PlayStation Bloodborne

سازنده
From Software
تاریخ انتشار
March 2015
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
Bloodborne

بازی جدید FROM SOFTWARE به کارگردانی خود میازاکی معرفی شد .
بازی به صورت انحصاری برای PS4 عرضه خواهد شد .

======================================

بازی توسط
SCE Japan Studio
From Software
توسعه و ساخته میشود.

سال عرضه ی بازی 2015 اعلام شده است .

=========

توجه:
در این تاپیک بحث:

درمورد داستان و مراحل بازی فقط در تگ اسپویلر!
در مورد ریجن ممنوع!
در مورد قیمت بازی ممنوع!
در مورد کدام فروشگاه بازی رو آورده و کدام فروشگاه معتبره ممنوع!

آخرین ویرایش:

THE BEST BOY

کاربر سایت
Aug 14, 2011
802
نام
امير
دوستان یه سوال در مورد DLC بازی داشتم
این باسه laurence که تو کلیسا هست را چجوری باید بیدارش کرد؟ من بهش ضربه هم میزم ولی هیچ اتفاقی نمیفته و حرکتی نمیکنه. اصلا این باس هستش؟

KiNGERC

کاربر سایت
Nov 18, 2013
85
نام
MiLaD
دوستان یه سوال در مورد DLC بازی داشتم
این باسه laurence که تو کلیسا هست را چجوری باید بیدارش کرد؟ من بهش ضربه هم میزم ولی هیچ اتفاقی نمیفته و حرکتی نمیکنه. اصلا این باس هستش؟
باید ابتدا ایتم Laurence Skull را داشته باشید. وقتی این رو داشته باشید و بهش نزدیک بشید یه کات سین نمایش میده و می تونید باهاش بجنگید. در ضمن این باس جز باس های فرعی هستش و زدن یا نزدنش تاثیری در روند بازی نداره.
اینم راهنمایی گرفتن Laurence Skull
راهنما

• Like
Reactions: THE BEST BOY

rezab

کاربر سایت
Mar 7, 2011
650
نام
Reza
بیشتر چلیس ها بعد از کشتن باس لایه اخر چلیس های قبلشون بدست میان.
ملکه لایه 3 همون چلیس Ihyll هست.
خوب من تمام چلیس ها رو رفتم حالا موندم چیکار کنم چون رو سنگ قبرها که چیزی نمینویسه که چلیس باس ملکه رو پیدا کنم یعنی چلیس هارو removeکنم از اول برم؟؟

ahmadmdp

کاربر سایت
May 22, 2015
359
نام
ahmad
خوب من تمام چلیس ها رو رفتم حالا موندم چیکار کنم چون رو سنگ قبرها که چیزی نمینویسه که چلیس باس ملکه رو پیدا کنم یعنی چلیس هارو removeکنم از اول برم؟؟
داداش ترتیب چلیس ها که معلومه اسم هر چلیس هم معلومه دیگه ، شما به ترتیب همه رو باید بری
جای سنگ قبر که بری وقتی میخوای لایه رو انتخاب کنی اون بالا اسم چلیس رو نوشته.

rezab

کاربر سایت
Mar 7, 2011
650
نام
Reza
داداش ترتیب چلیس ها که معلومه اسم هر چلیس هم معلومه دیگه ، شما به ترتیب همه رو باید بری
جای سنگ قبر که بری وقتی میخوای لایه رو انتخاب کنی اون بالا اسم چلیس رو نوشته.
مشکل همینه من آپدیت جدید رو شاید نریختم اینطوریه اسم همه چلیس ها یکیه بالای همشون نوشته pthumeru chalice همینو فقط نوشته

• Like
Reactions: ahmadmdp

ahmadmdp

کاربر سایت
May 22, 2015
359
نام
ahmad
مشکل همینه من آپدیت جدید رو شاید نریختم اینطوریه اسم همه چلیس ها یکیه بالای همشون نوشته pthumeru chalice همینو فقط نوشته
داداش شما یه چلیس رو چند بار رفتی (که اسمش pthumeru chalice هست)
چلیس ها رو پاک کن(یکیش رو نگه دار شاید لازم شد)
بعد به ترتیب چلیس های دیگه رو بزار و همه رو تموم کن

• Like
Reactions: rezab

Amirshoghi

کاربر سایت
Apr 25, 2016
32
با سلام دوستان من باس wet nurse رو كشتم ميشه بگيد باس CELESIAL EMISTRY رو كجا بايد پيدا كنم الان برگشتم به خانه الان اول بازي هستم خونه هم اتيش گرفته ممنون ميشم راهنمايي كنيد

• Like
Reactions: rezab

rezab

کاربر سایت
Mar 7, 2011
650
نام
Reza
با سلام دوستان من باس wet nurse رو كشتم ميشه بگيد باس CELESIAL EMISTRY رو كجا بايد پيدا كنم الان برگشتم به خانه الان اول بازي هستم خونه هم اتيش گرفته ممنون ميشم راهنمايي كنيد
این باس تو منطقه upper catheral ward هست کلیدشم تو yahar'gul unseen village اونجایی که amygdala مانع ورودت به چراغ بعدی همون ناحیه میشه یه نرده مانند شکسته است برو پایین کلیدش دست یه نفر هست تو یه اتاقی که روی صندلی مرده اگه نتونستی پیدا کنی تو ویدیوها سرچ کنید upper catheral ward key location کلی ویدیوی آموزشی میاد من از اونجا پیدا کردم

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali
سلام دوستان
۱ سوال داشتم بعد از کشتن باس۲ که تو کلیسا هستش همون سمیه
باید کجا برم؟؟؟
سلام دوست عزیز
خیلی وقت گذشته زیاد خاطرم نیست به اسم بگم ولی شما فکر کنم باس BLOOD-STARVED BEAST رو کشتین حالا دقیقا بیرون از درب کلیسا هم سمت راست و هم سمت چپ هر دو به دو راه متفاوت میرسونه شما رو
از کلیسا که خارج شی سمت راست میره واسه یه جای مخفی که احتمالا شما هنوز اون ایتم ورود بهش رو نگرفتین ولی سمت چپ هم باسش دیگر
فکر میکنم یکیشون به VICAR AMELIA میرسید
پ.ن:شرمنده مدتی زیادیه که پلاتش کردم و بازی رو هم دیگه ندارم حظور ذهن بیشتری نداشتم واسه توضیح
پ.ن:احتمال میدم شما باس CLERIC BEAST رو هم نکشته باشید که یه باس انتخابی هست

make

کاربر سایت
Sep 13, 2010
111
نام
hamid
سلام دوست عزیز
خیلی وقت گذشته زیاد خاطرم نیست به اسم بگم ولی شما فکر کنم باس BLOOD-STARVED BEAST رو کشتین حالا دقیقا بیرون از درب کلیسا هم سمت راست و هم سمت چپ هر دو به دو راه متفاوت میرسونه شما رو
از کلیسا که خارج شی سمت راست میره واسه یه جای مخفی که احتمالا شما هنوز اون ایتم ورود بهش رو نگرفتین ولی سمت چپ هم باسش دیگر
فکر میکنم یکیشون به VICAR AMELIA میرسید
پ.ن:شرمنده مدتی زیادیه که پلاتش کردم و بازی رو هم دیگه ندارم حظور ذهن بیشتری نداشتم واسه توضیح
پ.ن:احتمال میدم شما باس CLERIC BEAST رو هم نکشته باشید که یه باس انتخابی هست
بله باس starved beast هستش اما بیرون کلیسا هیچ دری نیستش
فقط چندتا درخت هستش درحال سوختن هیچ راهی هم نیستش

rezab

کاربر سایت
Mar 7, 2011
650
نام
Reza
اون در بالا بسته هستش چطوری بازش کنم؟؟؟؟
اگه منظورت در upper catheral ward هست من تو پست قبلیم گفتم کلید داره شما باس سمی رو که میکشی دو اتفاق میوفته
1.از ناحیه شروع cathral ward که به بیرون میری پیرمردی کیسه به دست به جای اون سه کلاغی که بود اگه یادت باشه میاد که نباید بکشیش بذار بکشتت بعد میبرتت یه ناحیه جدید
2.در healing church که منطقه اول upper catheral ward هست باز میشه تو ناحیه catheral ward وقتی از چراغ شروع میکنی سمت راستته برای ورود به در upper catheral ward بعد اینکه باس rom عنکبوتی رو کشتی میای ناحیه yahar'gul unseen village بعد پست قبلی منو بخون میرسی به کلیدش

rezab

کاربر سایت
Mar 7, 2011
650
نام
Reza
اون در بالا بسته هستش چطوری بازش کنم؟؟؟؟
اگه منظورت در upper catheral ward هست من تو پست قبلیم گفتم کلید داره شما باس سمی رو که میکشی دو اتفاق میوفته
1.از ناحیه شروع cathral ward که به بیرون میری پیرمردی کیسه به دست به جای اون سه کلاغی که بود اگه یادت باشه میاد که نباید بکشیش بذار بکشتت بعد میبرتت یه ناحیه جدید
2.در healing church که منطقه اول upper catheral ward هست باز میشه تو ناحیه catheral ward وقتی از چراغ شروع میکنی سمت راستته برای ورود به در upper catheral ward بعد اینکه باس rom عنکبوتی رو کشتی میای ناحیه yahar'gul unseen village بعد پست قبلی منو بخون میرسی به کلیدش

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر