PlayStation Bloodborne

سازنده
From Software
تاریخ انتشار
March 2015
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
Bloodborne

بازی جدید FROM SOFTWARE به کارگردانی خود میازاکی معرفی شد .
بازی به صورت انحصاری برای PS4 عرضه خواهد شد .

======================================

بازی توسط
SCE Japan Studio
From Software
توسعه و ساخته میشود.

سال عرضه ی بازی 2015 اعلام شده است .

=========

توجه:
در این تاپیک بحث:

درمورد داستان و مراحل بازی فقط در تگ اسپویلر!
در مورد ریجن ممنوع!
در مورد قیمت بازی ممنوع!
در مورد کدام فروشگاه بازی رو آورده و کدام فروشگاه معتبره ممنوع!

آخرین ویرایش:

Lord Odin

کاربر سایت
Mar 19, 2013
2,014
اون در اصلا باز نمیشه مثل اینکه من تمام بازی گشتم همه جا هم دنبالش گشتم که چطور باز میشه اما نه من چیزی پیدا کردم نه اینکه دیدم کسی بدونه چطور میشه اون در باز کرد .:|

دوستان یکم گشتم برای یکی از دوستام ببینم کسی نقشه ای چیزی نداره دوستم راهنمایی کنه همش من نیاز نداشته باشی دیدم اون اول ها بیخوردی خودم به .... دادم که بفهمم هر راه به کجا میرسه الان هم یه جایی Up کردم که فیل نباشه .:((:d
قضیه رو نگرفتم! :D اون دره باز میشه یا نه بلاخره؟ چون اگر همینطوری بیخورد و بیجهت بود "Closed" نمینوشت جلوش.
این عکسها هم برای من مثل خط میخی میمونه چیزه خاصی دستگیرم نشد :D

Lord Phenom

کاربر سایت
Oct 16, 2012
262
نام
سعید
یک در توی بازی هست که کلا باز نمیشه اونم اون طرفش میخوره به جایی که باس cleric beast رو روی پل میزنی اگه برگردی و از بالا نگاه کنی میتونی پل که روش با باس مبارزه میکنی رو ببینی ولی چیزای روی پل برای اینکه سنگین نشه لود نمیشه و فقط پل خالی هست و چیزی روش نیست ولی همون پله

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
قضیه رو نگرفتم! :D اون دره باز میشه یا نه بلاخره؟ چون اگر همینطوری بیخورد و بیجهت بود "Closed" نمینوشت جلوش.
این عکسها هم برای من مثل خط میخی میمونه چیزه خاصی دستگیرم نشد :D

مشخص نیست . :d من احساس میکنم باید باز بشه و باید یه کلید چیزی داشته باشی من بعد اینکه همه چی تو بازی گرفتم بر نگشتم تست کنم حدودا بعد غول هفتم بودم کل منطقه ها رو خالی کرده بودم که برگشتم اخرین بار پیشنهاد میکنم بازی زیر رو کنی همه کلید ها رو پیدا کنی(تمام خونه ها که چراغ هاشون روشنه کاری که میخوان انجام بدی شاید کلید گرفتی من که نگرفتم با وجود این که بیشترش انجام دادم) بعدش آخر بازی بیای تست کنی ببینی باز میشه یا نه .:d

از طرف دیگه بازی راه مخفی زیاد داره مثل تاج پادشاه که به queen میرسه یا .... موراد از این دست شاید یه موردی بوده ملت متوجه نشدن چطور باید در باز کنن منم جزو همون ملت در کف .:d

خسته نباشی .:d مشخصا داره راه و چاه نشون میده دیگه چی دیگه خط میخی میمونه .:d

آخرین ویرایش:

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
مشخص نیست . :d من احساس میکنم باید باز بشه و باید یه کلید چیزی داشته باشی من بعد اینکه همه چی تو بازی گرفتم بر نگشتم تست کنم حدودا بعد غول هفتم بودم کل منطقه ها رو خالی کرده بودم که برگشتم اخرین بار پیشنهاد میکنم بازی زیر رو کنی همه کلید ها رو پیدا کنی(تمام خونه ها که چراغ هاشون روشنه کاری که میخوان انجام بدی شاید کلید گرفتی من که نگرفتم با وجود این که بیشترش انجام دادم) بعدش آخر بازی بیای تست کنی ببینی باز میشه یا نه .:d

از طرف دیگه بازی راه مخفی زیاد داره مثل تاج پادشاه که به queen میرسه یا .... موراد از این دست شاید یه موردی بوده ملت متوجه نشدن چطور باید در باز کنن منم جزو همون ملت در کف .:d

خسته نباشی .:d مشخصا داره راه و چاه نشون میده دیگه چی دیگه خط میخی میمونه .:d
اون دره قفل رو کسی نتونسته باز کنه اصلا D:
شاید secret خاصی چیزی باشه که کشف نشده ... شایدم تروله سازنده هاست D: اصلا معلوم نیست D: شایدم خبری از DLC اینا بشه لول !

ArefTheGreat

کاربر سایت
Jul 7, 2009
1,179
نام
عارف واعظ قائمی
ای بابا. من هر بنی بشری گیرم اومد کشتمش. میترسیدم آیتمه مهمی داشته باشن. الان راهی نیست آیتم کویین رو بدست بیارم؟ برم بکشمش؟ :D
من دو تا Cord دارم.یکی از workshop یکی هم نمیدونم از کجا گرفتم. دختره تو کلینک رو قبل از Rom کشتم متاسفانه آریانا رو هم کشتم :| راهی نیست cord سوم رو یه جوری بدست بیارم؟
دوست عزیز نگران آیتم Annalise, Queen of the Vilebloods نباش اون توضیح که من دادم چیز خیلی خاصی رو از دست ندادی وقتی آلفرد زنده باشه و اون نامه رو بهش بدی اون میاد این خانم رو (queen) میکشه و اون آیتم که گفت یک تیکه از گوشتش هست که بعد از کشتن ebrietas duagther of cosmos میتونی همون جا که مثل سر rom هست بری شما و (همون جایی که تنها گزینه ای که داری do nothing هست) از این تیکه گوشت باقی مونده استفاده کنی و این خانم رو دوباره زنده کنی، البته چون آلفرد رو کشتی یک سری آیتم که بعد قرار بود خود آلفرد بهت بده مثل یک rune به اسم radiance از دست دادی که بعد تو ng+ میتونی بدست بیاری دوباره ولی در کل سعی کن از آدم هایی که حرف میزنن کسی رو جز اون آقایی که تو forbidden woods پیدا میکنی نکشی (که اینم اگه بهش حمله کنی همون جا میبینی هیولا میشه) در باره سوال بعدیت اونجوری که توضیح دادی من فکر کنم شما mergo's wet nurse رو هم زده باشی و این دومی رو از این بدست آورده باشی چون اون دوتای دیگه یکش بعد کشتن Rom با کشتن دختره تو clinic بدست میاد و اون یکی هم وقتی arianna رو بعد از بچه دار شدن بزنی (من فکر کنم من خودم حتی arianna رو هم نزدم فقط بچش رو کشتم و آخری رو از همین جا بدست آوردم) مگه اینکه من اشتباه میکنم و این دومی رو از خود arianna بدست آورده باشی

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
ببخشید دوستان چطور میتونم بیشتر از 20 بطری جون با خودم ببرم یعنی ظرفیتشو بیشتر کنم
یه rune هست که اسمش الا توی ذهنم نیست اما اجازه میده 2-3 تا بیشتر ببری بسته به rune که داری ولی معمولا به نظرم همون 20 تا کافی هست. سعی کنی راه جاخالی دادن و زدن درسته ضربه به دشمنها رو با مطالعه حرکاتشون یاد بگیری ... 20 تا زیاد هم هست یه موقه هایی D:

ArefTheGreat

کاربر سایت
Jul 7, 2009
1,179
نام
عارف واعظ قائمی
ببخشید دوستان چطور میتونم بیشتر از 20 بطری جون با خودم ببرم یعنی ظرفیتشو بیشتر کنم

برای این کار باید یک سری rune پیدا کنی که جای اینارو برات زیاد میکنه که فکر کنم کلا 5 تا از این rune ها داریم که به ترتیب از 1 تا 5 تا بیشتر میتونی برداری، در کل هم میتونی 3 تا rune رو همیشه فعال داشته باشی که نتیجه میشه max تعداد بطری های جون 32 باشه (20+5+4+3)

Sweet Lucifer

کاربر سایت
Nov 20, 2008
1,976
نام
مجتبی
دوست عزیز نگران آیتم Annalise, Queen of the Vilebloods نباش اون توضیح که من دادم چیز خیلی خاصی رو از دست ندادی وقتی آلفرد زنده باشه و اون نامه رو بهش بدی اون میاد این خانم رو (queen) میکشه و اون آیتم که گفت یک تیکه از گوشتش هست که بعد از کشتن ebrietas duagther of cosmos میتونی همون جا که مثل سر rom هست بری شما و (همون جایی که تنها گزینه ای که داری do nothing هست) از این تیکه گوشت باقی مونده استفاده کنی و این خانم رو دوباره زنده کنی، البته چون آلفرد رو کشتی یک سری آیتم که بعد قرار بود خود آلفرد بهت بده مثل یک rune به اسم radiance از دست دادی که بعد تو ng+ میتونی بدست بیاری دوباره ولی در کل سعی کن از آدم هایی که حرف میزنن کسی رو جز اون آقایی که تو forbidden woods پیدا میکنی نکشی (که اینم اگه بهش حمله کنی همون جا میبینی هیولا میشه) در باره سوال بعدیت اونجوری که توضیح دادی من فکر کنم شما mergo's wet nurse رو هم زده باشی و این دومی رو از این بدست آورده باشی چون اون دوتای دیگه یکش بعد کشتن Rom با کشتن دختره تو clinic بدست میاد و اون یکی هم وقتی arianna رو بعد از بچه دار شدن بزنی (من فکر کنم من خودم حتی arianna رو هم نزدم فقط بچش رو کشتم و آخری رو از همین جا بدست آوردم) مگه اینکه من اشتباه میکنم و این دومی رو از خود arianna بدست آورده باشی
من تمام باس ها رو چه انتخابی چه اجباری زدم. آخر بازی هستم. واقعا حال ندارم برا یه Cord کل بازیو از اول برم :(

ArefTheGreat

کاربر سایت
Jul 7, 2009
1,179
نام
عارف واعظ قائمی
من تمام باس ها رو چه انتخابی چه اجباری زدم. آخر بازی هستم. واقعا حال ندارم برا یه Cord کل بازیو از اول برم :(
نه دوست عزیز اتفاقا ng+ خیلی حال میده بازی نسبتا دوباره سخت میشه، بعد من احتمال میدم شما سمت chalice ها و boss های اون سمت نرفته باشی که خود اونا یک دنیا جدیدی هست برا خودش، و از یک جایی به بعد این chalice ها انقدر سخت میشه که از نظر من واقعا لول زیر 100 جواب نمیده

Sweet Lucifer

کاربر سایت
Nov 20, 2008
1,976
نام
مجتبی
نه دوست عزیز اتفاقا ng+ خیلی حال میده بازی نسبتا دوباره سخت میشه، بعد من احتمال میدم شما سمت chalice ها و boss های اون سمت نرفته باشی که خود اونا یک دنیا جدیدی هست برا خودش، و از یک جایی به بعد این chalice ها انقدر سخت میشه که از نظر من واقعا لول زیر 100 جواب نمیده
من لول 90 هستم. بازیو تموم کنم برم ng+ ؟
شکنجه نشم دوباره مثه اولین ساعتای بازی :D
دانجن ها رو یه دونه ش رو رفتم.
یه سوال. میخوام از سیو بک آپ بگیرم تا دو تا پایان رو دیده باشم. فقط مورد اینجاس که دوستم بک آپ گرفت از سیوش بازیای دیجیتالیش قفل شدن. درسته؟

ArefTheGreat

کاربر سایت
Jul 7, 2009
1,179
نام
عارف واعظ قائمی
من لول 90 هستم. بازیو تموم کنم برم ng+ ؟
شکنجه نشم دوباره مثه اولین ساعتای بازی :D
دانجن ها رو یه دونه ش رو رفتم.
یه سوال. میخوام از سیو بک آپ بگیرم تا دو تا پایان رو دیده باشم. فقط مورد اینجاس که دوستم بک آپ گرفت از سیوش بازیای دیجیتالیش قفل شدن. درسته؟
نه اولاي بازي چون با بازي خيلي آشنا نبودي اذيت ميكرد الان نسبتا آسون تر برات ;)
بعدم اينكه والا منم بازي رو به صورت ديجيتال البته با id خودم گرفتم و قبلا يك بار بك آپ هم گرفتم مشكلي هم ايجاد نشد، آخه چرا بازيا قفل شه با يك بك آپ؟

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
خب، من دو بار دیگه هم سعی کردم، نشد. دیگه دارم کم کم به تسلیم شدن فکر میکنم :d
دوبار که چه عرض کنم D:
کلا بعضی جاهاش رو ( مخصوصا توی chalice ها ) فک کنم 20 بار مردم تا بشه رد کرد ×_×
dont give up کلا لول

پیدا کردم
اسمش Communion Rune هست
محلهای پیدا کردنش :
+2 توی lecture building هست توی یه صندق
+3 اش هم توی clinic هست
+4 هم بعد از کشتن celestial emissary توی upper cathedral دراپ میشه
+5 هم توی Ihyll ROOT chalice دراپ میشه D:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر