Battlefield Hardline دارای 51 سلاح ، 27 ماشین و 28 Gadgets میباشد

dead space 2.

کاربر سایت
Jun 22, 2012
168
نام
رحمان
عالیه !

2mp8zf636faus5j31uur.jpg

تا حالا شده بازی ای رو تجربه کنید که کلی ابزار و تجهیزات داشته باشه و بعدش پیش خودتون بگید چجوری از این همه سلاح استفاده کنم؟ باید بهتون بگم که Battlefield Hardline هم از این دسته بازی هاست که یه منوی باز از کلی اسلحه و ماشین و ابزار و برامون به ارمغان میاره.

تهیه کننده ی اجرایی Battlefield Hardline ، در Twitter گفتند که :

بیایید یکسری اطلاعات به طرفدارا بدیم تا شاد بشن این روزا :d

همچنین وقتی از ایشون پرسیدند که چقدر سلاح تــو بازی داریم ، ایشون به صورت طنز آمیزی گفتند که :

بیشتر از اون چیزی که بتونید حمل کنید :d.اما جدی بازی دارای 51 سلاح و بیست و هشت gadget میباشد.

در سوالی دیگر همان کاربر پرسید: چندتا ماشین تو بازی هست؟ ایشان پاسخ دادند :

27 ماشین جدید در بازی داریم . (پاسخ ایشان به همراه این هشتگ ها بود : #BFHardline. #tubes )

خب دوستان نظرتان چیست؟ ;;)

|PREDATOR|

کاربر سایت
Aug 4, 2011
2,314
نام
Rashed
همچنان معتقدم آخرین بتلفیلد خوب Bad Company 2 بود :d
در وصف BF3 و مخصوصا 4 میشه از جمله معروف Free for all cluster f*ck استفاده کرد :d
رسما همون CoD هست ولی تو مقیاس بزرگتر :d

این نظر شخصی شماست.نمرات bf3 نشون میده که در چه حده

Dastan Persia

کاربر سایت
Sep 17, 2011
578
نام
Reza
من یه تریلر از بخش مولتی پلیر این بازی دیدم واقعا دزد و پلیس بود برخلاف نسخه های قبلی بلتفیلد کلی هیجانی داشت ، و همش تو یه محیط خاص نبود ، موتور هم تو بازیش اضافه شده بود ،
تو مولتی پلیرش اینطوره یکی گروه دزد و یه گروه پلیس ، تو 20 دقیقه تعقیب و گریز میکنند ، با دیدن این تریلر من به بازی امید وار شدم ، استودیو سازنده این بازی Visceral Games یه استودیو هست که زدن بازی های ماجراجویی مهارت داره ، که نمیشه دستکمش گرفت ، اصلا بی تجربه نیستن
، اینم لینک تریلر حتما ببینید

آخرین ویرایش:

Morgoth

کاربر سایت
Jan 15, 2009
1,656
نام
پوريا
برا من اهمیتی نداره که میدان جنگ نیست و دزد و پلیس ـی شده و ...
برای اولین بار بعد از BF3 حتی بیشتر از اون، Hardline تونست واقعا منو هیجان زده کنه موقع بازی کردن Alpha.
فقط یه چند تا مشکل بالانس نبودن Mode ها رو داشت که امیدوارم رفع بشه تو نسخه ی نهایی.
این قضیه ی بدون تغییر بودن و mod بودن رو هم تقریبا تمامی بازی های این سبکی دارن. شاید هر 3 4 نسخه یکبار یه تغییر درست حسابی ببینن.

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali
این قضیه ی بدون تغییر بودن و mod بودن رو هم تقریبا تمامی بازی های این سبکی دارن. شاید هر 3 4 نسخه یکبار یه تغییر درست حسابی ببینن.
بخاطر اینه که سازنده ها یاد گرفتن چجوری از مردم پول بچاپن و دیگه مصرف کننده هیچ اهمیتی براشون نداره (به جز یه تعداد محدود سازنده ها )
دارن بازی هایی میسازن که بعد یه مدت کاملا تکراری میشن،بعد تنها راه اضافه کردن محتویات جدید به بازی از طریق DLC های ساخت خودشون و در نهایت بعد یه سال یه بازی جدید هستدفاون بازی جدیدم فرق خاصی با بازی قبلی نداره،فقط یه مقدار گرافیک رو بهتر میکنن و تغییرات خیلی کوچیک توی گیم پلی.
یه نکته خیلی خوب pc gaming همون community خوب بود که سازنده ها دارن اونم از بین میبرن،برای مثال الان Skyrim,Arma,Half life انقدر mod خوب زیاد دارن که ارزش بازی رو تا حد خیلی خیلی زیادی بالا بردن،از اونور EA دقیقا داره عمر بازی های خودش رو میاره پایین،تا بازی بعدی که میسازه،یا بهتره بگیم کپی پیست میکنه فروشش بیشتر بشه.
اگه BF عناون تاکتیکال شوتر بود یه چیزی،ولی مولتی پلیر بازی واقعا بعد یه مدت چیز جدید و خاصی برای رو کردن نداره،60 نفر میوفتن به جون همدیگه تا یه دست تموم بشه،بعدشم دیگه هیچی......
+
در مورد این Hardline هم که چیزی نگیم بهتره.
دقیقا همون BF4 هست،با یه سری نقشه ،مدل و کاراکرتر و تکسچر های جدید :|

Jill-Valentine

By hiding you show your true nature coward
Loyal Member
May 18, 2012
4,711
نام
Ebrahim
ما که نمی تونیم مولتی بزنیم ولی احساس میکنم تو بخش سینگل می ترکونه چون Dead Space 1.2.3 مخصوصا قسمت یکش بازی های خوبی بودند Dice هم به خاطر همین بازی ها دست به دامنVisceral Games شده

MEHRAN ARBABI

کاربر سایت
Aug 20, 2011
1,767
نام
mehran
لطفا این نظرات stuff رو واسه خودتون نگه دارید ...
او نظراتت در مورد tlou این هم در مورد bf4 که خود سازنده های بازی دارن میگن لانچ بسیار بدی داشت نهایتا اون چیزی نشد که ما میخواییم

- - -ویرایش - - -

در وصف BF3 و مخصوصا 4 میشه از جمله معروف Free for all cluster f*ck استفاده کرد :d
خداوکیلی bf3 فوق العاده بود شما کجاش ر شبیه کد میدونی؟ حالا چون 2 تا مد برای مپ های کوچیک داره(bfbc2 ر بخواییم در نظر بگیریم که بیشتر شبیه cod بود ویکل های بازی کمتر بود) ؟؟ ea با bf3 بخشی از بازار mw2 ر گرفت خواستی میتونم لینک بدم نمرات بازی هم که تماما انتقاد ها به سمت سینگل بازی بوده کاملا تصدیق حرف من ر میکنه ;;)
ea درسته یکم (یکم که چه عرض کنم) سره bf3 پول پرست بازی در اورد و جریان پریمیوم و... ولی در کل یه bf فوق العاده بود شما از یه Bf چی میخوایین؟؟ یه اتمسفر خوب (که تو 4 نایود شد) بازی هم تقریبا بالاس بود بعد چند ماه هم که فوق العاده شد :d
ولی مشکل bf4 به همین چد تا باگ ختم نمیشه فقط یه دست تو لاکر بازی کرده باشید منظورم ر میفهمید:d
امیدوارم هارلاین ای اشتباهات ر نکنه گرچه خودم زیاد دیگه به bf امید ندارم که یه چزی خدایی مثل bf3 یا bfbc2 بده :d

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali
او نظراتت در مورد tlou این هم در مورد bf4 که خود سازنده های بازی دارن میگن لانچ بسیار بدی داشت نهایتا اون چیزی نشد که ما میخواییم

- - -ویرایش - - -

خداوکیلی bf3 فوق العاده بود شما کجاش ر شبیه کد میدونی؟ حالا چون 2 تا مد برای مپ های کوچیک داره(bfbc2 ر بخواییم در نظر بگیریم که بیشتر شبیه cod بود ویکل های بازی کمتر بود) ؟؟ ea با bf3 بخشی از بازار mw2 ر گرفت خواستی میتونم لینک بدم نمرات بازی هم که تماما انتقاد ها به سمت سینگل بازی بوده کاملا تصدیق حرف من ر میکنه ;;)
ea درسته یکم (یکم که چه عرض کنم) سره bf3 پول پرست بازی در اورد و جریان پریمیوم و... ولی در کل یه bf فوق العاده بود شما از یه Bf چی میخوایین؟؟ یه اتمسفر خوب (که تو 4 نایود شد) بازی هم تقریبا بالاس بود بعد چند ماه هم که فوق العاده شد :d
ولی مشکل bf4 به همین چد تا باگ ختم نمیشه فقط یه دست تو لاکر بازی کرده باشید منظورم ر میفهمید:d
امیدوارم هارلاین ای اشتباهات ر نکنه گرچه خودم زیاد دیگه به bf امید ندارم که یه چزی خدایی مثل bf3 یا bfbc2 بده :d

نه اتفاقا اصلا بخاطر مپ های کوچیک و. .. نمیگم.
به نظر من توی BF3 کلا مفهوم بازی تیمی،squad و ... از بین رفته بود.حالا اگه با دوستاتون بازی کنید یا کلن های مختلف با هم بازی کنن این مورد بهتر میشه ولی خود بازی بصورت عادی اینجوریه فقط اسلحه رو بیگر دستت(با تانک و جت و ... ) برو جلو،یعنی بصورت عادی از این نظر بازی ضعیف عمل میکنه،نیمیتونه خودش یه تجربه ای رو درست کنه ک هنیاز به همکاری و .... باشه،بیشتر یه چیزی ساختن که فقط فروشش رو داشته باشه بعدم برن سراغ نسخه بعدی.
بازی خوبی بود و مولتیش حداقل از عنوانی مثل cod بهتر بود (بخاطر تنوع و مقیاس بزرگترش ) ولی برای من خیلی خیلی زود تکراری شد.
از اونطرف BFBC2 خیلی بالانس تر بود،ماد ساپورت نداشت ولی کلی آپدیت خوب با کانتنت رایگان براش منتشر شد،تنها dlc ـش Vietnam هم که واقعا عالی بود،
BF4 هم که کلا داغون بود،100 دلار میدادی یه بازی ناقص (mod بگیم بهتره :d ) تحویل میگرفتی با dlc های ابکی :|

MEHRAN ARBABI

کاربر سایت
Aug 20, 2011
1,767
نام
mehran
به نظر من توی BF3 کلا مفهوم بازی تیمی،squad و ... از بین رفته بود.حالا اگه با دوستاتون بازی کنید یا کلن های مختلف با هم بازی کنن این مورد بهتر میشه ولی خود بازی بصورت عادی اینجوریه فقط اسلحه رو بیگر دستت(با تانک و جت و ... ) برو جلو،یعنی بصورت عادی از این نظر بازی ضعیف عمل میکنه،نیمیتونه خودش یه تجربه ای رو درست کنه ک هنیاز به همکاری و .... باشه،بیشتر یه چیزی ساختن که فقط فروشش رو داشته باشه بعدم برن سراغ نسخه بعدی.
بازی خوبی بود و مولتیش حداقل از عنوانی مثل cod بهتر بود (بخاطر تنوع و مقیاس بزرگترش ) ولی برای من خیلی خیلی زود تکراری شد.
از اونطرف BFBC2 خیلی بالانس تر بود،ماد ساپورت نداشت ولی کلی آپدیت خوب با کانتنت رایگان براش منتشر شد،تنها dlc ـش Vietnam هم که واقعا عالی بود،
BF4 هم که کلا داغون بود،100 دلار میدادی یه بازی ناقص (mod بگیم بهتره :d ) تحویل میگرفتی با dlc های ابکی :|
در مورد bf4 که همه میدونن نابود هست از خیلی از جهات تا اینجا قبول ولی توی bf3 من اولی نفر هستی که میبینم ناراضی دیگه چجوری میخوای تیم ورک داشته باشن نمیتونن که با زنجیر بازیکن ها ر به هم وصل کنن:d خوب طرف نمیخواد تیم ورک کنه نمیشه با چک بیاریش تیم ورک کنه که :d از نظر بالاس بودن شاید یکی دوتا مپ بالانس نبود ولی بقیه بودن :d حرفت ر در مورد بالانس بودن دقیق تر بزن;;) از لحاظ dlc خب مشکل ea بود خیلی 1پول پرست بازی در اورد ولی در کل به نظرم bf3 بهترین تو سری battlefield بود البته bfbc2 هم میتونه این مقام ر کسب کنه هر دو عالی بودن:d
Tαylor Swift
فکر کن طرف bf4 ر شاهکار میدونه
yahoo_4.gif

آخرین ویرایش:

BitsandBytes

we will not falter, we will not fail!
کاربر سایت
Sep 2, 2012
3,987
نام
Mohammad
کاملا باهات موافقم.البته بتلفیلد ۳ بازی خوبی بود ولی بد کمپانی 2یه چیز دیگه بود.
امیدوارم حداقل در حد اسم BF مخصوصا شاهکاری مثل BF4 باشه هر چند سبکش متفاوته.
شاهکار از لحاظ باگ و افت فریم آیا?

MICHAELSCOFIEL

کاربر سایت
Jul 23, 2012
131
شاهکار از لحاظ باگ و افت فریم آیا?

دیگه اون قدرم بازی بدی نبود شما اینقدر بزرگش می کنین :d
هرچند Bad Co. 2 یه چیز دیگس اما من (به شخصه :| ) با مولتی BF4 بیشتر حال کردم تا COD: Ghosts .
اما خدایی Hardline چیه دیگه؟ :| جمعش کنین یه بد کمپانی 3 بدید دیگه بابا. :|

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
حرف های جالبی دیده میشه. :D

1- "BF4 شاهکار بود!" - واقعا؟!!! ماهایی که از BF2 به اینور رو بازی کردیم تا حالا با این چنین فاجعه ای روبرو نشده بودیم!
2- "BF3 شبیه 4 بود!" - یعنی خداهاشونم یکی نبودن. همین الانش اگه BF3 رو ریمستر کنن واسه کنسول های نسل جدید، فروشش از BF4 بیشتر میشه :D
3- "BF3 همکاری تیمی نداشت!" - مخصوصا تو مود راش، کافی بود چند نفر لنگ بزنن تو بازی تا تیم ببازه. تیمی ترین BF، بعد از BC2، همین شماره 3 بود به نظرم.

حالا بازم بود حوصله ندارم دیگه همرو نقل قول کنم :D

pouryaps3

کاربر سایت
Aug 29, 2009
576
نام
پوریا

در مورد BF 4 باهات هم عقیده‌ام اما خب BF 3 اونقدرها هم که می‌گی بد نبود. سینگلش در مقایسه با BC 2 افتضاحی بیش نبود اما مالتی خوبی داشت. تنها ایرادی که داشت این بود که روی تخریب پذیری بازی زیاد تاکید نشده بود. BC و BC 2 رو که نگاه می‌کنی کاملاً روی این بخش تاکید داشتن، اما تو BF 3 بیشتر به بخش‌های دیگه توجه کرده بودن. البته فکر کنم مورد به خاطر تفاوت BC و BFهای شماره دار هست.

بازی تیمی لزوماً به این معنا نیست که همه با هم بازی کنن. من فکر می‌کنم تو BF منظور از بازی تیمی، انتخاب کردن کلاس‌های مختلف و کمک کردن به هم تیمی هست. با تمام این حرف‌ها باز هم BF 3 و 4 بازی تیمی کاملی نبودن. یعنی می‌شد با 1-2 کلاس هم راند رو برد؛ خیلی تاکیدی روی لزوم استفاده از تمام کلاس‌ها نداشتن. اگه بازی تیمی می‌خواید TF 2 بهترین انتخاب هست. شاید بشه گفت که حرفه‌ای‌ترین کلاس‌بندی رو داره و واقعاً هم روی بازی تیمی تاکید می‌کنه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر