PlayStation Bloodborne

سازنده
From Software
تاریخ انتشار
March 2015
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
Bloodborne

بازی جدید FROM SOFTWARE به کارگردانی خود میازاکی معرفی شد .
بازی به صورت انحصاری برای PS4 عرضه خواهد شد .

======================================

بازی توسط
SCE Japan Studio
From Software
توسعه و ساخته میشود.

سال عرضه ی بازی 2015 اعلام شده است .

=========

توجه:
در این تاپیک بحث:

درمورد داستان و مراحل بازی فقط در تگ اسپویلر!
در مورد ریجن ممنوع!
در مورد قیمت بازی ممنوع!
در مورد کدام فروشگاه بازی رو آورده و کدام فروشگاه معتبره ممنوع!

آخرین ویرایش:

THE BEST BOY

کاربر سایت
Aug 14, 2011
802
نام
امير
دوستان راه حلی برای کشتن این باس amygdala در جالیس defiled اصلا هست؟

مشکل اصلیم سر این باس اینه که بازی برداشته تو این جالیس خونه منو بیشتر از 60 درصد کم کرده و بخاطر همین کشتنش واقعا خیلی سخت شده.

البته من معمولا تقریبا دو سوم خونشو کم میکنم، ولی از این لحظه به بعد دست‌هاشو میکنه و به عنوان سلاح استفادشون میکنه که چون دراز هم هستن معمولا وقتی جا خالی هم میدم بهم برخورد میکنه و بخاطر همین الان دو روزه که سرش گیر کردم.

اگه دوستان یه راهنمایی کلی برای کشتن این باس بگید ممنون میشم.

owj

کاربر سایت
Jul 26, 2015
441
نام
Mohamad H
اون باسی که شما میگی Martyr Logarius اسمشه بهترین و سریع ترین راه برای زدنش کانتر کردنشه . فاز اولش که مشکلی نیست اکثرا تو فاز دوم که شمشیرشو میکوبه زمین و سریع تر میشه مشکل دارن که دقیقا همین سریع بودنش نقطه ضعفشه چون با کمی دقت میشه کانترش کرد به اصطلاح همون visceral attack . بهتره بخاطر نوع زاویه حمله های سریعش از اسلحه Evelyn استفاده کنی . همچنین برای اینکه visceral attack که میزنی دمیج بیشتری بده از 3 ریون Clawmark که دمیج رو تا +60 بیشتر میکنه استفاده کن .
باس Martyr Logarius کدوم قسمت بازیه با اینکه اخرای بازی هستم ندیدمش ! :-?

دوستان من الان هر دو چویس اخر رو پیش گرمن انتخاب کردم دو نوع پایانش رو دیدم پایان سوم کدومه چطور میشه دیدش ؟؟ /SPOILER]

Last edited by a moderator:

MAKEDREAM

کاربر سایت
Dec 21, 2013
367
باس Martyr Logarius کدوم قسمت بازیه با اینکه اخرای بازی هستم ندیدمش ! :-?

باید بری کلینیک و اونجا دعوت نامه بگیری برای رفتن به ناحیه Forsaken Cainhurst Castle . برای رفتن به کلینیک باید تو منطقه Forbidden Woods اونجایی که قفس سگ ها هستش سمت چپش یه راه مخفی داره . اونو بری میرسی به کلینیک ولی یادت باشه برای اینکه یکی از Cord ها رو بگیری هرگز قبل از زدن باس Rom نری کلینیک چون اونجا لوفسکا دشمنت میشه و کورد میپره . بعد از زدن باس عنکبوت Rom از اون راه مخفی برو کلینیک یه دعوت نامه اونجا واسه ناحیه Forsaken Cainhurst Castle میگیری ( ضمن اینکه لوفسکا که روی تخت هست رو میکشی و یکی از Cord هارو میگیری ) بعد از گرفتن دعوت نامه میری به ناحیه Hemwick Charnel Lane به اون قسمت قبل از باس که یه دونه ستون بزرگ هستش که یادت باشه کلی سگ دوروبرش بودش .اگه دعوت نامه رو گرفتی وقتی میرسی به اون ستون صحنه حالت فیلمی میشه و بعد از اون سوار کالسکه میشی و میری منطقه جدید که باسش Martyr Logarius هستش . منطقه خفن و خوش ساختیه حتما برو . به نظر من بعد از Nightmare Frontier منطقه Forsaken Cainhurst Castle در رتبه دوم طراحی و خفن بودن قرار میگیره

دوستان من الان هر دو چویس اخر رو پیش گرمن انتخاب کردم دو نوع پایانش رو دیدم پایان سوم کدومه چطور میشه دیدش ؟؟ /SPOILER]

باید سه تا از 4 Cord بازی رو بگیری و قبل از مواجهه با باس آخر گرمن Use کنی تا پایان مخفی رو ببینی . روش گرفتن اونهارو هم تو صفحات پیش توضیح دادم بگردی پیدا میکنی

مشکل اصلیم سر این باس اینه که بازی برداشته تو این جالیس خونه منو بیشتر از 60 درصد کم کرده و بخاطر همین کشتنش واقعا خیلی سخت شده.

البته من معمولا تقریبا دو سوم خونشو کم میکنم، ولی از این لحظه به بعد دست‌هاشو میکنه و به عنوان سلاح استفادشون میکنه که چون دراز هم هستن معمولا وقتی جا خالی هم میدم بهم برخورد میکنه و بخاطر همین الان دو روزه که سرش گیر کردم.

برای زدن فاز سومش که دستاشو میکنه بهتره باهاش زیاد درگیر نشی . میتونی اگر اسلحت قوی و +10 هستش با استفاده از Bone Marrow Ash جون باقیموندشو بگیری ( به سرش فقط شلیک کن ) . باید جایی که میری رو مدیریت کنی و سعی کنی پشت ستون ها گیرش بندازی . با استفاده از Hunter Axe میتونی راحت تر بزنیش . راه های خیلی زیادی وجود داره که با مهارت تو بازی راحت میزنیش

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: miliii and rezab

mikammi

کاربر سایت
Feb 9, 2014
455
نام
shahab
سلام.
من دور دومم. باس میکلاش. لولم 178ه. یه دونه که از این جرقه ها توی دور دومش میزنه من میمیرم. دیگه جوننم زیاد نمیشه با لول آپ. لباس آرکین بالا هم میپوشم جواب نمیده. موندم چیکار کنم.

pegasus 2012

کاربر سایت
Apr 28, 2011
20
سلام.
من دور دومم. باس میکلاش. لولم 178ه. یه دونه که از این جرقه ها توی دور دومش میزنه من میمیرم. دیگه جوننم زیاد نمیشه با لول آپ. لباس آرکین بالا هم میپوشم جواب نمیده. موندم چیکار کنم.
یه باگ وجود داره برای زدن میکلاش
توی دور دوم اگه نپری پایین و شروع کنی با گلوله و ایتم به زدنش میمیره البته یه کلیپ ببینی بهتر متوجه میشی

• Like
Reactions: rezab

MAKEDREAM

کاربر سایت
Dec 21, 2013
367
سلام.

یه راه راحت برای زدن Micolash اینه که بعد از اینکه فاز اولش افتاد و از اون راه پله ها رفتی بالا و وارد فاز دومش شد به یه اتاقی میرسی که Micolash رو در پایین میبینی . اگه اسلحت +10 هستش با استفاده از Bone marow Ash میتونی از همونجا بهش شلیک کنی و هر بار که میزنیش همونجا هست دوباره و جای دیگه نمیره . دیگه هم نیازی نیست وارد فاز سوم و اون اتاق بشی چون اینجا راحت میزنیش . حتی اگر 10 تا Bone marow Ash هم تمام شد اینقدر با تیر معمولی بازیت بزنش تا بمیره . اگر نیاز بود بگو برات یه ویدیو بزارم که کاملا متوجه بشی

• Like
Reactions: rezab and mikammi

mikammi

کاربر سایت
Feb 9, 2014
455
نام
shahab
دوستان میکولش رو زدم. با لباس
یه راه راحت برای زدن Micolash اینه که بعد از اینکه فاز اولش افتاد و از اون راه پله ها رفتی بالا و وارد فاز دومش شد به یه اتاقی میرسی که Micolash رو در پایین میبینی . اگه اسلحت +10 هستش با استفاده از Bone marow Ash میتونی از همونجا بهش شلیک کنی و هر بار که میزنیش همونجا هست دوباره و جای دیگه نمیره . دیگه هم نیازی نیست وارد فاز سوم و اون اتاق بشی چون اینجا راحت میزنیش . حتی اگر 10 تا Bone marow Ash هم تمام شد اینقدر با تیر معمولی بازیت بزنش تا بمیره . اگر نیاز بود بگو برات یه ویدیو بزارم که کاملا متوجه بشی

با لباسی که آرکینش بالا بود و سه تا rune آرکین لیک دمیجی که میدادو کلی آوردم پایینو تونستم بزنمش. فقط اینکه الان واسه من فک کنم فقط تروفی اسلحه ها مونده و آیتم ها. باسهای چالیسها هم خیلی سختتر از بازی اصلیه و انگار باید کلی روش کار کرد تا رفتشون. فعلا چندتاشون موندن.
اگه راهنمای خوب سراغ دارین واسه آیتمها و اسلحه ها معرفی کنید. در ضمن این monocular کجاست؟ من اول بازی گرفتم ولی اشتباهی دیسکارد شد!

MAKEDREAM

کاربر سایت
Dec 21, 2013
367
دوستان میکولش رو زدم. با لباس

با لباسی که آرکینش بالا بود و سه تا rune آرکین لیک دمیجی که میدادو کلی آوردم پایینو تونستم بزنمش. فقط اینکه الان واسه من فک کنم فقط تروفی اسلحه ها مونده و آیتم ها. باسهای چالیسها هم خیلی سختتر از بازی اصلیه و انگار باید کلی روش کار کرد تا رفتشون. فعلا چندتاشون موندن.
اگه راهنمای خوب سراغ دارین واسه آیتمها و اسلحه ها معرفی کنید. در ضمن این monocular کجاست؟ من اول بازی گرفتم ولی اشتباهی دیسکارد شد!

هر آیتم یا اسلحه ای جاشو نمیدونی بنویس جاشو بهت دقیقا میگیم . monocular رو همونجایی که گرفتی تو بازی بعدیت دوباره بگیر . چیز خاصی نیست با حرفه ای شدن تو بازی اصلا این چیزا رو نگاه نمیکنی

• Like

iiAmAqua

کاربر سایت
Dec 13, 2014
572
نام
Yashar

با اینکه روی این باس یه هفته موندم ولی از اخر با 4 vial تونستم بزنمش توی فاز اول همش جلوی بدنش باش و سعی کن دست ها با سرشو بزنی اتک هاشم خیلی سخت نیست و میتونی راحت داج کنی وقتی رسیدی فاز دوم برو جای دمش و اتک بده لحظه ای که خواست بپره هوا روی کاراکترو برگردون و R2 نگه دار که تا پر کنه و هارد اتک بده دقیقا با سر میوفته روی رنج اتکت که کلی دمیج میشه چند بار بزن راحت میمیره

rezab

کاربر سایت
Mar 7, 2011
650
نام
Reza
یه باگ وجود داره برای زدن میکلاش
توی دور دوم اگه نپری پایین و شروع کنی با گلوله و ایتم به زدنش میمیره البته یه کلیپ ببینی بهتر متوجه میشی
دقیقا من همین کارو کردم با کوکتل مولوتف و چاقوی سمی و چاقوی معمولی پر تو آیتم ها وقتی خونش نصف میشه برو سراغش اونجا که از آینه بیرون میاد قبل جایی که میره تو اتاقی که قفل میشه برو بالا سرش نپر پایین نمیبینتت بعد با این آیتم ها که چاقو هر کدوم 20 تا پر میشه و کوکتل مولوتف از بالا با کلید R3 روش قفل کن و حسابی بزنش

دوستان درباره آیتم moon برای افزایش اکو بلاد ها سوال داشتم من دوتاشو پیدا کردم سومی که تو یوتیو*ب دیدم دست اون غول چند چشمیه ولی پیداش نمیکنم بعد الان من آخرهای بازی هستم به باس wet nurse یکی قبل گرمن رسیدم ولی اون اسلحه سرد داسی رو پیدا نکردم!! اونو باید از آیلیین هانتر کلاغی میگرفتم؟؟ متاسفانه مراحل کار هانتر کلاغی رو چون اول کار مبتدی بودم به درستی انجام ندادم که الان رو نسخه دیجیتالی ریجن یک اولد هانتر ادیشن دارم مراحلو به ترتیب میرم

Last edited by a moderator:

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,924
نام
نـــــــویـــــــــد
دوستان درباره آیتم moon برای افزایش اکو بلاد ها سوال داشتم من دوتاشو پیدا کردم سومی که تو یوتیو*ب دیدم دست اون غول چند چشمیه ولی پیداش نمیکنم بعد الان من آخرهای بازی هستم به باس wet nurse یکی قبل گرمن رسیدم ولی اون اسلحه سرد داسی رو پیدا نکردم!! اونو باید از آیلیین هانتر کلاغی میگرفتم؟؟ متاسفانه مراحل کار هانتر کلاغی رو چون اول کار مبتدی بودم به درستی انجام ندادم که الان رو نسخه دیجیتالی ریجن یک اولد هانتر ادیشن دارم مراحلو به ترتیب میرم

اون سلاح رو وقتی Gehrman رو بکشی بهت میده و توی دورهای بعدی که بازی کنی میتونی ازش استفاده کنی

• Like

MAKEDREAM

کاربر سایت
Dec 21, 2013
367

اسلحه Burial Blade رو بعد از زدن باس گرمن توی هانتر دریم با 60 هزار تا بلاد اکو میتونی بخری .
در مورد Moon اگه منظورت اون مون+30 هستش اگه کلیپشو دیدی جاشو هم تقریبا باید بدونی توی اون ساختمون داخل منطقه Nightmare Of Mensis بعد از اینکه از پله ها اومدی پایین همونجا که یک سری موجودات بهت تیراندازی میکنند یه آسانسور کوچیک هست . باید با اون بری پایین تو یه فضای تاریک با کمی دقت میتونی ببینیش . میری کنارش و از علامت حرکتی Make Contact استفاده میکنی تا بهت بده . بعدش که میکشیش و بهت Living String میده

آخرین ویرایش:
  • Like

rezab

کاربر سایت
Mar 7, 2011
650
نام
Reza
اسلحه Burial Blade رو بعد از زدن باس گرمن توی هانتر دریم با 60 هزار تا بلاد اکو میتونی بخری .
در مورد Moon اگه منظورت اون مون+30 هستش اگه کلیپشو دیدی جاشو هم تقریبا باید بدونی توی اون ساختمون داخل منطقه Nightmare Of Mensis بعد از اینکه از پله ها اومدی پایین همونجا که یک سری موجودات بهت تیراندازی میکنند یه آسانسور کوچیک هست . باید با اون بری پایین تو یه فضای تاریک با کمی دقت میتونی ببینیش . میری کنارش و از علامت حرکتی Make Contact استفاده میکنی تا بهت بده . بعدش که میکشیش و بهت Living String میده
محلشو پیدا کردم منتها برای moon سوم که با اون پایینبره میرم پایین میرسم به اون محل تاریک هر چی میگردم اون هیولا یه چشمه که ویدیوشو پیدا کردم دیدم پیدا نمیشه حتی سعی کردم طبق حرکت ویدیو حرکت کنم ولی نبود!! بعد از کشتن باس میکلاش رفتم اونجا باید چیکار کنم اون هیولا یه چشمه بیاد؟؟خیلی گشتم اون محیط رو اصلن نیست!!!!!!باید کاری کرد تا ظاهر بشه؟؟؟!!

آخرین ویرایش:

ahmadmdp

کاربر سایت
May 22, 2015
359
نام
ahmad
محلشو پیدا کردم منتها برای moon سوم که با اون پایینبره میرم پایین میرسم به اون محل تاریک هر چی میگردم اون هیولا یه چشمه که ویدیوشو پیدا کردم دیدم پیدا نمیشه حتی سعی کردم طبق حرکت ویدیو حرکت کنم ولی نبود!! بعد از کشتن باس میکلاش رفتم اونجا باید چیکار کنم اون هیولا یه چشمه بیاد؟؟خیلی گشتم اون محیط رو اصلن نیست!!!!!!باید کاری کرد تا ظاهر بشه؟؟؟!!
دوست عزیز شما باید بعد از کشتن میکلاش از چراغ middel (اگه املاش درست باشه) از پله ها بری بالا یه اسانسر قفسه ای پیدا میکنی سوار شو وسط راه بپر تو پنجره راه رو که ادامه بدی میرسی به یه راهرو که پله میخوره میره پایین و بعد به یه دست گیره سبز که اگه دستگیره رو بکشی یه دمو نمون میده و ...
بعدش میتونی بری مون سوم رو برداری
راه رسیدن به دستگیره یکم سخته باید یه لباس فرنزی بپوشی و sedetive داشته باشی و بیشتر سعی کن درگیر نشی با npc ها
تو این مسیر یه جادو و یه blood rock هم هست که میتونی ورداری

• Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر