Call Of Duty: MW2 | XBL

Dragon

کاربر سایت
Jan 5, 2006
1,749
نام
آریا
سلام دوستان.
من تازه Xbox خریدم ! از این مدل های MW2 edition هستش . دستگاه کپی خور نیست و بازی هم اوریجیناله ! ولی وقتی میزنم که بازی سرچ کنه , هیچی پیدا نمیکنه ! من حتی تا 20 دقیقه هم گذاشتم ولی چیزی پیدا نکرد....
ممنون میشم کمک کنید:love:

دوست عزیز کلا این مشکل رو خیلی ها(نه فقط تو ایران بلکه تو کل دنیا) با سرورهای مدرن وارفر 2 دارن خصوصا بعد از اپدیت اولی که برای این بازی اومد این مشکل یه جورایی بیشتر شد....
البته این رو بگم که حتما NAT باید Open باشه و Type 1 یا 2 باشه و به هیچ عنوان Strict نباشه....اگر این موضوعات اوکی هستند و باز هم مشکل رو داری چند کار بیشتر نمیمونه که بتونی انجام بدی یکی اینکه پورتهای 8080 و3074 و.. رو Forward کنی یا اینکه اگه از دوستان ایرانی یا داخل لیست پلیر هایی که توی بازی های دیگه ملاقاتشون کردی بری و ببینی اگه دارن مدرن 2 بازی میکنن Join اونا بشی........;)

The Kop

کاربر سایت
Oct 5, 2008
4,585
نام
امیر
آریا جان درست فرمایش می کنند. کلا بعضیا یا خیلی دیر پیدا می کنند یا اصلا پیدا نمی کنند. مشکل بیشتر از سرور هست تا شما !

LEERY

کاربر سایت
Jan 16, 2008
2,833
نام
رامين
كساني كه مپها رو گرفتن باين بگن ارزش 1200 تا پوينت دادن رو داره يا نه؟
نقدهاش كه اصلا جالب نيست...

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
من شنیدم تو ایران نمی شه دانلود کرد.(یعنی با ای پی ایران نمی شه)راست می گن؟؟؟؟
کی چنین حرفی زده من خودم دانلود کردم.

كساني كه مپها رو گرفتن باين بگن ارزش 1200 تا پوينت دادن رو داره يا نه؟
نقدهاش كه اصلا جالب نيست...
رامین جان چندتا مپ جدید به علاوه چند تا از مپ های Mw1 هست. مپ های قدیمی که خوب معرف حضور هستند. اما در مورد مپ های جدید باید بگم که فاجعه به جای اینکه جلوش گرفته بشه بیشتر شده.
برای مثال یکی از مپ ها (اسمش به خاطرم نیست) محیط برفی داره و توی یک قبرستون ماشین اتفاق میفته. یعنی خیلی بیشتر از اون چیزی که فکرشو بکنی شلوغه. برای راحتی کمپر های گرامی هم لوله هایی تعبیه شده که یارو خیلی راحت توشون خف میکنه.
یه ساختمون هم گذاشتن که اگر 3 نفر بره تو اون ساختمون شانس برنده شدنشون 75% ـه :D

اما از این مشکلات که دیگه الان عادی شده بگذریم، بازی کردن و تجربه مپ های جدید خاری از لطف نیست.

من که همچنان BC2 بازی میکنم و VIP ـش رو هم گرفتم به همراه مپ پک Mw2. خیلی بیشتر لذت می برم باهاش تا مدرن کمپر 2. حداقلش دیگه با اعصابم بازی نمیکنه.

نمیدونم چرا شماها دیگه نیستید. اینقدر گفتید گفتید همش در حد گفتن بود؟؟ الان فقط تو لیست دوستان من 5 نفر هستند که دارن به طور جدی دنبال میکنن.

LEERY

کاربر سایت
Jan 16, 2008
2,833
نام
رامين
نمیدونم چرا شماها دیگه نیستید. اینقدر گفتید گفتید همش در حد گفتن بود؟؟ الان فقط تو لیست دوستان من 5 نفر هستند که دارن به طور جدی دنبال میکنن.
فردین من که همسشه هستم!الان یه مدتی مشکلاتی دارم لایو نمیام کلا.یه چند روز دیگه که SC اومد حتما میام و BC2 میزنیم.

.Kavian.

کاربر سایت
Jul 24, 2009
166
نام
كاويان
من هم این مپ ها رو دانلود کردم به نظر من که خیلی خوبه بیشتر به خاطر اینکه یه مد جدید داره که XP دوبرابر میگیری و کلا خیلی باهاش حال کردم در مورد مشکل سرعت در لابی ها هم چیز خاصی برای من وجود نداره من سرویسم 128 هست .
یه سوالی هم درباره ی این VIP CODE برای BC2 این که ارزش داره؟ چند تاست مپاش ؟؟ برای Deathmatch هم هست؟!

آخرین ویرایش:

Inquisitor

Righteous Armors Me
کاربر سایت
Dec 6, 2007
3,636
نام
کامیار
من که نفهمیدم چرا نمی تونم انلاین بازی کنم!هر چی سرچ می کنم نمیاد چیزی تو بیوشاک 2 هم دارم این مشکل رو!راهنمایی کنید!:biggrin1:

The Kop

کاربر سایت
Oct 5, 2008
4,585
نام
امیر
من که نفهمیدم چرا نمی تونم انلاین بازی کنم!هر چی سرچ می کنم نمیاد چیزی تو بیوشاک 2 هم دارم این مشکل رو!راهنمایی کنید!:biggrin1:

دقیقا نمی دونم مشکل از چیه ، ولی جدیدا زیاد پیش می یاد. البته خیلی وقته نرفتم Mw2 ( به علل درسی ) ولی 1 ماه پیش هم این مشکل بعضی وقتا ایجاد میشد. بهترین راه حل Join شدن از روی پروفایل دوستان توی XBL هستش.

mamadnexbox

کاربر سایت
Mar 5, 2010
94
سلام خدمت همه برو بچ cod باز من dvd cod:mw2 رو میخواستم که stealth path باشه من خودم دارم ولی fw stand alone نیست واسه خودم korean drive 1.00 هستش اگر کسی stand alone 0800 رو داره میخواستم امکانش باشه واسم بفرسته من شهرستانم پولشم با هم کنار مییایم با تشکر از همتون;)

The Kop

کاربر سایت
Oct 5, 2008
4,585
نام
امیر
خب ، امروز امتحانات نهایی تموم شد.
امشب با تعدادی از بچه ها هماهنگ کردیم MW2 بزنیم.
شب همه ی بچه ها می تونن بیان.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر