Call of Duty 5 برگشت به جنگ جهانی دوم

rezaigi2004

کاربر سایت
Dec 2, 2006
3,022
نام
رضا محمودی
بله..
Treyarch اعلام کرد عنوان Call of Duty 5 به زمان World War II بر میگردد و از منابع نزدیک الام شده این عنوان در دو حالت First-Person Shooter یا Third-Person Shooter خواهد بود و هنوز تصمیم دقیق برای این امر گرفته نشده است همچنین این بازی فعلا فقط برای X360 , PS3 تایید شده است!

Skychaser

The Betrayer
مدیر انجمن
Apr 15, 2006
5,269
نام
جواد محسنی
بابا بسه دیگه... هر کی از راه میرسه یه چیزی به این بد بخت ها میبنده... /:) خسته نشدین خودتون!!
تا قبل از عرضه cod4 خيلی ها فکر میکردند اين بازی افتضاحی بيش نخواهد بود ولی وقتی که امد همه فهميدند که اين بازی بهترين سری ساخت cod هست
من هم به شخصه همين نظرو دارم.
شما اینو تنهایی گفتی یا کسی کمکت کرد؟:-"

MGS

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,336
نام
Hesam
دیگه شورش رو در اوردن دیگه کم کم کل بازی رو عوض میکنن میزنن تو کارهای ادونچر.هی میرن جلو برمیگردن عقب.
به هر حال هر چی باشه عشقه:love:

!AtMoSpHeRe

کاربر سایت
Nov 19, 2005
2,424
سعی کنن دوستان اگه نظری میدن،به نظرات بقیه احترام بزارن چرا که من خودم شخصا با احمد هم عقیده هستم و کسی که عشق WWII داشته باشه این موضوع رو کاملا درک میکنه.

اینجا یه نفر میاد میزنه تو سر یه چیزی بقیه هم طبق معمول دوست دارن همیشه ساز مخالف بزنن!
پایه COD از جنگ جهانی دوم بوده و امیدوارم همینجور ادامه پیدا کنه.

پ.ن: COD5 رسما از طرف Treyarch اعلام شد و اصلا هم مهم نیست که این بازی خوب از آب در بیاد یا نیاد ... فقط نظراتتون پیش خودتون بمونه یا اگه میدین بر خلاف این خبر و نظرات بقیه نباشه چون رسما این خبر تایید شده.(که البته من خیلی از این بابت خوشحالم!)
البته باید متذکر بشم که اگر همیشه نظر ها موافق باشه اسمش نظر نیست تصدیقه!!!این که خبر تایید شده دلیل نمیشه کسی نظر نده !!!منظورم نظر مخالفه نه موافق.طبق گفته شما الان همه باید به به چه چه کنن..
نه منظورم این نبود که اصلا نظر ندین! بدین ولی دیگه جنبه کوبوندن نداشته باشه! تو همین 4 صفحه ببین چند نفر اومدن تایید کردن که این شرکت آشغاله و WWII هم ...
این بازی به همون سبک WWII ساخته میشه و با این نظر دادن ها Activision منصرف نمیشه از کارش.مطمعنا دلایلی داشته و همینجور که IW دیگه نمیتونه سال آینده محصولشو بده بیرون و شاید روی یه سبک جدید داره کار میکنه که برای 2009 آماده میشه ... Treyarch هم لابد در زمینه جنگ مدرن تخصص نداره دیگه ...

Last edited by a moderator:

snakeonline

کاربر سایت
Sep 26, 2005
208
نام
مسعود
فقط نظراتتون پیش خودتون بمونه یا اگه میدین بر خلاف این خبر و نظرات بقیه نباشه چون رسما این خبر تایید شده.(که البته من خیلی از این بابت خوشحالم!)
البته باید متذکر بشم که اگر همیشه نظر ها موافق باشه اسمش نظر نیست تصدیقه!!!این که خبر تایید شده دلیل نمیشه کسی نظر نده !!!منظورم نظر مخالفه نه موافق.طبق گفته شما الان همه باید به به چه چه کنن..

Rainbow

کاربر سایت
Oct 12, 2006
1,183
نام
فرزاد
سعی کنن دوستان اگه نظری میدن،به نظرات بقیه احترام بزارن چرا که من خودم شخصا با احمد هم عقیده هستم و کسی که عشق WWII داشته باشه این موضوع رو کاملا درک میکنه.

اینجا یه نفر میاد میزنه تو سر یه چیزی بقیه هم طبق معمول دوست دارن همیشه ساز مخالف بزنن!
پایه COD از جنگ جهانی دوم بوده و امیدوارم همینجور ادامه پیدا کنه.

پ.ن: COD5 رسما از طرف Treyarch اعلام شد و اصلا هم مهم نیست که این بازی خوب از آب در بیاد یا نیاد ... فقط نظراتتون پیش خودتون بمونه یا اگه میدین بر خلاف این خبر و نظرات بقیه نباشه چون رسما این خبر تایید شده.(که البته من خیلی از این بابت خوشحالم!)

نه منظورم این نبود که اصلا نظر ندین! بدین ولی دیگه جنبه کوبوندن نداشته باشه! تو همین 4 صفحه ببین چند نفر اومدن تایید کردن که این شرکت آشغاله و WWII هم ...
این بازی به همون سبک WWII ساخته میشه و با این نظر دادن ها Activision منصرف نمیشه از کارش.مطمعنا دلایلی داشته و همینجور که IW دیگه نمیتونه سال آینده محصولشو بده بیرون و شاید روی یه سبک جدید داره کار میکنه که برای 2009 آماده میشه ... Treyarch هم لابد در زمینه جنگ مدرن تخصص نداره دیگه ...

مورد اول : فکر نمی کنم تا اینجای کار کسی به نظر شخص دیگه بی احترامی کرده باشه.

مورد دوم: همه عشق جنگ جهانی نیستن!

مورد سوم: اکثریت از این موضوع ناراحت شدن ، پس میشه نتیجه گرفت که گیمر ها باید درک بشن... نه عاشقان جنگ جهانی دوم ( هرچند که نظر من اینه که جنگ کلا چیز منحوسی هست! )

مورد چهارم: پایه CoD رو Infinity Ward تعیین می کنه و دیدیم که در CoD4 داستان رو عوض کرد... مگه قراره چقدر تو حالت پایه باشن :biggrin1: ...

مورد پنجم : اتفاقا مهم اینه بازی خوب از آب در بیاد یا نه... ماندگاری بازی به اینه...

مورد ششم : اگر قرار بود نظر ها مون رو پیش خودمون نگهداریم ، دیگه نیازی به انجمن نبود...

مورد هفتم : اگر یک نفر از یه چیزی خوشش نیاد بهش می توپه! شما نمی تونی بگی نه... اون نظر خودشو داره... در این مورد هم که اکثریت اتفاق نظر دارن! پس دیگه تکلیف مشخصه...

مورد هشتم : چیزی که در رابطه با ارزش این بازی مهمه ، نظر گیمر هاست نه نظر Activision...
شاید هم واقعا می خواد یکار درست و حسابی انجام بده! ولی مسیر رو غلط انتخاب کرده... چون داره خلاف رویه Infinity Ward سازنده محبوب این سری عمل می کنه... شاید هم قراره باز CoD6 (اگه در کار باشه) رو Infinity Ward ( اگه سازندش باشه ) با یک داستان دیگه بسازه! یعنی در کل یه حالت تناوبی به سری CoD بدن...

در هر صورت با گذر زمان ، همه چیز مشخص خواهد شد....

ARYT

کاربر سایت
Jun 13, 2007
114
نام
Alireza Yaghoubi
این چطوره؟ ندای وظیفه ی 5: فتح خرمشهر :cheesygri تو ایران خیلی فروش می کنه. حاجی سیدت رو کشتن!
حاج آقا price!!!!!:)
نه. من COD3 رو بازی نکردم. اما کلی ازش تریلر دیدم. خیلی جاهاش تقلید از 2 بود. و در کل نسبت به 2 چهار سال به عقب برگشته بود!
میگم نمیشه یک نامه امضا کنیم بدیم به ناشر که مغزش سر جاش بیاد؟؟؟ خیلی پایه هستندها. GT ترکوندند وقتی این خبر رو نوشتند.

joopi_gam3r

کاربر سایت
Nov 3, 2006
1,116
این چطوره؟ ندای وظیفه ی 5: فتح خرمشهر :cheesygri تو ایران خیلی فروش می کنه. حاجی سیدت رو کشتن!
نه. من COD3 رو بازی نکردم. اما کلی ازش تریلر دیدم. خیلی جاهاش تقلید از 2 بود. و در کل نسبت به 2 چهار سال به عقب برگشته بود!
میگم نمیشه یک نامه امضا کنیم بدیم به ناشر که مغزش سر جاش بیاد؟؟؟ خیلی پایه هستندها. GT ترکوندند وقتی این خبر رو نوشتند.
شما با تریلر فهمیدی که بازی بدرد نمی خوره؟
لااقل چند تا گیم پلی هم ازش می دیدی بعد میگفتی بازی خوبی نیست

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان

شما هر وقت بازی کردید ازش تعریف کنید.
teryarch باید 4 چوب Gameplay سری Call Of Duty رعایت میکردتا بازی مورد توجه قرار گیرد.
درسته که COD 3 نسبت به COD2 پیشترفت چندانی نداشت اما طراحی مراحلش واقعا عالی بود و فقط داشتن چند مرحله اضافی یکمی به بازی لطمه زده بود.چند تا مرحلش واقعا عالی بود.
در ضمن در گرافیک و صدای بازی بسیار عالی عمل کرده بود........

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
من گفتم Call Of Duty 5 میری تو فضا و جنگ های اینده !
این جوری حالش بیشتر بود.
من که چندان با برگشت COD به WWII موافق نیستم .

!AtMoSpHeRe

کاربر سایت
Nov 19, 2005
2,424
مورد اول : فکر نمی کنم تا اینجای کار کسی به نظر شخص دیگه بی احترامی کرده باشه.
فکر نمی کنم ارزش بازی کردن داشته باشه... ww2:sick: ...
من یه چیزی از ته دلم بگم، خاااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا ک بر سرت----> Treyarch، واقعا دیگه حالمون از این WWII بهم میخوره آخرش میدونستم اینجوری میشه یه استدیوی احمق بی شعور شماره بعد یه شاهکارو میسازه و دوباره گندشو درمیاره، دوباره باید اون نورماندی لعنتی رو فتح کنیم :sick::sick::sick::sick:
بقیه پست ها هم بماند!
دیگه پست از اینا بدتر چی میتونه باشه؟ (که همون اولی هم خودت دادی)
اینا میشه بی احترامی غیر مستقیم به نظر طرف مقابل (و خیلی های دیگه) که به WWII علاقه مندن و عده ای هم از ترس اینکه تاپیک یک طرفه هست جرات نداشتن بیان پست بدن!
مورد دوم: همه عشق جنگ جهانی نیستن!
همه هم عشق Modern War نیستن!
مورد سوم: اکثریت از این موضوع ناراحت شدن ، پس میشه نتیجه گرفت که گیمر ها باید درک بشن... نه عاشقان جنگ جهانی دوم
اکثریت از این موضوع ناراحت شدن چون پست سیاوش در اول تاپیک زده شده بود و گفته بود حالش بد میشه!! بقیه هم پشت سرش ساز مخالف میزنن چون پستی بوده که توسط مدیر زده شده! و از اعتبار خاصی هم برخورداره! (حداقل من اینجور فکر میکنم)
مورد چهارم: پایه CoD رو Infinity Ward تعیین می کنه و دیدیم که در CoD4 داستان رو عوض کرد... مگه قراره چقدر تو حالت پایه باشن
از اونجایی که خود IW تو مصاحبه اعلام کرده که احتمال اینکه تصمیم در آینده عوض بشه و برگردیم به WWII خیلی زیاده ... و Modern Warfar هم مطمعنا واسه همیشه در حالت پایه به سر نمیبره ...
مورد پنجم : اتفاقا مهم اینه بازی خوب از آب در بیاد یا نه... ماندگاری بازی به اینه...
وقتی استادیو سازنده عوض میشه و Infinity Ward نمیسازه دیگه مهم نیست بازی چجوری باشه چون توسط استادیو اصلی ساخته نشده ...
مورد ششم : اگر قرار بود نظر ها مون رو پیش خودمون نگهداریم ، دیگه نیازی به انجمن نبود...
نظرهایی که از واژه های "خاک بر سر" یا "حالمون به هم میخوره از" یا "ابلحه" استفاده میشه هیچ لزومی نداره زده بشه چون اگه ادامه پیدا کنه بی جنبه بازی میشه و توهینی هم بحساب میاد به اونایی که عشق WWII هستن!
مورد هفتم : اگر یک نفر از یه چیزی خوشش نیاد بهش می توپه! شما نمی تونی بگی نه... اون نظر خودشو داره... در این مورد هم که اکثریت اتفاق نظر دارن! پس دیگه تکلیف مشخصه...
جواب این قسمت رو اگه بگردی تو صحبت هام پیدا میکنی.
نظر دادن تا فحش دادن تفاوت فاحشی وجود داره!
مورد هشتم : چیزی که در رابطه با ارزش این بازی مهمه ، نظر گیمر هاست نه نظر Activision...
منظورت از گیمر ها،گیمر های این تاپیک که نیست یه وقت؟!
پستام خیلی واضح بود و نیازی به جواب گفتن نداشت. سعی کنید دفعه بعد با جواب های منطق تری بحث رو ادامه بدید ، نه صرفا فقط به ازای هر مورد یه چیزی گفته باشین...
هر پستی میتونه واضح باشه ولی دلیل بر منطقی بودن اون یا مشکل دار نبودن اون نمیشه.
فقط چند تا موضوع توی پست پایینیت وجود داره که ترجیح میدم بعضی ها شو بگم،بعضی ها شو نگم چون ربطی به بحث تاپیک ندارن.
منبع خبر؟!...
همین سایت خودمون! مصاحبه هایی که بچه ها ترجمه کردن رو ببین.
پس مهم چیه؟!... در هر صورت اسم CoD روشه...
مهم اینه که Infinity Ward ساخته قسمت پنجم رو به عهده نداره و شما هم نمیتونی بگی COD و WWII آشغالند یا ...
Treyarch جریانش فرق داره و کافیه فقط به خودت زحمت بدی و فکر کنی در رابطه با این موضوع که چرا Treyarch اومده وسط
تک تک پست ها رو خوندم...
کسی فحش نداده...
:laughing:
صحبت هایی که اخیرا شده از فحش هم بدتر بوده ... و مثل اینکه تشخیصش واست مشکله!
سعی کنید دفعه بعد با جواب های منطق تری بحث رو ادامه بدی
منم همینجور فکر میکنم و پست واضح دادن بدرد نمیخوره ...
علاقه ی خاصی هم به ادامه این بحث ندارم

Last edited by a moderator:

Rainbow

کاربر سایت
Oct 12, 2006
1,183
نام
فرزاد
دیگه پست از اینا بدتر چی میتونه باشه؟ (که همون اولی هم خودت دادی)
اینا میشه بی احترامی غیر مستقیم به طرف مقابل (و خیلی های دیگه) که به WWII علاقه مندن و عده ای هم از ترس اینکه تاپیک یک طرفه هست جرات نداشتن بیان پست بدن!

نظر خودم بود و مستقیم به خبر بر میگشت ... چون شما عشق جنگ جهانی هستی دلیل نمیشه که نظر شما (یعنی در اصل خود شما ) توهین کرده باشم... به غیر از اینکه شما خودت یکی از کارمندای Treyarch باشی :biggrin1: ...

همه هم عشق Modern War نیستن!

نه ولی بیشتر هستن...

اکثریت از این موضوع ناراحت شدن چون پست سیاوش در اول تاپیک زده شده بود و گفته بود حالش بد میشه!! بقیه هم پشت سرش ساز مخالف میزنن چون پستی بوده که توسط مدیر زده شده! و از اعتبار خاصی هم برخورداره! (حداقل من اینجور فکر میکنم)

خوب اشتباه فکر می کنی...

از اونجایی که خود IW تو مصاحبه اعلام کرده که احتمال اینکه تصمیم در آینده عوض بشه و برگردیم به WWII خیلی زیاده ... و Modern Warfar هم مطمعنا واسه همیشه در حالت پایه به سر نمیبره ...

منبع خبر؟!... ( در هر صورت اگر هم قصد برگشت داشته باشه ، مطمئنا کارش با Infinty Ward قابل مقایسه نیست )
در ضمن این به این معنیه که CoD6 هم در کار خواهد بود و فکر نمی کنم نتیجه گیری کمی باشه که کسی به خودش زحمت گذاشتن خبرش رو نداده باشه...
وقتی استادیو سازنده عوض میشه و Infinity Ward نمیسازه دیگه مهم نیست بازی چجوری باشه چون توسط استادیو اصلی ساخته نشده ...

نظرهایی که از واژه های "خاک بر سر" یا "حالمون به هم میخوره از" یا "ابلحه" استفاده میشه هیچ لزومی نداره زده بشه چون اگه ادامه پیدا کنه بی جنبه بازی میشه و توهینی هم بحساب میاد به اونایی که عشق WWII هستن!

ببین ، یه مسئله ای هست که باعث میشه خیلی ها آزار ببینن ...
چرا وقتی که همه از یه چیزی خوششون امده ، باز باید نظرشون رو برگردونن ؟!...
این گفته ها هم به هیچ وجه به طرفداران WWII بر نمی گرده... شما خودت داری به خودت میگیری...
یک از بهترین دوستام از علاقه مندان به WWII هست و تک تک رخداد هاش رو می تونه با جزئیات کامل برات بازگو کنه... بیشتر نقشه های حملات و درگیری ها رو از حفظه... اگر من توهینی کرده باشم به اون هم توهین کردم... ولی این دوستم خودش خیلی از شنیدن این خبر ناراحت شد... پس علاقه به گیم هیچ ربطی به علاقه به WWII نداره... در ضمن زیاد واقعه خوشایندی هم نبوده که بخوان حالا هی بازسازیش کنن...

جواب این قسمت رو اگه بگردی تو صحبت هام پیدا میکنی.
نظر دادن تا فحش دادن تفاوت فاحشی وجود داره!

تک تک پست ها رو خوندم...
کسی فحش نداده...

منظورت از گیمر ها،گیمر های این تاپیک که نیست یه وقت؟!

منظورم گیمر هاست ، حالا هر کسی که گیمره...
به این تاپیک و این سایت هم محدود نمیشه...
در ضمن این مورد هشتم زیاد ربطی به خبر نداشت...
فقط خواستم بگم که اگر گیمر ها برای Activision ارزشی قائل نشن ، Activision هیچی نیست... و در کل میزان اعتبار یه شرکت بازی سازی ، دقیقا میزان اعتبارش بین گیمر هاست...

پ.ن : پستام خیلی واضح بود و نیازی به جواب گفتن نداشت. سعی کنید دفعه بعد با جواب های منطق تری بحث رو ادامه بدید ، نه صرفا فقط به ازای هر مورد یه چیزی گفته باشین...

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
نظر خودم بود و مستقیم به خبر بر میگشت ... چون شما عشق جنگ جهانی هستی دلیل نمیشه که نظر شما (یعنی در اصل خود شما ) توهین کرده باشم... به غیر از اینکه شما خودت یکی از کارمندای Treyarch باشی :biggrin1: ...

نه ولی بیشتر هستن...

خوب اشتباه فکر می کنی...

منبع خبر؟!... ( در هر صورت اگر هم قصد برگشت داشته باشه ، مطمئنا کارش با Infinty Ward قابل مقایسه نیست )
در ضمن این به این معنیه که CoD6 هم در کار خواهد بود و فکر نمی کنم نتیجه گیری کمی باشه که کسی به خودش زحمت گذاشتن خبرش رو نداده باشه...

ببین ، یه مسئله ای هست که باعث میشه خیلی ها آزار ببینن ...
چرا وقتی که همه از یه چیزی خوششون امده ، باز باید نظرشون رو برگردونن ؟!...
این گفته ها هم به هیچ وجه به طرفداران WWII بر نمی گرده... شما خودت داری به خودت میگیری...
یک از بهترین دوستام از علاقه مندان به WWII هست و تک تک رخداد هاش رو می تونه با جزئیات کامل برات بازگو کنه... بیشتر نقشه های حملات و درگیری ها رو از حفظه... اگر من توهینی کرده باشم به اون هم توهین کردم... ولی این دوستم خودش خیلی از شنیدن این خبر ناراحت شد... پس علاقه به گیم هیچ ربطی به علاقه به WWII نداره... در ضمن زیاد واقعه خوشایندی هم نبوده که بخوان حالا هی بازسازیش کنن...

تک تک پست ها رو خوندم...
کسی فحش نداده...

منظورم گیمر هاست ، حالا هر کسی که گیمره...
به این تاپیک و این سایت هم محدود نمیشه...
در ضمن این مورد هشتم زیاد ربطی به خبر نداشت...
فقط خواستم بگم که اگر گیمر ها برای Activision ارزشی قائل نشن ، Activision هیچی نیست... و در کل میزان اعتبار یه شرکت بازی سازی ، دقیقا میزان اعتبارش بین گیمر هاست...

پ.ن : پستام خیلی واضح بود و نیازی به جواب گفتن نداشت. سعی کنید دفعه بعد با جواب های منطق تری بحث رو ادامه بدید ، نه صرفا فقط به ازای هر مورد یه چیزی گفته باشین...

X 20000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000تشکر

Rainbow

کاربر سایت
Oct 12, 2006
1,183
نام
فرزاد
مهم اینه که Infinity Ward ساخته قسمت پنجم رو به عهده نداره و شما هم نمیتونی بگی COD و WWII آشغالند یا ...
Treyarch جریانش فرق داره و کافیه فقط به خودت زحمت بدی و فکر کنی در رابطه با این موضوع که چرا Treyarch اومده وسط

من نمی دونم شما برام بگو...
ولی هنوز ربطش رو نفهمیدم! بازم می گم اگر کار ضعیفی از آب دربیاد هم تو کارنامه CoD می مونه و هم تو کارنامه Treyarch و نتیجه اینکه عواقبش فقط برای سازنده نیست و اسم بازی رو هم تحت الشعاع خودش قرار میده! ( دیگه نمی تونم از این واضح تر صحبت کنم! )

همین سایت خودمون! مصاحبه هایی که بچه ها ترجمه کردن رو ببین.

لینک بده با ذکر سطر و پاراگراف! اگر منبع اصلی رو هم داری خوبه! ( اینطوری منبع میدن! )
البته من نمی گم اینطوری نیست! فقط می خوام مطمئن بشم! مثل بعضی ها ( منظور شما نیستی ) نیستم که اگر یه اشتباه کردم بجای قبول اشتباه بچسبم به یه چیزی و هی بهونه و دلیل مدرک الکی بیارم!

صحبت هایی که اخیرا شده از فحش هم بدتر بوده ... و مثل اینکه تشخیصش واست مشکله!
من فکر می کنم قبول اینکه کسی به شما توهین نکرده یه ذره براتون دشواره...

منم همینجور فکر میکنم و پست واضح دادن بدرد نمیخوره ...
علاقه ی خاصی هم به ادامه این بحث ندارم

واضح بودن پست از امتیازاتشه! اگر پست واضح نباشه اصلا نباید اظهار نظر در موردش کرد و باید از ارسال کننده خواست که مطلبش رو بهتر توضیح بده تا احیانا سو تفاهمی بوجود نیاد...
شما که سابقتون بیشتره ، باید بهتر بدونید...

-----------------------------------------------------------------

پ.ن: من دیگه حوصله جر و بحث ندارم. خیلی کاری های واجبتری دارم. بحث هم صد در صد بی نتیجه هست. چون اصلا بحث بر سر دو موضوع جدا از هم ( علاقه به بازی ، علاقه به WW2 ) هست که فکر نمی کنم فصل مشترکی با هم داشته باشن و هر دوشون رو بشه تو یه درجه بررسی کرد و به نتیجه مشخصی رسید.
منم از اول سعی کردم همین رو به شما بفهمونم ، ولی شما حاضر به قبول این موضوع نیستید.

آخرین ویرایش:

Saman

Administrator
Sep 22, 2005
1,069
سعی کنن دوستان اگه نظری میدن،به نظرات بقیه احترام بزارن چرا که من خودم شخصا با احمد هم عقیده هستم و کسی که عشق Wwii داشته باشه این موضوع رو کاملا درک میکنه.

خُب ما به عقیده‌ی تو که بی‌احترامی نکردیم. فقط عقیده‌ی خودمونو گفتیم. تو گفتی Wwii رو دوست داری، ما هم گفتیم ازش خسته شدیم. حالا مشکل کار کجاس؟

فقط نظراتتون پیش خودتون بمونه یا اگه میدین بر خلاف این خبر و نظرات بقیه نباشه

هان؟!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر