PlayStation Bloodborne

سازنده
From Software
تاریخ انتشار
March 2015
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
Bloodborne

بازی جدید FROM SOFTWARE به کارگردانی خود میازاکی معرفی شد .
بازی به صورت انحصاری برای PS4 عرضه خواهد شد .

======================================

بازی توسط
SCE Japan Studio
From Software
توسعه و ساخته میشود.

سال عرضه ی بازی 2015 اعلام شده است .

=========

توجه:
در این تاپیک بحث:

درمورد داستان و مراحل بازی فقط در تگ اسپویلر!
در مورد ریجن ممنوع!
در مورد قیمت بازی ممنوع!
در مورد کدام فروشگاه بازی رو آورده و کدام فروشگاه معتبره ممنوع!

آخرین ویرایش:

owj

کاربر سایت
Jul 26, 2015
441
نام
Mohamad H
اون باس فرعیه که تاثیری روی داستان نداره همون باسی که شما کشتی درسته کلا باس های فرعی ام بزن تا ازشون بلاد اکو و ایتم بگیری
فرعیا از اصلیه بدترن :d
رسیدم یه جایی طرف تبرش دوتای منه زربه دومش میندازتت:)) اگه بزنیشون که لولتو همون اوایل بازی full میکنی ببینم میشه :D
میگم اون blood enchost ها گاهی وقتا یه کاری میکنی توی بازی سیو میشه و دفعه بعد که مردی میتونی بری همون جا برشون داری باید چیکار کرد که بتونیم این کارو کنیم ؟؟
دمت گرم

Qu1ckZ

کاربر سایت
Feb 13, 2012
217
نام
Arash
فرعیا از اصلیه بدترن :d
رسیدم یه جایی طرف تبرش دوتای منه زربه دومش میندازتت:)) اگه بزنیشون که لولتو همون اوایل بازی full میکنی ببینم میشه :D
میگم اون blood enchost ها گاهی وقتا یه کاری میکنی توی بازی سیو میشه و دفعه بعد که مردی میتونی بری همون جا برشون داری باید چیکار کرد که بتونیم این کارو کنیم ؟؟
دمت گرم

همیشه بعد از مردن BloodEchoe هایی که داشتی رو میتونی بری پس بگیری . (بعضی وقت ها روی زمین میفته , بعضی وقت ها هم جذب یکی از دشمن هایی میشه که توی اون منطقه بوده که چشماش بنفش میشه . اون رو که بکشی بر میگرده BloodEchoe هات . )

owj

کاربر سایت
Jul 26, 2015
441
نام
Mohamad H
همیشه بعد از مردن BloodEchoe هایی که داشتی رو میتونی بری پس بگیری . (بعضی وقت ها روی زمین میفته , بعضی وقت ها هم جذب یکی از دشمن هایی میشه که توی اون منطقه بوده که چشماش بنفش میشه . اون رو که بکشی بر میگرده BloodEchoe هات . )
فک میکردم اگه رو زمین باشه فقط ! این قضیه چشم بنفش رو نمیدونستم همیشگیه ! دمت گرم پس بعد از مردن حتما دنبالش میگردم !

- - -ویرایش - - -

بازیرو تموم کردم از دوستایی ک منو راهنمایی کردن تشکر میکنم:d:-bd
کلا چند تا باس اصلی داره بازی ؟ چند ساعتی طول کشید برات :)
ماشالله :d

Mohammad®eza

کاربر سایت
Oct 15, 2006
1,244
خبر

یه خبر خوب برای کسانی که اکانت PSN شون ریجن 2 هستش:
کسانی که اکانت ریجن 2 دارن و داخلش بازی رو 100٪ پلات کردن تم رایگان بلادبورن بهشون تعلق میگیره (فقط اکانت های ریجن 2 اروپا)
راستی این تم با تم اول فرق داره این جدیده فقط برای کسانی که تو اکانت اروپا بازی رو پلات کردن (یعنی تم اولی که برای پلاس دارهای اروپا مجانی هستش این تم دوم فقط برای کسانی که پلات کردن)
منبع
---------------------------------------------
من بدبخت تازه همین دیشب خداشاهده بازی رو پلات کردم حالا اکانتم ریجن 1:wallbash:

آخرین ویرایش:

sadegh93

کاربر سایت
Dec 19, 2011
3,341
من میخوام برم Abandoned old workshop . دفعه ی اول که بازی رو بخش اصلیش رو تموم کردم . اونجا رفتم ولی ایندفعه یادم نیست چیکار کردم که تونستم برم . تاجایی که یادمه یک در در cathedral ward سمت راست هست که میگه closed .
این در رو چجوری باید بازی کرد ؟
یا چجوری باید رفت اونجا ؟

Maxxxx

کاربر سایت
Apr 18, 2015
378
نام
سعید
من میخوام برم Abandoned old workshop . دفعه ی اول که بازی رو بخش اصلیش رو تموم کردم . اونجا رفتم ولی ایندفعه یادم نیست چیکار کردم که تونستم برم . تاجایی که یادمه یک در در cathedral ward سمت راست هست که میگه closed .
باید باس bloood beast رو بکشی تا باز بشه

Naruto2012

کاربر سایت
Jul 7, 2012
245
نام
محمد
فک میکردم اگه رو زمین باشه فقط ! این قضیه چشم بنفش رو نمیدونستم همیشگیه ! دمت گرم پس بعد از مردن حتما دنبالش میگردم !

- - -ویرایش - - -

کلا چند تا باس اصلی داره بازی ؟ چند ساعتی طول کشید برات :)
ماشالله :d
والا دادا واسه من یه 3 هفته ای طول کشید باساشم تعدادشو نشمردم ولی تو این تاپیک تعداد دقیقشو زده

- - -ویرایش - - -

- - -ویرایش - - -

یه نشون هست قیمتشم 10000 تاس باید اونو بگیری بری کنار اون دروازه بزرگ باز میشه همونی ک closed زده

owj

کاربر سایت
Jul 26, 2015
441
نام
Mohamad H
والا دادا واسه من یه 3 هفته ای طول کشید باساشم تعدادشو نشمردم ولی تو این تاپیک تعداد دقیقشو زده

- - -ویرایش - - -

- - -ویرایش - - -

یه نشون هست قیمتشم 10000 تاس باید اونو بگیری بری کنار اون دروازه بزرگ باز میشه همونی ک closed زده
من اون درو رد کردم چی هست داخلش ؟ ارزش داره با اون تبریه دس به یقه شیم ؟:-/

sadegh93

کاربر سایت
Dec 19, 2011
3,341
جواب بالای شما درست هست برای در راستی . خودمم قبلا انجام داده بودم . دفعه دومه دارم تموم میکنم در اصل بخش اصلی رو . یادم رفته بود
اون نشونه برای در بزرگه هست
من این در سمت راست داخل معبد رو میگم که باید اون باس کشته میشد
حل شد مشکلم
- - -ویرایش - - -

من سه تا از Third of Umbilical Cord این ها رو پیدا کردم و مصرف کردم
قبل از جنگ با گرمن
. حالا چی میشه ؟ بهترین پایانش رو میبینم ؟ نمیخوام توضیح بدهید دقیق چی میشه . فقط با اون moon .... میتونم بجنگم ؟
راستی باید refuse کنم دیگه درخواست گرمن رو تا باهاش بجنگم ؟
اگه میدونستم احتمالا همون دفعه اول هر سه تا از اون آیتم ها رو مصرف میکردم . من به خاطر یکی دیگه از پایان های بازی برای دفعه دوم شروع کردم در اصل :((
آخرین ویرایش:

Mohammad®eza

کاربر سایت
Oct 15, 2006
1,244
من سه تا از Third of Umbilical Cord این ها رو پیدا کردم و مصرف کردم
قبل از جنگ با گرمن
. حالا چی میشه ؟ بهترین پایانش رو میبینم ؟ نمیخوام توضیح بدهید دقیق چی میشه . فقط با اون moon .... میتونم بجنگم ؟
راستی باید refuse کنم دیگه درخواست گرمن رو تا باهاش بجنگم ؟
اگه میدونستم احتمالا همون دفعه اول هر سه تا از اون آیتم ها رو مصرف میکردم . من به خاطر یکی دیگه از پایان های بازی برای دفعه دوم شروع کردم در اصل :((
شما سه تا Cord رو مصرف کن بعد برو با گرمن بجنگ بقیه ش رو میبینی...
از داستان بازی مینویسی سعی کن اسپویلر بذاری یکی ندونه از همین اول آخرش لو میره;)

ahmadmdp

کاربر سایت
May 22, 2015
359
نام
ahmad
سلام دوستان این در اول forbidden woods که چند تا کلاغ درو و برش هست و نوشته از اونطرف باید باز بشه از کجا باید بری که بخوره به اونجا؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر