PlayStation Bloodborne

سازنده
From Software
تاریخ انتشار
March 2015
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
Bloodborne

بازی جدید FROM SOFTWARE به کارگردانی خود میازاکی معرفی شد .
بازی به صورت انحصاری برای PS4 عرضه خواهد شد .

======================================

بازی توسط
SCE Japan Studio
From Software
توسعه و ساخته میشود.

سال عرضه ی بازی 2015 اعلام شده است .

=========

توجه:
در این تاپیک بحث:

درمورد داستان و مراحل بازی فقط در تگ اسپویلر!
در مورد ریجن ممنوع!
در مورد قیمت بازی ممنوع!
در مورد کدام فروشگاه بازی رو آورده و کدام فروشگاه معتبره ممنوع!

آخرین ویرایش:

Mohammad®eza

کاربر سایت
آقا من اسلحهم +2 هست
ولی ا|گرید نمیشه دیگه . میگه بلود استئن نداری ولی دارم
مشکل چیه ؟
دوست عزیز آپگرید کردن سلاح ها تو هانترز دریم به این صورت هستش :
3>5>8 Blood Stone Shard سه آپگرید اول
3>5>8 Twin Blood Stone Shard سه آپگرید دوم
3>5>8 Blood Stone Chunk سه آپگرید سوم
1> Blood Rock آخرین آپگرید

owj

کاربر سایت
نام
Mohamad H
دوستان من یه 8000 تا بلاد داشتم مردم و رفتم ببینم کجا میتونم پیداش کنم که باز مردم ! سوالم اینه بلاد های که الان بازی میکنم و اون چشم ابیه رو اگه گیر بیارم بکشم بم میده بعلاوه اون 8000 تا هست یا فقط اونیه که قبل از اخرین مردنمون داشتیم :|:-s
اون یارو بالای ساختمون هست تیر میزنه اونو میشه بکشی من داشتم میرفتم بالا تیر زد افتادم پایین مردم
yahoo_4.gif
yahoo_2.gif
سپاس

آخرین ویرایش:

Naruto2012

کاربر سایت
نام
محمد
من اون درو رد کردم چی هست داخلش ؟ ارزش داره با اون تبریه دس به یقه شیم ؟:-/
دادا اون درو وا کنی توش باس اصلی بازی هست اگرم میبینی نمیتونی بکشیشون ازشون فرار کن زیاد مشکل نیست فقط دروازه باز شد باید از چپ بری اونجاییه که اون بارو با اتیش میزنه اون تبریا کشتنشون فایده نداره الکی وقتتو میگیره

Qu1ckZ

کاربر سایت
نام
Arash
دوستان من یه 8000 تا بلاد داشتم مردم و رفتم ببینم کجا میتونم پیداش کنم که باز مردم ! سوالم اینه بلاد های که الان بازی میکنم و اون چشم ابیه رو اگه گیر بیارم بکشم بم میده بعلاوه اون 8000 تا هست یا فقط اونیه که قبل از اخرین مردنمون داشتیم :|:-s
اون یارو بالای ساختمون هست تیر میزنه اونو میشه بکشی من داشتم میرفتم بالا تیر زد افتادم پایین مردم :d :(
سپاس

نه دیگه اون 8000 تا رو بت نمیده :D فقط همون قدری که بار آخر مردی و از دست دادی رو بر میگردونه . نگران نباش 8000 تا زیاد نیست زود میتونی جور کنی این مقدار رو ; یکم بری جلوتر متوجه میشی .

Ebrahim-ZH

کاربر سایت
سلام دوستان این در اول forbidden woods که چند تا کلاغ درو و برش هست و نوشته از اونطرف باید باز بشه از کجا باید بری که بخوره به اونجا؟
پشت اون در چیزی نیست همون راه مستقیم این منطقه بگیری بری بهتره تهش هم به باس میرسی محض احتیاط

Qu1ckZ

کاربر سایت
نام
Arash
پشت اون در چیزی نیست همون راه مستقیم این منطقه بگیری بری بهتره تهش هم به باس میرسی محض احتیاط

یعنی چی چیزی نیست ؟ Shortcut ـ اتفاقا خیلی هم مهم ـ تا اگه مردی دهنت سرویس نشه بخوای همه راه رو برگردی . : دی

Ebrahim-ZH

کاربر سایت
یعنی چی چیزی نیست ؟ Shortcut ـ اتفاقا خیلی هم مهم ـ تا اگه مردی دهنت سرویس نشه بخوای همه راه رو برگردی . : دی

کنار این در (Forbidden Woods (Shortcut بود و Lamp کی میشه به Hunter's Dream رفت و از اونجا هر منطقه این که خواست رفت. در Shortcut هم همه جا مهم نیستن فقط یه میون بر هستن.

meysam1980

کاربر سایت
کنار این در (Forbidden Woods (Shortcut بود و Lamp کی میشه به Hunter's Dream رفت و از اونجا هر منطقه این که خواست رفت. در Shortcut هم همه جا مهم نیستن فقط یه میون بر هستن.

به نظرت میانبر چیزه بدیه؟؟؟؟ اونم واسه باسهای فوربیدن ووود که مطمئنا ده بار بیشتر باید ملاقاتشون کنی تا ردبشی؟؟؟؟؟اون دوستی که میخواست پیدا کنه باید از روی نقشه بری اینجوری نمیشه توضیح داد...

Attachments

• forbidden_woods_map.jpg
    forbidden_woods_map.jpg
    149.2 KB · مشاهده: 17

RoCoCo

کاربر سایت
نام
Nimo
به نظرت میانبر چیزه بدیه؟؟؟؟ اونم واسه باسهای فوربیدن ووود که مطمئنا ده بار بیشتر باید ملاقاتشون کنی تا ردبشی؟؟؟؟؟اون دوستی که میخواست پیدا کنه باید از روی نقشه بری اینجوری نمیشه توضیح داد...

بابا فوربیدن که یه shadow داره خیلی هم راحته کلا جای با صفا و راحتیه :dshortcut هم خوبه اما خیلی هم مهم نیست :d

ahmadmdp

کاربر سایت
نام
ahmad

داداش مرسی فقط تو این نقشه ندیدم اونجه رو اگه میشه فقط منقطه ای که میخوره به اونجا رو بگین خودم پیدا میکنم
چون بازی رو تموم کردم گفتم برم اونجا ببینم چیه

3cret

کاربر سایت
سلام
دوستان من قبلا یکی از پایان های بازی که
با باس آخر نمیجنگی و میذاری بکشتت رو رفتم
الان میخوام دوتا پایان دیگه هم تجربه کنم و اگه بتونم بازی رو پلات کنم .
میخواستم بدونم تا کدوم قسمت بازی که رسیدم از سیو بازی بکاپ بگیرم تا بعد یکی از پایان ها از بکاپم استفاده کنم برای پایان بعدی؟یعنی تا کجای هر سه پایان داستان به یه شکل هست و نیازی به دریافت چیزی نیست که من از اونجا بکاپ بگیرم؟چون شنیدم یکی از پایان هاش نیاز به جمع کردن یه آیتم خاصی هست .
مرسی

Mohammad®eza

کاربر سایت
دوستانی که میخوان ملکه Pthumerian رو بکشن برای گرفتن تروفی میتونن به Chalice من وصل بشن اینم Chalice Glyph > jqn8et5e
نحوه وصل شدن هم به این شکله اول باید اکانتتون پلاس داشته باشه به صورت آنلاین برید داخل هانترز دریم بعد برید جلوی یکی از 6 قبری که میشه Chalice ساخت روی یکی X رو بزنید و گزینه Search by Chalice Glyph رو انتخاب کنید بعد کدی که بالا نوشتم رو وارد کنید بعد ok راحت براتون Share میشه. Chalice دارای 3 تا Layer هستش آخری ملکه هستش میکشید تروفی آزاد میشه (من خبر نداشتم 7 تا چلیس با 21 غول کشتم رسیدم اینجا) هر کسی دوست داشت معطل نشه اشتفاده کنه

3cret

کاربر سایت
سلام
دوستان من قبلا یکی از پایان های بازی که
با باس آخر نمیجنگی و میذاری بکشتت رو رفتم
الان میخوام دوتا پایان دیگه هم تجربه کنم و اگه بتونم بازی رو پلات کنم .
میخواستم بدونم تا کدوم قسمت بازی که رسیدم از سیو بازی بکاپ بگیرم تا بعد یکی از پایان ها از بکاپم استفاده کنم برای پایان بعدی؟یعنی تا کجای هر سه پایان داستان به یه شکل هست و نیازی به دریافت چیزی نیست که من از اونجا بکاپ بگیرم؟چون شنیدم یکی از پایان هاش نیاز به جمع کردن یه آیتم خاصی هست .
مرسی

کسی نیست راهنمایی کنه؟ :(

K ANE

کاربر سایت
نام
Noble 6
کسی نیست راهنمایی کنه؟ :(
تا اونجایی که یادمه بعد از زدن باس merge wet nurse برمیگردی هانتر دریم که میبینی اتیش گرفته کلا۰۰بعد عروسکه میگه برو پیش اون الد هانتر که شما همونجا از سیو بک اپ بگیری کارت رو راه میندازه۰

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
    or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر