Call of Juarez: The Cartel | PC

callofjuarez.jpg

امروز Ubisoft تایید کرد نسخه ی جدیدی از سری Call of Juarez در راه است.
بنابر اعلام این شرکت بازی جدید که Call of Juarez: The Cartel نام خواهد داشت توسط سازنده ی دو عنوان قبلی یعنی شرکت Techland در حال توسعه است و تابستان سال 2011 میلادی برای سه پلتفورم PC و XBOX360 ,PS3 منتشر خواهد شد.

اما نکته ی جالب در این بین پرش چندین ساله ی زمان وقوع بازی است ، به طوری که بر خلاف دو عنوان قبلی که در غرب و حشی و اواخر قرن 19 میلادی اتفاق می افتاد حلا بنابر اعلام Techland بازی در یک غرب وحشی کاملا مدرن رخ میدهد !

Techland پیش از این در سال 2006 عنوان Call of Juarez و در سال 2009 پیش در آمد بازی اصلی یعنی Call of Juarez: Bound را ساخته بود که چه از لحاظ فروش و چه استقبال منتقدین با بازخورد مناسبی روبرو شده بود.

LOST

کاربر سایت
Jun 27, 2008
3,122
نام
مهراد
به نظر من زیاد جالب از آب در نمیاد!
کلا تعداد بازی خوبی که تو حال هوای وسترن هستن به تعداد انگشت های یک دست نمیرسن! غرب وحشی و هفت تیر کشی چیزی نیست که تکراری باشه تو بازی های کامپیوتری که بخوان از نظر زمانی تغییرش بدن. دلیل این کار Ubi رو نمیفهمم فقط اینو میدونم روز به روز داره خودشو و بازی هاشو به گند میکشه.

GAMERSINA

کاربر سایت
Jun 17, 2010
540
نام
sina
دليل اين كارهاي ubisoft را واقعا نمي دونم چيه؟
prince of persia را ورداشت اون جوري كردي!
يه far cry 2 ساخت كه هيچ ربطي نداشت به نسخه يكش و اصلا far cry نبود.)x
splinter را از يه بازي مخفي كاري يه جورايي به اكشن تبديل كرد...
حالا هم نوبت اين بازي شده....
يه زماني عاشق ubi soft بودم ولي الان با اينكه هنوزم عاشقشم ولي ميخوام خفه شون هم بكنم با اين كارهاشون.....)x
یه چیزی رو یادت رفت.:d
گزاشتن قفل drm روی بازی هاش)x)x>:)

Saber

F.A.M.I.L.Y
Loyal Member
Jun 16, 2009
3,881
نام
صابر
یه چیزی رو یادت رفت.:d
گزاشتن قفل drm روی بازی هاش)x)x>:)

هر وقت این این کلمه ی نحص و ***** ( DRM ) رو میبینم کبه کلی میریزم به هم من خودم یکی از طرفدارای 2 اتیشه ی یوبی هستم ولی با این کارا دیگه داره کم کم داره حالم ازش بهم میخوره

Isildur

Rise and Shine Mr. Freeman
کاربر سایت
Dec 10, 2006
9,250
نام
امیرحسین
ممنون حسین جان !:d

تریلر جالبی بود ولی من همون جو قدیمی رو بسیار بیشتر می پسندم ! ولی دوست دارم قدرت موتور Chrome رو توی محیط های مدرن هم ببینیم ! خیلی شبیه Hei$t بود !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر