Call of Duty: Advanced Warfare

17765515465794251455.png

در حالی که Activision امروز اعلام کرده بود، نسخه جدید Call of Duty یک شنبه هفته آینده به صورت رسمی معرفی خواهد شد و تریلری از این بازی در روز یک شنبه 4 May منتشر خواهد شد، دقایقی قبل سایت Destructoid تریلر آخرین شماره Call of Duty به نام Call of Duty: Advanced Warfare منتشر کرد.

با توجه به تریلر به نظر می رسد بازی Call of Duty: Advanced Warfare مربوط به جنگ های آینده باشد، از جمله وسایل حمل و نقل بسیار بزرگ که می توانند غیب شوند، سربازانی که exosuits (یک نوع لباس که یک سری قدرت خاص به انسان میده و قبلا تو فیلم Elysium ازشون استفاده شده) پوشیده اند، دستکش هایی که به شخصیت های بازی اجازه می دهند از ساختمان ها بالا روند (مثل دستکش هایی که تو فیلم Mission: Impossible Ghost Protocol وجود داشت) و موتور Hover.

از دیگر نکاتی که می توان در این تریلر مشاهده کرد، حضور Kevin Spacey بازیگر مشهور هالیوودی است.

در آخر تریلر هم اعلام می شود بازی در تاریخ 4 نوامبر عرضه خواهد شد.

Last edited by a moderator:

AMIR DRAKE

کاربر سایت
دوستان چهره اين شخصيت اصلي بازي كه همون ميشل هستش را از روي چهره تروي بيكر ساختن؟

آخه صداپيششم خودشه و كلا قيافشم خيلي شبيه خود تروي بيكر هستش. برام سوال برانگيز شده.

all4u

کاربر سایت
دوستان عزیزی بنده میخوام بازی رو بگیرم
day one zero چه تفاوتی با بقیه داره؟
تو پکش چیا هست؟ارزش داره بگیرمش؟چون ۳۶۰ هم دارم و میتون روش بازی کنم
بازی coop داره؟۲ نفره تو خونه بشه باهاش بازی کرد؟
میشه با یک دستگاه نفره انلاین بازی کرد؟
ممنون میشم کامل توضیح بدید

gintoki

کاربر سایت
سام اقا من از دیروز نمیتونم به سرور بازی وصل شم همش میگه تو این زمان برای شما سرور فعال نیست میخاستم بدونم شما ها هم اینجوری شدین یا فقط برا من اینجوریه ممنون میشم جواب بدین

Mohammad®eza

کاربر سایت
سام اقا من از دیروز نمیتونم به سرور بازی وصل شم همش میگه تو این زمان برای شما سرور فعال نیست میخاستم بدونم شما ها هم اینجوری شدین یا فقط برا من اینجوریه ممنون میشم جواب بدین
دوست عزیز منم از امروز صبح همین مشکل رو دارم تا به الان

The_last_Of_Us

کاربر سایت
دوستان کسی میدونه ارور
lost conection to host/server.conection time out برای چیه؟
من انلاین میخوام بازی کنم وقتی بازی میخواد مپ رو لود بکنه وسطاش وای میسته وبعد میندازه منو بیرون و این ارور رو میده

Abadan-Game

کاربر سایت
دوستان کسی میدونه ارور
lost conection to host/server.conection time out برای چیه؟
من انلاین میخوام بازی کنم وقتی بازی میخواد مپ رو لود بکنه وسطاش وای میسته وبعد میندازه منو بیرون و این ارور رو میده

ماله اينترنت داغونه ايرانه!!!
با چه سرعتي بازي ميكني؟؟

Shoboolian

کاربر سایت
کلا اینترنت این روزا داغونه و معلوم نیست کی درست میشه. ولی آرزو میکنم بالاخره این اینترنت ها هم درست بشه که یکم بتونیم درست از بازی لذت ببریم و اینجوری که یکروز فعطه یکروز وصله نباشه و همیشه در دسترس باشه .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند