Borderlands 2 | Xbox 360 [پست اول تاپیک خوانده شود]

Al!reza

کاربر سایت
Jul 27, 2011
7,549
نام
Alireza
این بازی حرف نداره اما من به خاطر سیستم مزخرف سیو اش ولش کردم

باید ساعت ها پایش بشینی نمی شه نیم ساعت بازی کرد بعد پاشی بری به کارت برسی
متر به متر چک پوئینت داره بازی ...
مشکل سیو نداشتم تاحالا ...
به سختي (٣ تا لول ٤٧-٤٨ بوديم ) اين
Terramorphous the Invincible
تونستيم بكشيم خيلي سخت بود
:d
از باس آخر شماره یک دقیقا چه قدر سخت تر ـه ؟:D
اسپویل نکنی زیاد !:D

ash!ash

کاربر سایت
Jun 13, 2012
237

من الان می رم یک ماموریت، بعدش بعد مثلا نیم ساعت بازی از بازی میام بیرون، دوباره که می رم توی بازی از همون جای اولم spawn می شم نمی رم جای آخری که بازی رو بستم و save and quit زدم

METRO_2034

کاربر سایت
Oct 29, 2010
2,898
میدونم منظور اینایی که میگن مشکل سیو دارم چیه ، مثلا یه منطقه تا وسطش میکشید میرید جلو بعد سیو میشه میاد بیرون میاد از اول منطقه دشمنا هم زندن! بهترین کار اینه وقتی میخواید از بازی بیاید بیرون تراول کنید یه منطقه دیگه که بعد لود میشه بازی دقیقا از همون نقطه شروع بشه

---------- نوشته در 09:32 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:30 PM ارسال شده بود ----------

من الان می رم یک ماموریت، بعدش بعد مثلا نیم ساعت بازی از بازی میام بیرون، دوباره که می رم توی بازی از همون جای اولم spawn می شم نمی رم جای آخری که بازی رو بستم و save and quit زدم

اصلا 1 ساعت بازی کنی ول کنی هیچ لذتی نداره این بازی اگه وقتشو نداری بزار یه موقع که وقتت خالیه حداقل یه نصفه روز کامل بعد بشین پاش بازی کن

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
بابا این چرا اینجوریه :D
من :
اول بازی اون دوتا برادرا رو کشتم CLAPTROP ـه کیه اونم گم کردم بعدش سیو کردم خاموش کردم دوباره که رفتم دوباره باید با برادرا بجنگم در صورتی که اابجکتیوم پیدا کردن روباته :|
باگه!؟

ZのMBiE

کاربر سایت
Oct 19, 2009
2,948
نام
SaDegh

باس اخر در مقليسه با اين كه مثل اب خوردنه وقتي ميرسي بهش متوجه ميشي، اين تا لولتون ٤٥ به بالا نرفته طرفش نريد:دي (به طور نرمال ٥٠ هست لولش )يه ضربه ميزنه جونت خالي ميشه يا پرتت ميكنه ميفتي بيرون ميميري:d
اينم بگم كه به طور كلي همه باس ها دوباره زنده ميشن هميشه ميتونيد بكشيدشون
Jaki:
شما اون مرحله رو تا اخر نرفتي بايد ادامه ميدادي ، claptrap هم جلو تر بريد هستش، اگه اشتباه نكنم شما اخر مرحله با يه باس به نام Flynn بايد مبارزه مني بعدش تموم ميشه

آخرین ویرایش:

Nevan

کاربر سایت
Feb 25, 2011
3,027
نام
morteza
من لول ١٨-٢٠ بودم رسيدم اونجا ، معلومه نميتونيد بكشيدش تنها راحش اينه كه مرحله فرعي هارو بريد ، شما اينجوري پيش بري نميتوني بازيرو تموم كني. مثلا دوستاي من با لول ٢٤ رسيده بودن مرحله اخر نميتونستن جلو تر برن من لولم بالا بود كمكشون كردم تموم كنن

کشتمش! توسط یه Hand Canon ـه خفن! یه اسلحه ی کلاس Pistol بود داشت تو Inventory خاک می خورد، گرفتمش لعنتی سلاخی کرد همه رو! :D کلا تمرکز روی ماموریت های فرعی بیش از حده، این موضوع یه خورده آزار میده آدم رو....

پ.ن: عاشق شخصیت Lilith و Tiny Tina شدم! :D

arash9

کاربر سایت
Sep 17, 2011
372
تو مرحله the man who would be jack قسمت upload samples to angel علامت ابجکت رو مپ میاره ولی هیچ جایی نیست که نزدیکش شی کسی عکس یا فیلمی از اون قسمتش داره ؟. فقط یه دره که اونم به هیج جوری باز نمیشه

METRO_2034

کاربر سایت
Oct 29, 2010
2,898
کلا تمرکز روی ماموریت های فرعی بیش از حده، این موضوع یه خورده آزار میده آدم رو....

پ.ن: عاشق شخصیت Lilith و Tiny Tina شدم! :D

اره تعدادی بالان ولی اینو هم ببین تنوعشون هم بالان و اصلا تکراری نمیشن مثل هم دیگه و هم اینکه ماموریت های اصلی در عوض هم طولانیه هم اثرگذارتر.

Lilith کلا هم طراحیش عالیه هم صداگذاریش :D ولی تینی تینا شخصا از صداش خوشم نیومد میتونست بهتر باشه

Nevan

کاربر سایت
Feb 25, 2011
3,027
نام
morteza
اره تعدادی بالان ولی اینو هم ببین تنوعشون هم بالان و اصلا تکراری نمیشن مثل هم دیگه و هم اینکه ماموریت های اصلی در عوض هم طولانیه هم اثرگذارتر.

Lilith کلا هم طراحیش عالیه هم صداگذاریش :D ولی تینی تینا شخصا از صداش خوشم نیومد میتونست بهتر باشه

آره تنوع شون خوبه، اما سازنده ها خیلی روی ماموریت های فرعی مانور میدن. یه جورایی که جای ماموریت های اصلی رو میگیره. مثلا اسکایریم رو مثال میزنم، شما می تونستی یه دونه ماموریت فرعی هم نری اما تا پایان بازی مشکلی نداشته باشی، کلا ماموریت فرعی اسمش روشه و "اختیاری" هست نه اینکه بازی کننده مجبور باشه اونا رو انجام بده. الان دوباره من به یه غول بر خوردم اما چون لول ام 14 هست نمی تونم بکشمش.

صدای Tiny Tina هم خوبه بد نیست! :D صدای لیلیث و شخصیت پردازیش که شاهکاره!

!?Sup'
:d

چه فرقی بین لول ها هست ؟
میشه از اسلحه های قویتر استفاده کرد یا قدرت دمیج هم زیاد میشه ؟

بعضی از اسلحه ها هستن که باید به لول خاصی رسیده باشی تا بتونی ازشون استفاده کنی. کلا لول آپ شدن به درد همین اسلحه ها و گرفتن Skill Point می خوره. به طور کل عناصر نقش آفرینی بازی خیلی کم رنگ هستن.

Ardi360

کاربر سایت
Jun 10, 2008
1,476
نام
اردلان
اقا وجدانن بازی رو یه نفره میشه تموم کرد؟:d
ما جی تگ هستیم لایو و اینا رو کلا باید بیخیال شیم ، اگر میشه یه ندایی بدین وقت بزاریم پاش اگر نه هم که اعصابمون رو خرد نکنیم
مورد بعدی اینکه گرافیک cel shade بودن بازی یه کم تو ذوق نمیزنه تو مبارزات و اینا ؟

ZのMBiE

کاربر سایت
Oct 19, 2009
2,948
نام
SaDegh
ما جی تگ هستیم لایو و اینا رو کلا باید بیخیال شیم ، اگر میشه یه ندایی بدین وقت بزاریم پاش اگر نه هم که اعصابمون رو خرد نکنیم
مورد بعدی اینکه گرافیک cel shade بودن بازی یه کم تو ذوق نمیزنه تو مبارزات و اینا ؟
يكي از نكات مثبت بازي همين گرافيكشه.واقعا محيط و اتمسفر بازي عاليه .
تنوع اسلحه ها هم جالبه خيلي كم پيش مياد تكراري بشه
تك نفره هم ميشه تموم كرد فقط مرحله فرعي ها رو بريد تا مشكلي پيش نياد براتون
بدترين مشكل بازي اينه كه ammo همش گرون ميشه الان من لول ٤٨ هستم دهنم صاف شده :|:d

Nevan

کاربر سایت
Feb 25, 2011
3,027
نام
morteza

اگه می خوای یه نفره تموم کنی باید حواست به ماموریت های فرعی هم باشه، هر از چند گاهی یه ماموریت فرعی برو که لول آپ بشی. گرافیک Cell Shade هم برای من که توی ذوق نزد، در واقع لذت بخش هم بود. مبارزات هم اونفدر هیجان انگیز هستن و بازی اونقدر خشونت داره که به سل شید توجه نکنین! :D

Ardi360

کاربر سایت
Jun 10, 2008
1,476
نام
اردلان
ممنون از همه کسایی که جواب دادن ولی گرافیک cell shade یه جورایی به درد یه بازیهای مثل walking dead میخوره . تو بازی اول شخص یه جوریه . مثلا اون حس اصابت تیر به دشمن و خون و اینا رو حس میکنید توش؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر