Call Of Duty: MW2 | XBL

LEERY

کاربر سایت
Jan 16, 2008
2,833
نام
رامين
سلام.
دوستان چطور می تونم برای یک تفنگ 2 تا item نصب کنم.
مثلا دوربین و خفه کن.
از اونجایی که من بازیم زبونش المانیه از روی عکس perk بهت میگم!:d
perk 1 برو همونی که عکس $ داره رو انتخاب کن بعدش میتونی 2 تا item به سلاحت متصل کنی.

Morgoth

کاربر سایت
Jan 15, 2009
1,656
نام
پوريا
من تا 12 تیر صبحا از ساعت 11 تا 3 بعد از ظهر هستم.از 12 تیر به بعد از ساعت 2 و نیم بعد از ظهر تا 4 و نیم.
GT:Pouria X360
اد کردید ای دیه بازی سنترتونو بدید...
اصلا اون موقع کسی هست؟:D

God_of_game

کاربر سایت
May 10, 2008
2,025
من تا 12 تیر صبحا از ساعت 11 تا 3 بعد از ظهر هستم.از 12 تیر به بعد از ساعت 2 و نیم بعد از ظهر تا 4 و نیم.
GT:Pouria X360
اد کردید ای دیه بازی سنترتونو بدید...
اصلا اون موقع کسی هست؟:D

من که هر دقیقه هستم.
godofgame360

GTA

کاربر سایت
Oct 29, 2006
952
نام
Рамин
دیگه دارم نگران میشم!! امروز رفتم بازی wave4 هم گرفتم ولی بازم کسیرو پیدا نمیکنه!!! نمیدونم چطور میشه؟!؟ پینگم هم اینجوریه!!!

tatupsp

کاربر سایت
Feb 4, 2007
205
دیگه دارم نگران میشم!! امروز رفتم بازی wave4 هم گرفتم ولی بازم کسیرو پیدا نمیکنه!!! نمیدونم چطور میشه؟!؟ پینگم هم اینجوریه!!!

چون تعداد ایرانیا کمه و برای وصل شدن به افراد مثلا تو اروپا ping ت بد می شه
اما خوب باید پیدا کنه بعد از نهابتا 5 دقیقه
اما خوب راحترین کار ابنه که به دوستات join بشی

tatupsp

کاربر سایت
Feb 4, 2007
205
منظورتون از شب کی هست؟
از چند تا چند؟
(آخه من اينترنت ام از 1 به بعد جز محدوديت ام حساب نميشه ميخوام ببينم کسی اون موقع هست:">)

ای بابا ما تازه اون موقع میایم ...ساعت 1 معمولا من 20 تا از دوستام آنلاینن

GodFather

کاربر سایت
Jun 29, 2006
2,052
نام
امیرحسین
آقا یک راهنمایی برای دوستانی که میگن پیدا نمیکنیم بکنم
1.شمایی که تازه بازی را شروع کردی توی Team Death Match سرچ کنید
2.مود های دیگر را اگر میخواهید بازی کنید پایین صفحه قبل از انتخاب تعداد افرادی که در حال بازی هستن را گفته
3.مساله اصلی این هست که اگر توجه کنید پینگ از50 شروع میشه و هی میره بالا و از 150 دیگه چیزی نشون نمیشده ولی هنوز داره میره بالا تا به پینیگی که قابلیت بازی با شما را داشته باشه برسه حالا اینجا یک بحث دیگه این هست که توی هر تیمی باید بالانس لول ها رعایت شه شمایی که 1 هستی باید صبر کنی تا یک تیم یک بازdکن ضعیف کم داشته باشه تا شما را وارد اون بازی کنه
4شما اگر بازیت سرچ میکنه فقط باید منتظر باشی
ولی حالا هر کسی که حوصله صبر کردن نداره آیدی من که تا 4 روز آینده فعال هست را ادد کنید اکثر روز ها میام اومدم Invite کنید من هم زیاد بر بچ را میشناسم و هر روز با هم بازی میکنیم دو سه تا را دعوت میکنم بازی کنیم
َAmir70kh

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر