Capcom از لیست عناوین خود در TGS رونمایی کرد

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
f2vjodvu023jfqij75cw.jpg
شرکت «کپکام» سایت رسمی خود را برای نمایشگاه TGS امسال بازگشایی و از عناوینی که با خود به این همایش می‌آورد، رونمایی کرد. در ادامه با بازی‌سنتر همراه باشید.

لیست عناوینی که این ناشر به نمایشگاه TGS می‌آورد به شرح زیر است.

• Monster Hunter Spirits (دستگاه‌های آرکید) – قابل بازی
  • Monster Hunter Stories (کنسول دستی 3DS) – قابل بازی، مراسم زنده، نمایش بر روی صحنه. به غرفه این عنوان رفته تا ویدیوی ابتدایی این عنوان همراه با ویدیوی که هیچ‌ جای دیگر نخواهید دید، را مشاهده کنید.
  • Resident Evil 7: Biohazard (پلتفرم‌های PS4 ،PSVR ،PC وX1) – قابل بازی (روی PS4 و PSVR)، نمایش بر روی صحنه، مراسم زنده – جدیدترین دموی این عنوان به ژاپن خواهد آمد.
  • Toraware no Palm (پلتفرم iOS و اندروید) – قابل بازی، نمایش بر روی صحنه.

«کپکام» قرار است در طول نمایشگاه TGS در تاریخ ۱۵ سپتامبر از ساعت ۲۰ به وقت ژاپن (مصادف با ۱۵:۳۰ به وقت تهران) و ۱۷ و ۱۸ سپتامبر از ساعت ۱۰ تا ۱۷ (مصادف با ۵:۳۰ تا ۱۲:۳۰ تهران) به صورت زنده، اجرا داشته باشد. منتظر کسب جدیدترین اطلاعات از عناوین حاضر «کپکام» در این نمایشگاه باشید.

نمایشگاه TGS قرار است از ۱۵ تا ۱۸ سپتامبر برگزار شود.

لینک منبع

jhoobin

کاربر سایت
Jul 21, 2016
3,527
نام
ژوبین
گور بابای DD، بیان DMC جدید رو معرفی کنن! حالا که کپکام پسر خوبی شده RE7 رو داره عین بچه آدم میسازه، یه DMC واقعی هم می طلبه. امیدوارم تو کنفرانس سونی رونمایی بشه!:D
اگه این اتفاق بیوفته که خیلی خوبه ولی به شرطی که مثل بعضی بازی های کپکام بدرد نخور نباشه یا شبیه این dmc اخری نباشه اون اصلا dmc نبود خداییش:))

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,401
نام
مــاکــان
deep down دیگه وجود خارجی نداره ؟ کلا یادش رفته ؟ 8-|
خدائیش موقع معرفی کف و خون تراوش میکردم.
اما بعد موقعی که از اون گیم پلی خسته و خواب آور رونمائی کردن، آرزو کردم هیچ وقت خبری،تریلری و.. ازش نبینم و نشنوم.
بعید نیست با این رویه جدید کپکام که کیفیت بازیها رو مدنظر قرار میده، کلا در خفا کنسلش کرده باشن.
این آی پی در صورتی میتونه اجازه معرفی دوباره داشته باشه که کلا ستینگ ، گیم پلی و داستان رو دوباره از نوع طراحی کنن.

• Like
Reactions: uriel and sadegh93

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
گور بابای DD، بیان DMC جدید رو معرفی کنن! حالا که کپکام پسر خوبی شده RE7 رو داره عین بچه آدم میسازه، یه DMC واقعی هم می طلبه. امیدوارم تو کنفرانس سونی رونمایی بشه!:D
همونطور که میدونی من یکی از خدامه همچین اتفاقی بیوفته ماکان :D

ولی خب توی گف هم بحثش مطرح شد، به نظرم این تاخیر طولانی مدتی که بین نسخه ۴ و ۵ بازی به وجود اومده برای کپکام دردسر ساز میشه، اونم اساسی :D اگه فرض رو بر این بزاریم که بازی آخرای امسال/سال بعد معرفی بشه احتمال خیلی زیاد تاریخ انتشارش میره برای اوایل ۲۰۱۸ این یعنی ۱۰ سال فاصله بین نسخه ۴ و ۵! به نظرم نسل جدید گیمرا (کسایی که تازه ۱۷-۱۸ ساله شدن) اکثرا اصلا سری اصلی رو تجربه نکردن و فروختن نسخه جدید DMC اونم وقتی که شماره 5 بهش چسبیده باشه مطمئنا کار خیلی خیلی سختیه.

• Like
Reactions: Cloud Strife

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,194
نام
ماکان
همونطور که میدونی من یکی از خدامه همچین اتفاقی بیوفته ماکان :D

ولی خب توی گف هم بحثش مطرح شد، به نظرم این تاخیر طولانی مدتی که بین نسخه ۴ و ۵ بازی به وجود اومده برای کپکام دردسر ساز میشه، اونم اساسی :D اگه فرض رو بر این بزاریم که بازی آخرای امسال/سال بعد معرفی بشه احتمال خیلی زیاد تاریخ انتشارش میره برای اوایل ۲۰۱۸ این یعنی ۱۰ سال فاصله بین نسخه ۴ و ۵! به نظرم نسل جدید گیمرا (کسایی که تازه ۱۷-۱۸ ساله شدن) اکثرا اصلا سری اصلی رو تجربه نکردن و فروختن نسخه جدید DMC اونم وقتی که شماره 5 بهش چسبیده باشه مطمئنا کار خیلی خیلی سختیه.

خوب سخت نیست. حتی اگه بازی آخر امسال معرفی بشه الزاما به این معنی نیست که تو اوایل پروسه ساخته یا حتما باید خیلی دیر منتشر بشه. راحت میتوتنه کپکام تو TGS معرفی کنه و نهایت اواخر 2017 هم منتشر کنه. چون برعکس من فکر میکنم اگه شایعات رو دنبال کنیم این DMC جدید مدت هاست در حال ساخته.

مورد بعدی هم اینه که کپکام با ریمسترهایی که داده سعی داشته بازار رو یکم آماده کنه، و اینکه بالاخره DMC بازی بزرگ و اسم و رسم داری هست و به این زودی فراموش نمیشه، گیمرهای جدید هم میتونن بالاخره شماره های قبلی رو تجربه کنن یا انقدر پیشینه خوبی داره که هایپ بشن بخرن. ضمن اینکه هنوز معلوم نیست DMC جدید در صورت وجود قراره چی باشه، یه ریبوت؟ یه عنوان فرعی؟ یا شماره 5؟ میتونه بازی طوری طراحی بشه که نیاز به پیش فرض نداشته باشه.

در کل من فکر نمیکنم DMC مشکلی برای مارکتینگ و کامرشال داشته باشه. اگه کپکام بتونه یه بازی خوب بسازه، خصوصا در این برهوت HnS فرمانروایی میکنه!:D

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
خوب سخت نیست. حتی اگه بازی آخر امسال معرفی بشه الزاما به این معنی نیست که تو اوایل پروسه ساخته یا حتما باید خیلی دیر منتشر بشه. راحت میتوتنه کپکام تو TGS معرفی کنه و نهایت اواخر 2017 هم منتشر کنه. چون برعکس من فکر میکنم اگه شایعات رو دنبال کنیم این DMC جدید مدت هاست در حال ساخته.

مورد بعدی هم اینه که کپکام با ریمسترهایی که داده سعی داشته بازار رو یکم آماده کنه، و اینکه بالاخره DMC بازی بزرگ و اسم و رسم داری هست و به این زودی فراموش نمیشه، گیمرهای جدید هم میتونن بالاخره شماره های قبلی رو تجربه کنن یا انقدر پیشینه خوبی داره که هایپ بشن بخرن. ضمن اینکه هنوز معلوم نیست DMC جدید در صورت وجود قراره چی باشه، یه ریبوت؟ یه عنوان فرعی؟ یا شماره 5؟ میتونه بازی طوری طراحی بشه که نیاز به پیش فرض نداشته باشه.

در کل من فکر نمیکنم DMC مشکلی برای مارکتینگ و کامرشال داشته باشه. اگه کپکام بتونه یه بازی خوب بسازه، خصوصا در این برهوت HnS فرمانروایی میکنه!:D
شایعه که در موردش زیاد بوده ولی توییتی که ایتسونو ۷-۸ ماه پیش داد جوری به نظر میومد که انگار تازه Pre-Production رو تموم کردن و توسعه بازی از ۷-۸ ماه قبل شروع شده. به هر صورت حتی اگه همینطوری که میگی بازی Q4 2017 هم منتشر بشه باز فاصله‌اش با نسخه ۴ میشه همون نزدیک به ۱۰ سال که خیلی زیاده.

آره خب ریمستر 4SE مطمئنا میتونه تعدادی از گیمرای جدید رو با سری اصلی آشنا کنه ولی با وجود اینکه کپکام اعلام کرده فروش این ریمستر بیشتر از انتظار بوده باز به صورت کلی فروشش خیلی زیاد نبوده (حتی به یک میلیون نسخه هم نرسیده) و خب از اونجایی که مطمئنا میشه گفت خیلی از کسایی که اون نسخه رو خریدن از قبل هوادار سری بودن (مثل خود من)، به نظرت واقعا این نسخه چقدر تونسته توی جذب هوادار جدید برای سری موفق عمل کنه؟

در مورد اینکه بازی چی میشه به نظرم اینجا یکم دست و پای کپکام بسته است ماکان :D بعد از جریانات DmC و سر و صداهایی که این دانته جدید به وجود آورد مطمئنا کپکام نمیتونه ریسک یه ریبوت دیگه یا نسخه فرعی رو به جون بخره چون هوادارای قبلی سری دارن خیلی واضح و رسا فریاد میزنند که دوباره سری اصلی و دانته DMC رو میخوان :D این موضوع برمیگرده به اشتباه اولیه کپکام که برداشت سری رو توی اوج ریبوت کرد و اون رو به بدترین صورت ممکن هم انجام داد (منظورم کیفیت بازی نیست، مارکتینگ و PR رو میگم که رسما به هوادارای سری اصلی توهین یا اونا رو مسخره میکردن). الان اگه کپکام بخواد غیر از DMC5 و دانته اصلی چیز دیگه‌ای معرفی کنه (خصوصا اگه یه ریبوت باشه یا داستان رو از دانته دور کنه و بخواد به یه شخصیت جدید بپردازه) داد هوادارا شدیدا در میاد. البته ساخت یه نسخه در مورد ورجیل یا اسپاردای افسانه‌ای میتونه راه گریز کپکام از این وضعیت باشه ولی خب ورجیل که همیشه برای کپکام یه Afterthought بوده ( :|:|:| ) و اسپاردا هم خود ایتسونو میگفت دوست نداره بازیی بسازه که پایان داستانش از همون ابتدا مشخص باشه. نیرو هم هست که...... ولش کن در موردش صحبت نکنیم بهتره :D

در مورد موفقیت هم باز خیلی مطمئن نیستم ماکان (نگرانی‌های یک DMC فن :D ) همونطوری که گفتم ۱۰ ساله که خبری از DMC نیست. توی این مدت صنعت بازی خیلی تغییر کرده و انتظارات گیمرا شدیدا عوض شده. مثلا یه بازی مثل DMC3 توی سال ۲۰۰۵ مطمئنا یکی از شاهکارهای ژانر خودش به حساب میومد ولی به نظرت اگه کپکام الان بیاد DMC5 رو با همون دیدگاه و رویه‌ای که اون موقع در پیش گرفتن بسازه، (همون نوع و میزان محتوا، همون نوع Presentation و... با گرافیک و انیمیشن‌های امروزی) باز محصول نهاییش میتونه به همون اندازه انقلابی و موفق ظاهر بشه؟

این موضوع که حدود ۹ سال از آخرین باری که ایتسونو و تیمش یه بازی کاملا اکشن ساختن میگذره من رو به شدت نگران و در عین حال حتی تا حدودی هیجان زده میکنه. چون از یه سمت با توجه به گذشته ایتسونو بعد از گذر این همه سال و تجربیاتی که طی این سال‌ها از ساخت DD و انجام بازی‌های مختلف و متفاوتی که توی این مدت عرضه و محبوب شدن (سری Soulsborne‌ به عنوان مثال) بدست آورده، تصور اینکه ممکنه چجور اکشن و ایده‌های برای DMC در ذهنش داشته باشه و نشونمون بده، شدیدا لذت بخشه. ولی از طرف دیگه آدم نمیتونه به این موضوع فکر نکنه که بعد از گذشتن همچین مدت طولانیی، ایتسونو و تیمش دیگه ممکنه اصلا اون توانایی قبلیشون رو از دست داده باشن و بعد از یک دهه صبر برای DMC5 نتیجه نهاییش یه عنوان نه چندان جالب و معمولی بشه.

آخرین ویرایش:

jhoobin

کاربر سایت
Jul 21, 2016
3,527
نام
ژوبین
خیلی جالبه اینجا شده تاپیک dmc بجای بازیای کپکام :D این شخصیت dmc4 اسمش چی بود ؟؟؟ امید وارم اون تو نسخه ی پنجم نباشه اصلا ازش خوشم نمیومد دیگه بی مزش کرده بودن به نظرم هیچ شخصیتی نمیتونه جای دانته رو توی این سری بگیره:D

im@n

کاربر سایت
Mar 12, 2015
535
خیلی جالبه اینجا شده تاپیک dmc بجای بازیای کپکام :D این شخصیت dmc4 اسمش چی بود ؟؟؟ امید وارم اون تو نسخه ی پنجم نباشه اصلا ازش خوشم نمیومد دیگه بی مزش کرده بودن به نظرم هیچ شخصیتی نمیتونه جای دانته رو توی این سری بگیره:D

نرو رو میگی؟
با این حرفت کلا شخصیت بزرگوار vergil رو زیر سوال بردی
تاحالا توی صنعت گیم شخصیتی به خاکستریت و جذابیت ورجیل ندیدم.حالا هرچه قدر میخواد دانته تیکه پرونی کنه :d

• Like
Reactions: jhoobin

jhoobin

کاربر سایت
Jul 21, 2016
3,527
نام
ژوبین
نرو رو میگی؟
با این حرفت کلا شخصیت بزرگوار vergil رو زیر سوال بردی
تاحالا توی صنعت گیم شخصیتی به خاکستریت و جذابیت ورجیل ندیدم.حالا هرچه قدر میخواد دانته تیکه پرونی کنه :d
من با ورجیل مشکلی ندارم من فقط از خود نرو خوشم نمیاد ورجیل واقعا شخصیت فوق العاده ای هست

aiat_gamer

کاربر سایت
Mar 7, 2008
4,321
نام
ayat
والا اون RE7 فقط اسمشه، هیچ ربطی نداره به این سری بازی ها!

• Like
Reactions: jhoobin

aiat_gamer

کاربر سایت
Mar 7, 2008
4,321
نام
ayat
هولی از طرف دیگه آدم نمیتونه به این موضوع فکر نکنه که بعد از گذشتن همچین مدت طولانیی، ایتسونو و تیمش دیگه ممکنه اصلا اون توانایی قبلیشون رو از دست داده باشن و بعد از یک دهه صبر برای DMC5 نتیجه نهاییش یه عنوان نه چندان جالب و معمولی بشه.
دیگه بعد از اومدن Bayoneta 2 و وجود کارگردانش دیگه اینا بعید می دونم بتونن رو دستش بلند شن. عرضه داشته باشه بده دست همین بابا بسازه وگرنه عمرا بتونه چیز مالی در بیاد.

MrElectricWizard

The Hawk Is Howling
کاربر سایت
Nov 6, 2011
3,606
نام
Mehrdad
والا اون RE7 فقط اسمشه، هیچ ربطی نداره به این سری بازی ها!
re4 هم اگر شخصیت هاش جدید بودن فقط اسمش re میشد. 20 سال از اولین نسخه رزیدنت اویل گذشته. اکثر گیمر های +20 سال از 7/8 سالگی با این سری بزرگ شدند. خب باید تغییر کنه همانطور که تقریبا هر 10 سال یک تغییر بنیادین کرده.. رزیدنت اویل باید ترسناک باشه. این بزرگترین مشخصشه. که REVII به بهترین حالت به این ویژگی پرداخته. پیشنهاد میکنم صبر کنی تا بازی بیاد. مطمئن باش سورپرایز های زیادی در راهه. انتظار نداشته باش وقتی یک بازی سر تا پا تغییر کرده. بدون تجربه و از رو تریلر بشه dna سری را توش پیدا کرد. کافیه چاشنی های امبرلا ویروس وسکر اینا بهش اضافه بشه و یک تجربه با کیفیت ترسناک ارائه بده تا موفق بشه. که من فکر میکنم میشه:D
---
خیلی خوش شانسیم که کپکام تصمیم گرفت این بازی را وارد دوره جدیدی بکنه. وگرنه اگر مثل re6 ساخته میشد به شخصه تجربش نمیکردم همانطور که هنوز هم تمومش نکردم. یک زمانی با رزیدنت های psone زندگی میکردم شبا خوابم نمیبرد:D اینقدر خفن بودن که حسابش در رفته چند بار تموم کردم. نمسیس که هنوز هم بازی میکنم.. به نظرم این نسخه باعث میشه "جو پیرامون re" در نسل های 5/6 برگرده.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Dante Never Cry

jhoobin

کاربر سایت
Jul 21, 2016
3,527
نام
ژوبین
re4 هم اگر شخصیت هاش جدید بودن فقط اسمش re میشد. 20 سال از اولین نسخه رزیدنت اویل گذشته. اکثر گیمر های +20 سال از 7/8 سالگی با این سری بزرگ شدند. خب باید تغییر کنه همانطور که تقریبا هر 10 سال یک تغییر بنیادین کرده.. رزیدنت اویل باید ترسناک باشه. این بزرگترین مشخصشه. که REVII به بهترین حالت به این ویژگی پرداخته. پیشنهاد میکنم صبر کنی تا بازی بیاد. مطمئن باش سورپرایز های زیادی در راهه. انتظار نداشته باش وقتی یک بازی سر تا پا تغییر کرده. بدون تجربه و از رو تریلر بشه dna سری را توش پیدا کرد. کافیه چاشنی های امبرلا ویروس وسکر اینا بهش اضافه بشه و یک تجربه با کیفیت ترسناک ارائه بده تا موفق بشه. که من فکر میکنم میشه:D
---
خیلی خوش شانسیم که کپکام تصمیم گرفت این بازی را وارد دوره جدیدی بکنه. وگرنه اگر مثل re6 ساخته میشد به شخصه تجربش نمیکردم همانطور که هنوز هم تمومش نکردم. یک زمانی با رزیدنت های psone زندگی میکردم شبا خوابم نمیبرد:D اینقدر خفن بودن که حسابش در رفته چند بار تموم کردم. نمسیس که هنوز هم بازی میکنم.. به نظرم این نسخه باعث میشه "جو پیرامون re" در نسل های 5/6 برگرده.
به نظرم این تغییر نیست اسکی از روی p.t حتی زامبیش هم شبیه موجودات p.t بود

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر