PlayStation Bloodborne

سازنده
From Software
تاریخ انتشار
March 2015
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
Bloodborne

بازی جدید FROM SOFTWARE به کارگردانی خود میازاکی معرفی شد .
بازی به صورت انحصاری برای PS4 عرضه خواهد شد .

======================================

بازی توسط
SCE Japan Studio
From Software
توسعه و ساخته میشود.

سال عرضه ی بازی 2015 اعلام شده است .

=========

توجه:
در این تاپیک بحث:

درمورد داستان و مراحل بازی فقط در تگ اسپویلر!
در مورد ریجن ممنوع!
در مورد قیمت بازی ممنوع!
در مورد کدام فروشگاه بازی رو آورده و کدام فروشگاه معتبره ممنوع!

آخرین ویرایش:

s_silent

کاربر سایت
Sep 28, 2012
139
یه دروازه هست روی پلی که با اولین باس فایت بازی مبارزه میکنیم ، بااین که تقریبا به اخر بازی رسیدم این دورازه همچنان بستس . اصلا باز میشه ؟

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,973
نام
نـــــــویـــــــــد
یه دروازه هست روی پلی که با اولین باس فایت بازی مبارزه میکنیم ، بااین که تقریبا به اخر بازی رسیدم این دورازه همچنان بستس . اصلا باز میشه ؟

خیر اون دکوریه کلا

k2napster

کاربر سایت
Oct 13, 2012
66
دوستان يه راهنمايي كامل و مفيد از سيستم آپگريد بازي و چيزاي مورد نيازش بزارن، من خيلي جذب بازي شدم اما متاسفانه همش ميميرم!!!!!

Sent from my iPad using Tapatalk

• Like
Reactions: rezab

rezab

کاربر سایت
Mar 7, 2011
650
نام
Reza
دوستان يه راهنمايي كامل و مفيد از سيستم آپگريد بازي و چيزاي مورد نيازش بزارن، من خيلي جذب بازي شدم اما متاسفانه همش ميميرم!!!!!

ببين دوست عزيز مهمترين نکته تو بازى لول آپ کردن به موقع است شما وقتى دشمن ها وباس هارو ميزنى بهت بلاد اکو ميده که سمت راست بالا نشون ميده بعد از هر چراغى ميرى هانتر دريم اونجا عروسکه وقتى بلاد اکوها به ميزان مناسبى رسيده باشه ميتونى لول آپ کنى آيتم هاى لول آپ هم مشخصه اولى نوار خونتو بالا ميبره بعدى استامينا و قدرت و مهارت و سرعت هانتر و....تا قدرت جادو که آيتم آخريه اسلحه ها هم تو بازى با آيتم هاى blood stone shared و twin blood stone share و blood stone chunk و rock blood لول آپ ميشن و قدرت آسيب و دميج بيشترى به دشمنا وارد ميکنن سعى کن تو محيط بازى همه جارو بگردى تا از اين آيتم ها پيدا کنى باز سوالى بود بيا اينجا من و بچه ها هستند کمک ميکنن

• Like
Reactions: k2napster

k2napster

کاربر سایت
Oct 13, 2012
66
ببين دوست عزيز مهمترين نکته تو بازى لول آپ کردن به موقع است شما وقتى دشمن ها وباس هارو ميزنى بهت بلاد اکو ميده که سمت راست بالا نشون ميده بعد از هر چراغى ميرى هانتر دريم اونجا عروسکه وقتى بلاد اکوها به ميزان مناسبى رسيده باشه ميتونى لول آپ کنى آيتم هاى لول آپ هم مشخصه اولى نوار خونتو بالا ميبره بعدى استامينا و قدرت و مهارت و سرعت هانتر و....تا قدرت جادو که آيتم آخريه اسلحه ها هم تو بازى با آيتم هاى blood stone shared و twin blood stone share و blood stone chunk و rock blood لول آپ ميشن و قدرت آسيب و دميج بيشترى به دشمنا وارد ميکنن سعى کن تو محيط بازى همه جارو بگردى تا از اين آيتم ها پيدا کنى باز سوالى بود بيا اينجا من و بچه ها هستند کمک ميکنن
مرسي از راهنماييت، فقط اين ايتم ها كه توضيح دادي رو از كجا بيارم؟؟؟

الان آپگريد كردم، ولي از اول بايد همرو بكشم؟؟؟؟؟

Last edited by a moderator:

rezab

کاربر سایت
Mar 7, 2011
650
نام
Reza
مرسي از راهنماييت، فقط اين ايتم ها كه توضيح دادي رو از كجا بيارم؟؟؟

شما اين آيتم هارو بايد تو طول بازى پيدا کنى بعضى هاشون هم با کشتن دشمن ها بدست ميان بعد ميرى هانتر دريم سمت راست عروسکه پله هارو برو بالا اون ميزى که تو اتاق هست رو ميرى اونجا اسلحه رو آپگريد ميکنى

الان آپگريد كردم، ولي از اول بايد همرو بكشم؟؟؟؟؟

شما هر وقت به هانتر دريم برى و به همون ناحيه بخواى برگردى دوباره همه دشمن ها به جز باس ها زنده ميشن اونم دليل داره دليلش اينه که يه گيمر همش بخواد تو اون منطقه بلاد اکو جمع کنه مثل منطقه nightmare mergo آخر بازى که خيلى بلاد اکوى بالايى ميده

Last edited by a moderator:
  • Like
Reactions: k2napster

Shr776

کاربر سایت
Aug 24, 2006
1,216
نام
Shrh
با سلام
من تازه بازی بلودبورن رو گرفتم
دنبال یه تیم قوی هستم که باهاشون بتونیم بازی رو انلاین بریم تا بشه راحتتر بازی رو تموم کرد
این ایدی من هست
Ssh-bayern
ممنون میشم دوستانی که علاقه دارن کمک کنن با هم بازی رو تموم کنیم

Shr776

کاربر سایت
Aug 24, 2006
1,216
نام
Shrh
با سلام
دنبال یه تیم قوی هستم که باهاشون بتونیم بازی رو انلاین بریم تا بشه راحتتر بازی رو تموم کرد
این ایدی من هست
Ssh-bayern

MAKEDREAM

کاربر سایت
Dec 21, 2013
367
با سلام
این ایدی من هست
Ssh-bayern

سلام . والله من منتظرم که ps4 pro قیمتش بیاد پایین بگیرم بعدش دیگه هستم در خدمت دوستان . الان دستگاه قبلی رو رد کردم و منتظر pro هستم .

rezab

کاربر سایت
Mar 7, 2011
650
نام
Reza
با سلام
این ایدی من هست
Ssh-bayern
خودت بايد آفلاين بازى کنى قلق بازى دستت بياد يه چندتايى باس هارو بکشى بعد برو سراغ آنلاين اگه بتونى افلاين بازى رو تموم کنى که خيلى بهت حال ميده باز دوست دارى new game+ رو برى

Shr776

کاربر سایت
Aug 24, 2006
1,216
نام
Shrh
خودت بايد آفلاين بازى کنى قلق بازى دستت بياد يه چندتايى باس هارو بکشى بعد برو سراغ آنلاين اگه بتونى افلاين بازى رو تموم کنى که خيلى بهت حال ميده باز دوست دارى new game+ رو برى
کلا سیستم بازی خیلی مسخره هست
من کلی ادم کشتم رسیدم به باسش و کشته شدم و از اول بازی شروع شد و همه امتیازات قبلیم هم از بین رفت
این جور روال بازی خیلی مسخره و خسته کننده هست
بیخود نیست که میگن بعضی از گیمرها سر این بازی دیسکش رو شکسته بودن از بس که بازی سیو مسخره ای داشته

به هر حال قبول دارم هر بازی قلق خودش رو داره ولی در کل از بازی نا امید شدم
قرار باشه 1 ساعت بازی کنی بسوزی و بازی از اول لود بشه واقعا مسخره هست اونم توی چنین کنسولی که اصلا مشکلی برای سیو بازی نیست

فقط چند سوال

تا چند نفر میشه انلاین با هم بازی رو تموم کنن؟
و اینکه برای انلاین بازی کردن باید چکار کرد؟

• Like
Reactions: rezab

s_silent

کاربر سایت
Sep 28, 2012
139
من کلی ادم کشتم رسیدم به باسش و کشته شدم و از اول بازی شروع شد و همه امتیازات قبلیم هم از بین رفت
بیخود نیست که میگن بعضی از گیمرها سر این بازی دیسکش رو شکسته بودن از بس که بازی سیو مسخره ای داشته

قرار باشه 1 ساعت بازی کنی بسوزی و بازی از اول لود بشه واقعا مسخره هست اونم توی چنین کنسولی که اصلا مشکلی برای سیو بازی نیست

فقط چند سوال

اول بازی سه روز تمام طول کشید تا از یک Lamp به یه Lamp دیگه برسم دقیقا همین حال شما رو داشتم اما اون موقع خیلی از تکنیکای بازی رو بلد نبودم . نشستم تو نت چند تا ویدیو اموزشی دیدم وقتی Versical Attck رو یاد گرفتم دیگه ادم گند های بازی رو امون ندادم بقیشونم که چیزی نبودن . الان بازی رو تموم کردم دارم از اول بازیش میکنم . به غیر از DarkSiders هیچ بازی اینقدر بهم نچسبیده بود . نمیدونم دقیقا شما کجای بازی هستین اگه اولای بازی هستین تا لولتون به 20 برای باس اول و 30 برای باس دوم نرسیده سراغشون نرید .
پیشنهاد میکنم حتما مطالب این سایت رو بخونید . هر چی بخوای در مورد این بازی توش هست .

rezab

کاربر سایت
Mar 7, 2011
650
نام
Reza

فقط چند سوال

بازى هاى ميازاکى کلن بازى هاى سختى هستند ولى شما وقتى ميبازى ميتونى جايى که مردى برى و بلاد اکوهاى قبلى رو جمع کنى حالا يا اين بلاد اکوها به صورت خون رو زمين هست که با ضبدر جمع ميکنى به صورت آيتم مخروطى شکل خونه يا تو بدن همون دشمن جايى که باختى ميرى که چشماى دشمن بنفش رنگ برق ميزنه اين سبک کار شبيه سرى دارک سولز ميازاکى هست در مورد آنلاين نميدونم تا چندنفر ميشه ولى شما اکانت پلاس داشته باشى ميرى تو بازى بخش آنلاين به اضافه اينکه بايد آپديت 1.09 رو هم داشته باشى زنگوله رو ميزنى کد هانترو ميزنى ميان کمکت

• Like
Reactions: Shr776

s_silent

کاربر سایت
Sep 28, 2012
139
برای انلاین بازی کردن مطالب این سایت رو بخونید . فقط یه نکته ای که توش نوشته بود و من اطلاع نداشتم اینه که بازی کننده ها حتما باید توی یه رنج لول باشن ینی کسی که لولش 52 هست نمیتونه با کسی که لولش 65 هست بازی کنه فقط کسایی که لولشون تو رنج 50 تا 59 هست میتونن باهاش همراه بشن .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر