PlayStation Bloodborne

سازنده
From Software
تاریخ انتشار
March 2015
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
Bloodborne

بازی جدید FROM SOFTWARE به کارگردانی خود میازاکی معرفی شد .
بازی به صورت انحصاری برای PS4 عرضه خواهد شد .

======================================

بازی توسط
SCE Japan Studio
From Software
توسعه و ساخته میشود.

سال عرضه ی بازی 2015 اعلام شده است .

=========

توجه:
در این تاپیک بحث:

درمورد داستان و مراحل بازی فقط در تگ اسپویلر!
در مورد ریجن ممنوع!
در مورد قیمت بازی ممنوع!
در مورد کدام فروشگاه بازی رو آورده و کدام فروشگاه معتبره ممنوع!

آخرین ویرایش:

Lord Odin

کاربر سایت
Mar 19, 2013
2,014
اطراف cathedral ward یه دری هست توی زیر زمین ماننده ته یه سالن (:D) که روبروش یه جعبه ست. حالا عکسش رو میزارم ولی میخوام بدونم این در چطور باز میشه!. یا کلیذ میخواد یا از اون سمت باس باز بشه که توی این دوباری که بازی کردم نشده.

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
خوب امروز پس از مشقت های فراوان بازی رو پلات نمودیم :D واقعا دستای میازاکی رو باید بوسید. کلا بازی با تمام متعلقاتش شبیه یه کابوس دلچسب هست که هر چقدرم عذاب میکشی دوست نداری بیدار بشی از این کابوس :hug:

perseus

کاربر سایت
Aug 29, 2009
76
دوستان یک سوال دارم این abandoned workshop رو دقیقا باید از کجا بهش برسم ؟ از اون دره که تو cathedral ward باز میشه با اسانسور میری بالا تو اون منطقه اس یا تو upper cathedral ه؟

END_BOY

Tonight Is The Night
کاربر سایت
Sep 17, 2006
2,134
دوستان یک سوال دارم این abandoned workshop رو دقیقا باید از کجا بهش برسم ؟ از اون دره که تو cathedral ward باز میشه با اسانسور میری بالا تو اون منطقه اس یا تو upper cathedral ه؟

تو cathedral ward و همون دری که با اسانسور میری رو برو :d

ArefTheGreat

کاربر سایت
Jul 7, 2009
1,183
صفحه قبل برا یک نفر دیگه از بچه ها تو پست 2075 تو spoiler با عکس توضیح دادم، ببینین اگر مشکلتون حل نشد دوباره مفصل تر توضیح میدم
مکان دقیق هم تو همون اسانسور رو که رفتین بالا بعد از پل که چند نفر بالاش تیر اندازی می کنن برین سمت راست راه رو ب سمت پایین ادامه بدین، بعد به همون پست 2075 میرسین

ArefTheGreat

کاربر سایت
Jul 7, 2009
1,183
دوستان من رفتم upper blah blah دو تا باس رو کشتم. یه سر Rom هست بعد از Daughter of cosmos اونجا کلیک که میکنم مینویسه Do nothing. چه کنیم؟
شما اینجا اگر ماموریت مربوط به alfred رو کامل انجام بدین یک option دیگه به جز do nothing اضافه میشه، تا حالا تو cainhurst castle رفتین؟ اگه آره و باس martyr logruis رو زدین تاجی رو که آزاد میشه سرتون کنین به سمت تخت martyr برین یک دمو میشه، بعد راهی که براتون باز میشه رو مستقیم برین با queen حرف بزنین اون بقل فکر کنم توی یک صندوق یک نامه هست این نامه رو بردارین و برین پیش alfred باهاش حرف بزنین و نامه رو بهش بدین alfred دوباره برین لامپ بغل queen میبینین alfred زده کشته طرف رو از رو جسدش میشه یک آیتم برداشت، بعد برین جایی که اولین بار alfred رو دیدن و آیتم هارو بردارین، بعد برین همین جا که میگین اون یکی گزینه به جز do nothing دوباره میاد که باعث میشه اون queen دوباره زنده بشه

Sweet Lucifer

کاربر سایت
Nov 20, 2008
1,976
شما اینجا اگر ماموریت مربوط به alfred رو کامل انجام بدین یک option دیگه به جز do nothing اضافه میشه، تا حالا تو cainhurst castle رفتین؟ اگه آره و باس martyr logruis رو زدین تاجی رو که آزاد میشه سرتون کنین به سمت تخت martyr برین یک دمو میشه، بعد راهی که براتون باز میشه رو مستقیم برین با queen حرف بزنین اون بقل فکر کنم توی یک صندوق یک نامه هست این نامه رو بردارین و برین پیش alfred باهاش حرف بزنین و نامه رو بهش بدین alfred دوباره برین لامپ بغل queen میبینین alfred زده کشته طرف رو از رو جسدش میشه یک آیتم برداشت، بعد برین جایی که اولین بار alfred رو دیدن و آیتم هارو بردارین، بعد برین همین جا که میگین اون یکی گزینه به جز do nothing دوباره میاد که باعث میشه اون queen دوباره زنده بشه
آلفرد همون هانتر مو بلونده؟ اونو کشتم بدبختی قبلا :|

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
خوب حالش داد بازی من هم پلات شد .:d:x:bighug:

با وجود اینکه آخری ها لول 178 بود و بخش داستانی خیلی راحت شده بود اما این dungeon ها پیرم کردن .:d

به نظرم غول آخر بازی dungeon Defiled بود تو کل بازی انقدر نمرده بودم توسط غول های بازی سر جمع تو کل شاید 20 دفعه تو این 4 دستی که بازی تمام کردم کلا مردم اما لایه 1و2 بالای 20 رو شاخش بود.:d

مخصوصا سگ نازنین Watchdog of the old Lords که یک تنه وارد بخش باس نشده بودم کثافت همون اول مشخص نبود باگ بود چی بود جامپ که میزدم از جلوش برم کنار سگه رو هوا کله میچرخوند بازی کنید میبینید که یه همیچن کاری کلا هیچ وقت شاید انجام نده اما قبل اینکه یه بار دستگاه روشن خاموش کنم 20 دفعه اینجا مردم تا اینکه بازی روشن خاموش کردم دیگه یه همچین حرکت مسخره ای ندیدم .:d

matte

کاربر سایت
Sep 10, 2014
84
لیست کامل bloodborne bosses

bloodborne_boss_checklist_by_zodiacus-d8o0nsd.jpg

دوستان لطفا 3 روش ending بازی رو هم بزارید مخصوصا روشی که میشه باهاش باسه مخفی آخر رو زد مرسی.

Last edited by a moderator:
  • Like
Reactions: farzad_angel

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
اقا برای این بازی قراره DLC o خاصی بیادش؟
فعلا که هیچ خبری نبوده

دوستان لطفا 3 روش ending بازی رو هم بزارید مخصوصا روشی که میشه باهاش باسه مخفی آخر رو زد مرسی.
یکی اینکه تسلیمش بشی . یکی اینکه بکشیش
یکی اینکه 3 تا ایتم Cord رو مصرف کنی اینطوری قدرت ماه روت تاثیر نمیزاره و The Moon Presence باسه مخفی و اخره بازی وارد میشه
برای گرفتن cord ها هم :
بعد از کشتن MErgo یه دونه drop میکنه
بعد از رسیدن به adbondoned workshop یه دونه هست
بعد از کشتن iso توی clinic یه دونه دارپ میکنه ( البته پس از مرگه باسه ROM فقط چون حامله میشه )
اگرم ariana رو فرستادی clinic که بعد از rom میره نزدیکه tomb of odeon و ... خلاصه یکی دراپ میشه لول

wich of hemwick رو قبل از vica amelia زدم بعد این دو تا نمیدونم باید کجا برم :d
woods !
از قسمت amelia بروی راست و از alfred رد شده و برو woods . چون بعد از کشتن amelia رمز در رو داری

آلفرد همون هانتر مو بلونده؟ اونو کشتم بدبختی قبلا :|
اره همونه. اصلا نباید npc ها رو توی این بازی کشت .... مگر اینکه واقعا لازم بشه !

Sweet Lucifer

کاربر سایت
Nov 20, 2008
1,976
اره همونه. اصلا نباید npc ها رو توی این بازی کشت .... مگر اینکه واقعا لازم بشه !
ای بابا. من هر بنی بشری گیرم اومد کشتمش. میترسیدم آیتمه مهمی داشته باشن. الان راهی نیست آیتم کویین رو بدست بیارم؟ برم بکشمش؟ :D
من دو تا Cord دارم.یکی از workshop یکی هم نمیدونم از کجا گرفتم. دختره تو کلینک رو قبل از Rom کشتم متاسفانه آریانا رو هم کشتم :| راهی نیست cord سوم رو یه جوری بدست بیارم؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر