Call of Duty 5 برگشت به جنگ جهانی دوم

rezaigi2004

کاربر سایت
Dec 2, 2006
3,022
نام
رضا محمودی
بله..
Treyarch اعلام کرد عنوان Call of Duty 5 به زمان World War II بر میگردد و از منابع نزدیک الام شده این عنوان در دو حالت First-Person Shooter یا Third-Person Shooter خواهد بود و هنوز تصمیم دقیق برای این امر گرفته نشده است همچنین این بازی فعلا فقط برای X360 , PS3 تایید شده است!

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
اه اه... دلم میسوزه... بابا ول کنید این جنگ دوم رو کشتین مارو، خفمون کردین.. حالم بهم میخوره Thompson دست بگیرم نازی بکشم برم جلو.. خسته نمیشن اینا... اه اه اه اه اه اه اه اه اه اه ....

Victarion

Loyal Member
Oct 25, 2006
8,922
البته یه عده هستن که معتاد WW2 هستن مثل خودم :D همون طور که خیلی ها معتاد wow و CS و خیلی بازیهای دیگه هستن .. یه عده هم هستن که جونشون برای ww2 در میره
نمی دونم چرا ولی بازیهای مربوط به ww2 برای من خسته کننده نمیشه
البته خدا کنه این دفعه جنگ امریکا و ژاپن هم توش باشه چون دیگه خیلی زیاد تو اروپا گشتیم با این بازی :D

Hooshi

کاربر سایت
May 8, 2007
1,082
نام
Houshang
البته یه عده هستن که معتاد WW2 هستن مثل خودم :D همون طور که خیلی ها معتاد wow و CS و خیلی بازیهای دیگه هستن .. یه عده هم هستن که جونشون برای ww2 در میره
نمی دونم چرا ولی بازیهای مربوط به ww2 برای من خسته کننده نمیشه
البته خدا کنه این دفعه جنگ امریکا و ژاپن هم توش باشه چون دیگه خیلی زیاد تو اروپا گشتیم با این بازی :D
مثل من:biggrin1:
ولی بايد در نقش سرباز های المانی باشيم اخه تکراری شده:love:

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
اينا كه اين همه به جنگ جهاني علاقه دارند خدا كنه حداقل جنگ جهاني 3 هم بشه :biggrin1:كه ديگه كمي از روند تكراري بودن در بياد ولي خدا ميدونه اگه جنگ جهاني سوم بشه اين بازي ساز ها يه 10 سالي بازيچه ي خودشون قرار ميدند :laughing:

StaR

کاربر سایت
Nov 13, 2007
890
نام
امیرحسین
از همون اول هم معلوم بود این Treyarch کاری بلد نیست بکنه. ما تازه به جنگ مدرن عادت کردیم باز اینا میرن به گذشته تازه بازی هم اول شخص هم سوم شخص دیگه call of duty مثل گذشته نمیچسبه

Neo

کاربر سایت
Sep 27, 2005
1,542
نام
احسان
من اول با مدرن شدنش موافق نبودم ولی وقتی انقدر تمیس از اب درومد حالا میگم فرقی نمیکنه فقط قشنگ باشه و از همه مهمتر برای Pc هم بیاد ...

zxc0012004

Da Spirit of Eternity - مدیر سابق
Loyal Member
Sep 30, 2005
1,289
نام
احمد
اه اه... دلم میسوزه... بابا ول کنید این جنگ دوم رو کشتین مارو، خفمون کردین.. حالم بهم میخوره Thompson دست بگیرم نازی بکشم برم جلو.. خسته نمیشن اینا... اه اه اه اه اه اه اه اه اه اه ....

اِ چرا ؟
اتفاقاً تفنگ های خسته مث همین Thompson یا مثلاً PPsH خیلی حال می دن
کلاً جنگ دوم خیلی زیباست

البته هرچی مربوط به گذشته باشه (یا حتی فلش بک باشه) زیباست

مثلاً توی همین CoD 4: MW تا اینجایی که من اومدم (وسطای ACT II) زیباترین مرحله ای که داشته همونی بود که به 15 سال قبل و ماجرای چرنوبیل فلش بک می کرد
بهر حال
جنگ دوم جهانی مملو از وقایع تاریخی جالبه که دیدنشون توی این بازی ها می تونه خیلی جالب باشه

اصلاً یکی از مواردی که من توی فیلم های سینمایی من بهش علاقه دارم، همین WWII ـه
یسری از بهترین فیلم هایی که من دیدم تا از همین جنگ هستن. مثلاً Saving Private Rayn ی که نبرد تاریخی نورماندی رو روایت می کنه، یا مثلاً همین Der Untergang ـی که ماجرا رو از طرف مقابل، یعنی از سمت آلمان نازی حکایت می کنه و در صدر همه ی اینا Schindler's List که دیگه داستانش بر همگان هویداست

جمع مطلب اینکه WWII خیلی باحاله
من هرچی فیلم و بازی از این واقعه ی تاریخی ببینم و یا هر چی کتاب ازش بخونم سیر نمی شم

Mil@D-777

کاربر سایت
Jul 16, 2006
950
نام
میلاد
من خودم از دنياي جنگ جهاني دوم خوشم مي ياد ولي با COD4 ديگه به دنيا عادت كردم و اصلا دوست نداشتم برگرده به زمان گذشته ولي كار خود Infinity Ward اين كارو مي كرد نه اين شركت فاجعه .

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
اِ چرا ؟
اتفاقاً تفنگ های خسته مث همین Thompson یا مثلاً PPsH خیلی حال می دن
کلاً جنگ دوم خیلی زیباست

البته هرچی مربوط به گذشته باشه (یا حتی فلش بک باشه) زیباست

مثلاً توی همین CoD 4: MW تا اینجایی که من اومدم (وسطای ACT II) زیباترین مرحله ای که داشته همونی بود که به 15 سال قبل و ماجرای چرنوبیل فلش بک می کرد
بهر حال
جنگ دوم جهانی مملو از وقایع تاریخی جالبه که دیدنشون توی این بازی ها می تونه خیلی جالب باشه

اصلاً یکی از مواردی که من توی فیلم های سینمایی من بهش علاقه دارم، همین WWII ـه
یسری از بهترین فیلم هایی که من دیدم تا از همین جنگ هستن. مثلاً Saving Private Rayn ی که نبرد تاریخی نورماندی رو روایت می کنه، یا مثلاً همین Der Untergang ـی که ماجرا رو از طرف مقابل، یعنی از سمت آلمان نازی حکایت می کنه و در صدر همه ی اینا Schindler's List که دیگه داستانش بر همگان هویداست

جمع مطلب اینکه WWII خیلی باحاله
من هرچی فیلم و بازی از این واقعه ی تاریخی ببینم و یا هر چی کتاب ازش بخونم سیر نمی شم

دنیا جنگهای دیگه ای هم بخودش دیده! نمونش همین جنگهای اخیر امریکا! خود امریکا از زمان اتمام جنگ جهانی همیشه اینور اون ور در جنگ بوده! من خسته شدم برای اینکه انقدر که بازی مربوط به جنگ دوم ساخته شده مربوط به هیچ چیز دیگه ای ساخته نشده! اگر تمام بازیهایی که به جنگ دوم مربوط میشن رو جمع کنیم یکجا از تعداد بازیهای دیگه در تمام ژانرها به مراتب بیشتره!!!! من منکر این نیستم که این یک ترنینگ پوینت در تاریخ بوده.. اما خسته شدم بقول یکی از دوستان انقدر برلین رو فتح کردم... جنگ خلیج بقدر کافی ریسورس برای ساختن همه چیز داره! جنگ افغانستان و عراق که هنوزم میشه گفت تموم نشده بقدر کافی المان داره.. هل حتی نبردهایی که تو سومالی و اونورا انچام دادن هم هست. خیلی هم ناراحتن جنگ جهانی دوم بسازن با سلاحها و کامو های امروزی با تجهیزات امروزی... من خسته شدم.. خسته ... خیلی خسته.. انقدر خسته که هرکی جلوم راجع به جنگ دوم حرف میزنه دلم میخواد با قیچی ریز ریزش کنم... خیلی کند.. خیلی خیلی کند... انقدر کند که از درد و زجری که میکشه زیر دستم جون بده... خون بده... جون بده....

50016419.JPG

not name

کاربر سایت
Dec 4, 2007
42
قربونت حرف درستی زدی . آخه من نمیدونم تا کی میخوان کشش بدن باور کنید اگه ما به جنگ جهانی دهم برسیم ( که عمرا ) اینا رو همون دوم گیر میکنن نه اینکه آلمان توش فتح میشه خوششون میاد .
بعد یه سوال بی ربط دارک جان این عکس خون چیه آخه آدم انقدر خشن خونسردی تو حفظ کن اگه زنده بودیم 2010 2011 با cod6 بازی میکنیم حالشو میبریم .

آخرین ویرایش:

!AtMoSpHeRe

کاربر سایت
Nov 19, 2005
2,424
از نظر منم خیلی عالیه حداقل به خاطراتی که از WWII دارم احترام میزارم...

اخ اخ،یادش بخیر با Moh:AA روی PC چه دورانی داشتیم! :love:
بابا ول کنید این جنگ دوم رو کشتین مارو، خفمون کردین.. حالم بهم میخوره Thompson دست بگیرم نازی بکشم
سیاوش،تا وقتی WWIII رخ نده ساخت جنگ جهانی دوم ادامه پیدا میکنه! (بعدشم اگه Activision یی چیزی باقی مونده باشه ساخته میشه!!)
تو هم Thompson دست نگیر مجبوری مگه؟ :biggrin1:

xbox360

کاربر سایت
Jun 16, 2006
412
نام
پوریا
دنیا جنگهای دیگه ای هم بخودش دیده! نمونش همین جنگهای اخیر امریکا! خود امریکا از زمان اتمام جنگ جهانی همیشه اینور اون ور در جنگ بوده! من خسته شدم برای اینکه انقدر که بازی مربوط به جنگ دوم ساخته شده مربوط به هیچ چیز دیگه ای ساخته نشده! اگر تمام بازیهایی که به جنگ دوم مربوط میشن رو جمع کنیم یکجا از تعداد بازیهای دیگه در تمام ژانرها به مراتب بیشتره!!!! من منکر این نیستم که این یک ترنینگ پوینت در تاریخ بوده.. اما خسته شدم بقول یکی از دوستان انقدر برلین رو فتح کردم... جنگ خلیج بقدر کافی ریسورس برای ساختن همه چیز داره! جنگ افغانستان و عراق که هنوزم میشه گفت تموم نشده بقدر کافی المان داره.. هل حتی نبردهایی که تو سومالی و اونورا انچام دادن هم هست. خیلی هم ناراحتن جنگ جهانی دوم بسازن با سلاحها و کامو های امروزی با تجهیزات امروزی... من خسته شدم.. خسته ... خیلی خسته.. انقدر خسته که هرکی جلوم راجع به جنگ دوم حرف میزنه دلم میخواد با قیچی ریز ریزش کنم... خیلی کند.. خیلی خیلی کند... انقدر کند که از درد و زجری که میکشه زیر دستم جون بده... خون بده... جون بده....

50016419.JPG
سیاوش جون خشن با ماجرا برخورد کردی!!!
بالاخره هرکی نظری داره (من میخواستم بگم از این خبر خوشحالم با حرفی که سیاوش زد دیگه میترسم بگم WWII خوبه)!!!:cheesygri

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر