Castlevania: Lords Of Shadow 2 | PC

lordsofshadow-junio-4__large.jpg

Developer : Mercury Steam
Publisher : Konami
Genre : Action - Adventure
Platform : PC / Xbox 360 / PS3
Release Date : 28 February 2014
(9 اسفند 92)

نسخه PC بازی امروز رسما توسط کونامی تایید شد.

بازی ادامه ای بر نسخه پیشین خود خواهد بود. در عنوان نخست ریشه های دراکولا و ارتباط افسانه ای آن با خاندان بلمونت گفته شد. حال در این قسمت بار دیگر داستان دراکولا بازگو خواهد شد. جایی که او به دنبال احیای قدرت های خود و همچنین قلعه مشهور خود می باشد. اما در همین راستا جدال او با دیگر شخصیت معروف این سری یعنی Alucard را شاهد خواهیم بود.

آپدیت 1:

Lords of Shadow 2 پایانی بر داستان سری خواهد بود.
- مبارزه های اجباری در این نسخه کمتر خواهد بود.
- می توانید پر رنگ شدن نقاط حساس [ احتمالا نقاط ضعف دشمنان در مبارزه ها یا نقاط حساس در معما ها] را فعال یا غیر فعال کنید، در درجه سختی بالاتر نیز این نقاط پر رنگ نمی شوند.
- محیط های بازی این بار بزرگتر و بدون حد و مرز هستند.
- teleporter های کسلوانیا های کلاسیک، جایگزین Mission summary های بازی قبل شدند.
- تنوع باس فایت ها بیشتر شده است.
- هنوز مشخص نیست که در میانه باس فایت ها چک پوینت وجود دارد یا خیر.
- در بازی می توانید دوربین را آزادانه کنترل کنید.
- اگر دوربین را کنترل نکنید، دوربین خود به خود همانند بازی اول کار می کند.
- Blood Whip (شلاق خون) جایگزین صلیب بازی اول شده است. این دو از نظر کارایی بسیار شبیه به هم هستند.
- بازی هنوز دارای ضربات عظیم و بزرگ است.
- همانند بازی اول کمبو ها به دو دسته Direct و Wide تقسیم می شوند.
- خون جایگزین جادو در بازی اول شده است.
- خون خود به خود پر نمی شود.
- نوار تمرکز (Focus gauge) هنوز در بازی وجود دارد و با جاخالی دادن، دفاع کردن و یا صد حمله پر خواهد شد. با پر شدن این نوار، قدرت ضربات بیشتر می شود. (اگه ضربه بخورید، این نوار خالی می شود)
- قابلیت تبدیل خون به Void و Chaos.
- قابلیت Void امکان استفاده از یک شمشیر را می دهد که با هر ضربه نوار سلامتی را پر می کند.
- Chaos قابلیت استفاده از سلاحی را می دهد که با هر ضربه سپر دشمنان را می شکند.
- قابلیت های خاص دراکولا مانند کنترل اجساد و ایجاد مه برای دیده نشدن و رسیدن به مکان ها مخفی نیز در بازی وجود دارد.
- بازی دارای اندکی حس طنز است.

Castlevania: Lords of Shadow 2 E3 2012 Trailer

game8indo-news-video1.jpg

Hi-Res H.264 MP4 65.4MB Download
Lo-Res IPOD / PSP 16.5MB Download

=================================================
با تشکر از مرتضی (Nevan)

آخرین ویرایش:

Anti karizma

کاربر سایت
Oct 25, 2013
635
نام
بهرام
چشم . ولی چطوری باید اینکارو بکنم ؟
همچنین چطوری از صفحه عکس میگیرید ؟ من با PrtScr که میزنم عکس کامل سیاه میشه . شما چزوری عکس از محیط بازی میگیرد ؟

وقتی دارید پست میذارید توی نوار ابزار نوشته SP عکس رو بین اون قرار بدید
واسه گرفتن فیلم و عکس هم ازین نرم افزار استفاده کنید (البته اینجا جای این سوال هم نیست،قبلا عذر میخوام از مدیران)
عکس گرفتن از محیط بازی ها با Beepa Fraps v3.2.2 retail - پی ام سی دانلود

Milad_HW

کاربر سایت
Feb 3, 2012
600
نام
میلاد
چشم . ولی چطوری باید اینکارو بکنم ؟
همچنین چطوری از صفحه عکس میگیرید ؟ من با PrtScr که میزنم عکس کامل سیاه میشه . شما چزوری عکس از محیط بازی میگیرد ؟

برنامه FRAPS رو دانلود کن موقع بازی اجراش کن بعد موقع بازی با کلید های f10 و f11 هم میتونی از بازی عکس بگیری هم فیلم

hamid.

کاربر سایت
Sep 30, 2009
179
نام
Hamidreza
مردونگی که خیلیا کردن شما یه همت کن تو همین صفحات یا تو این تایپک http://forum.bazicenter.com/thread51992/page245/
یکم صفحات رو تورق بفرمائید!!
داداش اون لینکی که گذاشتین رو تو صفحه های قبل دیدم اون مال داستان شماره ی یک بازی هست من داستان شماره ی دوم رو میخوام اون صفحه رو قبلا تورق فرمائیدم.

آخرین ویرایش:

Anti karizma

کاربر سایت
Oct 25, 2013
635
نام
بهرام
داداش اون لینکی که گذاشتین رو تو صفحه های قبل دیدم اون مال داستان شماره ی یک بازی هست من داستان شماره ی دوم رو میخوام اون صفحه رو قبلا تورق فرمائیدم.

با رخصت از ریش سفیدا پهلوونا این کاره ها ;)
داستان شماره 2 ادامه ی بر نسخه اول این سریه
ماجرا از جایی واسه ما شروع میشه که دراکولا توی قلعه خودش روی تخت نشسته و فضا پر از سکوته که ناگهان با ضربه ای که به در ورودی سالن میخوره این سکوت شکسته میشه
فرقه brotherhood به قلعه دراکولا (castlevania) حمله کردن تا واسه یه بار دیگه شانسشون رو برای از بین بردن دراکولا امتحان کنن
بعد از شروع مبارزه و درگیری دراکولا با سربازهای فرقه نوبت به پالادین زرین میرسه تا با کنت معروف مبارزه کنه بعد از یک جدال سر سختانه دراکولا جنگچو رو شکست میده اما اون شروع به دعا خوندن میکنه و دراکولا هم بهش میگه که قدرت خدا نمیتونه اون رو نابود کنه و واسه اثبات حرفش شروع به همخوانی با پالادین میکنه

3gle_clos2_2014-03-06_14-41-41-49.jpg

سرانجام انفجاری بزرگ اتفاق میافته و پالادین و بقیه سربازهای زنده مونده از بین میرن. تو این لحظه از پشت سر دراکولا از بین سایه ها پسرش (آلوکارد) خودش رو نشون میده
اینجا نقطه عطف داستانه که تمام اتفاقات تا انتهای ماجرا در پی صحبتی که در اون لحظه بین پدر و پسر انجام میشه رخ میده
پدر سرخورده از سرنوشت شومی که گریبانگیر خود و خانوادش شده با شرایط کنار اومده و خود رو تسلیم تقدیر میدونه اما پسر نقشه ای حساب شده توی سرشه
با پدر درمیون میگذاره و دراکولا از همه جوانب حرفهای پسر رو گوش میده و سوال میپرسه
نقشه ازین قراره:دشمن اصلی اونها سیتن (شیطان خودمون) و رقیبی به نام زوبک بود (از شماره قبل با این شخصیت ها آشنائیم)
برای از بین بردن هردو قرار بر این شد که با استفاده از شمشیری که آلوکارد خودش اون رو از بقایای صلیب دراکولا کش ساخته بود (همون صلیبی که سالها قبل موقع مبارزه با کاملیا به قلب اون فرو کرده بوده) به قلب دراکولا ضربه وارد کنن تا وی رو به خواب عمیق و طولانی ببره
با این کار بعد گذشت زمان شایعه کشته شدن دراکولا قوت میگیره و سیتن احساس امنیت میکنه تا از جهنم بیرون بیاد و همچنین زوبک دست از جستجوی دراکولا بر میداره و قول و قرارهایی دیگه که در انتها اونها رو هم مرور میکنیم
قرن ها میگذره و بالاخره در شبی تاریک کنت دراکولا از خواب طولانی خودش بیدار میشه.اولین کسی رو که میبینه زوبک هست.اون که خبر بازگشت شیطان رو شنیده به تکاپو افتاده تا با کمک دراکولا این دشمن قدرتمند رو از بین ببره با دادن این وعده که صلیب مخصوص کشتن دراکولا رو در اختیار داره و اگه دراکولا با اون همکاری کنه اون رو در اختیارش میذاره تا به این زندگی نامیرا همراه با رنج و عذاب پایان بده.دراکولا که حالا ضعیف و ناتوانه برای بدست اوردن قدرتش به ظاهر پیشنهاد زوبک رو قبول میکنه و در ادامه مسیر با اون همراه میشه
بعد از طی مسیری طولانی درست وقتی که محل اختفای آخرین acolyte توسط دراکولا و محافظ زوبک (آلوکارد) پیدا میشه پسر پدر رو به زمان قبل برمیگردونه تا حافظه ضعیف پدر با خودن کتاب خاطراتش که توی قلعه وی بوده برگرده و یادش بیاد سال ها قبل چه قول و قراری با پسرش گذاشتن (متوجه میشیم که آلوکارد دستیار زوبک بوده و طی این همه سال (تقریبا 900سال) غیر مستقیم منتظر لحظه ای برای احضار پدر به دنیا بوده) نیت واقعی خودشون رو نشون میدن
زوبک که حالا متوجه اتفاقاتی که افتاده شده در آخرین تصمیمش میخواد که دراکولا رو قبل احضار شدن سیتن از بین ببره و برای این کار به شمایل واقعی خودش در میاد (اینجاست که متوجه میشیم زوبک در واقع یکی از سواران اهریمن یعنی همون death هست) در نهایت دراکولا موفق میشه زوبک رو هم ار بین ببره

1ie1_clos2_2014-03-06_14-52-18-76.jpg

بالاخره سیتن توسط آخرین acolyte به دنیا احضار میشه و اینجاست که پدر و پسر آماده مبارزه با آخرین حریف و مقصد نهایی هدفشون میشن
شیطان به محض ورودش از اینکه دراکولا رو مبینه متعجب میشه و میبینیم که ابتدا پیشنهاد میکنه زمین رو بین خودشون تقسیم کنن و از جنگ دوری میکنه ولی وقتی نظرش به نگاه مصمم کنت دراکولا میافته آماده مبارزه میشه
در طول نبرد شیطان طی حادثه ای موفق میشه به درون جسم پسر نفوذ کنه و دوباره داستان تراژیک در تقابل قرار گرفتن خانواده در مسیر هدف خودشو نشون میده اما شیطان غافل از اینکه این بار دراکولا عزمی راسختر از قبل داره و در تصمیم پدر و پسر ذره ای اشتباه وجود نداره.
در اخر درست در لحظه که سیتن انتظار کشته شدن پسر توسط پدر رو نداره تلاش به جدا شدن از جسم آلوکارد میکنه اما همین لحظه است که به دام کنت دراکولای پدر میافته و از بین میره

t8l4_clos2_2014-03-06_22-58-09-58.jpg

بعد از مبارزه میبینیم که دراکولا با نگاهی معنا دار و خنده ای بر لب آینه ی سرنوشت رو میشکنه (شاید به این معنی که دیگه نیازی به آینه ای واسه دیدن سرنوشتم ندارم من خودم سرنوشتو میسازم)

lgyd_clos2_2014-03-06_23-00-17-88.jpg

و به پسر میگه که
طلوع آفتاب نزدیکه بهتره برگردیم به قلعه!!

عذر میخوام اگه کم و کاستی داشت در حد فهم خودم از این نسخه خواستم کمکی کرده باشیم

شاد یاشا

آخرین ویرایش:

m1647

کاربر سایت
Mar 7, 2011
532
نام
Mehrdad
سلام به همگی دوستان من داخل این بازی به یک مشکل برخوردم اونم اینه که تا دیروز بازی درست ولی امروز که می خوام بازی کنم صدای بازی مییاد و همین طور تصویر ولی تصویر تاریکه و هیچ دکمه ای کار نمیکنه نسخه بازی هم ریلوده اگه میشه کمکم کنید

1861k

کاربر سایت
Feb 3, 2011
46
با رخصت از ریش سفیدا پهلوونا این کاره ها ;)
داستان شماره 2 ادامه ی بر نسخه اول این سریه
ماجرا از جایی واسه ما شروع میشه که دراکولا توی قلعه خودش روی تخت نشسته و فضا پر از سکوته که ناگهان با ضربه ای که به در ورودی سالن میخوره این سکوت شکسته میشه
فرقه brotherhood به قلعه دراکولا (castlevania) حمله کردن تا واسه یه بار دیگه شانسشون رو برای از بین بردن دراکولا امتحان کنن
بعد از شروع مبارزه و درگیری دراکولا با سربازهای فرقه نوبت به پالادین زرین میرسه تا با کنت معروف مبارزه کنه بعد از یک جدال سر سختانه دراکولا جنگچو رو شکست میده اما اون شروع به دعا خوندن میکنه و دراکولا هم بهش میگه که قدرت خدا نمیتونه اون رو نابود کنه و واسه اثبات حرفش شروع به همخوانی با پالادین میکنه

3gle_clos2_2014-03-06_14-41-41-49.jpg

سرانجام انفجاری بزرگ اتفاق میافته و پالادین و بقیه سربازهای زنده مونده از بین میرن. تو این لحظه از پشت سر دراکولا از بین سایه ها پسرش (آلوکارد) خودش رو نشون میده
اینجا نقطه عطف داستانه که تمام اتفاقات تا انتهای ماجرا در پی صحبتی که در اون لحظه بین پدر و پسر انجام میشه رخ میده
پدر سرخورده از سرنوشت شومی که گریبانگیر خود و خانوادش شده با شرایط کنار اومده و خود رو تسلیم تقدیر میدونه اما پسر نقشه ای حساب شده توی سرشه
با پدر درمیون میگذاره و دراکولا از همه جوانب حرفهای پسر رو گوش میده و سوال میپرسه
نقشه ازین قراره:دشمن اصلی اونها سیتن (شیطان خودمون) و رقیبی به نام زوبک بود (از شماره قبل با این شخصیت ها آشنائیم)
برای از بین بردن هردو قرار بر این شد که با استفاده از شمشیری که آلوکارد خودش اون رو از بقایای صلیب دراکولا کش ساخته بود (همون صلیبی که سالها قبل موقع مبارزه با کاملیا به قلب اون فرو کرده بوده) به قلب دراکولا ضربه وارد کنن تا وی رو به خواب عمیق و طولانی ببره
با این کار بعد گذشت زمان شایعه کشته شدن دراکولا قوت میگیره و سیتن احساس امنیت میکنه تا از جهنم بیرون بیاد و همچنین زوبک دست از جستجوی دراکولا بر میداره و قول و قرارهایی دیگه که در انتها اونها رو هم مرور میکنیم
قرن ها میگذره و بالاخره در شبی تاریک کنت دراکولا از خواب طولانی خودش بیدار میشه.اولین کسی رو که میبینه زوبک هست.اون که خبر بازگشت شیطان رو شنیده به تکاپو افتاده تا با کمک دراکولا این دشمن قدرتمند رو از بین ببره با دادن این وعده که صلیب مخصوص کشتن دراکولا رو در اختیار داره و اگه دراکولا با اون همکاری کنه اون رو در اختیارش میذاره تا به این زندگی نامیرا همراه با رنج و عذاب پایان بده.دراکولا که حالا ضعیف و ناتوانه برای بدست اوردن قدرتش به ظاهر پیشنهاد زوبک رو قبول میکنه و در ادامه مسیر با اون همراه میشه
بعد از طی مسیری طولانی درست وقتی که محل اختفای آخرین acolyte توسط دراکولا و محافظ زوبک (آلوکارد) پیدا میشه پسر پدر رو به زمان قبل برمیگردونه تا حافظه ضعیف پدر با خودن کتاب خاطراتش که توی قلعه وی بوده برگرده و یادش بیاد سال ها قبل چه قول و قراری با پسرش گذاشتن (متوجه میشیم که آلوکارد دستیار زوبک بوده و طی این همه سال (تقریبا 900سال) غیر مستقیم منتظر لحظه ای برای احضار پدر به دنیا بوده) نیت واقعی خودشون رو نشون میدن
زوبک که حالا متوجه اتفاقاتی که افتاده شده در آخرین تصمیمش میخواد که دراکولا رو قبل احضار شدن سیتن از بین ببره و برای این کار به شمایل واقعی خودش در میاد (اینجاست که متوجه میشیم زوبک در واقع یکی از سواران اهریمن یعنی همون death هست) در نهایت دراکولا موفق میشه زوبک رو هم ار بین ببره

1ie1_clos2_2014-03-06_14-52-18-76.jpg

بالاخره سیتن توسط آخرین acolyte به دنیا احضار میشه و اینجاست که پدر و پسر آماده مبارزه با آخرین حریف و مقصد نهایی هدفشون میشن
شیطان به محض ورودش از اینکه دراکولا رو مبینه متعجب میشه و میبینیم که ابتدا پیشنهاد میکنه زمین رو بین خودشون تقسیم کنن و از جنگ دوری میکنه ولی وقتی نظرش به نگاه مصمم کنت دراکولا میافته آماده مبارزه میشه
در طول نبرد شیطان طی حادثه ای موفق میشه به درون جسم پسر نفوذ کنه و دوباره داستان تراژیک در تقابل قرار گرفتن خانواده در مسیر هدف خودشو نشون میده اما شیطان غافل از اینکه این بار دراکولا عزمی راسختر از قبل داره و در تصمیم پدر و پسر ذره ای اشتباه وجود نداره.
در اخر درست در لحظه که سیتن انتظار کشته شدن پسر توسط پدر رو نداره تلاش به جدا شدن از جسم آلوکارد میکنه اما همین لحظه است که به دام کنت دراکولای پدر میافته و از بین میره

t8l4_clos2_2014-03-06_22-58-09-58.jpg

بعد از مبارزه میبینیم که دراکولا با نگاهی معنا دار و خنده ای بر لب آینه ی سرنوشت رو میشکنه (شاید به این معنی که دیگه نیازی به آینه ای واسه دیدن سرنوشتم ندارم من خودم سرنوشتو میسازم)

lgyd_clos2_2014-03-06_23-00-17-88.jpg

و به پسر میگه که
طلوع آفتاب نزدیکه بهتره برگردیم به قلعه!!

عذر میخوام اگه کم و کاستی داشت در حد فهم خودم از این نسخه خواستم کمکی کرده باشیم

شاد یاشا
دمت گرم واقعا قشنگ نوشته بود
یه سوال ؟ اگه خود زوبک شیطان بود پس چرا سعی کرد که شیطان رو توسط دراکولا ( شخصیت بازی ) بکشه ؟

Anti karizma

کاربر سایت
Oct 25, 2013
635
نام
بهرام
دمت گرم واقعا قشنگ نوشته بود
یه سوال ؟ اگه خود زوبک شیطان بود پس چرا سعی کرد که شیطان رو توسط دراکولا ( شخصیت بازی ) بکشه ؟
احتمالا چون ازش ضعیفتر بود و میدونست سیتن از دراکولا میترسه (کلا زوبک میخواست زرنگ بازی دربیاره و ضعفشو با فکرش جبران کنه که...)

mesi08

کاربر سایت
May 18, 2008
138
نام
علیرضا
دوستان ببخشید داستان کامل بازی 1 castlevania lord of shadow نسخه اولش جایی هست برای دانلود ؟ قبلا انگاری یه جا دیده بودم یادم نمیاد. از همونا که دیالوگ به دیالوگ رو ترجمه کردن . ممنون میشم کمک بفرمایید

1861k

کاربر سایت
Feb 3, 2011
46
احتمالا چون ازش ضعیفتر بود و میدونست سیتن از دراکولا میترسه (کلا زوبک میخواست زرنگ بازی دربیاره و ضعفشو با فکرش جبران کنه که...)

من الان در حال جنگیدن برای آخرین تکه آینه هستم با اون یارو . اسمشو نمیدونم

میگم اون سلاحی که دستشه ماله خودمون نیست ؟ همون صلیب تو قسمت اول

Anti karizma

کاربر سایت
Oct 25, 2013
635
نام
بهرام
من الان در حال جنگیدن برای آخرین تکه آینه هستم با اون یارو . اسمشو نمیدونم

میگم اون سلاحی که دستشه ماله خودمون نیست ؟ همون صلیب تو قسمت اول

اسمش ویکتور بلمونته
اون و گابریل هر دو از یک خاندان بودن و اگه دقت کنی خیلی از ویژگی هاش با دراکولا یکیه حتی تجهیزات و چکمه هاشم شبیه هستن!!!
اون اسلحه اسم واقعیش combat cross یا vampire killer (این سلاح توسط Rinaldo Gandolfi که بزرگترین آهنگر خاندان برادرهود بوده ساخته شده و به گابریل که سلحشورترین جنگجوی فرقه بود داده شده بوده و در اینکه این همون سلاحه،نه (فقط شبیهشه)
میدونیم که قبلا متعلق به گابریل بوده اما بعد بدست زوبک میافته و بعد شکست خوردنش از دراکولا به صاحب اصلیش بر میکرده که در نهایت باهاش سیتن رو میکشه

Survivalhorror

کاربر سایت
Nov 17, 2013
116
گرگه توی بازی چه کاربردی داره؟برای چی سوئیچ میکنه به محیط کارخونه،من جایی از بازی گیر کردم که کنارش علامت گرگ هم هست!کلن توی بردن مراحل تاثیری داره؟

توضیح:اونجایی که بعد از کشتن یه غولی که شبیه هادسه(god of war)و نوچه هاش رو کشتیم چند تا در هست که با خون رگهای کُنت باز میشن،وارد یه جایی پر از مواد مذاب میشم،که پر از پرتگاهه،یه صخره هم هست که ازش بالا میرم و جایی هست که نیاز به کلید داره!سمت راستشم که همون گرگه هست!

آخرین ویرایش:

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
گرگه توی بازی چه کاربردی داره؟برای چی سوئیچ میکنه به محیط کارخونه،من جایی از بازی گیر کردم که کنارش علامت گرگ هم هست!کلن توی بردن مراحل تاثیری داره؟

توضیح:اونجایی که بعد از کشتن یه غولی که شبیه هادسه(god of war)و نوچه هاش رو کشتیم چند تا در هست که با خون رگهای کُنت باز میشن،وارد یه جایی پر از مواد مذاب میشم،که پر از پرتگاهه،یه صخره هم هست که ازش بالا میرم و جایی هست که نیاز به کلید داره!سمت راستشم که همون گرگه هست!
Gabriel رو بین گذشته و حال منتقل می‌کنه،بعضی‌ مراحل که باید تو گذشته فعال بشن باید ازش استفاده کنین.

Anti karizma

کاربر سایت
Oct 25, 2013
635
نام
بهرام
یک سوال داشتم فقط تا ته بازی رو لو ندید: چرا انقدر بین گذشته و حال سفر میکنیم؟ :-/

چون نیازه!!
در طول بازی ما دچار کم حافظگی شدیم و تو این رفتن و اومدنا چیزهایی میبینیم و میشنویم که به برگشتن حافظمون کمک میکنه (این حالت کلی و دلیل اصلیه،ولی خوب توی روند بازی و انجام مراحل واسه انجام کاره خاصی یا دیدن کسی در سفر و حضریم!!)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر