Battlefield 4 | Xbox 360

Sir Abradat

کاربر سایت
Dec 3, 2010
153
نام
شایان
BF4

من HD PACK رو هم نصب کردم ولی تکسچر های بازی خیلی افتضاح ان .... تازه کلی باگ هم هست ... مشکل از بازی منه یا کلا همینه ؟

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
کلا بخش Story بازی نابود است گرافیک را کنار بزاریم این باگ های عجیب قریبش روی اعصاب gamer است.من چندبار هرکاری کردم به طرف تیر بزنم نشد دقیقا جلوی روی من بود بعد خیلی شیک یک RPG در آورد زد ما را ترکوند.:d یا مثلا من با Rpg سمت یک تانک شلیک کردم زمانی که بهش نزدیک شد یک دفعه تانک غیب شد :)) از این باگ ها خیلی زیاده تو بازی.امیدوارم بزودی یک patch یا Update براش بدن بیرون از این وضع اسفناک بیاد بیرون.

Fábio dá silva

کاربر سایت
Jun 19, 2011
4,384
نام
رضا
همونطور که تصور میشد ea یه آشغال داده بیرون و تمرکزش رو روی نسل بعد گذاشته
البته امیدوارم واسه کنسول های این نسل از این آشغال ها دیگه نسازه!

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
باگ های توی بازی پدره من را در آورد دو تا Achievment آفلاین مانده که برای اکثریت مشکل داشته به روی مبارک هم نمیاره یک Update بده بیرون.:d

saeidrezay

کاربر سایت
Sep 25, 2012
1,090
نام
سعید
امروز یه یه ساعتی مولتی بازی کردم انصافا هیجانی که تین بازی داره تماما در بخش چند نفره است و بس ولی برای من که با نظرم تصویر خیلی تاریک بود ولی تجربه بی نظیر بود
مشالله امون نمیدن که همش سوراخ سوراخ شدم

By Tapatalk

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
امروز یه یه ساعتی مولتی بازی کردم انصافا هیجانی که تین بازی داره تماما در بخش چند نفره است و بس ولی برای من که با نظرم تصویر خیلی تاریک بود ولی تجربه بی نظیر بود
مشالله امون نمیدن که همش سوراخ سوراخ شدم

By Tapatalk

منم دیشب برای اولین بار آنلاینش را تجربه کردم گیر یک تیم روسی افتاده بودم که ظاهرا Clan بودن به هیچ بنی بشری رحم نمی کردن دقیقا به معنای واقعی کلمه Wolf Pack بودند و از همشون باهم حرکت می کردند اصلا نمی شد بهشون نزدیک شد :d برای من هم تاریک بود تصویرش .

aria_koroosh

کاربر سایت
Jun 8, 2011
6
نام
Aria
بازيرو تموم كردم.در كل خوب بود فقط باگ هاي بازي و هوش مصنوعي بعضي مراحل واقعا آذار دهنده ميشد.بازي هم كلا روند نزولي داره و هر مرحله كه ميري جلوتر پسرفت ميكنه چه داستان و چه گرافيك و محيط بازي.صداگذاري بازي هم واقعا عاليه.
يكي از بدترين پايان ها بود.موفع انتخاب بين Irish و Hanna هيچ هيجاني نداشتم و اصلا از پايان بازي خوشم نيومد:|

سلام
شما که بازی رو تموم کردید میشه یک راهنمایی بکنید..

تو یک مرحله هست که میخوان سد رو منفجر کنن و باید بپرن و نردبان رو بگیرن!!!
از دیشب تا حالا دارم تلاش میکنم ولی نتونستم این قسمت رو رد کنم

MNoire

کاربر سایت
Jun 7, 2010
756
نام
مازیار
من داشتم مولتی بازی میکردم که تو لودینگش دستگاه گیر کرد مجبور شدم کنسول رو ریست کنم ، بعد از اون میگه سیوت مشکل داره ، چی کنم ؟! :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر