Call of Duty : Black Ops | Zombie | PS3

mahabad

کاربر سایت
Dec 14, 2010
1,427
نام
رحمان
سلام دوستان.
من 1 نفره 52 زدم.دو نفره هم 40 زدم با دوستم اقا رحیم .mahabad city
اینم لینکش>>>>>>

http://www.youtube.com/watch?v=J7wzA7vWvE0>:d<>:d<>:d<>:d<

• Like
Reactions: Morteza

spark.m

کاربر سایت
Mar 23, 2011
60
نام
محمد
اقا قضیه این random weapon(همون جعبه ای که تفنگ شانسی میده)چیه؟ چرا یه بار هست یه یار نیست؟
چیکار کنیم همیشه باشه؟
یه چیزه دیگه اون عروسک خرسه چیه؟ بعضی وقتها تو همون جعبه میده

Morteza

Temptation Resisted
گرافیست سایت
Mar 11, 2009
2,939
نام
مرتضی
اقا قضیه این random weapon(همون جعبه ای که تفنگ شانسی میده)چیه؟ چرا یه بار هست یه یار نیست؟
چیکار کنیم همیشه باشه؟
یه چیزه دیگه اون عروسک خرسه چیه؟ بعضی وقتها تو همون جعبه میده
وقتی که دستگیره برق رو بکشی مثلا توی اون تئاتر، کنار محل هایی که معمولا صندوق ظاهر میشه یه تابلو هست که پلان مرحله هست. یک چراغ سبز هست که محل اون صندوق رو بهت نشون میده.
عروسک که همون پوچ خودمون هستش و باعث میشه جای صندوق عوض بشه.
صندوق همیشه هستش. منتها هر بار که کنسول رو روشن خاموش کنی و از نو وارد بازی بشی یکجا هستش. اگر خرس گیرت اومد که جاش عوض میشه.

آخرین ویرایش:

spark.m

کاربر سایت
Mar 23, 2011
60
نام
محمد
وقتی که دستگیره برق رو بکشی مثلا توی اون تئاتر، کنار محل هایی که معمولا صندوق ظاهر میشه یه تابلو هست که پلان مرحله هست. یک چراغ سبز هست که محل اون صندوق رو بهت نشون میده.
عروسک که همون پوچ خودمون هستش و باعث میشه جای صندوق عوض بشه.
صندوق همیشه هستش. منتها هر بار که کنسول رو روشن خاموش کنی و از نو وارد بازی بشی یکجا هستش. اگر خرس گیرت اومد که جاش عوض میشه.
مرسی از راهنماییت

probazicenter

کاربر سایت
May 21, 2011
72
نام
adrin
oo

خوب شما بیشترتون اماتورید من مپ اول zombie nucht der untoten تا 56 رفتم اونو رو بلک اپس بازی کردم و همینطور 3 تا مپ قدیمی دیگه چطوری = با کلی بدبختی
شما هیچ کدومتون از میمون چیزی نمیدونید و همین طور از glitch بازی من تو id psn
adrin-***xy-boy
اون سکس که نمیتونید ببینید با 2 تا x

Spn

کاربر سایت
May 25, 2009
651
نام
Sepehr
خوب شما بیشترتون اماتورید من مپ اول zombie nucht der untoten تا 56 رفتم اونو رو بلک اپس بازی کردم و همینطور 3 تا مپ قدیمی دیگه چطوری = با کلی بدبختی
شما هیچ کدومتون از میمون چیزی نمیدونید و همین طور از glitch بازی من تو id psn
adrin-***xy-boy
اون سکسیه که نمیتونید ببینید با 2 تا x
گلیچ هم میشه زد ولی فقط توی یک نفره چون توی چند نفره آنلاین پچ میدن برطرفش میکنن . مگر اینکه قبل از اون که برطرف بشه بزنی . شما این مپ ه که میگی همون مپ هایی هست که توی پک های بازی بلک اپس کدش بود ؟
میمون هم که دیگه ضایست واسه سرگرم کردن زامبی ها برای مدتی کوتاه البته اگر منظورتون رو درست متوجه شده باشم . توی مپ جدید یعنی first strike به جای میمون وسایلی جدید گذاشته بودند. مطمئن باش اگر کسی اهل و خوره زامبی باشه فوت و فن هاشو بلده . ;)
مپ جدید escalation که 2 روز پیش اومد کسی گرفته ؟ میگن چه مپ زامبیش چه مولتیش همه بزرگ هستند . ایشالا خودم هم تا چند روز آینده میگیرم.

probazicenter

کاربر سایت
May 21, 2011
72
نام
adrin
im your master

وقتی میگم اماتورید بگو چشم استاد اماتورم یه سری رازو رمز هست که حرفهایها به هیچ وج نمیگن بخاطر همینه تا مرحله 99 رفتن من تو xbox جز 20تا بودم حالا امدمps3 رکورد بزنم منم همه رازارو نمیگم وقتی میگم میمون برای که تا قیامت بندازی glitch هپ ایه جدید که توyoutube rikhte خلاصه هر کی حرفه ایه مپاییه جدیدهم داره بیا برای رکورد زدن منو اد کنه

sergeant fenix

کاربر سایت
Sep 11, 2009
1,467
نام
Babak
وقتی میگم اماتورید بگو چشم استاد اماتورم یه سری رازو رمز هست که حرفهایها به هیچ وج نمیگن بخاطر همینه تا مرحله 99 رفتن من تو xbox جز 20تا بودم حالا امدمps3 رکورد بزنم منم همه رازارو نمیگم وقتی میگم میمون برای که تا قیامت بندازی glitch هپ ایه جدید که توyoutube rikhte خلاصه هر کی حرفه ایه مپاییه جدیدهم داره بیا برای رکورد زدن منو اد کنه
gernade رو تبدیل به monkey bomb میکنی ؟

P0UYA

کاربر سایت
Apr 19, 2010
153
نام
پویا
چطوری ؟ :D به منم یاد بدین :D

اوه اوه ادعا دوستان فلان جای خر رو ترکوند :d

شما نارنجک بنداز رو زمین بعد با همون دکمه نارنجک میتونی دوباره برش داری ولی به جای دکمه نارنجک ، میمون رو بزن ، واس Xbox که اینطوری بود بستنش رفت .

نارنجک بر میداره میمون میندازه :d

اینم بگم بدون هیچ Glitch و هر جنگولک بازی بخوای بازی کنی بیشتر +50 نمیتونی بری . اون 99 هم تابلو Glitch میکنن (XBox که دیگه پوکونده یارو چیت میزنه ریلود نکنه یا جونش کم نشه.. )

مثل یک مرد بازی کنید :d دیگه 99 شد حرفه ای !! بری بالای میز فقط بکشی تو Five یا تو سینما Kino برای بالای سنتری گان وسطش .... اینهاس حرکات حرفه ای ؟

B3hDad

کاربر سایت
Dec 9, 2009
947
نام
بهداد
اوه اوه ادعا دوستان فلان جای خر رو ترکوند :d

شما نارنجک بنداز رو زمین بعد با همون دکمه نارنجک میتونی دوباره برش داری ولی به جای دکمه نارنجک ، میمون رو بزن ، واس Xbox که اینطوری بود بستنش رفت .

نارنجک بر میداره میمون میندازه :d

اینم بگم بدون هیچ Glitch و هر جنگولک بازی بخوای بازی کنی بیشتر +50 نمیتونی بری . اون 99 هم تابلو Glitch میکنن (XBox که دیگه پوکونده یارو چیت میزنه ریلود نکنه یا جونش کم نشه.. )

مثل یک مرد بازی کنید :d دیگه 99 شد حرفه ای !! بری بالای میز فقط بکشی تو Five یا تو سینما Kino برای بالای سنتری گان وسطش .... اینهاس حرکات حرفه ای ؟

=))=))

دکمه میمون چیه ! انداختم بعد ور دارم دکمه میمون بزنم ؟ :D

P0UYA

کاربر سایت
Apr 19, 2010
153
نام
پویا
=))=))

دکمه میمون چیه ! انداختم بعد ور دارم دکمه میمون بزنم ؟ :D

((=

باو با چی میمون پرت میکنه ؟ R1 L1 نمیدونم ! نگاه فرض اگه R1 نارنجک میندازی بعد برو پیش نارنجک که انداختی . جای اینکه با R1 دوباره نارنجک رو برداری L1 رو بزن که میمون پرت میکنه .

اینکار نارنجک رو زمین رو برمداشت جاش میمون مینداخت که اونم پچ فرمودن رفت پی کارش حالا نمیدونم واس تو جواب میده یا نه .
(با Xbox360 بازی میکنم واس همین :d)

اقا یه سوال مپ پک Escculation واس PS3 امده ؟

B3hDad

کاربر سایت
Dec 9, 2009
947
نام
بهداد
آره اومده 10 پونده

برم تست کنم ببینم میشه یا نه :D

ویرایش : پویا نشد هر کاری کردم میمون نیمد فهمیدم هموناس که تو Dead Ops Arcade هست درسته ؟ اما نیمد فکر کنم بستن

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر