Bazi Center's Wallpapers

mohandes_register

کاربر سایت
Sep 28, 2005
1,192
نام
رامين
سلام :razz:
منم رامين.بالاخره پيدام شد.ايندفعه يه يه ساعت آن شدم.ميبينم كه محمد جامو پر كرده.
دلم براتون كلي تنگ شده بود :cry: :o
راستي چرا تاپيك خوابيده؟ :rolleyes:

parham_safa

Rossonero
مدیر انجمن
Sep 24, 2005
8,310
نام
پرهام
سلام
باشه باشه.حتما.
فرزان این مریضیه تو خوب نشد ؟
اینجا دیگه خیلی وقته خوابیده .
=====
هااااااااااااااااااااااااااااا ههههاااااااااااااااااااااااااا ووووووووووووووووووووووووووووووو
تاپیک بیدار شووووووووووووووووووووووووووووووو !!!!!!!

SONIC

کاربر سایت
Sep 23, 2005
55
مسابقه شروع شد !

فرزان این مریضیه تو خوب نشد ؟
اینجا دیگه خیلی وقته خوابیده .
=====
هاااااااااااااااااااااااا ااااا ههههااااااااااااااااااااا ااااا ووووووووووووووووووووووووو وووووو
تاپیک بیدار شوووووووووووووووووووووووو ووووووو !!!!!!!

بسم ا.. الرحمان الرحیم

:exclaim: :exclaim: :exclaim: مسابقه شروع شد ! :exclaim: :exclaim: :exclaim:

دوستان بنده خدمت رسیدم تا مجددا شور و هیجان مسابقات والپیپر سازی را برپا نمایم.

:arrowl: از لحاظ اهدا جوایز - می بایستی با مدیران سایت صحبت نمایید و بنده مسُول نمی باشم - لذا تنها مسولیت راه اندازی و پیش بردن مسابقه را بر عهده می گیرم.

:arrowl: همانطور که در پست شماره ی 1 خدمتتان عرض نمودم - می بایستی به منظور شرکت در مسابقه - کلیه ی قوانین ساخت کاغذ دیواری را در نظر گیرید تا طرحتان در گالری قرار گیرد.

"در اینجا از حامد عزیز نیز خواهشمندم تاپیک گالری را راه اندازی نمایند - و یا اگر مدیران محترم ایده های دیگری به منظور گالری دارند - مثلا ساخت بخش دیگری از سایت بدین منظور و غیره.. - لطفا هر چه زودتر عملی نمایند".

مسابقه ی شماره ی 1

:arrowl: همانگونه که مطلع هستید و در سایت بازیدات نیز نحوه ی اجرای مسابقه را شاهد بودید - هر هفته با توجه به نظرات داوران و سایر اعضا - از میان طرح های ارسالی کاربران - سه طرح به عنوان برترین ها انتخاب گشته - جوایز خود را حداکثر طی 48 ساعت آینده از مدیران دریافت خواهند کرد.

بدین ترتیب که نفر اول بیشترین امتیاز - مثلا در بازیدات ما 60000 گیل اهدا می نمودیم -
نفر دوم 40000 گیل -
و نفر سوم 25000 گیل.

:arrowl: پس از گذشت یک ماه از اجرای مسابقه - طرحی نیز به عنوان برترین طرح ماه انتخاب گشته - جایزه ی ویژه ی خود را دریافت می نماید.

نمونه ای از تقدیرنامه ی سایت بازیدات به یکی از کاربران:

fd7lh3.jpg

> See Large Size <

-------------------------------------
خب - با اجازه ی دوستان - اولین طرح مسابقه را بنده وارد می نمایم:

fd7m6h.jpg

Download 1024x768
Download 800x600

در انتظار استقبال شما عزیزان هستیم.

:exclaim: در ضمن دوستان لطف کرده چند هاست جدید و فیلتر نشده به منظور آپلود معرفی نمایند.

با تشکر فراوان.
فرزان

آخرین ویرایش:

SONIC

کاربر سایت
Sep 23, 2005
55
خواهش می کنم پرهام جان - بله دیگه مسابقه این هفته شروع شد -

دوستان عجله کنید - فرصت را از دست ندهید - تا روز جمعه بیشتر فرصت ندارید - چشم روی هم بگذارید گذشته..

! Come On

mohandes_register

کاربر سایت
Sep 28, 2005
1,192
نام
رامين
كي داوره.من اين عكس جديدمو دارم با سرعت هرچه كندتر روش كار ميكنم.از هفته پيش.ولي سعي ميكنم تا آخره هفته تموم شه.راستي عكسه يه بازي معروف از ايكس باكس 360 و يه بازي معروف از پي اس 2 ميخوام.عكسا 5 سانت در 5 سانت بيشتر نباشه.كسي داره بهم بده؟متشكر ميشم.

SONIC

کاربر سایت
Sep 23, 2005
55
كي داوره.من اين عكس جديدمو دارم با سرعت هرچه كندتر روش كار ميكنم.از هفته پيش.ولي سعي ميكنم تا آخره هفته تموم شه.
پس عجله کن مهندس جان - فرصت زیادی تا پایان این هفته باقی نمانده - ما بی صبرانه در انتظار طرح جدیدت هستیم.
در مورد داور نیز - فعلا این هفته - اگر یکی از دوستانی که در سایت بازیدات داوری مسابقات پیشین را بر عهده گرفته بودند (مانند حامد - مونا و یا علیرضا - اگر نام کسی را فراموش کردم - شرمنده) لطف کرده - داوری آن را نیز عهده دار شوند - ممنون می شوم - و طی هفته ی آینده - یک سری از دوستان لطف کرده نامزد می شوند و از میان آنان سه تا چهار نفر به منظور مسابقات آینده توسط اعضا انتخب خواهند گشت.
يه بازي از كنسوله سگا هم باشه.با همون گرافيك(اميد جان اين كاره خودته(اميد بودي ديگه؟))
امید دیگه کی بید ؟
سونيك پس اسمش چيه؟
اسمش فرزان هست .
خب - با تشکر از پرهام جان - که مهندس رو از اشتباه در آوردند !

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر