Bazi Center's Wallpapers

kakero youga

کاربر سایت
Oct 1, 2005
341
نام
رضا
خوب... من فعلا كاري به مسابقه ندارم اما :

براي ديدن سايز بزرگ اين عكس، روي اون كليك راست كنيد ، بعد copy sortcut رو بزنيد و اونو توي يك صفحه جديد paste كنيد تا باز بشه. نميدونم جريانش چيه ، اما اگه مستقيما روش كليك كنيد باز نميشه!

SONIC

کاربر سایت
Sep 23, 2005
55
خب - عزيزان وقت مسابقه به پايان رسيد -

يكي از دوستان محترم لطف كرده حداكثر تا ساعت 12 شب - مسوليت داوري اين سري را بر عهده گيرند.

با تشكر.

SONIC

کاربر سایت
Sep 23, 2005
55
چرا به این زودی وقت تموم شد... من هنوز طرح های اصلی رو نذاشتم...

سعيد جان پس تا داور شروع به قضاوت نكرده - طرحت را ارسال كن.

ولی اگه خواستین من میتونم داور باشم فرزان جان...

نشد ديگه...

داور رو خودت بايد انتخاب كني ... نميشه هر كسي رو داور كرد!

اینم حرف درستیه...
بهتره خود فرزان داورارو انتخاب کنه...

خب - دوستان - همانگونه كه مطلع هستيد - داوري مسابقات پيشين را حامد - عليرضا يا مونا بر عهده مي گرفت - اما متاسفانه در حال حاضر هيچ يك از آنان در تاپيك حضور ندارند.
لذا در صورت نيامدن آنها تا ساعت 12 شب - يكي از دوستاني كه طرحي در اين مسابقه ارسال ننمودند و فكر مي كنند كه واقعا توانايي قضاوت منطقي بر روي كارها را دارا هستند لطف كرده بنده را مطلع ساخته - داوري را آغاز نمايند.
(سعيد جان متاسفانه شما طرحي در مسابقه قرار داده ايد و قادر به داوري نمي باشيد).

mohandes_register

کاربر سایت
Sep 28, 2005
1,192
نام
رامين
هوف هوف هوف خسته شدم.تا اينجا دويدم.حالا ميگين وقت تموم شد؟بدون من؟ :neutral:
من طرح اصليم تموم نشد.ولي يه طرحه ديگه دارم ميزارم.حالا چند راه هست.من عكسو ميزارم.ولي شما اگه بخواين داور شم و عكسمو شركت ندين.نظرتون چيه؟ :idea:

SONIC

کاربر سایت
Sep 23, 2005
55
مهندس جان عكس شما وارد مسابقه شد - اما متاسفانه در حال حاضر هيچ يك از دوستان مسوليت داوري آن را عهده دار نشدند.

اين به سبب عدم اطلاع كليه ي اعضا از مسابقه ي اين هفته بود. به اميد خدا - طي هفته هاي آينده كه تعداد بيشتري از كاربران در جريان آن قرار گرفتند - مسابقات جذاب تري برگزار خواهيم نمود.

همچنين قضاوت بر روي طرح هاي اين هفته نيز طي روز هاي آينده انجام خواهد شد.

با تشكر..

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر