Bioshock Infinite | PC [پست اول خوانده شود]

تذکر : تمام مسائل مربوط به داستان ، اتفاقات و مراحل بازی حتماً داخل تگ اسپویلر قرار داده شود. در غیر اینصورت برخورد خواهد شد

bioshock-infinite.jpg

Developer : Irational Games
Publisher : 2K Games
Gener : Sci-Fi FPS

کن لیواین شما را یاد چه چیزی می اندازد؟

اسلحه های عجیب وگیم پلی سریع Tribes: Vengeance ؟ یا خاطرات خوش وبدیعی که از Thief دارید؟

یا حتی دنیای مخوف و هوش مصنوعی مرموز System Shock ?

ویا مهمتر از همه اندرو رایان وافکار جاهطلبانه اش ؟ یا صدای سنگین گام های Big daddy ها؟

همه ی این ها گوشه ای از نبوغ این بازمانده از دوران طلایی بازیسازی است!

شاید Looking Glass نابود شده باشد یا حتی در بر مقطعی Irational میرفت تا در غولی به نام 2K حل شود اما

تفاوت KEN با بازیسازان Black Isle و Interply در اینجاست که Levine هیچ وقت تسلیم هیچ کس نشد.

نه تصمیم ناشران سودجو و نه حتی تسلیم Gamer هایی که مزاجشان دیگر نوآوری را هضم نمیکرد!

او BioShock را در جواب همه ی نامهربانی های این صنعت ساخت و باز هم موفق شد !

موفق شد تا سلیقه ی ساده شده ی ما را پس از سال ها دوری از دوران درخشان Looking glass ها تغییر دهد.

Icarus وعده داده شده ی Levine اینجاست!

Infinite نهایت Levine خواهد بود...

----------------------------

Infinite راوی انحطاط بشر از زاویه ای دیگر است.
آسمان های 1900 بستر وقوع همه چیز است.
بار دیگر لجام گسیختگی همیشگی انسان او را به ورطه ی نابودی خواهد کشاند.
و در این آسمان های منحط شمایید که برای نجات عشق خود منجر به تعیین همه چیز میشوید...

Last edited by a moderator:

naruto22

کاربر سایت
اقا یه سوال
نمیشد در اخر بازی بجای بوکر اون خواهر و برادر لوتس رو میکشتند که دیگه حتی راه سفر کردن بین بعدی اختراع نمیشد و این همه ماجرا بوجود نمیومد؟ من واقعا ناراحت شدم که الیزابت هم از بین رفت

A.R.A.$.H

کاربر سایت
اقا یه سوال
نمیشد در اخر بازی بجای بوکر اون خواهر و برادر لوتس رو میکشتند که دیگه حتی راه سفر کردن بین بعدی اختراع نمیشد و این همه ماجرا بوجود نمیومد؟ من واقعا ناراحت شدم که الیزابت هم از بین رفت

الیزابت های کامستاک از بین رفت.اما در عوض آنا به گهواره خودش پیش بوکر برگشت

Ghost3d

کاربر سایت
جالب بود. واقعا جالب بود ماجرای این سفرهای بین بعدی و ارتباطش با تصمیم های تصمیم گیرنده. یکی از دوستان اون اولاش که بازی اومده بود گفت خیلی بد تموم میشه احتمالا ماجرای بازی رو خوب درک نکرده بود با این حساب.

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
جالب بود. واقعا جالب بود ماجرای این سفرهای بین بعدی و ارتباطش با تصمیم های تصمیم گیرنده. یکی از دوستان اون اولاش که بازی اومده بود گفت خیلی بد تموم میشه احتمالا ماجرای بازی رو خوب درک نکرده بود با این حساب.

آقا لطفاً اینا رو بذار توی اسپویلر. یه عده دوست ندارن هیچ چیزی در مورد داستان بدونن.

A.T.HELLBOY

کاربر سایت
یجورایی جواب دادن سوالهات آخر بازی رو اسپویل میکنه!(نه به اون صورت،ولی از من میشنوی نخون):d
اول بگم که درمورد گربه ها چیزی نمیدونم:d
ولی بقیه سوالها تقریبا یه جواب دارن.براساس نظریه های بازی،تعداد بیشماری دنیا وجود داره که بر اساس تصمیم های شخصیت های به وجود میاد!تو یه دنیا ممکنه چن لین زنده باشه،تو یه جا با یه غیر چینی ازدواج کرده باشه و....
چن لین تو یه دنیا باوسایلش کار میکرده،ولی اونجا الیزابت یجورایی به جای اینکه مارو به یه دنیا ببره،یه دنیا رو با اون محل مطابق میکنه!چن لین تو یه دنیا کار کردن با وسایل اسلحه سازی یادش بود ولی وقتی الیزابت Tear رو باز کردچن لین هنوز فکر میکرد وسایلش وجود دارن در حالی که وسایلش رو پلیس تو این دنیای جدید برده بود!
خودم کامل نفهمیدم،خیلی خودتو درگیر نکن:d

پس اسپویلو باز نمی کنم :|:D . اگه جوابامو تا آخر بازی بگیرم حله .
دمت گرم .
الیزابت آخر این لباس تو تریلرا رو پوشید واقعا سورپرایز شدم :D

Albis

کاربر سایت
یه سوال مهم یادم رفت، بازی چند گیگه؟ رفتم مغازه یارو میگه 2 تا 9 هست + یدونه 4. حساب کردم دیدم میشه 20 و خورده ای گیگ. یعنی اینقدر بزرگه بازی ؟ :o

La-Li-Lu-Le-Lo

کاربر سایت
یه سوال مهم یادم رفت، بازی چند گیگه؟ رفتم مغازه یارو میگه 2 تا 9 هست + یدونه 4. حساب کردم دیدم میشه 20 و خورده ای گیگ. یعنی اینقدر بزرگه بازی ؟ :o
حدود 17GB هست!
خب این که میشه همون 2 تا9، اون 4ش دیگه چیه
biggrin1.gif

DVD9 هفت و حورده ای گیگه،روهم 15 گیگ،دو گیگی رو هوا میمونه که نصیب اون 4 میشه!

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر