Call of Juarez: The Cartel | PC

callofjuarez.jpg

امروز Ubisoft تایید کرد نسخه ی جدیدی از سری Call of Juarez در راه است.
بنابر اعلام این شرکت بازی جدید که Call of Juarez: The Cartel نام خواهد داشت توسط سازنده ی دو عنوان قبلی یعنی شرکت Techland در حال توسعه است و تابستان سال 2011 میلادی برای سه پلتفورم PC و XBOX360 ,PS3 منتشر خواهد شد.

اما نکته ی جالب در این بین پرش چندین ساله ی زمان وقوع بازی است ، به طوری که بر خلاف دو عنوان قبلی که در غرب و حشی و اواخر قرن 19 میلادی اتفاق می افتاد حلا بنابر اعلام Techland بازی در یک غرب وحشی کاملا مدرن رخ میدهد !

Techland پیش از این در سال 2006 عنوان Call of Juarez و در سال 2009 پیش در آمد بازی اصلی یعنی Call of Juarez: Bound را ساخته بود که چه از لحاظ فروش و چه استقبال منتقدین با بازخورد مناسبی روبرو شده بود.

NobleMan

کاربر سایت
Jun 22, 2011
380
درسته. ولی باز هم جو بازی تو زمانهای قدیم لذت بخش هست، نه زمان حال که مثلا طرف یه AK47 یا یه مگنوم ساخته شده سال 2010 بگیره دستش.
لذت بازیهای غرب وحشی به این هست که مثلا تو سال 1910 میلادی و با اسلحه های اون زمان بازی کرد.
(البته من از خبرساخته شدنش بسیار خوشحال شدم فقط این مدرنیزه شدن بازی یه کم زد تو ذوقم).

کلا این حرفت چیه وحید بشین جوجتو بقل کن :d
توی قرن 19 و وسترن بازی ؟ بابا وسترن ماله دوره ی سورخ پوستاست زمانی که خونه اشون چوبی بودو :d یه سری حیوون شاخ دار و جریان انحرافی دورشون :d
حدودا وقتی که کریم پوست کلف آمریکا رو کشف کرد :d
نه قرن نوزده:d تفنگای اون زمان ( قرن 19) ر نگاه کن وتفنگای اون زمان:d
اون موقع هنوز طیاره هم کشف نشده بود مگس می بندیدن به موشک بره موشک بنداره:d

NobleMan

کاربر سایت
Jun 22, 2011
380
شخصيت بازي كيه؟

سه نفرند !

1: یکی پلیس اینتر پل !( همون مرده شاتگانیه ) زخم رو صورتشه:d
2: یکی قمار باز N.Y.P.D ( New-Yourk Police Department ) که همون سیاه پوسته کلاه داره :d
3: پلس FBI زنه :d

هشمون هم Bad Cup هستن :d
Cartel هم یه سری Outlaw جدید (خلاف کار ) :d بودن ( قاچاق چی:d) که سرشون تو کاره خودشون بوده یه مردکی توشون پیدا می شه می گه یه ارتش از پلیسای خوب نیازه تا ما رو Dawon کنه خوب راوی هم بیکار تر بوده گفته این سه تا چک و پوزتون رو می آرند پایین:d
این بود داستان بازی:d
هایپ کردم دیگه:d

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
کلا این حرفت چیه وحید بشین جوجتو بقل کن :d
توی قرن 19 و وسترن بازی ؟ بابا وسترن ماله دوره ی سورخ پوستاست زمانی که خونه اشون چوبی بودو :d یه سری حیوون شاخ دار و جریان انحرافی دورشون :d
حدودا وقتی که کریم پوست کلف آمریکا رو کشف کرد :d
نه قرن نوزده:d تفنگای اون زمان ( قرن 19) ر نگاه کن وتفنگای اون زمان:d
اون موقع هنوز طیاره هم کشف نشده بود مگس می بندیدن به موشک بره موشک بنداره:d
من مثال زدم. :d
منظورم این بود اومدن جو بازی به زمان حال خیلی نمی تونه به مذاق عده ای خوش بیاد.

Abolfazl3007

کاربر سایت
Sep 11, 2007
1,986
نام
Abolfazl
ای بابا چرا اینجوری میگید ؟ چی حیف شد بابا ؟

اتفاقا خوب شد تغییر موضوع دادند وسترن تکراری میشد و از حالت یونیکش در میومد

الان واقعا بازی جو قشنگی داره اطمینان دارم بازی قشنگی در میاد

amir gralt

کاربر سایت
Jun 26, 2011
7
سلام.الان اگه بازم وسترن میساختن کسی نمی رفت سراغش چون دیگه موضوعی نمونده و همش تکراری میشه.تازه شخصیت اصلی یه نسبتی با شخصیت نسخه ی 2 داره پس یه اتفاقاتی تو اون دوره هم میفته.

NobleMan

کاربر سایت
Jun 22, 2011
380
من مثال زدم. :d
منظورم این بود اومدن جو بازی به زمان حال خیلی نمی تونه به مذاق عده ای خوش بیاد.

تو رو نمی دونم ولی اگه توی سنگل پلیرش دوئلایی که مثل 2 بود بیاد عمرا دنبال SP می رم :d
2 اش رو جون کندم تا توی گیم نت دوئلاشو تموم کنم! :d

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
اتفاقا خوب شد تغییر موضوع دادند وسترن تکراری میشد و از حالت یونیکش در میومد
lol خو یعنی چی؟ اگه یونیک هست که چه نیاز بود به مدرن کردن بازی؟! الان 50 تا FPS مدرن دیگه هم همزمان با این بازی داره ساخته میشه واقعا آدم اگه عقل داشته باشه وسترن رو ول می کنه بره با 50 تا بازی دیگه در بیفته و بعد شوت بشه بیرون!
ازون Dead Island ی هم که ساختن مشخصه که چقدر اینا خلاق هستن. اون شماره اول COJ رو هم شانسی ساختن که اون قدر خوب در اومد و الا اینا ظاهرا آشغال سازن و اصلا نمیخوان بازی خوب بسازن!

Saber

F.A.M.I.L.Y
Loyal Member
Jun 16, 2009
3,881
نام
صابر
lol خو یعنی چی؟ اگه یونیک هست که چه نیاز بود به مدرن کردن بازی؟! الان 50 تا FPS مدرن دیگه هم همزمان با این بازی داره ساخته میشه واقعا آدم اگه عقل داشته باشه وسترن رو ول می کنه بره با 50 تا بازی دیگه در بیفته و بعد شوت بشه بیرون!
ازون Dead Island ی هم که ساختن مشخصه که چقدر اینا خلاق هستن. اون شماره اول COJ رو هم شانسی ساختن که اون قدر خوب در اومد و الا اینا ظاهرا آشغال سازن و اصلا نمیخوان بازی خوب بسازن!
ا..هم آواتارو نیگاه b-):d چرا توهین میکنی :d
ولی به جان خودم درست میگی نباید مدرن میشد بازی من که اون سبک قدیم رو دوست داشتم ولی خدایی من با COJ2 خیلی حال کردم ولی اینو که دیدم حالم بهم خورد فک نکنم فرو ش خوبی داشته باشه :(

Polaris

کاربر سایت
Aug 14, 2007
2,775
پسر کمی انصاف داشته باش!
شماره اول و دوم بازی خیلی خوب بود ... مخصوصا شماره اولش:x.ولی از حق نگذریم این شماره آخری خیلی بد میزنه!

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
توی قرن 19 و وسترن بازی ؟ بابا وسترن ماله دوره ی سورخ پوستاست زمانی که خونه اشون چوبی بودو یه سری حیوون شاخ دار و جریان انحرافی دورشون
حدودا وقتی که کریم پوست کلف آمریکا رو کشف کرد
نه قرن نوزده تفنگای اون زمان ( قرن 19) ر نگاه کن وتفنگای اون زمان
اون موقع هنوز طیاره هم کشف نشده بود مگس می بندیدن به موشک بره موشک بنداره
جناب NobleMan این وسترنی که می گن مربوط میشه به سال های 1830 تا 1920 که معروف هست به American Old West
ا..هم آواتارو نیگاه چرا توهین میکنی
ولی به جان خودم درست میگی نباید مدرن میشد بازی من که اون سبک قدیم رو دوست داشتم ولی خدایی من با COJ2 خیلی حال کردم ولی اینو که دیدم حالم بهم خورد فک نکنم فرو ش خوبی داشته باشه
اسم آواتارت رو نیار که بالا میارم!:D شرمنده ولی حالم از یوبی بهم میخوره. گذشت دورانی که همه عاشقش بودن و خوده من از طرفدارهای پروپا قرصش بودم ولی الان داره سعی می کنه بین منفورترین کمپانی های بازی سازی جا باز کنه و در تلاشه توی خباثت بزنه رو دست اکتیویژن

Saber

F.A.M.I.L.Y
Loyal Member
Jun 16, 2009
3,881
نام
صابر
اسم آواتارت رو نیار که بالا میارم!:D شرمنده ولی حالم از یوبی بهم میخوره. گذشت دورانی که همه عاشقش بودن و خوده من از طرفدارهای پروپا قرصش بودم ولی الان داره سعی می کنه بین منفورترین کمپانی های بازی سازی جا باز کنه و در تلاشه توی خباثت بزنه رو دست اکتیویژن
اره درک میکنم جدیدا یوبی داره افتضاح میکنه ولی چه کار کنم ناچارم طرفدار ه این شرکت باشم .ولی عنوان های خوبی هم داره نا گفته نماند .
ولی به هر حال موافقم باهات ;)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر