Call of Duty: Black Ops 2 | PC

باگذشت چندین هفته از شایعات وپیش بینیهای مختلف نسخه جدید این بازی هم بالاخره معرفی شد

callofdutyblackops2preorderposter.jpg
تاریخ انتشار میلادی:13 نوامبر 2012
تاریخ انتشار شمسی:23 آبان 1391

سبک
:Action/Shooter/First-Person
سازنده :Treyarch
ناشر: Activision
پلتفرم: PS3.PC.XBOX360

سایت رسمی بازی
Call of Duty�: Black Ops 2 Official Site

Activision از عرضه بازی Call of Duty: Black Ops 2 در تاریخ 13 نوامبر سال جاری برای PS3،Xbox360 و PC رونمایی کرد.همانطور که شایعات اعلام میکردند داستان Black Ops 2 در آینده ای نزدیک و هنگام رخ دادن جنگهای سرد (Cold War) و در قرن 21 اتفاق خواهد افتاد،جایی که سلاح ها و تجهیزات مدرن و پیشرفته نوع جدیدی از مبارزات و جنگ را به وجود آورده اند.
این ناشر اعلام کرد که داستان بازی در سال 2025 و هنگام اتفاق افتادن جنگ سرد جدید رخ خواهد داد و سرانجام تریلری از بازی را منتشر کرد که در آن شهر لس آنجلس به نمایش در می آید که زیر حمله دشمن قرار گرفته.به نظر میرسد قسمت هایی از داستان بازی در خاورمیانه اتفاق بیافتد و تاکنون حضور روبات ها و اسب (!) در بازی تایید شده است.

این بازی طبق گفته Mark Lamia دارای بخش سینگل پلیر و زامبی و مولتی پلیر وco-op است .همچنین با 60 فریم در ثانیه انجام می شود و موتور بازی هم از موتور های قیلی بهتراست.
وی گفت:"آنچه ما در اینجا ساخته ایم بهترین راز نگه داشته شده در بازیهای رایانه ای است ، زیرا من فکر نمی کنم که آن چیزی بوده باشد که هرکسی انتظار دیدن آن را داشت.ما متوجه شدیم که با داستانی که برای بازی اول ساختیم تنها یک مورد سطحی ایجاد کردیم.ما می خواستیم سبک کار خود را با داستانهای تاریخی به مرحله بعدی کار ببریم."
همچنین شما میتوانید یکی از امتیازات بازی را در داستان ان یعنی اینده دور و دومین جنگ سرد در تاریخ را در این بازی بدانید.
شما در بخش چمپین بازی میتوانید از یک منطقه به جایی دیگری بروید شما برای رفتن فقط یک انتخاب خواهید داشت از داستان میتوانید بفهمید که شما فقط یک انتخاب خواهید داشت ان هم یا شکست است یا پیروزی.
با توجه به تغییراتی که در بازی و گیم پلی رخ داده شما میتوانید یک ماموریت را برگردید و تکرار کنید ان هم به صورت Sandbox
شما توانایی ان را دارید که بازی را به عنوان فرمانده به پایان برسانید .یا نقش یک تیرانداز را داشته باشید که روی زمین دراز کشیده و منتظر است یا یک هواپیمای بدون سرنشین 4 rotor را هدایت کنید و از بالای سر دشمنان را از پای در بیاورید همچنین سوار بر روباتهای بزرگ شده .نبردها به صورت real-time است و گیم پلی نیز روان هست.
قابلیت سویچ کردن و تعویض هم در بازی است شما میتوانید سربازی را انتخاب کنید که وسط خط اتش است و با سرباز دیگر از سوی دیگر به دشمن حمله کرده .قدرت ان را دارید که به عنوان فرمانده دستور حمله هوایی و پرتاب بمب را دهید و با هواپیماهای بدون سرنشین تماس گرفته و تعادل را بین نیروهای خود برقرار سازید..

داستان دومین جنگ سرد در سال 2025 به نظر میرسد بین دو کشور ایالت متحده و چین رخ دهد که Raul Martinez (شخصیت منفی عنوان) در این جنگ ها نقش خواهد داشت.قرار است خط داستانی بازی در دهه 80 آغاز راه Martinez برای دامن زدن به جنگ را مشخص سازد.همچنین اعلام شده که David Goyer نویسنده عناوین Batman Begins و The Dark Knight وظیفه نویسندگی عنوان رابر عهده دارد.

تصاویر بازی

92677065380096885724.jpg
58755045631687993866.jpg
85538740100295004023.jpg

52847221429920425376.jpg
44956067902380477818.jpg
30639836862290754315.jpg

18563320178172912032.jpg
86803989956509752695.jpg
10142082416641124055.jpg

Last edited by a moderator:

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,373
نام
Majid
چی میگی مجید!!!!!!!!!!! مرحله اول خسته کنندس!!!!!!!!!!!!!!!!! تاحالا یه همچین چیزی ندیده بودم خیلی تازگی داشت عین جنگای قدیمی بود همه هجوم میآوردند به طرفت واقعا عالی بود:d

---------- نوشته در 12:55 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:46 PM ارسال شده بود ----------

من که هنوز بازیو تموم نکردم ولی داستان جالبی داره اگه بخام مقایسه کنم با سری MW یا به عبارتی treyarch رو بخوام با IW مقایسه کنم IW یه ذره بالاتره کی فکر میکرد داستان mw2 ادامه mw1 باشه کی فکر میکرد پرایس زنده باشه؟؟؟؟ ولی وقتی bo اومد همه از همون وقت منتظر ادامه داستان در دوش بودن خیلی ها حدس میزدند woods و keravchenkov زنده باشه یه جوریایی تقلید از سری mw بود
من برام جو داستان خیلی مهمه
توی BO1 و BOII آدم یک چیزایی میدید که آدمو شکه میکرد و توی همین BOII اینقدر شکه شدم که داشتم میمردم:D ولی سری MW یک داستانی داشت که فقط شخصیتا خیلی توش به چشم میومدن ولی وقتی میخواست شخصیت مهمی بمیره اصلا روش کار نشده بود:
مثلا توی MW3 واقعا از مردن Soap خوشم نیومد از بس بی حس و الکی مرد با اینکه یکی از مهم ترین شخصیتای سری MW بود ولی توی سری BO وقتی یک شخصیت اصلی میمرد آدم اینقدر حس بازی میگرفتش که ...

در مورد مرحله اول اینو بگم که:
خیلی جالب نبود چون اونا داشتن و شمشیر و خنجر بهت حمله میکردن و باگ های خنده داری دیده میشد و هوش مصنوعی هم که توی اون مرحله افتضاح بود واقعا یک جوری میشد آدم ولی هنوز اون مرحله تموم میشد بازی قشنگ میشد

---------- نوشته در 04:02 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 03:58 PM ارسال شده بود ----------

شما پستی رو نقل قول کردی که داستان کل بازی رو بدون استفاده اسپویلر لو داده بود. حالا ربطی هم نداره که خود شما از اسپویلر استفاده کردید یا نه. وقتی پست اصلی پاک شده برای شما هم طبعا پاک میشه.
خوب شما پست اصلی رو اسپویل کنید
مشکلی نیست که:| دیگه لازم نیست پاک بشه

Skychaser

The Betrayer
مدیر انجمن
Apr 15, 2006
5,269
نام
جواد محسنی
احتمالا اطلاع دارید که عدم استفاده از اسپویلر اخطار و بن داره؟ این قانونه و همه باید ازش استفاده کنن. من وظیفه ای ندارم بشینم پست یوزری که قوانین سایت رو نخونده ادیت کنم.
قوانین ارسال مطلب - بند 6
استفاده از تگ مخفی کردن متن (
Spoiler) برای بیان موضوعاتی که منجر به آشکار شدن قسمت یا قسمت ‌هایی از بازی مانند داستان و یا معما های آن شود اجباری بوده و تمامی کاربران موظف به رعایت آن می باشند. در صورت عدم رعایت، کاربر ابتدا تذکری دریافت خواهد کرد و در صورت تکرار دسترسی وی به مدت 3 روز قطع خواهد شد. بدیهیست که انجام مجدد این عمل می تواند حتی موجب قطع دسترسی دائم شخص نیز بشود.

طبق قوانین سایت من باید به همه اخطار می دادم گرچه فقط به پاک کردن پست بسنده کردم که گویا کار اشتباهی بود.

Kn!f3 Dan3R

کاربر سایت
Jun 13, 2009
741
نام
مهدی

---------- نوشته در 04:02 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 03:58 PM ارسال شده بود ----------

احتمالا اطلاع دارید که عدم استفاده از اسپویلر اخطار و بن داره؟ این قانونه و همه باید ازش استفاده کنن. من وظیفه ای ندارم بشینم پست یوزری که قوانین سایت رو نخونده ادیت کنم.
قوانین ارسال مطلب - بند 6
استفاده از تگ مخفی کردن متن (
Spoiler) برای بیان موضوعاتی که منجر به آشکار شدن قسمت یا قسمت ‌هایی از بازی مانند داستان و یا معما های آن شود اجباری بوده و تمامی کاربران موظف به رعایت آن می باشند. در صورت عدم رعایت، کاربر ابتدا تذکری دریافت خواهد کرد و در صورت تکرار دسترسی وی به مدت 3 روز قطع خواهد شد. بدیهیست که انجام مجدد این عمل می تواند حتی موجب قطع دسترسی دائم شخص نیز بشود.

طبق قوانین سایت من باید به همه اخطار می دادم گرچه فقط به پاک کردن پست بسنده کردم که گویا کار اشتباهی بود.
\
حق با شماست ولی همون طور که گفتم گزینه اسپویلر نداشتم وگرنه حتما می ذاشتم تو اسپویلر که پاک نشه.در کل ببخشید
خوب حالا که اسپوبلرم درست شده دوباره سوال رو می پرسم و لطفا جواب بدید.ممنون میشم
آخر بازی چند تا پایان داره و هر کدوم به چه شکله؟؟لطفا یه توضیح مختصر بدید(اون که خودسوزی می کنه رو دیدم ولی باقیشو فقط نشون میده که raul menendez میمیره و هواپیماها بر میگردنو تموم!!)پابان اصلی بازی کدومه؟؟
من وقتی حتی به پای mason تیر میزنم هم باز میمیره.چطور باید زنده نگهش داشت و وقتی زنده میمونه چی میشه؟؟
لطفا در مورد سوال های تو اسپویلر یه توضیح خیلی خیلی مختصر بدید.ممنونتون میشم

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,373
نام
Majid
\
حق با شماست ولی همون طور که گفتم گزینه اسپویلر نداشتم وگرنه حتما می ذاشتم تو اسپویلر که پاک نشه.در کل ببخشید
خوب حالا که اسپوبلرم درست شده دوباره سوال رو می پرسم و لطفا جواب بدید.ممنون میشم
آخر بازی چند تا پایان داره و هر کدوم به چه شکله؟؟لطفا یه توضیح مختصر بدید(اون که خودسوزی می کنه رو دیدم ولی باقیشو فقط نشون میده که raul menendez میمیره و هواپیماها بر میگردنو تموم!!)پابان اصلی بازی کدومه؟؟
من وقتی حتی به پای mason تیر میزنم هم باز میمیره.چطور باید زنده نگهش داشت و وقتی زنده میمونه چی میشه؟؟
لطفا در مورد سوال های تو اسپویلر یه توضیح خیلی خیلی مختصر بدید.ممنونتون میشم
من منندز رو نکشتم و دستگیرش کردم و بردمش .
بعد انداختنش توی زندان بعد یکی رفت جاش با دو تا سرباز
بعد یک دفعه پرید روی یکی از سربازا و با اسلحش اون دو تا رو کشت و دوباره در رفت
و رفت و Woods رو کشت :D و پایان بازی جوری تموم شد که انگار هنوز قراره ادامه داشته باشه

اگه پایان اصلی این باشه یعنی مطمئنن Black ops III ای هم در راهه

Arman12h

کاربر سایت
Oct 25, 2012
144
نام
Arman
پايان من :

توي اون مرحله ي تك تيرنداز ، الكس رو نكشتم و آخر بازي برگشت و ديويد و الكس همديگر رو بقل كردن
مندز رو هم كشتم و وددز زنده موند آخر بازي

AP9

کاربر سایت
Dec 7, 2011
122
نام
علیرضا
من برام جو داستان خیلی مهمه
توی BO1 و BOII آدم یک چیزایی میدید که آدمو شکه میکرد و توی همین BOII اینقدر شکه شدم که داشتم میمردم:D ولی سری MW یک داستانی داشت که فقط شخصیتا خیلی توش به چشم میومدن ولی وقتی میخواست شخصیت مهمی بمیره اصلا روش کار نشده بود:
مثلا توی MW3 واقعا از مردن Soap خوشم نیومد از بس بی حس و الکی مرد با اینکه یکی از مهم ترین شخصیتای سری MW بود ولی توی سری BO وقتی یک شخصیت اصلی میمرد آدم اینقدر حس بازی میگرفتش که ...

در مورد مرحله اول اینو بگم که:
خیلی جالب نبود چون اونا داشتن و شمشیر و خنجر بهت حمله میکردن و باگ های خنده داری دیده میشد و هوش مصنوعی هم که توی اون مرحله افتضاح بود واقعا یک جوری میشد آدم ولی هنوز اون مرحله تموم میشد بازی قشنگ میشد

-
وا soap مسخره مرد!!! من که بشخصه اشک تو چشمام جم شد اون آهنگ و عربده های پرایس کافی نبود که مرگش فوق العاده باشه مثلا وقتی تو bo1 وقتی bowmanوwoods مردند هیچ حسی به آدم دست نمیداد نه آهنگ خواصی داشت نه سر و صدا و تصاویر محیط رو آدم تاثیر میذاشت
در مورد مرحله اول باید بگم قبول دارم هوش مصنوعیشون ظعیف بود ولی خیلی تازگی داشت

roohi_rsh

کاربر سایت
Aug 10, 2012
15
اقا یه کمکی به من کنید
من تو مرحله افغانستان که با اسب میره اینور اونور این اسبه همش پاهاش زیر زمین هست یا سوارش میشی میری جای دیگه بازم یه جای دیچه پاهای اسب میره زیر زیمین اعصابمو خورد کرده 10 بار reply mis کردم اما درست نمیشه نمیدونم چرا گرافیکم خوده من msi 6870 1g
راستی همین بازی رو هم رفیقم نصب کرده اما موقعه اجرا یه دفعه سیستم هنگ میکنه و reset میشه اما تو بازی های دیگه مثل nfs:mw یا بازی های دیگه اینجوری نیست گرافیکشو نمیدونم چی بود ولی nvida هست یادم نیست مدلشو
اگر یه کمکی بدید ممنون میشم
بازم ممنون
کسی نیست به من کمک کنه

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,373
نام
Majid
وا soap مسخره مرد!!! من که بشخصه اشک تو چشمام جم شد اون آهنگ و عربده های پرایس کافی نبود که مرگش فوق العاده باشه مثلا وقتی تو bo1 وقتی bowmanوwoods مردند هیچ حسی به آدم دست نمیداد نه آهنگ خواصی داشت نه سر و صدا و تصاویر محیط رو آدم تاثیر میذاشت
در مورد مرحله اول باید بگم قبول دارم هوش مصنوعیشون ظعیف بود ولی خیلی تازگی داشت
مرد حسابی
Woods مرد؟؟ :| یک چیزایی میگی آخه
اگه Woods مرد پس توی BOII توی سال 2025 چیکار میکرد اخه:|

---------- نوشته در 07:35 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 07:20 PM ارسال شده بود ----------

واقعا آدم خندش میگیره وقتی این دو عکسو با هم مقایسه میکنه:D

هر دوش مال BOII هست ولی فرقی خیلی زیاده:D

Kn!f3 Dan3R

کاربر سایت
Jun 13, 2009
741
نام
مهدی
دست همتون بخاطر جواب درد نکنه
ولی در کل به نظر من
پایان ها هر کدوم مشکلاتی دارن...مثلا اگه میسون رو هد شات کنید جای تیر روی سرش میمونه ولی توی دموی اول روی سرش جای تیر نیست و این فقط در صورتی ممکنه که هد شات نشده باشه اما اینم درست از آب در نمیاد چون اگه ماموریت درست انجام بشه و جوری که woods توی بازی حرص می خوره باید مرده باشه و هد شاتش کرده باشه!!در ضمن اگه برای زنده موندنش باید تیرها به زانوهاش بخوره پس باید مثل woods قلج میشد ولی توی عکسی که گذاشته شده مثل این که پاهاش سالمه...
در کل من اصلا دوست ندارم یه بازی چندتا پایان داشته باشه و به نظرم اگه پایانی که raul menendez رو دستگیر می کنه رو به عنوان پایان اصلی انتحاب می کردن و بیشتر به این پایان اهمیت می دادن خیلی جالب تر میشد

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
آقا اون کنسرت آخر بازی قضیش چی بود؟!!؟!:-/
ربطی‌ به داستان بازی نداره، یه Easter egg هست که مربوط می‌شه به گروه موسیقی avenged sevenfold ، در واقع اون آهنگ جدید گروه هست که تو بازی به این شکل قرار داده شده

POOYA1989

Future Breed Machine
کاربر سایت
Jan 1, 2011
1,341
نام
Pooya
مسخره ترین قسمت بازی اونجایی هست که میشه با اسب دنده عقب رفت!!!!

دوستان بخش زامبی بازی کرک نشده، که بشه آفلاین بازی کرد؟!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر