Call of Duty : Black Ops | Zombie | PS3

Spn

کاربر سایت
May 25, 2009
651
نام
Sepehr
وقتی میگم اماتورید بگو چشم استاد اماتورم یه سری رازو رمز هست که حرفهایها به هیچ وج نمیگن بخاطر همینه تا مرحله 99 رفتن من تو xbox جز 20تا بودم حالا امدمps3 رکورد بزنم منم همه رازارو نمیگم وقتی میگم میمون برای که تا قیامت بندازی glitch هپ ایه جدید که توyoutube rikhte خلاصه هر کی حرفه ایه مپاییه جدیدهم داره بیا برای رکورد زدن منو اد کنه
آی دی تون رو بدید رتبتون رو ببینیم خوشحال میشیم . ;)
اگر بدون گلیچ شما تونستی همون رکوردتو بزنی هنره نه با گلیچ و تقلب .
رمز و راز نیست که برو توی U tube بزن گلیچ بلک اپس زامبی و ... همین جور چیزا که خودتون هم گفتید . فراوون واست میاد . دیگه رمز و راز نیست که. استاد شدن اگر به اینهاست همه استادند . :)

probazicenter

کاربر سایت
May 21, 2011
72
نام
adrin
well well well

ای بابا لو ندین هر کی حرفه ایه بیاد بزنیم من که ادیمو صفحه 2 زدم 4 تا مپ هم با هک از مپایه world a war 1 اضاف کردم به مپاییه بلک اپس. با همین روش ها از ساعت10 شب تا 5 صبح 3 نفری تونستیم به مرحله 56 برسیم که وقتی 10 تا نارنجک مینداختم زامبیا به صورت افقی و عمودی میشدن که خیلی خنده داره و هیچ کس بهش اشاره نکرد پس دروغ نگین تا70 رفتمو...

payman77

کاربر سایت
Apr 16, 2011
43
نام
payman
من همنین دیشب رکورد خودم که تا راند 14 رفته بودم به راند 15 رسوندم دیگه وا ویلا می شه از هر طرف میان تا راند10 4 نفر بودیم ولی یکی گلخید در رفت 3 نفر شدیم:>

.:Frantic:.

کاربر سایت
Aug 29, 2007
1,578
نام
AmirHosein
salam bache ha ma ta 99 raftam filmam ham to youtube gozashtam in ham id psn man age bavar nadrid bebinid psn id:nimaops
میشه لینک بدی ماهم بریم ببینیم بلکه یاد بگیریم شاید ما هم تونستیم بریم.
کلا شما پست های جالبی میدید. اینم یکیش که خوندنش خالی از لطف نیست.اینو تو تاپیک "آسان ترین Platinum که گرفتید ؟!" دادی!

gow3 black ops va wow va mw2 va killzone3 va gt5 man dar kol 68 plat daram mitonin mano add konin ta bebinin psn id/:nimaops
که این گیم کارت شما هست!
xw9541zlkl4mfl0qhxuu.png

sergeant fenix

کاربر سایت
Sep 11, 2009
1,467
نام
Babak
30 به بعد فقط باید با Trap اینا رو کشت ، یا thuandergun و در کنار کلید برق رو هم باز نکنید ، چون دیگه نمیشه اونجا دوره زامبی ها چرخید و این ها رو جمع کرد پس thuandergun بی فایده میشه

P0UYA

کاربر سایت
Apr 19, 2010
153
نام
پویا
دوستان زامبی باز مپ پک 2 رو از دست ندن ، مپ Call of Dead واقعا فوقالعاده است .

شخصیت های قبلی Dempsey Takeo Nikolai Dr. Richtofen تو این مرحله تلپورت شدن تو یه اتاق و زندانی شدن و باید واسشون یه تعداد کار انجام بدی تا از اونجا برن....

مپ فوقالعاده بزرگ :d

یه 2 تا تفنگ جدید هم داره + Semtex

7 تا Perk (البته 4 تا قابل خوردن هست بقیه رو باید از یه راه دیگه بگیری)

شخصیت های جدید + BoSS

از Ascension خیلی بهتره ...

B3hDad

کاربر سایت
Dec 9, 2009
947
نام
بهداد
میشه لینک بدی ماهم بریم ببینیم بلکه یاد بگیریم شاید ما هم تونستیم بریم.
کلا شما پست های جالبی میدید. اینم یکیش که خوندنش خالی از لطف نیست.اینو تو تاپیک "آسان ترین Platinum که گرفتید ؟!" دادی!

که این گیم کارت شما هست!
xw9541zlkl4mfl0qhxuu.png

شاید یه چند سالی هست تروفی هاشو Sync نکرده :))

این مولتی پلیر زامبی PS3 با XBOX360 یکی هست هآ؟!

آره داداش یکین :D اما مپ پکا واسه 360 زودتر میاد :|

آخرین ویرایش:

probazicenter

کاربر سایت
May 21, 2011
72
نام
adrin
d

یه ساعت بهت خندیدم اقا نیما خوبه گفتم دروغ نگین اخه نمیدونم بهتون جام یا طلا میدن من این رکوردمو گفتم که با چند تا حرفه ای دیگه zombie بزنیم حال کنیم خواهشن دروغ نگین شما 5 روز غذا خواب که نداشتی اها موجود فضایی هستی:))ufo

ASYLUM MANAGER

کاربر سایت
Mar 17, 2011
1,329
نام
Milad
از بر و بکس زامبچ باز کسی scalation رو دانلود کرده؟

ما که psn card امارات یافت ننمودیش!!

یافت نمودیم دانلود کردیم تشتک هم پروندیم!!

شگفت انگیزه این CALL OF THE DEAD

اگه فکر میکنید KINO DER TOTEN رمز و راز داره بدونید جلوی مپ جدید اصلا حساب نیست .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر