Battlefield Hardline دارای 51 سلاح ، 27 ماشین و 28 Gadgets میباشد

dead space 2.

کاربر سایت
Jun 22, 2012
168
نام
رحمان
عالیه !

2mp8zf636faus5j31uur.jpg

تا حالا شده بازی ای رو تجربه کنید که کلی ابزار و تجهیزات داشته باشه و بعدش پیش خودتون بگید چجوری از این همه سلاح استفاده کنم؟ باید بهتون بگم که Battlefield Hardline هم از این دسته بازی هاست که یه منوی باز از کلی اسلحه و ماشین و ابزار و برامون به ارمغان میاره.

تهیه کننده ی اجرایی Battlefield Hardline ، در Twitter گفتند که :

بیایید یکسری اطلاعات به طرفدارا بدیم تا شاد بشن این روزا :d

همچنین وقتی از ایشون پرسیدند که چقدر سلاح تــو بازی داریم ، ایشون به صورت طنز آمیزی گفتند که :

بیشتر از اون چیزی که بتونید حمل کنید :d.اما جدی بازی دارای 51 سلاح و بیست و هشت gadget میباشد.

در سوالی دیگر همان کاربر پرسید: چندتا ماشین تو بازی هست؟ ایشان پاسخ دادند :

27 ماشین جدید در بازی داریم . (پاسخ ایشان به همراه این هشتگ ها بود : #BFHardline. #tubes )

خب دوستان نظرتان چیست؟ ;;)

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
كلا شوتر سبك محبوبم نيست و مخصوصا شوتر نظامي ولي اين عنوان واقعا منو تحت تاثير قرار دادم. دوست دارم تجربش كنم قطعا!!

راستي بجز اون بتا كوتاه مدت در زمان e3 اگه اشتباه نكنم ديگه قرار نيست نسخه بتايي براي بازي منتشر شه؟؟

xbla69

کاربر سایت
Oct 4, 2014
518
نام
سید
ea بیخیال گرافیک شده از عکس اصلی هم میشه اینو فهمید ، که این بده
چون ea فقط میشد به گرافیکش نازید که اونم پر پر شد ! حالا اگر gameplay خوب شده باشه که من گرافیک برام مهم نیست :-bd

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,380
پس کی میاد باو بدین بیرون بدجور منتظرشم
راستش تریلر اولی اصلا خوشم نیومد بعدش رفته رفته به دلم نشست الان خیلی منتظرشم

RoCoCo

کاربر سایت
Apr 23, 2008
4,481
نام
Nimo
تعدد سلاح و تفنگ و گجت مهم نیست!مپ ها درست و حسابی و بالانس باشن!

چیزی که از bf3 وجود نداشت تا همین الانش:d اصلا چیزی به نام balance تو این سری از بین رفته .کلا Bf به صورت alpha عرضه میشه و در طول 1 سال که dlc میکنن تو پاچه ملت بازی رو هم اروم اروم درستش میکنن که برسه به نسخه نهایی.

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali
همچنان معتقدم آخرین بتلفیلد خوب Bad Company 2 بود :d
در وصف BF3 و مخصوصا 4 میشه از جمله معروف Free for all cluster f*ck استفاده کرد :d
رسما همون CoD هست ولی تو مقیاس بزرگتر :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر