Call of Duty: Advanced Warfare

17765515465794251455.png

در حالی که Activision امروز اعلام کرده بود، نسخه جدید Call of Duty یک شنبه هفته آینده به صورت رسمی معرفی خواهد شد و تریلری از این بازی در روز یک شنبه 4 May منتشر خواهد شد، دقایقی قبل سایت Destructoid تریلر آخرین شماره Call of Duty به نام Call of Duty: Advanced Warfare منتشر کرد.

با توجه به تریلر به نظر می رسد بازی Call of Duty: Advanced Warfare مربوط به جنگ های آینده باشد، از جمله وسایل حمل و نقل بسیار بزرگ که می توانند غیب شوند، سربازانی که exosuits (یک نوع لباس که یک سری قدرت خاص به انسان میده و قبلا تو فیلم Elysium ازشون استفاده شده) پوشیده اند، دستکش هایی که به شخصیت های بازی اجازه می دهند از ساختمان ها بالا روند (مثل دستکش هایی که تو فیلم Mission: Impossible Ghost Protocol وجود داشت) و موتور Hover.

از دیگر نکاتی که می توان در این تریلر مشاهده کرد، حضور Kevin Spacey بازیگر مشهور هالیوودی است.

در آخر تریلر هم اعلام می شود بازی در تاریخ 4 نوامبر عرضه خواهد شد.

Last edited by a moderator:

satan33

کاربر سایت
Aug 24, 2014
84
نام
mehrdad
من موندم این بازیو 100 بدم دیجیتال بخرم یا هفته ای 10 تومن کرایه کنم؟؟؟؟دوستان میتونید نظرتونو بگید من حدودا روزی 1 ساعت دو ساعت بازی میکنم

Abadan-Game

کاربر سایت
Nov 21, 2012
925
نام
Sajjad Imanian
بازي رو امروز گرفتم...خوبه خدا رو شكر!!
حتما بايد تجربه اش كنيد به خصوص پرش ها چه قدر باحال شدن!
من فعلا فقط اولين مرحله رو رفتم ولي به نظرم تا آخرش همين طور جذابه!!!

hamedj2

کاربر سایت
Jul 12, 2014
32
نام
حامد
با وجود اينكه بيشتر بازي هاي انلاين ps4 رو يا دارم بازي ميكنم يا بازي كردم تجربه آنلاين اين بازي بدترين بود با فاصله خيلي خيلي زياد !!!
كاري به قسمت داستاني ندارم اما انلاين بازي خيلي پر اشكال هست و اصلا لذت بخش نيست ...
انلاين battlefield يا destiny كجا و اين كجا ! خيلي پشيمونم از خريدم ...
با پينگ ١١ سرور داخلي و ٥٠ سرور اروپا نمي دونم چرا همه بازي هاي ديگه بدون مشكل وعالي هستن اما اين بازي اينطور بد ساختن ... انلاين خيلي كسل كننده و هم خيلي پر اشكال و لگ و تاخير زياد !!

Xenon360

کاربر سایت
Jul 17, 2011
1,813
نام
عرفان
با وجود اينكه بيشتر بازي هاي انلاين ps4 رو يا دارم بازي ميكنم يا بازي كردم تجربه آنلاين اين بازي بدترين بود با فاصله خيلي خيلي زياد !!!
كاري به قسمت داستاني ندارم اما انلاين بازي خيلي پر اشكال هست و اصلا لذت بخش نيست ...
انلاين battlefield يا destiny كجا و اين كجا ! خيلي پشيمونم از خريدم ...
با پينگ ١١ سرور داخلي و ٥٠ سرور اروپا نمي دونم چرا همه بازي هاي ديگه بدون مشكل وعالي هستن اما اين بازي اينطور بد ساختن ... انلاين خيلي كسل كننده و هم خيلي پر اشكال و لگ و تاخير زياد !!

ما که با پینگ 60 سرور داخلی و پینگ 220 سرور آمریکا و اروپا کاملا بدون مشکل و بدون لگ و بدون تاخییر داریم بازی میکنیم ...

چیزای عجیب غریب میشنویم!!!

Shoboolian

کاربر سایت
Oct 2, 2012
634
نام
سپهر
به نظر میرسه اکثرا فقط مشکل MultiPlayer دارن من هم توی بخش Single مشکل و باگ خاصی ندیدم اما داستان یکسری مشکلات داشت که امیدواریم در سال های آینده حل بشه همچنین بخش سرور های MultiPlayer هم بزودی باید رفع بشه

hamedj2

کاربر سایت
Jul 12, 2014
32
نام
حامد
ما که با پینگ 60 سرور داخلی و پینگ 220 سرور آمریکا و اروپا کاملا بدون مشکل و بدون لگ و بدون تاخییر داریم بازی میکنیم ...

چیزای عجیب غریب میشنویم!!!

دوست عزیز این مشکل رو خیلی ها دارن ... توی فروم ها و سایت های خارجی هم میتونین ببینید نه فقط توی ایران ... شما این مشکل رو ندارید ولی خیلی ها مثل من این مشکل نا امیدشون کرده ...
COD AW اصلا در حد و اندازه اسمش نبوده و اگه زود درست نکنه این مشکلات رو خیلی ها رو از دست میده ...

Xenon360

کاربر سایت
Jul 17, 2011
1,813
نام
عرفان
دوست عزیز این مشکل رو خیلی ها دارن ... توی فروم ها و سایت های خارجی هم میتونین ببینید نه فقط توی ایران ... شما این مشکل رو ندارید ولی خیلی ها مثل من این مشکل نا امیدشون کرده ...
COD AW اصلا در حد و اندازه اسمش نبوده و اگه زود درست نکنه این مشکلات رو خیلی ها رو از دست میده ...
دادا فعلا دوتا آپدیت ب فاصله ی کمتر از دو هفته دادن
ب طور حتم مشکل حل میشه با این حجم مخاطب ...
بین دوستان ایرانی ک بازی میکنیم هم فعلا کسی مشکلیو گزارش نکرده

انشاالله ک برطرف میشه

man.in_mirror

کاربر سایت
Mar 19, 2010
52
نام
علیرضا کاظمی
سلام دوستان منم بازی رو گرفتم ولی اکانتم ریحن ۲ هست ولی بازی all هست این کد day zero رو چجوری میتونم استفاده کنم ؟

Xenon360

کاربر سایت
Jul 17, 2011
1,813
نام
عرفان
سلام دوستان منم بازی رو گرفتم ولی اکانتم ریحن ۲ هست ولی بازی all هست این کد day zero رو چجوری میتونم استفاده کنم ؟
یک عدد اکانت ریجن ۱ بسازید... اون رو پرایمری کنید... از تو اکانت ریجن ۱ پرچیس کنید و از تو اکانت ریجن ۲ بازی کنید

amir_clk500

کاربر سایت
Aug 26, 2007
783
نام
امیرحسین
مولتيشو زدم امروز يه دو ساعتي. خيلي باحاله ولي اصلا از مپاش خوشم نيومد :( خيلي از تايتان فال تقليد كرده بود به نظرم. يكمم اسونتر شده بازي و متعادل تر كه خوبه! اولين دستي كه بازي كردم ١٢ تا كشتم و ٨ بار مرگ.

pro gamer89

کاربر سایت
May 11, 2010
773
نام
حسین
دوستان تو یه مرحله ایی هست که میگه دوستانت رو ساپورت کن و دو نفر رو بکش قبل از اینکه آلارم رو بزنن .من هر کیو می کشم میگه که الارم زده شد . سوار یک وسیله ایی میشه که خفی هم هست و سه نفر از دوستان وارد حیاط می شن . خاهشا جواب بدین چون دو سه روزه که بازیو کنار گذاشتم به خاطر این قضیه

HD1225

کاربر سایت
Jan 13, 2014
34
نام
HaDi
بازی هیچ اشکالی خاصی نداره و هیچوقت هم نداشته، عرض کردم که سرور ها به درد ماها نمیخوره.
من هم منظورم در matchmaking هست، که با خارجی ها بازی می کنید، لذت بازی آنلاین بیشتر به اینه که به صورت متغیر با سایر گیمر ها بازی کنید، نه اینکه 24 ساعته با چند تا از دوستان خودتون death match بازی کنید. نت شما با پینگ 280 الی 210 یعنی تا دو ثانیه تأخیر دارید. شما میخواید بگید که در 10 مورد برات پیش نمیاد که در 8 مورد شوتینگ face to face ، کیل kill بشید؟ شما مگه kill cam را پس از اون مشاهده نمی کنید؟ برای من اینطوریه و می دونم واسه 99 درصد ایرانی ها هم همینطوره که طرف و میبینید، تیر بهش می زنید اما با دو سه تا تیر می میرید. بعد در kill cam از زاویه حریف داستان فرق داره!!! او شمار و میبینه، سه تا تیر میزنه و تیری از اسلحه شما خارج نمیشه !!! هر جا هم خوندی که سرورها در مولتی پلیر بدون مشکل اجرا میشن و فقط بخون و باور نکن
COD بهترین بازی شوتینگ تاریخ شناخته شد، اخبارش در IGN هست و در کتاب رکوردها نیز ثبت شده. حرف من اینه که آنلاین اش به درد ما نمی خوره.

اخوی فکر کنم داری اشتباه میکنی. اون پینگ تا جایی که یادم میاد میلی ثانیه بود. یعنی مثلا پینگ ایشون 280 میلی ثانیه میشه معادل بیست و هشت صدم ثانیه تاخیر. با اینکه شاید چیزی به نظر نیاد اما واقعا ازار دهندست ولی خب قابل تحمل. اگه دو ثانیه تاخییر باشه که دیگه اسم اون نمیشه بازی همزمان! با دو ثانیه تاخییر اگه بتونی تمام دست یه نفرو بکشی یعنی کلی هنر کردی:|
من خودمم وقتی از شاتل اینترنت میگرفتم پینگم همین حدود 250 بود و محال بود بشه cod رو درست درمون بازی کرد،حتی گاست رو که به طرز چشمگیری پیشرفت کرده بود تو این زمینه نسبت به قبلیاش.البته اینم اضافه کنم همون موقع هم فیفا،بتلفیلد و هیلو رو بدون هیچ مشکلی بازی میکردم. مخصوصا این هیلو که مایکروسافت با سرورای اختصاصیش واقعا گل کاشت انگار نشستی تو گیم نت با رفیقات داری بازی میکنی! و مولتی بازیای EA هم به مراتب بهتر بودن از cod . پس در نتیجه اکتیویژن هنوز باید کار کنه رو این موضوع

Shoboolian

کاربر سایت
Oct 2, 2012
634
نام
سپهر
بازی خیلی پیشرفت داشته نسبت به Ghost هم تو سینگل پیلر و هم مولتی پلیر (بخش آنلاین) چون من هیچی کلا از Ghosts نفهمیدم و خوب تجربه شد برایشون که بازی رو درست بسازن واقعا .

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,950
نام
نـــــــویـــــــــد
اقا اين Bonus Waveـه Zombie واقعا عالي بود ، واقعا لذت برديم
حيف خيلي كم بود ، داستانش از داستان خود بازي باحالتر بود :d
بعد ديالوگاي Gideon عالي بود :))
كلا خستگيمون در رفت ، به نظرم مقدمه اي بود واسه يه ZombieDLCـه 10$ـي
بدن استقبال ميشه !