Castlevania: Lords Of Shadow 2 | PC

lordsofshadow-junio-4__large.jpg

Developer : Mercury Steam
Publisher : Konami
Genre : Action - Adventure
Platform : PC / Xbox 360 / PS3
Release Date : 28 February 2014
(9 اسفند 92)

نسخه PC بازی امروز رسما توسط کونامی تایید شد.

بازی ادامه ای بر نسخه پیشین خود خواهد بود. در عنوان نخست ریشه های دراکولا و ارتباط افسانه ای آن با خاندان بلمونت گفته شد. حال در این قسمت بار دیگر داستان دراکولا بازگو خواهد شد. جایی که او به دنبال احیای قدرت های خود و همچنین قلعه مشهور خود می باشد. اما در همین راستا جدال او با دیگر شخصیت معروف این سری یعنی Alucard را شاهد خواهیم بود.

آپدیت 1:

Lords of Shadow 2 پایانی بر داستان سری خواهد بود.
- مبارزه های اجباری در این نسخه کمتر خواهد بود.
- می توانید پر رنگ شدن نقاط حساس [ احتمالا نقاط ضعف دشمنان در مبارزه ها یا نقاط حساس در معما ها] را فعال یا غیر فعال کنید، در درجه سختی بالاتر نیز این نقاط پر رنگ نمی شوند.
- محیط های بازی این بار بزرگتر و بدون حد و مرز هستند.
- teleporter های کسلوانیا های کلاسیک، جایگزین Mission summary های بازی قبل شدند.
- تنوع باس فایت ها بیشتر شده است.
- هنوز مشخص نیست که در میانه باس فایت ها چک پوینت وجود دارد یا خیر.
- در بازی می توانید دوربین را آزادانه کنترل کنید.
- اگر دوربین را کنترل نکنید، دوربین خود به خود همانند بازی اول کار می کند.
- Blood Whip (شلاق خون) جایگزین صلیب بازی اول شده است. این دو از نظر کارایی بسیار شبیه به هم هستند.
- بازی هنوز دارای ضربات عظیم و بزرگ است.
- همانند بازی اول کمبو ها به دو دسته Direct و Wide تقسیم می شوند.
- خون جایگزین جادو در بازی اول شده است.
- خون خود به خود پر نمی شود.
- نوار تمرکز (Focus gauge) هنوز در بازی وجود دارد و با جاخالی دادن، دفاع کردن و یا صد حمله پر خواهد شد. با پر شدن این نوار، قدرت ضربات بیشتر می شود. (اگه ضربه بخورید، این نوار خالی می شود)
- قابلیت تبدیل خون به Void و Chaos.
- قابلیت Void امکان استفاده از یک شمشیر را می دهد که با هر ضربه نوار سلامتی را پر می کند.
- Chaos قابلیت استفاده از سلاحی را می دهد که با هر ضربه سپر دشمنان را می شکند.
- قابلیت های خاص دراکولا مانند کنترل اجساد و ایجاد مه برای دیده نشدن و رسیدن به مکان ها مخفی نیز در بازی وجود دارد.
- بازی دارای اندکی حس طنز است.

Castlevania: Lords of Shadow 2 E3 2012 Trailer

game8indo-news-video1.jpg

Hi-Res H.264 MP4 65.4MB Download
Lo-Res IPOD / PSP 16.5MB Download

=================================================
با تشکر از مرتضی (Nevan)

آخرین ویرایش:

metal2006

کاربر سایت
Oct 8, 2009
319
نام
هادی
من هم دمو رو دانلود و بازی کردم در یک کلام شاهکار هست. با این دوربین جدید لذت بازی خیلی بیشتر از نسخه قبلی شده. من از 10 به این بازی 9 میدم .

Annunaki ™

کاربر سایت
Jan 14, 2014
3,734
نام
رضا.آ
گرافیک محشری داره طراحی های گاتیک عالی کار شده همینطور کات سین های روونی داره دکمه ها خوب رو کیبورد مپ شدن و در کل لذت بخشه

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,373
نام
Majid
میگم تو نسخه اول دوربین خیلی رو اعصاب بود چون تغییر نمیکرد! الان دستی شده؟
بعد من یکم با خشک بودن گیم پلی توی نسخه اول مشکل داشتم این بهتر شده؟

655

کاربر سایت
Sep 27, 2012
2,368
نام
RZA
میگم تو نسخه اول دوربین خیلی رو اعصاب بود چون تغییر نمیکرد! الان دستی شده؟
بعد من یکم با خشک بودن گیم پلی توی نسخه اول مشکل داشتم این بهتر شده؟

مجید دموی بازی برای pc اومده میتونی دانلود کنی :d

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
اینایی که تعریف می کنن فن هستن؟ چون فن دو اتیشه رو اگه جلوش سنگم بذاری می گه چه خوش مزس

به هر حال اصلا دوست ندارم کلی تعریف بشنوم بعد بخوره توی ذوقم چون نمرات بازی که خیلی جالب نیست(یه 6 با یه 5 گرفته تا اینجا که از نسخه ی ابتداییش فاصله ی زیادی داره(یه 5 با 6 گرفته)

آخرین ویرایش:

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,441
نام
مسلم
خب منم بلاخره دمو رو بازی کردم ( فکر کنم من آخرین نفر باشم )
هر چند قبلا علی به صورت تخصصی بررسیش کرده ولی منم نظر غیر تخصصی خودم رو میدم:d .
خلاصه اش این میشه که من به غیر اینکه سربازا وسط کمبو زدن ها ضربه میزنن و ضربات گابریل روی آنها تاثیری نداره (این در حالیه که با هر ضربه ی سربازا گابریل به عقب پرتاب میشد) ، مشکل دیگه ای ندیدم . البته این مورد بیشتر باعث میشه که بازیکن دقت بیشتری توی کمبو زدن و جاخالی دادن بکنه
پلتفورمینگ خیلی پیشرفت کرده
هر چند سیستم من زیاد هم قوی نیست ولی فریمش ثابت بود
طراحی محیط و گرافیک هم خیلی خوب بود .
تنها بدیش این بود که خیلی کوتاه بود ( حدود بیست دقیقه ) ، تازه داشتم گرم میشدم :d.

noorihamid99

کاربر سایت
Mar 16, 2012
1,647
نام
hamid
دموش عالی بود .. من بهش 9 میدم .. نمیدونم چرا نمرات پایینی گرفته واقعا حقش نیست

تازه داشتم با دمو گرم میشدم که تموم شد ...

U n i t e d

کاربر سایت
Jun 4, 2013
5,232
نام
محمد
من دمو رو امروز صبح انجام دادم باید بگم که ناامید کننده نبود!

گرافیک :
بازی تو همین ورژن دمو تنظیمات زیادی داره که تاثیرگذاریشون رو بازی خیلی هست و واقعا تفاوت ایجاد میکنند ولی گرافیک بازی یه جورایی به سال 2014 نمیخوره! نسبت به نسخه قبل تکسچرها خیلی بهتر شدند ولی هنوز تو ذوق می زنند و سایه ها هم تعریف آنجنانی ندارند! AA بازی خوبه و مشکلی بوجود نمیاره! قسمت بعد بازی در این بخش فریم دهی خیلی خوب و کاملا روان بازی هست واقعا خیلی خوبه! اما حرکت دوربین تو بعضی از جاها بشدت رو مخه و کاری میکنه که گابریل رو گم کنید! مدل ها و جزئیات شخصیت ها و محیط هم واقعا جای تحسین داره و از افکت ها و تکنیک ها خوبی هم در این بخش استفاده شده.در کل این بخش تو دمو خیلی خوب بود ولی اگه تو بازی نهایی هم همین باشه باید گفت سازنده کم کاری کرده و بازی در حد بقیه HnS های اخیر هست.

گیم پلی :
مهمترین بخش هربازی HnS . این بخش با کمبوهای جالب به همراه افکت های گرافیکی زیبا واقعا عالی شده! هوش مصنوعی دشمنان فوق العاده است و واقعا اذیت میکنند! تو دمو کمبوهای قشنگی بود که لذت زیادی داشت و به همراه فریم خوب بازی ، لذتشون چند برابر می شد ولی من احساس کردم دمشنانمون کمی سخت جون هستن.Boss Fight دمو هم خیلی خوب و کاملا نوید اینو میده که بازی اصلی باس فایت های مراتب بهتر و سخت تر داشته باشه.از اینها گذشته بنظرم دوربین تو همانطور که گفتنم کمی رو مخه و بعضی موقع ها یا خودتون رو گم میکنید یا دشمنو! و هنوز مشکلات دوربین نسخه اول بازی هم وجود داره.در نهایت کمبوهای لذت بخش + فریم عالی + طراحی عالی محیط گیم پلی رو در حد بازیهای بزرگ این سبک HnS گذاشته و کاملا نسبت به نسخه قبلی پیشرفت داشته.

موسیقی و صدا :
موسیقی های بازی عالیه و به موقع هست و کمبودی نداره! حتی بهتر از نسخه قبله علاوه بر اون بنظرم صداگذاری بازی مخصوصا گابریل خیلی خوب هست و مشکلی نداره.

داستان :
که خب از رو دمو چیزی معلوم نیست ولی با توجه به سابقه بازی باید داستان خوبی داشته باشه.

نتیجه : بنظرم این نمراتی که تا الان اومده حتی نسبت به همین دمو هم کمه! حداقل تو بازی نهایی شاید 8 حقش باشه ما که لذت بردیم

hamid.

کاربر سایت
Sep 30, 2009
179
نام
Hamidreza
به نظر منم بازی واقعا عالیه وقتی دمو رو بازی کزدم با خودم گفتم چطوری همچین نمره هایی بهش دادن راحت باید 9 بگیره مگه اینکه تو مابقیه بازی چیزایی دیدن که ما هنوز ندیدیم پس باید صبر کرد
از نظر من همچی عالی بود الا 2 چیز
1:باید رو گرافیک نسخه ی pc بازی بیشتر کار میکردن البته گرافیک خوبه ولی من احساس میکنم گرافیک نسخه ی pc فدای کنسولهای نسل قبل شده چون براحتی میتونستن گرافیک pc رو خیلی سر تر از این بسازن.
2.هنگام مبارزه با دشمن ها این که وقتی میزنیشون روشون اثر نداره و اونا هم میزنن ادمو وافعا رو مخه.

papa22

کاربر سایت
Jul 14, 2012
416
نام
علی
یکی میشه برای من توضیح بده چرا جدیدا هرکی میخواد بازی کنه میاد بحث نمرات اش رو میاره من موندم شما باید بازی رو انتخاب کنی
بازی کنی یا نمراتی که سایت های مختلف میزارن شرمنده قصد توهین ندارم اخه جدیدا خیلی از این چیزا دیدم یکجا که طرف نوشته بود
رفتم تو بازی 2نفر رو زدم کشتم بعد alt+f4 زدم بازی رو پاک کردم:|
شرمنده اینجا نیست از همه ی دوستان هم عذر میخوام که همچین چیزی رو اینجا گفتم خواستم اینو مطرح کنم شاید بعضی ها دست از
این کاراشون بردارن و بخوان واقعا معنای بازی کردن رو بفهمن
و در اخر باید بگم خیلی منتظر این بازی ام:x

magiteq

کاربر سایت
May 1, 2008
1,801
نام
Ata
1تنظیمات گرافیکی محدوده و تنها 7 گزینه
2 دوربین خیلی بهتر شده چه در لوکشین های بسته و چه در هنگام پلتفرینگ خیلی خوب عمل میکنه
2 انیمیشن ها کمی بهبود یافتن
3 متاسفانه به نظر من درجه سختی بازی افول کرده و بازی اسون شده
4 مبارزه با باس ها در واقع از همون مکانیزم های نسخه قبل پیروی میکنه ولی همچنان حماسی هست و چند لایه و به نظر متنوع تر شده
5 افکت ها و جلوه های ویزه افزایش پیدا کرده و عالی شده
6بافت ها چندان پرجزییات نیست و گرافیک تغییر فاحشی نسبت به نسخه قبل نکرده که عامل اصلیش کنسول ها هستن

Anti karizma

کاربر سایت
Oct 25, 2013
635
نام
بهرام
رفقا نظرشون رو گفتن به نظر بنده هم چیز جدیدی ندیدم
یه دمو خوش ساخت اما تکراری
یکمم دوربین سریع بود بنظرم
ولی خوب راضی کنندس برای طرفدارهای این سبک
امیدوارم نسخه اصلی بازی روونتر و بهینه تر از دمو باشه

CLOS2DEMO_2014-02-14_22-12-00-16.jpg