BioShock: Infinite | Xbox 360 [پست اول تاپیک خوانده شود]

ghost dog

کاربر سایت
Aug 11, 2011
141
نام
Гитлер, Адольф
ببخشید دوست عزیز این بازی که Guide نمی خواد همه چیزش معلومه :d
آره رفیق برا تموم کردن بازی به guide نیاز نیست ولی اگه بخوای تموم Voxophones وVantage points وVigors وInfusions وGear وLockpicks رو پیدا کنی همه را با عکس نشون میده .اینجوری هم بازی رو بهتر تموم می کنی هم Achievements/Trophies هاشو میگیری

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,911
دوستان این آخر بازی که بالن ها میریزن سرم مشکل دارم از پرنده هم برای نابودیشون استفاده میکنم اما خیلی زیادن

دقیقا از چه سلاح هایی استفاده کنم ؟ و چجوری یک توضیح کامل یدید دوستان

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
آره رفیق برا تموم کردن بازی به guide نیاز نیست ولی اگه بخوای تموم Voxophones وVantage points وVigors وInfusions وGear وLockpicks رو پیدا کنی همه را با عکس نشون میده .اینجوری هم بازی رو بهتر تموم می کنی هم Achievements/Trophies هاشو میگیری
والا من تمام Achievment هاش را گرفتم و احتیاج به چیزی نداشت .در واقع خیلی ساده بود.شاید هم من زیاد توی Map چرخ می زدم :d
دوستان این آخر بازی که بالن ها میریزن سرم مشکل دارم از پرنده هم برای نابودیشون استفاده میکنم اما خیلی زیادن

دقیقا از چه سلاح هایی استفاده کنم ؟ و چجوری یک توضیح کامل یدید دوستان

اسلحه خاصی که نمی خواد شما سعی کن بالن های بزرگ که این رباط ها را می فرسته اول بزنی بعد بری سراغ آدم های که روی زمین دارن حمله می کنند و با همان Song Bird راحت می تونید به جایی که نشان می ده با نگهداشتن X حمله کنید.هرچقدر به آخرش نزدیک میشهtime مورد نیاز برای حمله پرنده هم کمتر میشه که سریعتر می توانی حمله کنید.من از Shock استفاده می کردم که تا آخرش آپدیت شده بود و باعث متوقف شدن دشمن میشد و همچنین کلاغ ها.

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,049
نام
سهند
6d686c3c400acdbb9653dd7093f0d195

EH$AN

کاربر سایت
Oct 24, 2009
273
نام
Ehsan
دوستان شنیدم بازی مشکل سیو کردن و اینا داره ( رو xbox)
من میخوام تازه بازی رو بگیرم اگه دردسر داره برم نسخه ps3 شو بگیرم:-/

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
دوستان شنیدم بازی مشکل سیو کردن و اینا داره ( رو xbox)
من میخوام تازه بازی رو بگیرم اگه دردسر داره برم نسخه ps3 شو بگیرم:-/

شما برای Save کردن یا باید ساعت کنسول را هر دفعه که دستگاه را روشن می کنی درست کنی-چون زمانی که از برق می کشی ساعت و تاریخ دستگاه میاد روی مثلا 2005 و بازی BI هم از روی ساعت و تاریخ بازی را لود می کنه در نتیجه به مشکل می خوری .و یا همیشه یکبار قبل از رفتن توی بازی به لایو وصل شو که فقط ساعت دستگاه را تنظیم کنه .مهم نیست که در لایو باقی بمونی یا نه این کار تنها برای تنظیم ساعت کنسول انجام میشه.

RAMIN DHM

کاربر سایت
Jan 30, 2013
85
چن روز پیش تمومش کردم حتی من که انقد تو بازیا دقت میکنم واسه ایراداش تو این عنوان خداییش نتونستم ایرادی پیدا کنم واقعا یه شاهکار بود وفکر نکنم دیگه تو 2013 چیزی بهتر از این بیاد این عنوان بدون شک بهترین بازی سال میشه ... خیلی وقت بود منتظر همچین شاهکاری بودم.

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
چن روز پیش تمومش کردم حتی من که انقد تو بازیا دقت میکنم واسه ایراداش تو این عنوان خداییش نتونستم ایرادی پیدا کنم واقعا یه شاهکار بود وفکر نکنم دیگه تو 2013 چیزی بهتر از این بیاد این عنوان بدون شک بهترین بازی سال میشه ... خیلی وقت بود منتظر همچین شاهکاری بودم.
the last of us و gta v هم امسال منتشر میشن(tlou منتشر شده) و شانس زیادی برای goty شدن دارند.البته به نظر منم حق همین bioshock هستش که goty بشه

king gamer

کاربر سایت
Aug 30, 2009
43
نام
moslem
بازی به طرز ناجوانمرادنه روی من تاثیر گذاشت. اگر کسی عمیقآ بازی کرده باشه، حتمآ باید در انتهای بازی با لحن الیزابت گونه‌ای از خودش بپرسه :WHAT AM I ?
راستی بعد از این بازی آهنگ Vox Populi از 30 Seconds To Mars برام جذابیتی بس عجیبی داره. گوشش بدین، باشد به معجزه "صدای مردم" مریخی ها پی ببرید.
پ.ن: نظریه‌ی ریسمان و نسبیت اینشتن .... :-"

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
بازی به طرز ناجوانمرادنه روی من تاثیر گذاشت. اگر کسی عمیقآ بازی کرده باشه، حتمآ باید در انتهای بازی با لحن الیزابت گونه‌ای از خودش بپرسه :WHAT AM I ?
راستی بعد از این بازی آهنگ Vox Populi از 30 Seconds To Mars برام جذابیتی بس عجیبی داره. گوشش بدین، باشد به معجزه "صدای مردم" مریخی ها پی ببرید.
پ.ن: نظریه‌ی ریسمان و نسبیت اینشتن .... :-"
اگر دوست داشتین این را مطالعه کنید

Whitebeard

کاربر سایت
Aug 10, 2010
1,382
نام
علی
دوستان یه آهنگ خیلی خوبی تو بازی بود که یه قسمت هایی از پشت صحنه ضبطتش رو در انتهای Credits نشون داد.کسی میدونی اسمش چیه و لینک دانلودش رو داره؟

ghost dog

کاربر سایت
Aug 11, 2011
141
نام
Гитлер, Адольф
سلام
من میخوام اچیومنت heartbreaker رو بگیرم ولی هر چی این handyman آخریه قلبشو با اسنایپ میزنم هیچ اچیومنتی نمیده از vigor و tears ها هم استفاده نمی کنم.باید چیکار کنم؟

Wrath OF Joker

کاربر سایت
Sep 3, 2008
1,921
نام
ايمان
یه سوال دارم در مورد پایان بازی
اون قسمتی که الیزابت مارو برد به رپچر قضیه اش چی شد ؟!
چرا مارو برد اونجا ؟! راجع بهش چی گفت ؟!
به خدا این صحنه رو که دیدم موهای تنم سیخ شد! آرزو میکردم 5 دقیقه بشه توی شهر تاب بزنم !
خدایی این رپچر عجب اتمسفری داشت ... !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر