Call of Duty 4: Modern Warfare - Xbox360 version

civilization2007

کاربر سایت
Aug 10, 2007
78
نام
علی نفری
شاید گرافیکش اندازه اسمش رونبر نباشه (منظور همان Crysis بود :biggrin1: )
پ.ن. باشه تا بعضی ها ( EA رو میگم :biggrin1: ) یاد بگیرن FPS یعنی چی :).
میگم انگار هری پاتر زیاد میخونیااااااااااا:biggrin1::biggrin1: انگار شما تا حالا battlefield بازی نکردید که اینجوری درمورد EA حرف میزنید:confused:

StaR

کاربر سایت
Nov 13, 2007
890
نام
امیرحسین
این بازی واقعا فوق العاده بود ولی..
فقط تو گرافیک چمناش و درختاش یه کم مشکل داشت . من این بازی رو رو وترن رفتم اما فقط 450 تا اچیومنت داد
به نظر من زمان بازی هم خوب بود و نه زود تموم شد و نه خیلی طولانی بود .تو cod3 شورشو در اورده بودن این قدر طولانی بود ادم زده میشد

Spotter

کاربر سایت
Aug 7, 2007
438
نام
Peyman
سلام، من تو مرحله ی All Gilled Up با درجه ی سختی وترن گیر کردم. اونجایی که باید منتظر بمونیم تا هلیکوپتر برسه! کسی میدونه استراتژی این مرحله چیه؟ کجا باید کاور بگیرم؟!

StaR

کاربر سایت
Nov 13, 2007
890
نام
امیرحسین
سلام، من تو مرحله ی All Gilled Up با درجه ی سختی وترن گیر کردم. اونجایی که باید منتظر بمونیم تا هلیکوپتر برسه! کسی میدونه استراتژی این مرحله چیه؟ کجا باید کاور بگیرم؟!
سلام
من یک استراتژی خوب برای اون مرحله دارم.مرحله واقعا سختیه خوب..
وقتی کاپیتان رو رو زمین میزاری برو اون بمب هارو اطراف به خصوص اونجاهایی که نزدیک پیاده شدن دشمنان با هلکوپتر بذار
بعد تا قبل اینکه دشمنا بیان برو از پشت چرخ و فلک سمت راست پشت اون وسیله که سقف داره کنار یک دخت سنگر بگیر
سلاح هاتو پر کن و در حالت نیم خیز صبرکن تا بیان
وقتی دشمنا مین فقط یک راه دارن تا به تو برسن و توهم با اسنایپ میزنی...ولی اگه از دستت در برن تو چمنا مخفی میشن و نمی تونی بزنی.. نارنجکاهم که خودت میدونی....نصف دشمنا نمیفهمن تو اونجایی و کاپیتان همرو میزنه و وقتی هلکوپتر اومد سریع اسلحه تیربارو بگیرو و کاپیتان رو از تو چمنا ور دار سوار هلکوپتر شو .من حداقل 15 بار تو این مرحله مردم
این مرحله خیلی باحاله مخصوصا اونجایی که با تانک از کنارت رد میشن..
قلب من تاپ تاپ میزد:wow:

Saman

Administrator
Sep 22, 2005
1,069
عدم امکان پناه‌‌گیری پشت در و دیوار توی COD4، مثل نداشتن Car Damage توی GT5ـه! :biggrin1:
واقعا نبودن این قابلیت گند زده به گیم‌پلی بازی. دوباره هوس کردم برم وگاس بازی کنم که هنوزم به نظرم بهترین
FPS روی کنسول 360 هست.

fly

کاربر سایت
Jun 30, 2007
214
نام
کوروش
حیف این بازی که این جوری نیست.(پناه گرفتن پشت در و دیوار).اگه به بازی اضافه می شد خیلی عالی بود.

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
عدم امکان پناه‌‌گیری پشت در و دیوار توی COD4، مثل نداشتن Car Damage توی GT5ـه! :biggrin1:
واقعا نبودن این قابلیت گند زده به گیم‌پلی بازی. دوباره هوس کردم برم وگاس بازی کنم که هنوزم به نظرم بهترین
FPS روی کنسول 360 هست.

ولی من فکر کنم halo 3 یه چیزه دیگس !

Ali-360

کاربر سایت
Feb 14, 2007
1,140
نام
شک داری؟؟؟ گفتم که علی
سامان جان عدم پناه گرفتن هم زیاد به بازی گند نزده ، چون پناه گرفتن تو بازی اول شخص زیاد جالب نمیشه مگر مثل R6 به سوم شخص تبدیل شه که یه جوری میشه
به نظر من که عالی بود تنها مشکلش کوتاه بودن بود

StaR

کاربر سایت
Nov 13, 2007
890
نام
امیرحسین
FPS روی کنسول 360 هست.
منم دارم وگاسو از اول بازی میکنم
ولی اگر این قابلیت وجود داشت دیگه نمیشد بگید call of duty هدف سازندگان القای حس نفس گیر بودن جنگ باظاهری جدید رو داشتن که موفق شدن
اگه کسی cod3 رو بازی کرده متوجه میشه طولانی بودن بازی چه ضربه ای به اون میزنه..:((

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,800
نام
امین
FPS روی کنسول 360 هست.

به نظر من اصلا نیاز نداره بازی اون قدرها هم سخت نیست (برخلاف وگاس)!
با همین نشستن و جون گرفتن کارت راه میافته...

Metal Gear Solid

کاربر سایت
Sep 30, 2005
1,147
این پناه گرفتن پشت ماشین ها هم مصیبتی است.تا میخوای پناه بگیری دشمنی که راکت لانچر دارد بقیه اعضای گروهت رو ول میکنه و صاف لانچر رو میزنه طرف ماشین ! :D
ولی من وقتی هدشات میکنم از جلوه خون واقعا لذت می برم.

-----------
اگر کسی استراتژی در زمینه 0bjective موسوم به Get The LZ بعد از ماموریت اسنایپر بودن در گذشته دارد در Spoiler به من انتقال دهد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر