Bioshock 2 | PC

Bio2.jpg

شرکت سازنده: 2K Marin
شرکت پخش کننده: 2K Games
ژانر: Sci-Fi First Person Shooter
حالت های بازی: Single Player . Multiplayer
تاریخ انتشار: Feb 9, 2010
20 بهمن 1388

بازی 10 سال بعد از نسخه اول اتفاق میوفته شما در نقش یک Big Daddy در شهر Rapture ایفای نقش خواهید کرد.
شما در کنار اسلحه ها و Plasmid ها از Drill معروف Big Daddy هم میتونید استفاده کنید
Big Daddy شما میتونه یک Little Sister رو قبول کنه تا روی شونش قرار بگیره و ADAM ها رو جمع کنه.
همچنین با از بین بردن Little Sister میتونید از ADAM هاشون استفاده کنید.
در بازی یک دشمن جدید وجود خواهد داشت به اسم Big Sister که بسیار سریع و قدرتمند هست و اصلی ترین دشمن بازی محسوب میشه.

LS.jpg
BS.jpg
BD.jpg

به ترتیب از سمت چپ به راست: Big Daddy . Big Sister . Little Sister

باید دید این بازی میتونه انتظارات رو برآورده کنه و موفقیت های شماره اول رو تکرار کنه.

آخرین ویرایش:

dark_shadow

کاربر سایت
Nov 28, 2009
137
من آپدیت کردم به نسخه آخری که فکر می کنم 1.0.0.3 باشه ولی وقتی وارد لایو میشم باز هم میگه باید آپدیت کنی..نمیفهمه که آپدیت شده.چیکار کنم؟
کسی کرک نسخه 1.0.0.3 رو داره؟
کسی این پچ های بازی رو با کرک نداره؟ نسخه ی من razor 1911 هست اما وسط بازی گیر میکنه!

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
دوستان بازی اعصابم رو خورد کرده لطفا یکی کمک کنه من خیلی وقته با Games For windows کار نکردم و الان تا میخوام برم توی بازی ازم ID و Password میخواد ، آیدی و. پسوردم رو میزنم ولی بعدش بهم میگه product key وارد کن ، هر کاری میکنم نمیره لطفا یکی بهم کمک کنه اشکال از کجاست ؟!

Sport

کاربر سایت
Dec 22, 2006
1,018
نام
رامین
دوستان بازی اعصابم رو خورد کرده لطفا یکی کمک کنه من خیلی وقته با Games For windows کار نکردم و الان تا میخوام برم توی بازی ازم ID و Password میخواد ، آیدی و. پسوردم رو میزنم ولی بعدش بهم میگه product key وارد کن ، هر کاری میکنم نمیره لطفا یکی بهم کمک کنه اشکال از کجاست ؟!

ببین وقتی که ازت password خواست گزینه create a new profile رو بزن.بعد از اون یه صفحه باز میشه که یه سری نوشته هست باید بیای پایین تر یه گزینه آبی رنگ اونجا مشخصه که نوشته:Create a local profile از اونجا میتونی یه پروفایل آفلاین بسازی و بازی رو انجام بدی.

• Like
Reactions: Dante Never Cry

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر