماره ی قبل خشک نیست و خیلی نرم شده و از لحاظ فریم دهی هم که غوغا کرده

من هنوز به بخش مخفی کاری نرسیدم ولی تا اینجا که از شماره یکش خیلی بهتر و تاریکتر شده

دیگه واقعا به این نتیجه رسیدم که هیچ اعتنایی نباید به نقد ها و نمرات کرد ...

iTerrorisTi

کاربر سایت
Mar 6, 2014
19
نام
آرمین
بازی واقعا عالیه و تا اینجا که بازی کردم از همه لحاظ لذت بردم

گیم پلی مثل شماره ی قبل خشک نیست و خیلی نرم شده و از لحاظ فریم دهی هم که غوغا کرده

من هنوز به بخش مخفی کاری نرسیدم ولی تا اینجا که از شماره یکش خیلی بهتر و تاریکتر شده

دیگه واقعا به این نتیجه رسیدم که هیچ اعتنایی نباید به نقد ها و نمرات کرد ...

اول بازی رو تموم کن بعد بگو خوب هست. یک عدد که چیزی رو مشخص نمیکنه که میگی نباید اعتنا کرد. به جای اینکار نقدها رو درست بخون ببین نویسنده چه ایراداتی از بازی گرفته.

BatmanGame

Only DC
کاربر سایت
Jun 7, 2011
1,600
نام
Omid
اول بازی رو تموم کن بعد بگو خوب هست. یک عدد که چیزی رو مشخص نمیکنه که میگی نباید اعتنا کرد. به جای اینکار نقدها رو درست بخون ببین نویسنده چه ایراداتی از بازی گرفته.

من نقد ها رو کامل خوندم اما منظورتون رو نفهمیدم از "درست خوندن" !!!

چیزهایی که مورد انتقاد قرار گرفته شده ، من رو اصلا اذیت نمیکنه

به بخش مخفی کاری هم رسیدم و باید بگم خوب نبود اما اون چیزی هم که گفتن و اونقدر هم بد نبود

در ضمن این نظر من بود راجع به بازی و نظر شما هم برای خودتون محترمه پس لزومی نمیبینم که مطابق نظر دیگران به بازی نگاه کنم ;)

برعکس خیلی از بازی ها هم بودن با متای بالای 90 که من حتی ده دقیقه هم نتونستم بازیشون کنم

بازی یه چیز کاملا سلیقه ای هستش ، من از los 2 بیشتر از شماره ی اولش خوشم اومد و این بر میگرده به سلیقه ی من

Jackdaw

کاربر سایت
Dec 19, 2013
1,174
نام
محمّد
بنظر من نسبت به نسخه ی 1 از لحاظ گرافیک و گیم پلی 1 سروگردن بالاتره..ازلحاظ روایت داستان یک سرو گردن پائین تر..!! BOSS های بازی بسیار عالی از آب دراومدن...فقط این نسخه یه عالمه فن برای خریداری داره..کسی همه ش رو باز کرده؟؟پولام ته کشیدن.:d

فریم میده عین سگ.:d

Anti karizma

کاربر سایت
Oct 25, 2013
635
نام
بهرام
دوستان تو مرحله ای که باید ترور پیدا کنم (( عکس )) باید کدوم مسیر برم؟ من از قصر دور شدم و نمیتونم پیداش کنم لطفا راهنمایی کنید...
اول از همه تیک جهت نقشه رو بذارید روی main quest تا پیدا کردنش آسونتر شه
منظورتون کدوم مرحله است؟ آخر بازی که باید برن به محل احضار سیتن؟
آگه اونجاست چون خیلیا این سوالشون بوده راه حلش اینه
تو زمان حال باید از روی نقشه کلی برید Art District
تو این منطقه بپرید پایین تا به خیابون برسید سمت راست برید و تا آخر خیابون برید تا به یک در باریک برسید ازش عبور کنین و در پائین رو باز کنید
تو این خیابون فقط مسر جلوتون رو تا انتها برید به جهت مقصد دقت نکنین فقط مستقیم تا انتهای خیابون برید تا به پارکینک برسید (از پیچ خیایون رد نشید)
سمت چپ همون پارکینک یه راهرو هستش اونجا رو رد کند و از در هم بگذرین.تو این منطقه دیگه alucard خودش راهو نشون میده
اگرم جای دیگه ای منظورتونه عکس از منطقه بذارید نه تقشه جزئی

- - -ویرایش - - -

بنظر من نسبت به نسخه ی 1 از لحاظ گرافیک و گیم پلی 1 سروگردن بالاتره..ازلحاظ روایت داستان یک سرو گردن پائین تر..!! BOSS های بازی بسیار عالی از آب دراومدن...فقط این نسخه یه عالمه فن برای خریداری داره..کسی همه ش رو باز کرده؟؟پولام ته کشیدن.:d

فریم میده عین سگ.:d
فقط یکی دیگه مونده کامل شد میذارم عکسشو ;)

آخرین ویرایش:

Anti karizma

کاربر سایت
Oct 25, 2013
635
نام
بهرام
الان (( عکس1 و عکس 2 )) اینجام... چطوری میتونم به منطقه Art District برم و ترور رو پیدا کنم ؟ ممنون.

خوب نه اون مرحله نیست فعلا هنوز مونده تا اونجا
تو همین اتاق (Map) برید روی science district از اونجا جهت نقشه رو بذارید روی main quest (اگه نیست) و بعد بکمک نقشه برید سمتش
ببخشید اگه زیاد جزئی نمیگم آخه خوب جهت یابی که از روی نقشس و خیلی هم ساده فقط کافیه دنبال کنید مسیری که نشونتون میده فقط یه مورد آخر بازیه یکم گنگه که اونم توضیح دادم خدمتتون
بازم اگه سوالی بود در خدمتم

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,412
نام
Majid
این یارو باسه رو چجوری میشه کشت؟
اژدهای سه کلس که وقتی میزنی نصف بیشتر خونش که تموم میشه دستشو میاره میکوبونه رو زمین بعد بازی میگه Void Magic بزن به دستش تا یخ بزنه!
حالا من از کجا Void Magic بیارم ؟ ندارم خو :| خالیه خالیه! ده بار اینجارو رفتم نتونستم Void Magic گیر بیارم!

Kaiki

کاربر سایت
Feb 1, 2013
1,577
نام
بهنام
اژدهای سه کلس که وقتی میزنی نصف بیشتر خونش که تموم میشه دستشو میاره میکوبونه رو زمین بعد بازی میگه Void Magic بزن به دستش تا یخ بزنه!
حالا من از کجا Void Magic بیارم ؟ ندارم خو :| خالیه خالیه! ده بار اینجارو رفتم نتونستم Void Magic گیر بیارم!
بیا عقب ب دم هاش ضربه بزن و نابودشون کن بهت میده

Anti karizma

کاربر سایت
Oct 25, 2013
635
نام
بهرام
دروود هم وطن
همیشه توی بازی وقتی شارژ اسلحه هاتون تموم میشه یه راهی هم گذاشتن که دستتون میاد هرچی جلو میرید
اما اینجا جلوتون هیولاس پشت سرتون دم های هیولاس
اونها رو بزنید تا orb دراپ کنن بعد با جذب مخصوص void sword جذبشون کنید بعد که کامل شد برید سراغ خودش و دستاشو یخ کنید تا بار سوم که باید اول یخش کنید بعد با اون یکی اسلحه آتشی chaos claws حفاضشو از بین ببرید (پس واسه اونم orb بگیرین از دم ها اگه ندارید)
خلاص :bighug:

Jackdaw

کاربر سایت
Dec 19, 2013
1,174
نام
محمّد
دوستان من اینجا گیر کردم..
عکس زیر دقیق یادتون میاد کجام..
CLOS2_1.jpg
این نگهبانو تسخیر میکنم و دروباز میکنم
CLOS22.jpg
بعدش وارد این منطقه زیر میشم که باید اونجایی که مشخص کردم بریم(موش بشیم بریم توش:d)
CLOS23.jpg
ولی کل این منطقه رو زیرو رو کردم..جای تاریکی برای تبدیل شدن به موش نیست..!!

Kaiki

کاربر سایت
Feb 1, 2013
1,577
نام
بهنام
دوستان من اینجا گیر کردم..
عکس زیر دقیق یادتون میاد کجام..
CLOS2_1.jpg
این نگهبانو تسخیر میکنم و دروباز میکنم
CLOS22.jpg
بعدش وارد این منطقه زیر میشم که باید اونجایی که مشخص کردم بریم(موش بشیم بریم توش:d)
CLOS23.jpg
ولی کل این منطقه رو زیرو رو کردم..جای تاریکی برای تبدیل شدن به موش نیست..!!
عزیز کنار همون دری ک وارد میشی هست باید همین سیرو برگردی موش بشی و ....

Jackdaw

کاربر سایت
Dec 19, 2013
1,174
نام
محمّد
این دختره ؛ کارمیلا رو چطوری بکشم؟؟ حال ندارم راهشو پیدا کنم چون میخام سریع بازی رو تموم کنم...مرسی

Last edited by a moderator:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر