PlayStation Bloodborne

سازنده
From Software
تاریخ انتشار
March 2015
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
Bloodborne

بازی جدید FROM SOFTWARE به کارگردانی خود میازاکی معرفی شد .
بازی به صورت انحصاری برای PS4 عرضه خواهد شد .

======================================

بازی توسط
SCE Japan Studio
From Software
توسعه و ساخته میشود.

سال عرضه ی بازی 2015 اعلام شده است .

=========

توجه:
در این تاپیک بحث:

درمورد داستان و مراحل بازی فقط در تگ اسپویلر!
در مورد ریجن ممنوع!
در مورد قیمت بازی ممنوع!
در مورد کدام فروشگاه بازی رو آورده و کدام فروشگاه معتبره ممنوع!

آخرین ویرایش:

THE BEST BOY

کاربر سایت
Aug 14, 2011
802
نام
امير
ممنون دوست عزیز یه سوال دیگه در مورد چلیس های فرعی که در هانتر دریم شامل 6 تا سنگ قبر بود داشتم من شش تا سنگ قبرو که هر کدوم سه لول و شامل سه تا باس بود رفتم و گشتم و تمامی آیتم های مربوط به چلیس ها رو برداشتم ولی الان که میرم سنگ قبر ابتدایی که مشکی رنگه و احتمالا یه باس توشه که اونو بزنم یه تروفی دیگه میده الان این پیامو میزنه:
A short Ritual Root Chalice is required to Cenduct a ritual
یعنی به چه چیزی نیاز دارم؟؟!

سلام بر داداش. این سنگ قبر سیاهه مربوط به چلیس خاصی نیست. ولی باهاش میتونی در شریط آنلاین، وارد چلیس هر بازیکنی که خواستی بشی یا با یکی از دوستات به صورت co op چلیس‌ها را بری.

برای این کار هم به آیتم Short Root Ritual احتیاج داری که اونم میتونی از insight shop در هانتر دریم بخری.

البته اول باید چلیس Pthumeru را به طور کامل تمومش کنی تا آیتم Short Root Ritual برای خرید باز بشه

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: rezab

MAKEDREAM

کاربر سایت
Dec 21, 2013
367
دوستان از یه لول به بعد هر چقدر دارم آپگرید میکنم نه خط سلامتیم زیاد میشه و نه مقاوتم.

باگی در کاره یا طبیعیه؟ بعد اگه طبیعیه پس دقیقا چی را داره ارتقا میده؟

از ارتقای 50 تا شماره 99 بسیار ناچیز و کند صورت میگیره . اونجا که چیزی ارتقا داده نمیشه فقط لولت میره بالا در کل 50 ، سطح ارتقای معمول تمام اون شش تا ارتقای بازی هستش و بعد از اون آپگرید بسیار کند و ناچیز پیش میره یعنی باید مثلا چند بار یه چیزی رو ارتقا بدی تا بالاخره عددش بیشتر بشه

یا خدا با لول 10 زدنش؟؟ عجب گیمرهایی!من با لول آپ کردن با پیدا کردن 3 تا moon الان به لول 136 رسیدم نمیتونم بزنم گرمن رو جالب اینه باس های دیگه رو به جز rom عنکبوتی بدون مشکل و حتی لول آپ زدم ولی قلق گرمن نمیدونم چیه خیلی هوشمندانه مبارزه میکنه با stage سومش هم بیشتر مشکل دارم.

باس گرمن خیلی آسونه . حالت های اول و دومشو میتونی یا با کانتر کردنش و یا با استفاده از حالت کوتاه شمشیر لودویگ ( به همراه Bolt Paper ) بزنیش . برای یک سوم نهایی کار اگه مشکل داری یه راه حل ساده استفاده از تفنگ و Bone Marrow Ash هستش . اگه تفنگ Evelyn+10 داری و جم خوبی روش انداختی و همچنین Bloodting رو هم در سطح قابل قبولی رسونده باشی به راحتی میتونی فاز سومش رو بدون دردسر و خیلی راحت با اسلحه و Bone Marrow Ash بزنیش

ahmadmdp

کاربر سایت
May 22, 2015
359
نام
ahmad
ممنون دوست عزیز یه سوال دیگه در مورد چلیس های فرعی که در هانتر دریم شامل 6 تا سنگ قبر بود داشتم من شش تا سنگ قبرو که هر کدوم سه لول و شامل سه تا باس بود رفتم و گشتم و تمامی آیتم های مربوط به چلیس ها رو برداشتم ولی الان که میرم سنگ قبر ابتدایی که مشکی رنگه و احتمالا یه باس توشه که اونو بزنم یه تروفی دیگه میده الان این پیامو میزنه:
A short Ritual Root Chalice is required to Cenduct a ritual
یعنی به چه چیزی نیاز دارم؟؟!
سنگ قبرا ترتیب خاصی ندارند و صرفا مکانی هستند برای گذاشتن جام ها و هیچ فرقی با هم ندارند.
فقط اون اولی فرق داره با بقیه ، که میتونی یه چلیس تصادفی بسازی و یا join بقیه شی.
مهم ترتیب گذاشتن جام ها هست که اونی که توش باس ملکه هست Pthumeru Ihyll Chalice هست که به ترتیب باید بری تا برسی بهش.

• Like

rezab

کاربر سایت
Mar 7, 2011
650
نام
Reza
سنگ قبرا ترتیب خاصی ندارند و صرفا مکانی هستند برای گذاشتن جام ها و هیچ فرقی با هم ندارند.
فقط اون اولی فرق داره با بقیه ، که میتونی یه چلیس تصادفی بسازی و یا join بقیه شی.
مهم ترتیب گذاشتن جام ها هست که اونی که توش باس ملکه هست Pthumeru Ihyll Chalice هست که به ترتیب باید بری تا برسی بهش.
ترتیبش به چه صورتیه ؟؟از پایین به بالا من رفتم

MAKEDREAM

کاربر سایت
Dec 21, 2013
367
سلام
من باس micolash رو زدم. تا اینجا بهترین لباس بازی کدوم است؟

هر لباسی در مقابل یه چیزی قوی تره . یکی اتیش یکی فرنزی یکی ضربات فیزیکی و.... . اما اگر در مقابل ضربات فیزیکی که اکثرا انتخاب میکنند میخوای اگه دی ال سی رو خریدی Harrowed Set عالیه اگه دی ال سی رو نگرفتی Cainhurst Set خوبه
ترتیبش به چه صورتیه ؟؟از پایین به بالا من رفتم

فکر کنم اشتباه متوجه شدید . منظور اون دوستمون اینه که برای رسیدن به چالیس ملکه و دریافت تروفی لازم نیست تمام چالیس ها رو برید بلکه یک سری از چالیس ها رو به ترتیب پشت سرهم تمام کنید به باس ملکه میرسید که تو صفحات پیش ترتیبش بارها نوشته شده بگردید پیدا میکنید

rezab

کاربر سایت
Mar 7, 2011
650
نام
Reza
دوستان تو بعضی ها از ویدیوهای راهنما دیدم گیمر blood vial رو 25 داره!!امکان پذیره؟؟ آیتم خاصی میخواد برای فعال کردنش؟؟

rezab

کاربر سایت
Mar 7, 2011
650
نام
Reza
بهترین جا برای بلاد اکو جمع کردن کجاست؟ من هر سه تا moon رو دارم. همچنین بلاد راک از کجا گیر بیارم. الان فقط یکی دارم.
دوستان تو پستای قبلی ویدیوشو گذاشتن ببین همون منطقه ای میشه که باس wet nurse توش هست یعنی منطقه nightmare of mensis بعد برای فعال کردن سه تا moon برو دریم هانتر جایی که اسلحه تو تعمیر میکنی یا ارتقا میدی بغلش یه مکانی هست که سه تا moon رو تو memory اونجا میزنی بعد برو.

• Like
Reactions: amirfakhrian

amirfakhrian

کاربر سایت
Feb 19, 2011
198
دوستان تو پستای قبلی ویدیوشو گذاشتن ببین همون منطقه ای میشه که باس wet nurse توش هست یعنی منطقه nightmare of mensis بعد برای فعال کردن سه تا moon برو دریم هانتر جایی که اسلحه تو تعمیر میکنی یا ارتقا میدی بغلش یه مکانی هست که سه تا moon رو تو memory اونجا میزنی بعد برو.
ممنون
moonها رو که بلدم چطوری فعال کنم. خودم هم چند دفعه این مکان رو رفتم و به نظر خودمم هم این مکان خوب است.
در مورد اینکه blood rock رو از کجا گیر بیارم نظری نداری؟

amirfakhrian

کاربر سایت
Feb 19, 2011
198
دوستان تو بعضی ها از ویدیوهای راهنما دیدم گیمر blood vial رو 25 داره!!امکان پذیره؟؟ آیتم خاصی میخواد برای فعال کردنش؟؟
rune اضافه کردن blood vial ها رو باید به دست بیاری. که با توجه به موارد مهمتر زیاد کاربردی نیست.

• Like

MAKEDREAM

کاربر سایت
Dec 21, 2013
367
ممنون
moonها رو که بلدم چطوری فعال کنم. خودم هم چند دفعه این مکان رو رفتم و به نظر خودمم هم این مکان خوب است.
در مورد اینکه blood rock رو از کجا گیر بیارم نظری نداری؟

تو آپدیت جدید غیر از یک blood rock داخل بازی ، چند blood rock هم توی چالیس ها میتونی پیدا کنی که همشون توی لول 5 چالیس ها پیدا میشه . یا داخل یکی از چالیس ها و با به طور شانسی بعد از زدن باس های چالیس های لول پنج ممکنه blood rock بگیری ( باس های لایر سه یا چهار هر چالیس ) . همچنین میتونی از این سایت شاپ داخل هانتر دریم در ازای 60 اینسایت یک دونه blood rock بگیری
ولی بهترین راه حل اینه که انلاین بازی کنی و محل یه blood rock داخل چالیس رو خوب یادت بمونه و هی با استفاده از گزینه چالیس بری بگیریش و دوباره بسازی و بری بگیریش و اینکارو چند بار تکرار کنی . اکثرا اینکارو میکنند

rezab

کاربر سایت
Mar 7, 2011
650
نام
Reza
دوستان شرمنده ترتیب چلیس های فرعی رو که تو پست های قبل لطف کردید گفتید یادداشت کردم ولی تو بازی اسمشونو پیدا نمیکنم کجا نوشته شده اسم چلیس های فرعی؟!
بعد اون باس ملکه تو اون چلیسی که هست باید برم تو جای خاصیه باید پیداش کنم مثلا بعد layer 3؟؟

ahmadmdp

کاربر سایت
May 22, 2015
359
نام
ahmad
دوستان شرمنده ترتیب چلیس های فرعی رو که تو پست های قبل لطف کردید گفتید یادداشت کردم ولی تو بازی اسمشونو پیدا نمیکنم کجا نوشته شده اسم چلیس های فرعی؟!
بعد اون باس ملکه تو اون چلیسی که هست باید برم تو جای خاصیه باید پیداش کنم مثلا بعد layer 3؟؟
بیشتر چلیس ها بعد از کشتن باس لایه اخر چلیس های قبلشون بدست میان.
ملکه لایه 3 همون چلیس Ihyll هست.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر