Call of Duty : Black Ops | Zombie | PS3

ALit214

کاربر سایت
سلاااااااااااااام..
واقعا چقدر این مپ جدید زامبی یعنی CALL OF THE DEAD فوق العـــــــــــــــــــــــــــــــاده هستش!!!!!!!!!
امروز من و برادرم یه 2-3 ساعتی طول کشید همه کارهای لازم برای فرستادن شخصیت های پشت در به Paradise رو انجام بدیم بعد سر مرحله ی آخر که باید یه زامبی آدم شه بعد توی نور سبز چراغ دریایی کشته شه هل شدیم هیجان زده شدیم جوگیر شدیم قبل اینکه برسه به نور کشتیمش.. آخرین زامبی راند 17 بود.. پول هیچی، تیر هیچی یعنی زامبی ها از در و دیوار ریختن له کردن ما روووووو..
خیلی انرژی و وقت و حوصله گذاشتیم به اینجاش رسیدیم..حیف شد.. :(
هاها برم یه 4-5تا RED BULL بگیرم برای شب این مرتیکه ها رو بفرستیم بهشت.. >:)
یعنی هرکی COD:BO داره حتما باید این DLC رو بگیره مخصوصا مخصوصا زامبی بازهاش.. :db-)

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
خوده هیجان مراحلش زامبیش یک طرف! اون آهنگی که توی یکی از مراحل زامبی (همون که تئاتر داشت :d ) یک طرف دیگه! :d جو میداد شدید :d

ASYLUM MANAGER

کاربر سایت
خوده هیجان مراحلش زامبیش یک طرف! اون آهنگی که توی یکی از مراحل زامبی (همون که تئاتر داشت :d ) یک طرف دیگه! :d جو میداد شدید :d

حالا تو این مپ جدیده وقتی 3 تا کیسه ی.... رو پیدا میکنی برات یه اهنگ راک پخش میشه که

حالی به حالیت میکنه:یه جوی بهت میده که میخوای زامبچ هارو بچلونی...

اگه باور نداری از ali اقا بپرس!!

ایشون شاهده :ontopic:

Arian2009

کاربر سایت
سلام به برو بچ زامبی باز!
کسی نمیدونه که چطور میشه اون 4 مپ کلاسیکی که مال کال 5 بود رو توی زامبی 7 اوورد؟
مدتهاست که در به در دنبالشم...:((

ALit214

کاربر سایت
هاهاها بالاخره دیروز تونستیم بفرستیمشون PARADAiSEEE.. >:)
حتما حتما توی آخرین Step یه تفنگ Pack-A-Punch شده ی ردیف احتیاج داره و گرنه عمرا توی نور سبز بمیره اون زامبی آدم شده.. b-)

ASYLUM MANAGER

کاربر سایت
هاهاها بالاخره دیروز تونستیم بفرستیمشون PARADAiSEEE.. >:)
حتما حتما توی آخرین Step یه تفنگ Pack-A-Punch شده ی ردیف احتیاج داره و گرنه عمرا توی نور سبز بمیره اون زامبی آدم شده.. b-)

باشه مثلا قرار بود با هم از زندان نجاتشون بدیما!!
تازه یه بار مزه نداره !!1 بار باهم بریم ;;) میگم با هم بریم یه بار )x

گفتم با هم بریم دیگه :wallbash:

ALit214

کاربر سایت
باشه مثلا قرار بود با هم از زندان نجاتشون بدیما!!
تازه یه بار مزه نداره !!1 بار باهم بریم ;;) میگم با هم بریم یه بار )x

گفتم با هم بریم دیگه :wallbash:
هاهاهاهاهاها میریم میریم میریم;) معلومه یه بار مزه نمیده:d ای بابا گفتم میریم نزن خودت رو این طور>:)
4روز دیگه DLC جدیدشم میاد.. اون هم خیـــــــــــــلی خفنـــــــــه.. اون Easter Eggش رو دیگه حتما باید 4نفره رد کرد..

mohsen7337

کاربر سایت
سلام بچه هایه گل زامبی باز

خدایی فقط یه بار با سه نفر عالی بازی کردم که مرحه 31 من گشنم شده بود اساسی خروج کردم یعنی از ساعت 9.30 تا تقریبا 13.30 یا 14 دیگه توان نبود

منو اد کنید بازی کنیم این اد لیست من کلا زامبی باز نیستن XxMOHSEN_NGxX

من DLC هارو نگرفتم .. . کدومو دانلود کنم ؟؟؟

i am ready for war:d

ASYLUM MANAGER

کاربر سایت
هاهاهاهاهاها میریم میریم میریم;) معلومه یه بار مزه نمیده:d ای بابا گفتم میریم نزن خودت رو این طور>:)
4روز دیگه DLC جدیدشم میاد.. اون هم خیـــــــــــــلی خفنـــــــــه.. اون Easter Eggش رو دیگه حتما باید 4نفره رد کرد..

هی وای من ...یعنی 4 روز وقت دارم رفیقامو نجات بدم؟؟حالا چجوری تو چشمشون نگاه کنم؟؟مخصوصا اون روسه x_x

سلام بچه هایه گل زامبی باز

خدایی فقط یه بار با سه نفر عالی بازی کردم که مرحه 31 من گشنم شده بود اساسی خروج کردم یعنی از ساعت 9.30 تا تقریبا 13.30 یا 14 دیگه توان نبود

منو اد کنید بازی کنیم این اد لیست من کلا زامبی باز نیستن XxMOHSEN_NGxX

من DLC هارو نگرفتم .. . کدومو دانلود کنم ؟؟؟

i am ready for war:d

خب تا حالا 2 تا DLC اومده که به نظر من جفتشون رو بیخیال شو چون همانطور که علی گفت جدیده تو راهه و بسی بینظیره >:d<

فقط این که اینجا زدی ID هست یا کد امنیتی ناسا؟؟:d حتما ادت میکنم ;;)

.:Metallica:.

Gold User
خوب همون طور که میدونید...(یا شاید هم نمی دونید :d) فردا(28 july) مپ پک Annihilation برای PS3 و PC عرضه میشه ... به قیمت 15 $
این مپ پک دارای 4 مپ برای قسمت Multiplayer و 1 مپ جدید برای قسمت زامبی هست :

مپ های بخش مالتیپلیر:

– “Hangar 18,” located in the highly classified military base of Area 51, where gamers will fight through experimental weapons labs, the SR-71 test hangar and a mysterious autopsy room.
– “Drive-In,” where players experience close-quarters combat through a 1960′s American drive-in theater, complete with a snack shack and a classic arcade.
– “Silo,” where gamers can infiltrate a massive secret Soviet nuclear missile site under construction within a multi-level battleground.
– “Hazard,” located on the cliff sides of Cuba, where gamers can explore a coastal golf course fit for a Dictator, and where stocked clubhouses and
manicured fairways meet snipers hidden in sand traps.

مپ بخش زامبی :

– “Shangri-La,” the all-new Zombies experience, transports players into a mythical paradise overrun with the undead. Players will come face-to-face with new species of zombies and navigate through a labyrinth of underground caverns, all set within a legendary shrine lost in an exotic jungle.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند