PlayStation Bloodborne

سازنده
From Software
تاریخ انتشار
March 2015
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
Bloodborne

بازی جدید FROM SOFTWARE به کارگردانی خود میازاکی معرفی شد .
بازی به صورت انحصاری برای PS4 عرضه خواهد شد .

======================================

بازی توسط
SCE Japan Studio
From Software
توسعه و ساخته میشود.

سال عرضه ی بازی 2015 اعلام شده است .

=========

توجه:
در این تاپیک بحث:

درمورد داستان و مراحل بازی فقط در تگ اسپویلر!
در مورد ریجن ممنوع!
در مورد قیمت بازی ممنوع!
در مورد کدام فروشگاه بازی رو آورده و کدام فروشگاه معتبره ممنوع!

آخرین ویرایش:

rezab

کاربر سایت
فکر کنم منظور شما ایتم Vermin باشه نه victim . راستش من از این مرحله عبور کردم و همچین ایتمی تو جنگل نگرفتم تمام جونورای کله ماری رو هم کشتم با والتار هم صحبت کردم ولی نمیدونم چرا این ایتم رو نگرفتم .
نوشته لاتينشو دقيق نميدونم ولى آيتم از کشتن يه هانتر در دى ال سى اولد هانتر که داره چند تا هيولا رو با يه چکش آهنى آغشته به آتش ميکشه بدست مياد

dishdish

کاربر سایت
دوستان خسته نباشید

عرض کنم تازه این بازی رو گرفتم هیچی نمیفهمم همون اول یه تفنگ یه تبر گرفتم دیگه اصلا نمیشه تبر به جاش شمشیر گرفت ( کلا هر اسلحه یگیری همینطوری کند زدنش ؟)

چرا بازی اینقدر سخت هست سریع منو میکشن

کلا یکی یه توضیحی بده که از اول بازی شروع شد اسلحه گرفتیم چی جوری باید بازی کرد مثلا برم 10 نفر بزنم بعد برم خرید ؟ کجا بایس برم این چیزا ممنون میشم

MAKEDREAM

کاربر سایت
دوستان خسته نباشید

عرض کنم تازه این بازی رو گرفتم هیچی نمیفهمم همون اول یه تفنگ یه تبر گرفتم دیگه اصلا نمیشه تبر به جاش شمشیر گرفت ( کلا هر اسلحه یگیری همینطوری کند زدنش ؟)

چرا بازی اینقدر سخت هست سریع منو میکشن

کلا یکی یه توضیحی بده که از اول بازی شروع شد اسلحه گرفتیم چی جوری باید بازی کرد مثلا برم 10 نفر بزنم بعد برم خرید ؟ کجا بایس برم این چیزا ممنون میشم

چند نکته مهم تا کم کم راه بیفتی
1- از تبر و ضربه قدرتی اون استفاده کن تا کم کم راه بیفتی . برای اینکار دگمه L1 رو بزن و از ضربه قدرتی استفاده کن که دو دور میچرخه و خیلی از دشمنای بازی رو پرت میکنه
2- بعد از اینکه کمی از بازیت گذشت اسلحه هات ضعیف میشه و خسارت کمتری میزنه به این خاطر باید بری تو هانتر دریمز همون جایی که اون عروسکه هستش و بری بالای پله ها تو کلبه و از سمت راست میز آخر اسلحه هاتو با گزینه ریپیر تعمیر کنی
3- سعی کن برای مبارزه با باس اول لولت رو بالاتر ببری
4- از بین 6 آیتمی که برای ارتقا داری اگه سبک قدرتی رو دوست داری strength رو ارتقا بده اگه سرعتی هستی skill در کنارش با یه نسبت موازی حتما stamina رو زیاد کن که بتونی ضربات بیشتری به دشمن بزنی و همچنین جان رو هم کم کم زیاد کن . اون دو آیتم bloodting و arcane رو فعلا کاری بهش نداشته باش تا تو بازیت پیشرفت کنی
5- اگه به یه سری چیزها خوردی که نمیتونی ازش استفاده کنی برو تو خصوصیات اون اسلحه یا آیتم و ببین پیش نیازهای اون چیه ( از اون شش آیتمی که ارتقا میدی ) و اگر یکیو نداشتی اون رو به اون سطح برسون
6- تو بازی کم کم دستت راه میفته و واسه خودت فوق ستاره میشی همه ما نوب بودیم اولش پس زیاد به خودت فشار نیار که یک شبه کل بازی رو بری . بازی پر از بخش های مخفی و اسلحه ها و مراحل و باس های فرعی هستش که میتونی با حوصله کشفشون کنی و لذت ببری پس عجله نکن که سه سوته بازی رو تمام کنی
7-موارد دیگری هم هست که خیلی توضیحش وقت گیره . بهتره با این چیزهایی که گفتم کم کم پیش بری . هر جا سوالی داشتی بیای اینجا بپرسی بودم در خدمتم نبودم که دوستان هستن راهنماییت میکنن

موفق باشی . فقط یادت نره مایوس نشو . ادامه بده و مطمئن باش به لذتی میرسی که تو کمتر بازی تا الان دیده باشی

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
دقیقا بلادبورن رو باید با صبر و تحمل بازی کرد
من سری سولز رو بازی نکرده بودم و Bb اولین بازی میازاکی بود که میگرفتم ، اولش اساسی نا امید شدم اما نشستم بازی کردم و الان لول ۲۴۹ هستم و بهترین بازی نسلم همین Bloodborne هستش :D
از معدود بازی هایی هم بود که خودش و Old Hunters رو پیش خرید کردم

MAKEDREAM

کاربر سایت
من سری سولز رو بازی نکرده بودم و Bb اولین بازی میازاکی بود که میگرفتم ، اولش اساسی نا امید شدم اما نشستم بازی کردم و الان لول ۲۴۹ هستم و بهترین بازی نسلم همین Bloodborne هستش :D

دقیقا . منهم یه همچین جریانی داشتم ولی به شکلی جالب . منم وقتی بازی رو خریدم چند بار امتحان کردم و دیدم نمیتونم حتی اون چند هانتر اول بازی رو رد کنم همش میمردم . خواستم بی خیالش بشم که یکی از مشتریای کلوپم اومد و اینو بازی کرد و اونجا تازه فهمیدم که دگمه L1 رو بزنی تبر حالت کشیده میشه و ضربات قدرتیش وحشتناک . اینه که دوباره شروع کردم و واقعا دیگه باهاش زندگی کردم . من دقیقا تا لول 512 پیش رفتم .اون سطح که رسیده بودم فکر کنم واسه هر لول ارتقا حدود سه میلیون و ششصد ( کمتر یا بیشترش یادم نیست همین حدود بود فکر کنم ) بلاداکو میخواست . اون بازی و دستگاه رو رد کردم رفت . الان منتظرم ps4 pro که اومد بگیرم و دوباره از اول بشینم پاش و اینبار دیگه به لول آخر برسونمش . این بازی بینظیره و به نظر من خیلی بهتر و کامل تر از سری سولز هستش . کسی اینو بازی نکنه واقعا کار عالی رو از دست داده . مبارزات نفس گیر با باس های اصلی بازی مخصوصا باس های بزرگ مثل آمیگدالا یا دارک بیست پارل که کل صفحه رو به چالش میکشن . چالیس دانجون ها . بخش های مخفی . باس های انتخابی مخفی . باس های دی ال سی old hunter که خدا میدونه چقدر آدمو به چالش میکشه مخصوصا وقتی تو لول آخر سختی بازی باشی ( بعد از اینکه حدودا شیش بار بازی رو تمام کردی ) اون وقت مرد میخواد بتونه باسه لودویگ رو بزنه . باس آخر کنار دریا یا باس لورنس واقعا از باس های بسیار سخته این بازی و کل سری سولز هستش . من که واقعا لحظه شماری میکنم تا دوباره برگردم به شهر یارنام و هر چی دیدم رو از دم تیغ بگذرونم !

MAKEDREAM

کاربر سایت
سلام این old hunter قضیش چیه؟

فرستاده شده از HUAWEI G750-U10ِ من با Tapatalk

بعد از مدتی از ارائه بازی اصلی یک DLC واسه این بازی منتشر شد که دارای مراحل جدید ، باس های جدید اسلحه ها و لباس های جدید بود که دی ال سی فوق العاده ای بود و سخت ترین باس های بازی و حتی کلی سری سولز در این دی ال سی هستند . شما باید یا به صورت دیجیتالی این دی ال سی رو بخری یا اینکه باید نسخه BLOODBORNE GAME OF THE YEAR EDITION رو بگیری که بازی اصلی و این DLC هر دو تا با هم در اون هستند

M.hadi.71

کاربر سایت
بعد از مدتی از ارائه بازی اصلی یک DLC واسه این بازی منتشر شد که دارای مراحل جدید ، باس های جدید اسلحه ها و لباس های جدید بود که دی ال سی فوق العاده ای بود و سخت ترین باس های بازی و حتی کلی سری سولز در این دی ال سی هستند . شما باید یا به صورت دیجیتالی این دی ال سی رو بخری یا اینکه باید نسخه BLOODBORNE GAME OF THE YEAR EDITION رو بگیری که بازی اصلی و این DLC هر دو تا با هم در اون هستند
ممنون بابت اطلاعات

فرستاده شده از HUAWEI G750-U10ِ من با Tapatalk

kamran61

کاربر سایت
سلام دوستان ، هم اکنون نیازمند یاری سبزتان هستیم ، تو کشتن باس ها مشکل دارم و به تنهایی از پسشون برنمیام کسی وقت داره باهم بریم برای کشتنشون ، یا هیچکس نیست ؟
آی دی : mahabadph
رمز : cowboy

نبــــــــــــــــــــــــــــــود :-w:-w:-w:-w:-w:-w:-w:-w

reza_cowboy

کاربر سایت
دوستان میخواهم برم این دانجنی که خونو نصف میکنه ولی خدا شاهده میترسم!!!:D
اینقدر گفتن سخته و فلانه و با باد معده باس میمیری اصن میخواهم دانجنو شروع کنم دستم نمیره رو دکمه!

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
دوستان میخواهم برم این دانجنی که خونو نصف میکنه ولی خدا شاهده میترسم!!!:D
اینقدر گفتن سخته و فلانه و با باد معده باس میمیری اصن میخواهم دانجنو شروع کنم دستم نمیره رو دکمه!

منم همینجوری بودم اما بالاخره رفتم و تموم شد :D
لول چندی؟

mikammi

کاربر سایت

ببین من از خط آخر تو با توجه به چیزهایی که بالاترش گفتی اینو برداشت کردم: "من بعد از کلی سر و کله زدن با بازی عاشقش شدم. در این حد که رفتم پیش خریدش کردم".
آره؟:D

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
ببین من از خط آخر تو با توجه به چیزهایی که بالاترش گفتی اینو برداشت کردم: "من بعد از کلی سر و کله زدن با بازی عاشقش شدم. در این حد که رفتم پیش خریدش کردم".
آره؟:D

:))
نه میدونی خیلی خوشم اومده بود از نمایشاش گفتم پیش خرید کنمش ، اما راستش وقتی شروع کردم به غلط کردن افتادم ، بعدش خیلی پیگیر شدم و فراگرفتم بازی رو و ادامه ی ماجرا
یه جورایی پستمو باید از اخر به اول بخونین :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند