BioShock: Infinite | Xbox 360 [پست اول تاپیک خوانده شود]

the dark knight

کاربر سایت
Aug 9, 2008
1,547
نام
سروش
یه سوال دارم در مورد پایان بازی
اون قسمتی که الیزابت مارو برد به رپچر قضیه اش چی شد ؟!
چرا مارو برد اونجا ؟! راجع بهش چی گفت ؟!
به خدا این صحنه رو که دیدم موهای تنم سیخ شد! آرزو میکردم 5 دقیقه بشه توی شهر تاب بزنم !
خدایی این رپچر عجب اتمسفری داشت ... !
برای این بود که یه مثال از مسئله "ثابت ها و متغیر ها " نشون بده.
و منظور کلی هم شباهت داستان و سرنوشت دو بازی بود: یک مرد، یک فانوس دریای ، یک شهر مخفی و رابطه شخصیت اصلی با رهبر اون شهر.
منظورش این بود که انتخاب هایی که به به وجود اومدن کلمبیا منجر شد، می توست جور دیگه ای پیش بره و رپچر به وجود بیاد.

Wrath OF Joker

کاربر سایت
Sep 3, 2008
1,921
نام
ايمان
برای این بود که یه مثال از مسئله "ثابت ها و متغیر ها " نشون بده.
و منظور کلی هم شباهت داستان و سرنوشت دو بازی بود: یک مرد، یک فانوس دریای ، یک شهر مخفی و رابطه شخصیت اصلی با رهبر اون شهر.
منظورش این بود که انتخاب هایی که به به وجود اومدن کلمبیا منجر شد، می توست جور دیگه ای پیش بره و رپچر به وجود بیاد.
پس در این صورت دویت میتونسته توی بعد دیگه ای با توجه به انتخاباش رییس شهر رپچر که الان اسمشو نمیدونم بشه ؟!

the dark knight

کاربر سایت
Aug 9, 2008
1,547
نام
سروش
پس در این صورت دویت میتونسته توی بعد دیگه ای با توجه به انتخاباش رییس شهر رپچر که الان اسمشو نمیدونم بشه ؟!
دویت نه،اگه یادت باشه یه تعداد فانوس های دریایی در روز بودن و یه تعداد در شب. فانوس های روز، انتخاب ها در داستان دویت و الیزابت بودن و فانوس های شب، انتخاب ها در داستان بایوشاک 1.
نماینده سرنوشت های مختلف انتخاب های بوکر، اون چند الیزابتی بودن که در صحنه آخر اومدن.
کلا داستان رپچر و کلمبیا ربطی به هم ندارن(تا جایی که ما می دونیم)، و منظورش همون نشون دادن متغیر ها و ثابت ها بوده.

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
یه سوال دارم در مورد پایان بازی
اون قسمتی که الیزابت مارو برد به رپچر قضیه اش چی شد ؟!
چرا مارو برد اونجا ؟! راجع بهش چی گفت ؟!
به خدا این صحنه رو که دیدم موهای تنم سیخ شد! آرزو میکردم 5 دقیقه بشه توی شهر تاب بزنم !
خدایی این رپچر عجب اتمسفری داشت ... !
من به شما پیشنهاد می کنم این متن را مطالعه کنید شاید یکسری از ابهاماتون در مورد پایان بازی برطرف بشه.

Wrath OF Joker

کاربر سایت
Sep 3, 2008
1,921
نام
ايمان
یه سوال دیگه
این مود 1999 رو میشه تا آخرش رفت ؟!
من هنوز اولای بازیم ولی بدجور رو اعصابه !
تا میمیری بر میگرده تو منوی بازی
بهتر نیست بیخیالش بشم و هارد رو برم یا میشه تحملش کرد ؟!

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
یه سوال دیگه
این مود 1999 رو میشه تا آخرش رفت ؟!
من هنوز اولای بازیم ولی بدجور رو اعصابه !
تا میمیری بر میگرده تو منوی بازی
بهتر نیست بیخیالش بشم و هارد رو برم یا میشه تحملش کرد ؟!
اگر برای achievment داری بازی می کنی که خوب باید اعصابت را کنترل کنی دیگه.اگر اعصاب نداری که بی خیال شو.به نظر من سخت ترین قسمت 1999 فقط مبارزه با مادر Elizabeth است.خیلی اذیت می کنه اما قابل رد کردنه.اما اگر تفریحی بازی می کنی که برو روی هارد که راحت تر باشه.

Wrath OF Joker

کاربر سایت
Sep 3, 2008
1,921
نام
ايمان
اگر برای achievment داری بازی می کنی که خوب باید اعصابت را کنترل کنی دیگه.اگر اعصاب نداری که بی خیال شو.به نظر من سخت ترین قسمت 1999 فقط مبارزه با مادر Elizabeth است.خیلی اذیت می کنه اما قابل رد کردنه.اما اگر تفریحی بازی می کنی که برو روی هارد که راحت تر باشه.

مگه میشه تفریحی بازی کرد ؟! :d
واسه اچیومنت هست ...
آخه قبل این داشتم کسلونیا میرفتم و 1000 تاش کردم خیلی عصابم قاطی شد ...
گفتم بپرسم این یکی اینجوری نباشه !

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
مگه میشه تفریحی بازی کرد ؟! :d
واسه اچیومنت هست ...
آخه قبل این داشتم کسلونیا میرفتم و 1000 تاش کردم خیلی عصابم قاطی شد ...
گفتم بپرسم این یکی اینجوری نباشه !
شما نباید چیزی از دستگاه ها بخری و item های که تو بازی هست هم خیلی کمه کسانی که به سمتت حمله می کنند دو تا بزنند به رحمت خدا میری.بنابراین احتیاج به حوصله و صبر داره.اما گرفتنش لذت بخشه.:d

*ANOSHIRVAN*

کاربر سایت
Jun 22, 2013
440
نام
ANOSHIRVAN
من بازی رو چند روز پیش تموم کردم واقا داستان شاهکاری داشت و چون رشته من فیزیک با این قضیه جهان های موازیش و ایده ای که بازی داشته خیلی حال کردم واقا بازی زیبایی بود البته ایرادات گرافیکی هم خیلی داشت باگ و افت فریم هم من چند جا دیدم ولی به جز این موارد همه چیزش عالی بود و 100٪ از کاندیدهای بازی سال میشه

Wrath OF Joker

کاربر سایت
Sep 3, 2008
1,921
نام
ايمان
شما نباید چیزی از دستگاه ها بخری و item های که تو بازی هست هم خیلی کمه کسانی که به سمتت حمله می کنند دو تا بزنند به رحمت خدا میری.بنابراین احتیاج به حوصله و صبر داره.اما گرفتنش لذت بخشه.:d
من که بیخیالش شدم ...
رو اعصاب ترین چیزش اینه که این همه آپگرید اسلحه و مجیک میخری بعد بازی دوباره از نو شروع میشه !
این کارش خیلی بیخود بود ... !

prima

کاربر سایت
Aug 20, 2008
20
یه سوال من امروز بازی رو خریدم و از ساعت 11 تا 8 تمومش کردم اما اخر بازی عجله کردم بعد از cast بازم ویدئو داره الان تو یه سایت خارجی خوندم که یه فیلم داره اما من ردش کردم

Wrath OF Joker

کاربر سایت
Sep 3, 2008
1,921
نام
ايمان
یه سوال من امروز بازی رو خریدم و از ساعت 11 تا 8 تمومش کردم اما اخر بازی عجله کردم بعد از cast بازم ویدئو داره الان تو یه سایت خارجی خوندم که یه فیلم داره اما من ردش کردم

فیلم که نیست ..
در حد 2-3 ثانیه گیم پلی هست با جزییات داستان ..

Kaiki

کاربر سایت
Feb 1, 2013
1,572
نام
بهنام
شما اول میتونی دوباره چپتره اخرو بازی کنی و اگرم نخواستی اخرشو تو اسپویلر توضیح دادم
بعد از پایانه نوشته ها(cast)بوکر دوباره توی اون خونه بیدار میشه و از داخله اتاق صدای گریه ی بچه میاد بعد درو باز میکنه و یه بچه توی کالاسکه هست و بعد پایان (امیدوارم درست گفته باشم)

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر