Bioshock 2 | PC

Bio2.jpg

شرکت سازنده: 2K Marin
شرکت پخش کننده: 2K Games
ژانر: Sci-Fi First Person Shooter
حالت های بازی: Single Player . Multiplayer
تاریخ انتشار: Feb 9, 2010
20 بهمن 1388

بازی 10 سال بعد از نسخه اول اتفاق میوفته شما در نقش یک Big Daddy در شهر Rapture ایفای نقش خواهید کرد.
شما در کنار اسلحه ها و Plasmid ها از Drill معروف Big Daddy هم میتونید استفاده کنید
Big Daddy شما میتونه یک Little Sister رو قبول کنه تا روی شونش قرار بگیره و ADAM ها رو جمع کنه.
همچنین با از بین بردن Little Sister میتونید از ADAM هاشون استفاده کنید.
در بازی یک دشمن جدید وجود خواهد داشت به اسم Big Sister که بسیار سریع و قدرتمند هست و اصلی ترین دشمن بازی محسوب میشه.

LS.jpg
BS.jpg
BD.jpg

به ترتیب از سمت چپ به راست: Big Daddy . Big Sister . Little Sister

باید دید این بازی میتونه انتظارات رو برآورده کنه و موفقیت های شماره اول رو تکرار کنه.

آخرین ویرایش:

parham_safa

Rossonero
مدیر انجمن
Sep 24, 2005
8,310
نام
پرهام
سلام
این تاپیک مخصوص مشکلات نصب و اجرای بازیه ؟ یا برای صحبت کردن درباره خود بازی ؟
من چند صفحه آخر رو نگاه کردم همش مشکلات نصب و اجرا بوده !

Alien87

Gold User
Dec 11, 2007
2,045
نام
علی
سلام.
من یه مشکل عجیب با این بازی پیدا کردم (بازی من توسط Razor هک شده.)
من با تنظیمات پیش فرض خود بازی (همه چیHigh)بازی میکنم.ولی از همون اول که بازی رو شروع میکنیم گرافیک این طوریه:
1269503609.jpg
در ضمن وقتی که به یک جای جدید وارد میشم سرعت فریم از 70 میاد روی 13 واسه ی چند ثانیه.

درایور کارت گرافیکت آپدیت هست؟!!

سلام
این تاپیک مخصوص مشکلات نصب و اجرای بازیه ؟ یا برای صحبت کردن درباره خود بازی ؟
من چند صفحه آخر رو نگاه کردم همش مشکلات نصب و اجرا بوده !
پرهام جان معمولا تو تاپیکها در این مورد هم بحث میشه!! :smile:
فقط برای GTA IV یه تاپیک جداگانه زده شد!! چون کلا مشکل بود!! :biggrin1:

هومن 22

کاربر سایت
Dec 17, 2007
37
نام
هومن
به نظر من بازی در کل بازی خیلی خوبی بود البته عالی نبود
حرف برای گفتن زیاد داشت
خب یه مزیت این بود که اونای که به زبان انگلیسی اشنایی نداشتن هم میتونستن تا پایان بازی برن
البته خب اون ضبط صوت هایی که جای جای بازی میگرفتی و بهشون گوش میکردی لذت بازی خیلی بیشتر میشد به علاوه داستان رو متوجه میشدی اینکه رپچر کجاست؟ کی ساحته؟ چرا اینطوری شد؟ النور کیه؟خود شما کی هستی و خیلی چیزای دیگه
گرافیک نسبتا خوب ولی صدا گذاری و موسیقی عالی
محیط ها نسبتا خوب بودن ولی اخر بازی دیگه اعصاب خرد کن میشدن دیگه خیلی تکراری میشد برام ولی درکل خوب بودن
داستان هم خوب بود پایانها هم تقریبا تو یه سبک بودن البته 4 پایان مختلف برای بازی هست که بسته انتخاب های شما در طول بازی پایانها متفاوت میشن
درنهایت بایوشاک 2 میتونست یه اسطوره و بازی سال بشه ولی به یه بازی خوب بودن قناعت کرد

1234566789

کاربر سایت
Sep 9, 2009
19
بچه ها کسی ميدونه اين بازی رو ميشه با دسته 360 بازی کرد يا نه
وقتی ميره تو بازی چراغ دسته روشن ميشه ولی اصلا تنظيماتی برای دسته 360 وجود نداره
اگر راهی هست لطفا کمک کنيد

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
بچه ها کسی ميدونه اين بازی رو ميشه با دسته 360 بازی کرد يا نه
وقتی ميره تو بازی چراغ دسته روشن ميشه ولی اصلا تنظيماتی برای دسته 360 وجود نداره
اگر راهی هست لطفا کمک کنيد
نمی شه
مثلا خواستن بگن که بازی کاملا برای PC بهینه شده!!! با اون مشکلات فضاییش!!
منم به دلایلی چون نمیتونم به مدت طولانی با PC و موس و کی برد به بازی کنم بازی رو گذاشتم برای بعد.شماره اول به بهترین شکل ساپورت می کرد

prince.ali

کاربر سایت
Aug 9, 2006
297
نام
علی
با سلام من بازی رو نصب میکنم کرک ریزر هم میریزم اما بازی ارور میده و بالا نمی یاد ویندوزم ویستا سرویس پک یک هست لطفا راهنمایی کنید

NOOB SAIBOT*

کاربر سایت
Apr 14, 2010
93
نام
امید
بازی چند پایان داره و نحوه ی رسیدن به هر پایان چگونه است:confused: اگر میتونید دقیق توضیح بدید.

بسته به نحوه برخورد شما با خواهر کوچولو ها.....

که اونا را همون اول تبدیل به ادام کنید یا اینکه ازادشوون کنید...و بینابین این دو حالت هم پایان های دیگه ای را به وجود میاره...

به هر حال با هر پایان یه جورایی احساس ناراحتی به ادم دست میده:(((حتیاون پایان خوبه)

prince.ali

کاربر سایت
Aug 9, 2006
297
نام
علی
خوب بازی رو با پایان خوبش(همه خواهر کوچولوهارو نجات دادم) تمام کردم بازی خوبی بود اما مشکلش این بود که انگار داری همون بازی 1 رو بازی میکنه ادامشو اصلا حس یه بازی دیگه رو نمیده اما انصافا خواهر بزرگاش خوب در اومده بودن در ضمن 3 تا پایان دیگرو هم تو یو ت ی ب دیدم تقریبا مثل هم هستن اون 3 تا اما به نظرم پایان خودم خیلی بهتر بود من یه پچ پ80 مگابایتی گرفتم فقط مشکل کسای که ئاید بازی میکنن رو حل میکنه و گرنه خواصیت دیگه ای نداشت

mehdy.z

کاربر سایت
Nov 27, 2009
702
نام
Mehdy
خوب بازی رو با پایان خوبش(همه خواهر کوچولوهارو نجات دادم) تمام کردم بازی خوبی بود اما مشکلش این بود که انگار داری همون بازی 1 رو بازی میکنه ادامشو اصلا حس یه بازی دیگه رو نمیده اما انصافا خواهر بزرگاش خوب در اومده بودن در ضمن 3 تا پایان دیگرو هم تو یو ت ی ب دیدم تقریبا مثل هم هستن اون 3 تا اما به نظرم پایان خودم خیلی بهتر بود من یه پچ پ80 مگابایتی گرفتم فقط مشکل کسای که ئاید بازی میکنن رو حل میکنه و گرنه خواصیت دیگه ای نداشت
البته میشه تمام پایانهای بازی رو توی این پوشه دید:

Code:
bioshock2\SP\Content\BinkMovies

BURNOUT

کاربر سایت
Mar 9, 2008
315
نام
MoHSeN
من آپدیت کردم به نسخه آخری که فکر می کنم 1.0.0.3 باشه ولی وقتی وارد لایو میشم باز هم میگه باید آپدیت کنی..نمیفهمه که آپدیت شده.چیکار کنم؟
کسی کرک نسخه 1.0.0.3 رو داره؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر