Borderlands 2 | Xbox 360 [پست اول تاپیک خوانده شود]

hitman rocker

کاربر سایت
Apr 19, 2008
718
نام
arash
اشتباه میکنی ... تو یه کوئیست رو کامل کن بعد بیا بیرون از بازی ... درضمن میتونی تراول کنی به جایی که میخوای بازی رو از اونجا شروع کنی ...
بازی رو پیشنهاد میکنم ادامه بده چون از ریج خیلی بهتره
نه داداش حتما نبید کوئست رو کامل بره بزنه quit خوده بازی سیو میشه!!!! ایشون با بازی حال نکرده داره بهونه میاره!!!

ZのMBiE

کاربر سایت
Oct 19, 2009
2,948
نام
SaDegh
ممنون
ولی دیگه پرونده این بازی برام بسته شد
از اولش هم با محیط بازی حال نمیکردم
با این افتضاح هم که تو سیو بازی انجام دادن دیگه کنار گذاشتنش واجب شد :cross:
كجاش افتضاحه؟:-/
من اين همه بازي كردم مشكلي نداشتم, هر وقت از بازي بيرون ميريد هر location براي خودش spawn point داره اگه دوباره وارد بازي شيد شمارو از اونجا مياره كه خيلي هم عاليه ميتوني ammo و... بخري
درضمن rage اصلا نميتونه نزديك به borderlands بشه از همه لحاظ ضعيف تره ( با اينكه مقايسشون انچنان درست نيست)

METRO_2034

کاربر سایت
Oct 29, 2010
2,882
كجاش افتضاحه؟:-/
من اين همه بازي كردم مشكلي نداشتم, هر وقت از بازي بيرون ميريد هر location براي خودش spawn point داره اگه دوباره وارد بازي شيد شمارو از اونجا مياره كه خيلي هم عاليه ميتوني ammo و... بخري
درضمن rage اصلا نميتونه نزديك به borderlands بشه از همه لحاظ ضعيف تره ( با اينكه مقايسشون انچنان درست نيست)

بگو خوب ایشون از بازی خوشش نیومده سیو رو بهونه کرد! بازی هیچ گونه مشکل سیوی نداره!

انتظار دارن وسط بیابون که میرن بیرون دشمنا رو کشتن یه رب بعد بازی رو اجرا میکنن دقیقا از همون نقطه بیاد! در صورتی که مکان داره این اسپان شدن و بعدش من گفتم هرکی میخواد اینجوری نشه وقتی میخواد از بازی بیرون بیاد بره تو یه منطقه جدید.

من که 36 ساعت رفتمش تا الان لول 29 هستم تا الان فوق العاده بوده بازی بدون هیچ مشکلی. (شاید یکی 2 تا باگ که دشمنا گیر کردن توش که مهم نیست اصلا تو این همه لذتی که داشته بازی )

Black Operate

کاربر سایت
Nov 30, 2010
185
نام
خیام
آقا این بازی چرا انقدر عجیبه ؟

محیط بازی و گرافیکش رو نمیشه ارتباط بر قرار کرد حالا این به کنار گیم پلی بازی عجیب تره !

الان من همون اوایل بازی که level 2 هستیم و تازه سیستم شیلد رو رو میده هستم . به یکی رسیدم که بمب پرت میکنه . طرف 1 بمب میندازه 130 تا شیلد من از بین میره و پر شدنش هم کلی طول میکشه بمب دوم رو که میندازه کل خونم میپره . تازه 2 نفر هم هستن . من که میخوام بهشون تیر بزنم یه خشاب رو روش خالی میکنم شاید بگم 10 % از خون طرف کم میشه ! درجه سختی رو نرمال هست . چیزی در حدود 10-15 بار این یه تیکه رو مردم !

بازی رو باید easy بذاریم ؟ من رو حساب حرف بچه ها که از بازی تعریف میکنند و نمره ی بالایی آورده خیلی دوست دارم حتما بازیش کنم ولی تا الان که خیلی رو مخ بوده

Al!reza

کاربر سایت
Jul 27, 2011
7,549
نام
Alireza
این باس که شما گیر کردی چند تا کوئیست جلو تر یه دشمن خیلی ضعیف خواهد بود !!!
همه اینا یه راه کشتن دارن که خیلی خیلی آسونه !
شما از دور بزنش برو پشت اون سنگ ها کاور بگیر ... داشتی میمردی یه دونه از اون معمولی هارو بکش ریسپانس شی باز ادامه بده ....
کلا Borderlands درجه سختی نداره

saeedscorpion

کاربر سایت
Mar 28, 2010
1,682
نام
saeed
این باس که شما گیر کردی چند تا کوئیست جلو تر یه دشمن خیلی ضعیف خواهد بود !!!
همه اینا یه راه کشتن دارن که خیلی خیلی آسونه !
شما از دور بزنش برو پشت اون سنگ ها کاور بگیر ... داشتی میمردی یه دونه از اون معمولی هارو بکش ریسپانس شی باز ادامه بده ....
کلا Borderlands درجه سختی نداره

فکر کنم بازی و تموم نکردی که میگی درجه سختی نداره تازه تموم کنی مود true vault hunter باز میشه که همون hard به بالا هستش ...

ZのMBiE

کاربر سایت
Oct 19, 2009
2,948
نام
SaDegh
فکر کنم بازی و تموم نکردی که میگی درجه سختی نداره تازه تموم کنی مود true vault hunter باز میشه که همون hard به بالا هستش ...
بعد اون يه 2.5 playthrough باز ميشه سختره:d
--
Blackoperate :شما چجوري با لول ٢ رسيدي اونجا:d

Al!reza

کاربر سایت
Jul 27, 2011
7,549
نام
Alireza
نه تموم نکردم هنوز ... خُب شماره قبلی هم تقریبا همچین چیزی بود ... اول بازی رو شروع میکردی خودت لول ـت 35 اینا بود دشمنا ضعیف ترین ـشون 38 بودن ...فکر کنم فقط یه اسم گذاشتن روش !
دوستان این کوئیست هایی که بلاک میشن رو چه جوری باید رفت ؟ الان من یه کوئیست رو رفتم (همونی که سه تا مجسمه رو باید آتیش بزنی ) زده بلاک ! ...

Black Operate

کاربر سایت
Nov 30, 2010
185
نام
خیام
Blackoperate :شما چجوري با لول ٢ رسيدي اونجا:d

چطور زود رسیدم ؟

دومین ماموریت هست دیگه بعد از اینکه چشم اون رباترو پس میگیرم غول دوم میشه همین که بمب میندازه !

این از راه دور تیر زدن که فایده نداره فکر کنم باید 100 تا تیر روش خالی کنم تا یه ذره خونش کم بشه

EditEhsan

کاربر سایت
Feb 10, 2008
650
نام
Ehsan
تو ماموریت A Train to Catch , آخرش یه رباط بزرگ هست به اسم Wilhelm
هرچی میزنمش آخراش که میرسه این رباطهای پرنده میخوان و سپرش رو پر میکنن . قاعدتا نباید اونو بزنم .
چجوری باید شکستش بدم ؟

آخرین ویرایش:

ZのMBiE

کاربر سایت
Oct 19, 2009
2,948
نام
SaDegh
چطور زود رسیدم ؟

دومین ماموریت هست دیگه بعد از اینکه چشم اون رباترو پس میگیرم غول دوم میشه همین که بمب میندازه !

این از راه دور تیر زدن که فایده نداره فکر کنم باید 100 تا تیر روش خالی کنم تا یه ذره خونش کم بشه
اون ٢ برادرارو ميگي ديگه(boom and bewm)؟ بله زود رفتيد ،شما يه كم ماموريت فرعي انجام بده بعد برو اونجا, لولت كه بالاتر رفت ميتوني راحت بكشيشون

Al!reza

کاربر سایت
Jul 27, 2011
7,549
نام
Alireza
چطور زود رسیدم ؟

من لول 4 5 رسیدم اونجا
راه کشتنش هم اینکه بری اونی که نشته پشت اون بمب افکن رو بکشی بعد با کمب اون بمب افکن بزنی بترکونی بقیه رو چون بعد از کشتن اون یه گله آدم از اون ور میاد ...

EditEhsan

کاربر سایت
Feb 10, 2008
650
نام
Ehsan
من Wilhelm رو شکست دادم .
اگه دوباره به اون منطقه برم , دوباره ظاهر میشه یا اگه بخوام ببینمش باید یه بار دیگه بازی رو شروع کنم ؟

ZのMBiE

کاربر سایت
Oct 19, 2009
2,948
نام
SaDegh
من Wilhelm رو شکست دادم .
اگه دوباره به اون منطقه برم , دوباره ظاهر میشه یا اگه بخوام ببینمش باید یه بار دیگه بازی رو شروع کنم ؟
Wilhelm رو من امتحان نكردم ولي قاعدتا بايد مثل باس ها ي ديگه مياد نياز نيست از اول شروع كني

gamekhor2007

کاربر سایت
Jan 3, 2007
1,643
نام
رضا
خوب بازی رو با لول 32 تموم کردم.بعد از این همه مدت که بازی خوبی نیومده بود بازی کردنش حال داد و البته باگهایی تو بازی بود.دوستان برای رد کردن ماموریت باید لول ماموریت رو حتما نگاه کنید بعد برید که به مشکل نخورید

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر